LC-Power zdroj LC-Power LC1000MW V3.1 napájecí modul 1000 W 20+4 pin ATX ATX Bílá
   Na vašem soukromí nám záleží
 Skladem, dodání 2-4 dní
Kód produktu: 113266257
Produktové číslo: LC1000MW V3.1
Výrobce: LC-Power
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Vstupní napětí (V): 100 - 240
Proudové špičky (OCP): ano
Přetížení (OPP): ano
Zkrat (SCP): ano
Přetížení (OVP): ano
Podpětí (UVP): ano
Ventilátor (počet): 1
Způsob chlazení: aktivní
Průměr větráku (mm): 135
Typ PFC (Power Factor Correction): Aktiv-PFC
Vedení kabelů: plně modulární
ATX-Mainboard: 1x 20+4pin
ATX12V: 1x 4+4pin
EPS12V: 1x 8pin
PCIe: 6x 6+2pin
16-Pin (12VHPWR, PCIe 5.0): 1x
S-ATA: 10x
P-ATA / IDE: 5x
Výkon (Watt): 1000
Form faktor: ATX
Verze ATX: 3.0
certifikace: 80PLUS Gold
Účinnost při plné zátěži (%): 90
Barva: bílá
Materiál: kov / plast
Šířka (mm): 150
Výška (mm): 151
Hloubka (mm): 86
Hmotnost (kg): 2,66
LC Power LC1000M V3.0 PCI-Express 5.0, 1000 W power supply , white
Features:
Power supply series: Super Silent Modular
ATX Form Factor: ATX V3.0
Power: 1000 W
Fan: 135 mm fan
Fully modular cable management
Connections:
20+4-pin motherboard: 1x 650 mm
4+4-pin motherboard 12 V (8-pin EPS): 2x 650 mm
4-pin motherboard 12 V: 1x 800 mm
PCI-Express 5.0 12+4-pin: 1x 600 mm
6x PCI-Express 6+2-Pin (3x 675 mm / 3x 750 mm
SATA: 10x total (3x 500 mm / 3x 650 mm / 2x 800 mm / 2x 950 mm)
PATA: 5x total (1x 350 mm / 2x 500 mm/ 1x 650 mm / 1x 800 mm)
Connectivity options SATA & PATA:
10x SATA & 0x PATA
8x SATA & 3x PATA
4x SATA & 5x PATA
White sleeved cables
80 PLUS GOLD certified
High efficiency of up to 90
Full range: 100 - 240 V
DC-to-DC technology
Powerful +12 V cable (83.3 A
Maximum combined: 999.6 W
+3.3 V: 20.0 A
+5.0 V: 20.0 A
Safety circuits:
OVP = surge protection
OCP = overcurrent protection
OPP = overcurrent protection
SCP = short circuit protection
RRP = undervoltage protection
Max combined: 100.0 W
PFC: active
Certified: 80 PLUS GOLD
Efficiency: up to 90%
Colour: white
Dimensions: 86 x 150 x 151 mm