Lenovo IdeaPad 1/15AMN7/R3-7320U/15,6"/FHD/8GB/512GB SSD/AMD int/W11H/Gray/2R
   Na vašem soukromí nám záleží
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 118903422
Produktové číslo: 82VG009UCK
Výrobce: LENOVO
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Lenovo IdeaPad 1 15AMN7
Operační systém: Windows® 11 Home, česky / slovensky / anglicky
Procesor: AMD Ryzen 3 7320U (4 jádra, 8 vláken, 2,4/4,1 GHz, 4 MB cache)
Paměť: 8GB integrovaná LPDDR5-5500
Počet slotů (celkem/volných): (0/0)
Maximální velikost: 8GB LPDDR5-5500
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Sloty pevného disku: Jeden slot M.2 2280 PCIe® 3.0 x2
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: Čtečka SD karet
Displej: 15,6" FHD (1920x1080) IPS 250nitsů Antireflexní
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 610M
Audio: Stereo reproduktory, 1,5W x 2, Dolby Audio™; mikrofon 2x, pole
Web kamera: HD 720p s privátní krytkou
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ne
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2)
Konektory USB:
* 1x USB 2.0
* 1x USB 3.2 Gen 1
* 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (podporuje pouze přenos dat)
Další konektory:
* 1x HDMI® 1.4b
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm)
* 1x napájecí konektor
* 1x Čtečka SD karet
Zabezpečení: Bezpečnostní čip Firmware TPM 2.0 Enabled
Baterie: Integrovaná 42Wh
Napájení: 65W Round Tip (3-pin)
Barva: Šedá (Cloud Grey)
Materiál: PC-ABS
Rozměry: 360,2 x 236 x 17,9 mm