Lenovo IdeaPad Slim 3/14IRH10/i5-13420H/14"/WUXGA/8GB/512GB/UHD Xe/W11H/Blue/2R
   Na vašem soukromí nám záleží
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 119848704
Produktové číslo: 83K00056CK
Výrobce: LENOVO
Záruka: 24 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Lenovo IdeaPad Slim 3 14IRH10
Operační systém: Windows® 11 Home, česky / slovensky / anglicky
Paměť: 8GB integrovaná DDR5-4800
Počet slotů (celkem/volných): (1/1)
Maximální velikost: 8GB integrovaná DDR5-4800 + 16GB SO-DIMM DDR5-4800
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Sloty pevného disku: Dva sloty M.2 2242 PCIe® 4.0 x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: Čtečka SD karet
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) IPS 300nitů Antireflexní, 45% NTSC
Grafická karta: Integrovaná Intel UHD Graphics Xe G4 48EU
Audio: Stereo reproduktory, 2W x 2, optimalizované s Dolby Audio™; mikrofon 2x, pole
Web kamera: HD 720p s privátní krytkou
Pero: ne
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2)
Konektory USB:
* 2x USB-A (USB 5 Gbps / USB 3.2 Gen 1)
* 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.2
Další konektory:
* 1x HDMI® 1.4
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm)
* 1x čtečka SD karet
* 1x napájecí konektor
Zabezpečení: Bezpečnostní čip Firmware TPM 2.0 enabled
Baterie: Integrovaná 50 Wh
Napájení: 65W Round Tip (3-pin)