Lenovo IdeaPad Slim 3/15AMN8/R5-40/15,6"/FHD/8GB/512GB/AMD int/W11H/Gray/2R
   Na vašem soukromí nám záleží
 Nedostupné
Kód produktu: 126803133
Produktové číslo: 82XQ01AYCK
Výrobce: LENOVO
Záruka: 24 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8
Operační systém: Windows® 11 Home, Czech / Slovak / English
Procesor: AMD Ryzen 5 40 (4 jádra / 8 vláken, 2.8 / 4.3GHz, 2MB L2 / 4MB L3)
Paměť: integrovaná 8GB LPDDR5-5500
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe
Displej: 15,6" FHD (1920x1080) IPS 300 nitů, antireflexní
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 610M Graphics
Audio: 1.5W x2
Web kamera: FHD 1080p with Privacy Shutter
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ne
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka čipových karet: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Síť: Ne
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2
Porty USB:
*2x USB 3.2 Gen 1
*1x USB-C® 3.2 Gen 1 (podpora přenosu dat, Power Delivery a DisplayPort™ 1.2)
Další porty:
*1x HDMI® 1.4
*1x kombinovaný vstup sluchátka/mikrofon jack (3.5mm)
*1x čtečka karet
*1x Power connector (Round tip)
Baterie: 47Wh
Napájení: 65W Round Tip (3-pin)
Barva: Šedá (Arctic Grey)
Materiál: PC-ABS
Rozměry: 359,3 x 235 x 17.9 mm