Lenovo IdeaPad Slim 3/16ARP10/R5-150/16"/WUXGA/16GB/512GB/AMD int/W11H/Gray/2R
   Na vašem soukromí nám záleží
 Skladem, dodání 2-4 dní
Kód produktu: 127812238
Produktové číslo: 83K800CDCK
Výrobce: LENOVO
Záruka: 24 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Lenovo IdeaPad Slim 3 16ARP10
Operační systém: Windows 11 Home, čeština / slovenština / angličtina
Procesor: AMD Ryzen 5 150 (6 jader / 12 vláken, 3.3 / 4.55GHz, 3MB L2 / 16MB L3)
Paměť: 8GB integrovaná DDR5-4800 + 8GB SO-DIMM DDR5-4800
Počet slotů (celkem/volných): (1/0)
Maximální velikost: 24 GB (8 GB integrované + 16 GB SO-DIMM) DDR5-4800
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Sloty pevného disku: Dva sloty M.2 2242 PCIe® 4.0 x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ano
Displej: 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300 nitů, antireflexní, 45% NTSC, 60Hz
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 660M
Audio: Stereo reproduktory, 2W x2, optimalizované pro Dolby Audio™; mikrofon 2x, Pole
Web kamera: FHD 1080p + IR s privátní krytkou
Pero: ne
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.3)
WWAN: ne
Konektory USB:
* 2x USB-A (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1)
* 1x USB-C® (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1), s USB PD 45-65W a DisplayPort™ 1.2
Další konektory:
* 1x HDMI® 1.4
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm)
* 1x Čtečka SD karet
* 1x Napájecí konektor
Zabezpečení: Firmware TPM 2.0 Enabled
Baterie: Integrovaná 60 Wh
Napájení: bez adaptéru
Barva: šedá (Luna Grey)
Materiál: Hliník (vrch), PC-ABS (spodek)
Rozměry(ŠxHxV): 360 x 251 x 16,9–17,9 mm