Lenovo IdeaPad Slim 5/14AHP11/R7-260/14"/WUXGA/16GB/512GB/AMD int/W11H/Gray/2R
   Na vašem soukromí nám záleží
 Skladem, dodání 2-4 dní
Kód produktu: 127976229
Produktové číslo: 83S3001JCK
Výrobce: LENOVO
Záruka: 24 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Lenovo IdeaPad Slim 5 14AHP11
*MIL-STD-810H military test (21 testovaných položek)
Operační systém: Windows® 11 Home, česky / slovensky / anglicky
Procesor: AMD Ryzen™ 7 260 (8 jader / 16 vláken, 3.8 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3)
NPU: AMD Ryzen AI až 16 TOPS
Paměť: 2x 8GB SODIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): (2/0)
Maximální velikost: až 32GB DDR5-5600
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Sloty pevného disku: Dva sloty M.2: jeden M.2 2242 PCIe® 4.0 x4, jeden M.2 2280 PCIe® 4.0 x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: Čtečka microSD karet
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) IPS 400 nitů, antireflexní, 45% NTSC, 60Hz
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 780M
Audio: Stereo reproduktory, 2W x 2, optimalizované s Dolby Audio™; mikrofon 2x, pole
Web kamera: FHD 1080p + IR s privátní krytkou, TOF senzor
Pero: ne
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4)
Konektory USB:
* 1x USB-A (USB 5Gbps), vždy zapnuto
* 1x USB-A (USB 5Gbps)
* 2x USB-C® (USB 10Gbps), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4
Další konektory:
* 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
* 1x Sluchátka/mikrofon kombinovaný vstup (3.5mm)
* 1x microSD čtečka karet
Zabezpečení: Firmware TPM 2.0 Enabled
Baterie: Integrovaná 60 Wh
Napájení: bez adaptéru
Barva: šedá (Luna Grey)
Materiál: Hliník
Rozměry(ŠxHxV): 313,4 x 222 x 16,9 mm