Lenovo IdeaPad Slim 5/14ARP10/R5-7535HS/14"/WUXGA/32GB/1TB/AMD int/W11H/Gray/2R
   Na vašem soukromí nám záleží
 Skladem, dodání 2-4 dní
Kód produktu: 121587440
Produktové číslo: 83HT002SCK
Výrobce: LENOVO
Záruka: 24 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Lenovo IdeaPad Slim 5 14ARP10
Operační systém: Windows® 11 Home, čeština / slovenština / angličtina
Procesor: AMD Ryzen 5 7535HS (6 jader, 12 vláken, 3,3/4,55 GHz, 16 MB cache)
Paměť: 2x 16GB SO-DIMM DDR5-4800
Počet slotů (celkem/volných): (2/0)
Maximální velikost: 32 GB DDR5-4800
Pevný disk: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Sloty pevného disku: Jeden slot M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 • Jeden slot M.2 2280 PCIe 4.0 x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ano
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) OLED displej, lesklý displej s jasem 400 nitů, 100% DCI-P3, DisplayHDR™ True Black 500
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 660M
Audio: Stereo reproduktory, 2W x2, optimalizované pro Dolby Audio™; mikrofon 2x, Pole
Web kamera: FHD 1080p + IR s privátní krytkou, ToF senzor
Pero: ne
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ne
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2)
WWAN: ne
Konektory USB:
* 1x USB-A (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1)
* 1x USB-A (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1), Always On
* 2x USB-C® (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4
Další konektory:
* 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm)
* 1x Čtečka microSD karet
Zabezpečení: Bezpečnostní čip Microsoft® Pluton TPM 2.0
Baterie: Integrovaná 60 Wh
Napájení: 65W USB-C® Slim (Wall-mount)
Barva: šedá (Luna Grey)
Materiál: Hliník
Rozměry(ŠxHxV): 313,4 × 222 × 16,9 mm