Lenovo IdeaPad Slim 5/16IMH10/U5-135H/16"/WUXGA/16GB/512GB/Intel int/W11H/Gray/2R
   Na vašem soukromí nám záleží
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 127976202
Produktové číslo: 83V7004ACK
Výrobce: LENOVO
Záruka: 24 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Lenovo IdeaPad Slim 5 16IMH10
*MIL-STD-810H military test passed (21 testovaných položek)
Operační systém: Windows 11 Home, česky / slovensky / anglicky
NPU: Intel AI Boost, až 11 TOPS
Paměť: 2x 8GB SODIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): (2/0)
Maximální velikost: až 32GB DDR5-5600
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Sloty pevného disku: Dva sloty M.2: jeden M.2 2242 PCIe® 4.0 x4, jeden M.2 2280 PCIe® 4.0 x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: Čtečka microSD karet
Displej: 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300 nitů, antireflexní, 45% NTSC, 60Hz
Grafická karta: Integrovaná Intel® Arc Graphics
Audio: Stereo reproduktory, 2W x 2, optimalizované s Dolby Audio™; mikrofon 2x, pole
Web kamera: FHD 1080p + IR s privátní krytkou, TOF senzor
Pero: ne
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ne
Síť: ne
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 6, 802.11ax 2x2 + BT5.2)
Konektory USB:
* 1x USB-A (USB 5Gbps), vždy zapnuto
* 1x USB-A (USB 5Gbps)
* 2x USB-C® (USB 10Gbps), s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4
Další konektory:
* 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
* 1x kombinovaný vstup pro sluchátka/mikrofon (3.5mm)
* 1x microSD čtečka karet
Zabezpečení: Firmware TPM 2.0 Enabled
Baterie: Integrovaná 80 Wh
Napájení: bez adaptéru
Barva: Šedá (Luna Grey)
Materiál: Hliník
Rozměry(ŠxHxV): 356,5 x 250,6 x 16,9 mm