Lenovo Yoga Slim 7 14AKP10 Ryzen AI 5 340, 14" WUXGA OLED (400 nitů, 60 Hz, lesklý), 16 GB LPDDR5-6400, SSD 512 GB, grafická karta Radeon 840M, kamera 1080p, 70 Wh, Windows 11, barva Tidal Teal
   Na vašem soukromí nám záleží
 Dodání 3 dny
Kód produktu: 124544248
Produktové číslo: 83JY006MPB
Výrobce: LENOVO
Váha: 2,1 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Generace procesoru: AMD Ryzen AI 300 Series
Počet vláken procesoru: 12
Typ procesoru: AMD Ryzen AI 5
Výrobce procesoru: AMD
Základní výkon procesoru: 28 W
Počet jader procesoru: 6
Vyrovnávací paměť procesoru: 22 MB
Takt procesoru při přetaktování: 4,8 GHz
Takt procesoru: 2 GHz
Model procesoru: 340
Typ paměti cache procesoru: L2 & L3
WWAN: Není nainstalováno
Wi-Fi standard: Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth: Ano
Verze Bluetooth: 5.4
Standardy Wi-Fi: Wi-Fi 7 (802.11be)
Typ antény: 2x2
NVMe: Ano
Formát SSD: M.2
Rozhraní pro disky SSD: PCI Express 4.0
Počet instalovaných SSD: 1
Kapacita disku SSD: 512 GB
Ukládací médium: SSD
Celková kapacita SSD: 512 GB
Celková kapacita úložiště: 512 GB
Nabíjecí port USB typu C: Ano
Výkon adaptéru: 65 W
Vstupní napětí adaptéru: 100 - 240 V
Vstupní frekvence adaptéru: 50/60 Hz
USB Power Delivery: Ano
Název barvy: Tidal Teal
Typ produktu: Laptop
Polohovací zařízení: Touchpad
Numerické klávesy: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Zabudovaný mikrofon: Ano
Zvukový čip: Realtek ALC3306
Počet mikrofonů: 4
Počet zabudovaných reproduktorů: 4
Hmotnost: 1,19 kg
Hloubka: 219,3 mm
Výška: 13,9 mm
Šířka: 312 mm
Windows Hello: Ano
Verze Trusted Platform Module (TPM): 2.0
Trusted Platform Module (TPM): Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Poskytovaný operační systém: Windows 11 Home
Software na vyzkoušení: Office
Počet portů USB4 Gen 3×2: 2
Verze HDMI: 2.1
Počet HDMI portů: 1
Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: 1
Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu: Ano
Vnitřní paměť: 16 GB
Typ vnitřní paměti: LPDDR5-SDRAM
Frekvence paměti: 6400 MHz
Maximální vnitřní paměť: 16 GB
Produktová řada integrovaného grafického adaptéru: AMD Radeon
Výrobce integrovaného GPU: AMD
Integrovaný grafický adaptér: Ano
Model grafického adaptéru na kartě: AMD Radeon 840M
Čipset základní desky: AMD SoC
Barevný gamut: 100%
Nativní poměr stran: 16:10
Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): DisplayHDR True Black 500Dolby Vision
Barevný prostor: DCI-P3
Podpora HDR: Ano
Jas displeje: 400 cd/m2
Typ panelu: OLED
Úhlopříčka displeje: 35,6 cm (14")
Rozlišení displeje: 1920 x 1200 px
Maximální rychlost obnovy: 60 Hz