LG 50UA73003LA televizor 127 cm (50") 4K Ultra HD Černá
   Na vašem soukromí nám záleží
 3-5 dní dostupno
Kód produktu: 123258224
Produktové číslo: 50UA75003LA.AEU
Výrobce: LG
Váha: 14,2 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Bluetooth: Ano
Verze Bluetooth: 5.1
Spotřeba energie (v pohotovosti): 0,5 W
Vstupní střídavé napětí: 100~240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí: 50/60 Hz
Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: 95 kWh
Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: 71 kWh
Třída energetické účinnosti (HDR): G
Třída energetické účinnosti (SDR): G
Stupnice energetické účinnosti: A až G
Podpora standardu VESA pro montáž: Ano
Barva: Černá
Rozhraní upevnění panelu: 300 x 300 mm
Režimy zvuku: Clear Voice ProAI Sound Pro
Audio dekodéry: Dolby Digital
RMS výkon: 20 W
Zvukové výstupní kanály: 2.0 kanály/kanálů
TV Sound Mode Share: Ano
Hloubka (s podstavcem): 292 mm
Šířka (s podstavcem): 1111 mm
Hloubka stojanu: 29,2 cm
Hmotnost (se stojánkem): 9,1 kg
Výška (bez stojánku): 641 mm
Hmotnost (bez stojánku): 8,9 kg
Hloubka (bez stojánku): 58,9 mm
Výška (s podstavcem): 708 mm
Šířka stojanu: 110,7 cm
Šířka (bez stojánku): 1111 mm
Hloubka balení: 128 mm
Hmotnost včetně balení: 12,2 kg
Výška balení: 760 mm
Šířka balení: 1250 mm
Podporované formáty zvukových souborů: MP3AACMP2EAC3apt-XPCMHE-AACAC3AC4
Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): High Dynamic Range 10 (HDR10)Hybrid Log-Gamma (HLG)
Podpora HDR: Ano
Multi View: Ano
Obrazový procesor: ?7 Gen8 AI Processor 4K
Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): 126 cm
Technologie displeje: LED
LED podsvícení: Ano
Úhlopříčka displeje: 127 cm (50")
Tvar obrazovky: Plochý
Typ HD rozlišení: 4K Ultra HD
Nativní poměr stran: 16:9
Rozlišení displeje: 3840 x 2160 px
Typ LED podsvícení: Direct-LED
Nativní obnovovací frekvence: 60 Hz