LG monitor 27U511SA-W 27" / 1920x1080 / 16:9 / WebOs23 / 100 HZ / HDMI / VESA / 5Wx2
   Na vašem soukromí nám záleží
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 119153802
Produktové číslo: 27U511SA-W.AEU
Výrobce: LG
Záruka: 24 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
LG 27U511SA-W
Chytrý LED monitor s úhlopříčkou 27" a Full HD rozlišením 1920 × 1080 bodů nabízí jas 250 cd/m 2 , dobu odezvy 5 ms a obnovovací frekvenci 100 Hz . Použitím technologie IPS je dosaženo širokých pozorovacích úhlů 178° horizontálně i vertikálně . Monitor pohání operační systém webOS 23 , který umožňuje přístup k mnoha aplikacím pro sledování online obsahu, jako jsou Netflix, YouTube či Disney+, a to bez nutnosti zapínat počítač. Pro tyto účely je monitor vybaven bezdrátovým připojením Wi-Fi a Bluetooth . Pro přehrávání obsahu z USB médií jsou přítomny dva USB porty . Monitor podporuje také bezdrátové zrcadlení obrazovky z chytrého telefonu. Samozřejmostí jsou vestavěné reproduktory o celkovém výkonu 10 W.
Součástí balení je HDMI kabel a dálkový ovladač.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: IPS
Úhlopříčka: 27"