LG QNED AI 55QNED70A6A 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
   Na vašem soukromí nám záleží
 Dodání 3 dny
Kód produktu: 127669818
Produktové číslo: 55QNED70A6A.API
Výrobce: LG
Váha: 14,92 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Verze Bluetooth: 5.0
Wi-Fi: Ano
Standardy Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth: Ano
Internetový prohlížeč: Ano
Profily Bluetooth: A2DP
Připojení na síť Ethernet: Ano
Vstupní střídavé napětí: 100-240 V
Spotřeba energie (v pohotovosti): 0,5 W
Frekvence vstupního střídavého napětí: 50/60 Hz
Třída energetické účinnosti (SDR): G
Třída energetické účinnosti (HDR): G
Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: 105 kWh
Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: 84 kWh
Režim úspory energie: Ano
Stupnice energetické účinnosti: A až G
Barva: Černá
Podpora standardu VESA pro montáž: Ano
Bezrámový design: Ano
Rozhraní upevnění panelu: 300 x 300 mm
Typ stojánku: Stojan s nožkami
Rok uvedení na trh: 2025
TV Sound Mode Share: Ano
Zvukové výstupní kanály: 2.0 kanály/kanálů
RMS výkon: 20 W
Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): Ano
Režimy zvuku: AI Sound ProClear Voice Pro
Zabudovaný subwoofer: Ne
Počet reproduktorů: 2
Audio dekodéry: Dolby Digital
Výška (s podstavcem): 772 mm
Šířka stojanu: 112,4 cm
Hmotnost (se stojánkem): 11,6 kg
Hloubka stojanu: 23,5 cm
Hloubka (s podstavcem): 235 mm
Šířka (bez stojánku): 1236 mm
Hmotnost (bez stojánku): 11,5 kg
Hloubka (bez stojánku): 67,9 mm
Výška (bez stojánku): 718 mm
Šířka (s podstavcem): 1236 mm
Hloubka balení: 142 mm
Hmotnost včetně balení: 15,8 kg
Šířka balení: 1360 mm
Výška balení: 845 mm
Verze HDMI: 2.1
Počet HDMI portů: 3
Počet portů Ethernetu (RJ-45): 1
Počet portů USB 2.0: 1
Audio Return Channel (ARC): Ano
Common interface (CI): Ano
Consumer Electronics Control (CEC): SimpLink
Digitální optický audio výstup: 1
Verze CI+ (Common Interface Plus): 1.4
Common interface Plus (CI+): Ano
PC in (D-Sub): Ne
Počet RF portů: 2
Počet jader procesoru: 4
Funkce titulkování: Ano
Multi View: Ano
Obrazový procesor: ?7 Gen8 AI Processor 4K
Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu: Ano
Média pro přehrávání: HEVC/H.265AV1VP9
DVD přehrávač: Ne
Podpora HDR: Ano
Funkce teletextu: Ano
Herní režim: Ano
Rozlišení displeje: 3840 x 2160 px
Typ HD rozlišení: 4K Ultra HD
LED podsvícení: Ano
Technologie displeje: QNED
Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): 139 cm
Typ LED podsvícení: Direct-LED
Nativní poměr stran: 16:9
Nativní obnovovací frekvence: 60 Hz
Úhlopříčka displeje: 139,7 cm (55")