Makita TD110DSAE Aku rázový šroubovák Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
   Na vašem soukromí nám záleží
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 112055388
Produktové číslo: TD110DSAE
Výrobce: MAKITA
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Makita TD110DSAE akušroubovák rázový 10,8V 2,0Ah Li-ion
Popis produktu:
Kompaktní rázový utahovák a akumulátorem Li-ion 10,8V/2,0 Ah Upnutí šestihran 1/4" Silný utahovací moment 110 Nm Elektronický vypínač, elektrická brzda, L/P chod Ergonomicky tvarovaná pogumovaná rukojeť LED osvětlení pracovní plochy Elektronická ochrana akumulátoru V přepravním kufru se dvěma akumulátory a nabíječkou
Technické parametry:
Otáčky naprázdno 0-2600 min-1 Počet úderů naprázdno 0-3500 min-1 Max. utahovací moment 110 Nm Standardní šroub M5 - M12 Upnutí / velikost vrtáku šestihran 1/4" Akumulátor Li-ion 10,8V/2,0 Ah Hmotnost 1,0 kg Rozměry (DxŠxV) 153 x 66 x 204 mm