Microsoft Surface Laptop 7 Copilot+ 5G/U5-236V/13,8"/2304x1536/T/16GB/256GB/Intel int/W11P/Platinum/
   Na vašem soukromí nám záleží
 Dodání 3-5 dní
Kód produktu: 122514930
Produktové číslo: EP2-36323
Výrobce: MICROSOFT
Záruka: 12 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Microsoft Surface Laptop 5G, Copilot+ PC (7. edice) - Intel® Core™ Ultra Processors (Series 2)
první Surface Laptop s 5G
* vysoce kontrastní dotyková obrazovka PixelSense™ Flow s adaptivním barevným kontrastem a jasem
* zabezpečení přenosu dat z čipu do cloudu
* splňuje MIL-STD 810H
* vybavený jedinečnou opěrkou zápěstí a 6 5G anténami
Software: Windows 11 Pro + předinstalované aplikace Microsoft 365
Procesor: Intel Core Ultra 5 236V (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,1/4,7 GHz, LPE-core 2,1/3,5 GHz, 8 MB cache)
NPU: Intel® AI Boost se 40 TOPS
Grafická karta: Intel Arc 130V
Senzory: senzor okolní barvy
Zabezpečení:
* zabezpečení na podnikové úrovni díky čipu TPM 2.0 a podpoře nástroje BitLocker
* počítač s izolovaným jádrem Windows 11
* technologie Microsoft Pluton
* ověřování pomocí rozpoznání obličeje Windows Hello s vylepšeným zabezpečením přihlášení
Displej: dotykový 13,8" antireflexní PixelSense™ Flow, sRGB a Vivid, Dolby Vision IQ™, Corning® Gorilla® Glass 5
Rozlišení: 2304 × 1536 (201 PPI)
Poměr stran: 3:2
Kontrastní poměr: 1300:1
Obnovovací frekvence: až 120 Hz
Dotyk: 10bodový vícedotykový
Jas: SDR 600 nitů (max.)
Paměť: 16GB LPDDR5x RAM
Úložný prostor: 256GB SSD Gen 4
Výdrž baterie: při přehrávání videa až 20 hodin/až 12 hodin při aktivním používání internetu
Připojení:
* 1× port USB-A 3.1
* 1× 3,5mm konektor pro sluchátka
* 1× nanoSIM
* 1× port Surface Connect
Kamera, video a zvuk:
* Full HD přední kamera Surface Studio 1080p
* kamera Windows Hello s ověřováním podle obličeje
* reproduktory Omnisonic® s technologií Dolby® Atmos®
* podpora Bluetooth® LE Audio
* dva studiové mikrofony s hlasovým zaměřením
Bezdrátové připojení:
* Wi-Fi 7
* Bluetooth® Core 5.4
* podpora pro GNSS L1, GPS, Galileo, BeiDou, QZSS a NAVIC
* podpora nanoSIM a eSIM
* podpora 5G
Vnější design:
* plášť: eloxovaný hliník a kompozitní opěrka zápěstí optimalizovaná pro anténu
* barva: platinová s opěrkou zápěstí v břidlicové barvě
Obsah balení:
* Surface Laptop
* 39W napájecí zdroj
* úvodní příručka
* dokumentace k zabezpečení a záruce
Rozměry: 301 x 220 x 17,8 mm