MikroTik G1251-0250WNA napájecí Hot Swap zdroj CRS812, 12V, 20,8A, výkon 250W
   Na vašem soukromí nám záleží
 Skladem v eshopu
Kód produktu: 122860171
Produktové číslo: G1251-0250WNA
Výrobce: MIKROTIK
Záruka: 24 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
MikroTik G1251-0250WNA
Náhradní 250W hot-swap napájecí zdroj určený speciálně pro switch MikroTik CRS812 DDQ.
Tento napájecí zdroj umožňuje výměnu za provozu bez nutnosti vypnutí nebo restartování síťového switche, čímž zajišťuje nepřetržitý provoz kritické síťové infrastruktury. S výstupním napětím 12 V DC a proudem 20,8 A poskytuje dostatečný výkon pro plný provoz switche CRS812 DDQ.
Hot-swap technologie umožňuje výměnu napájecího zdroje za provozu bez výpadku
Výstupní parametry 12 V DC při proudu 20,8 A s celkovým výkonem 250 W
Kompatibilita s MikroTik CRS812 DDQ switchem
Kompaktní konstrukce optimalizovaná pro serverové a síťové prostředí
Spolehlivý provoz zajišťující nepřetržitou dostupnost síťové infrastruktury
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ příslušenství: hot-swap napájecí zdroj Výstupní napětí: 12 V DC
Výstupní proud: 20,8 A Vstupní napětí: 100–240 V AC
Výkon: 250 W