MikroTik SAW30-240-1200GA, napájecí adaptér 24V 1,2A, 29W, rovný konektor
   Na vašem soukromí nám záleží
cenová bomba
MikroTik SAW30-240-1200GA, napájecí adaptér 24V 1,2A, 29W...
 Skladem
Kód produktu: 83830548
Produktové číslo: SAW30-240-1200GA
Výrobce: MIKROTIK
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
MikroTik SAW30-240-1200GA, napájecí adaptér
Originální MikroTik napájecí adaptér s přímou instalací do zásuvky se standardním 5.5 / 2.1mm konektorem určeným pro napájení například MikroTik zařízení se vstupním napětím 24V DC. Napájecí adaptér má maximální výkon 29W a max. výstupní proud je 1,2A..