Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Optické moduly

MikroTik S-31DLC20D, SingleMode SFP modul 1.25G (20km)

MikroTik S-31DLC20D, SingleMode SFP modul 1.25G (20km)
538 Kč
445 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem-dodání 2-4 dny
Part no.: S-31DLC20D
Kód produktu: 18886983
Výrobce: MIKROTIK
Váha: 0,02
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu: S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

Konektory a rozhraní
Konektory: (2) LC
Optika
Formát: SFP
Pro typ kabelu: Single Mode
Přenosová rychlost: 1 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310
Dosah [km]: 20
Typ přenosu: 2-vláknový
Software
DDMI - diagnostika: Ano


Kompatibilitní s:
RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD,
RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU, CCR1016-12G a CCR1036-12G-4S


karcher