MISURA 24" LED P23GW24DFI01/ VA/ 1920x1080 (FHD)/ 3000:1/ 4ms/ 250 cd/m2/ HDMI/ DP/ USB-C/ REPRO/ VESA 100x100/ černý
   Na vašem soukromí nám záleží
cenová bomba
MISURA 24" LED P23GW24DFI01/ VA/ 1920x1080 (FHD)/ 3000:1/...
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 110636503
Produktové číslo: P23GW24DFI01
Výrobce: MISURA
Váha: 4,15 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
MISURA P23GW24DFI01
LED monitor s úhlopříčkou 24" a Full HD rozlišením 1920 × 1080 bodů. Nabízí kontrastní poměr 3000 : 1 , jas 250 cd/m 2 a dobu odezvy 4 ms . Použitá technologie VA nabízí pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. K dispozici je jeden port USB-C , který kromě vysokorychlostního přenosu videa a dat umožňuje napájení připojených zařízení až do 15 W. Díky podpoře technologie AMD FreeSync poskytuje monitor plynulý a ostrý obraz. Monitor disponuje VESA uchycením a integrovanými stereo reproduktory s celkovým výkonem 6 W .
Součástí balení je HDMI kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: VA
Úhlopříčka: 24"