MISURA 24" LED P23MM24DFA01/ prohnutý/ VA/ 1920x1080 (FHD)/ 4000:1/ 1ms/ 300 cd/m2/ HDMI/ DP/ REPRO/ VESA 75x75/ černý
   Na vašem soukromí nám záleží
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 110609794
Produktové číslo: P23MM24DFA01
Výrobce: MISURA
Váha: 3,865 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
MISURA P23MM24DFA01
Herní prohnutý LED monitor s úhlopříčkou 23,8" a Full HD rozlišením 1920 × 1080 bodů. Nabízí kontrastní poměr 4000 : 1 , jas 300 cd/m 2 a dobu odezvy 1 ms . Použitá technologie VA nabízí pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Díky obnovovací frekvenci 200 Hz a technologii FreeSync a G-Sync vám při hraní neunikne jediný detail. Monitor disponuje VESA uchycením a integrovanými stereo reproduktory s celkovým výkonem 6 W .
Součástí balení je HDMI kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ panelu: VA
Úhlopříčka: 23,8"