Nabíječka notebooku iBOX IUZ100TC PD 100W, čip E-mark
   Na vašem soukromí nám záleží
 Dodání 3 dny
Kód produktu: 116804261
Produktové číslo: IUZZ100TC
Výrobce: IBOX
Váha: 1 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Minimální výstupní napětí: 5 V
Vstupní napětí: 100 - 240 V
Maximální výstupní napětí: 20 V
Maximální výkon: 100 W
Délka kabelu: 2 m
Barva: Černá
Výška: 31 mm
Hloubka: 80 mm
Šířka: 119 mm