Napěťový měnič Carspa CAR1KU-24 24V/230V+USB 1000W, modifikovaná sinus
   Na vašem soukromí nám záleží
 Skladem v eshopu
Kód produktu: 49309305
Produktové číslo: CAR1KU-24
Výrobce: CARSPA
Váha: 2,4 kg
Záruka: 24 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Napěťový měnič Carspa CAR1KU-24 má vysokou účinnost, kompaktní
konstrukci krytu a byl navržen tak, aby poskytoval kvalitní výkon a
snadné použití. Přitom je maximálně spolehlivý.
Měnič upozorňuje na nízkou kapacitu baterie. Pokud napětí baterie
klesne pod 10 V, automaticky se vypne, čímž chrání baterii před úplným
vybitím. Stejně tak chrání před přetížením baterie tím, že se
automaticky vypne, pokud vstupní napětí stoupne na 15 V a více.
Měnič má také funkci teplotní ochrany, což znamená, že se automaticky
vypne, pokud jeho vnitřní teplota stoupne nad nepřijatelnou úroveň.
Funkce ochrany:
Nízké napětí: alarm a vypnutí
Ochrana proti přepětí
Ochrana proti přetížení
Teplotní ochrana
Ochrana proti zkratu
Ochrana proti přepólování
Hladký start
Auto reset
Uzemnění ochrany
Specifikace:
USB: ANO
Napětí: 24 V / 230 V
Výstup: 1000 W trvale / 2000 W špička
Modifikovaná sinusoida
Rozměry: 273 x 208 x 77 mm