Napěťový měnič Carspa CAR600U-242 24V/230V+USB 600W, modifikovaná sinus (náhrada za CAR500-24)
   Na vašem soukromí nám záleží
 Skladem v eshopu
Kód produktu: 49361628
Produktové číslo: CAR600U-242
Výrobce: CARSPA
Váha: 1 kg
Záruka: 24 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Bezpečí pro vaši baterii! Vyzkoušejte měnič napětí!
Napěťový měnič Carspa CAR600U-242 má vysokou účinnost, kompaktní
konstrukci krytu a byl navržen tak, aby poskytoval kvalitní výkon.
Přitom je maximálně spolehlivý a jeho použití je velice snadné.
Měnič chrání baterii před vybitím, přetížením i přehřátím .
Upozorňuje na nízkou kapacitu baterie a pokud napětí klesne pod 10,5 V,
automaticky se vypne. Tím chrání baterii před úplným vybitím. Pokud
vstupní napětí stoupne na 15 V a více také se vypne a chrání tak
baterii před přetížením.
Teplotní ochrana znamená automatické vypnutí měniče, pokud teplota
stoupne nad kritickou úroveň.
Funkce ochrany:
Nízké napětí: alarm a vypnutí
Ochrana proti přepětí
Ochrana proti přetížení
Teplotní ochrana
Ochrana proti zkratu
Ochrana proti přepólování
Hladký start
Auto reset
Uzemnění ochrany
Specifikace:
USB: ANO
Napětí: 24 V / 230 V
Výstup: 600 W trvale / 1200 W špička
Výstupní frekvence: 50/60 Hz +/-3
Cerfitikace: CE-EMC/LVD,RoHS, E-mark
Modifikovaná sinusoida
DC konektor a kabely pro cigaretovou zástrčku v autech
Funkce automatického restartu
Rozměry: 235 x 102 x 55,5 mm