Napěťový měnič MHPower MPU-1200-12 12V/230V, 1200W, funkce UPS, čistý sinus
   Na vašem soukromí nám záleží
rozšířená záruka
Napěťový měnič MHPower MPU-1200-12 12V/230V, 1200W, funkc...
 Nedostupné
Kód produktu: 88540370
Produktové číslo: MPU-1200-12
Výrobce: MHPower
Váha: 12,75 kg
Záruka: 60 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Záložní zdroj a napěťový měnič MPU-1200-12 značky MHPower
je ideální pro dlouhodobé zálohování. Je ideálním přístrojem
pro své flexibilní použití a robustní celokovové provedení.
Přístroj má zabudovanou ochranu proti přetížení, a to jak
při napájení z baterie, tak i ze sítě. Maximální trvalý výkon činí
1200 W.
V ideálním případě jsou spotřebiče napájeny přímo ze sítě a
externí akumulátor dobíjen. Problém nastává při výpadku
elektrické energie. V tu chvíli záložní zdroj automaticky přepne
na měnič napětí a začne energii odebírat z akumulátoru.
Spotřebiče jsou napájeny přímo z měniče. Po obnovení přítoku
energie přepne zdroj automaticky zpět na síť a začne akumulátor
dobíjet.
Napěťový měnič MHPower src="https://datastore.penta.cz/produkty/5/2/9/5290120/ZDROJ.png"
height="388" width="470">
V případě výpadku elektrické energie (nebo pokud nejsou její
parametry v normálním rozmezí) přepne záložní zdroj (UPS)
automaticky na baterii. Toto přepnutí se zobrazí na
displeji záložního zdroje (UPS) a navíc vám tento krok oznámí
i zvukovým signálem.
Upozornění: záložní zdroj (UPS) funguje pouze tehdy, když
je připojen k externí baterii a neměl by bez tohoto připojení
být používán. Po napojení akumulátoru zapojte hlavní
přívodní kabel do zásuvky (230 V, 50 Hz) s uzemněním do sítě. Ze
zadní strany zdroje připojte zařízení, které bude fungovat při
výpadku napájení.
Postupujte následovně: připojte baterii, pak hlavní
napájení a potom zapojte spotřebič k záložnímu zdroji
(UPS). Pro zapnutí nebo vypnutí AC zátěže (zásuvek pro spotřebič)
stiskněte a podržte tlačítko napájení (ON / OFF) pod dobu cca 2
sekund.
Příklady použití a doby zálohování:
Pro spotřebu 100W:
záložní zdroj (UPS) s baterií 65 Ah bude pracovat 3,5 hodiny.
záložní zdroj (UPS) s baterií 120 Ah bude pracovat 6,5 hodiny.
záložní zdroj (UPS) s baterií 150 Ah bude pracovat 8 hodin.
Pro spotřebu 200W:
záložní zdroj (UPS) s baterií 65 Ah bude pracovat 2 hodiny.
záložní zdroj (UPS) s baterií 120 Ah bude pracovat 3 hodiny.
záložní zdroj (UPS) s baterií 150 Ah bude pracovat 4 hodin.
Pro spotřebu 300W:
záložní zdroj (UPS) s baterií 65 Ah bude pracovat 1,5 hodiny.
záložní zdroj (UPS) s baterií 120 Ah bude pracovat 2,5 hodiny.
záložní zdroj (UPS) s baterií 150 Ah bude pracovat 3 hodiny.
Vlastnosti:
Záložní zdroj s flexibilním použitím a robustním celokovovým provedením
Zabudovaná ochrana proti přetížení (baterie i síť)
Maximální trvalý výkon činí 1200 W
Čistý sinusový výstup. Ideální pro dlouhodobé zálohování
Automatické přepnutí při výpadku sítě, automatické dobíjení externího
akumulátoru
Specifikace:
Značka: MHPower
Model: MPU-1200-12
Určení: záložní zdroj a napěťový měnič
Kabely pro připojení externího akumulátoru: 0,8 m
Napájení:
Jmenovitý výkon: max. 1200 W
Kapacita: max. 1500 VA
Napětí baterie: 12 V
Nabíjecí proud: 20 / 30 A
Nabíjecí napětí: 13,8 V +/- 0,5 V
AC vstupní frekvence: 45 Hz ~ 65 Hz
Rozsah výstupního napětí napěťového regulátoru AVR: z domácí sítě 204 -
240 V, Měnič 230 V (+ - 3%)
Frekvence na výstupu UPS napětí 50 Hz (+ - 0,5 Hz)
Trvalý výkon: max. 1200 W
Integrovaný nabíječ: max. 20 / 30 A
Pro 12V externí akumulátor: 100 - 200 Ah
Ochrana proti přetížení:
Napájení z baterie: v případě přetížení 110 - 130 % výkonu dojde do 30
sekund k vypnutí výstupu. Pokud je přetížení větší než 130 % dojde k
přerušení napájení na výstupu okamžitě
Napájení ze sítě: přístroj varuje před přetížením až do přepálené
pojistky
Prostředí:
Provozní vlhkost: 10 % RH ~ 90 % RH
Provozní teplota: 0 ~ 40 °C
Barva: černá
Hmotnost: 13,5 kg
Rozměry (Š x V x H): 390 x 220 x 280 mm