Nástěnná nabíječka pro elektromobily Besen SQ20-22KW-APP
   Na vašem soukromí nám záleží
 Skladem-dodání 2-4 dní
Kód produktu: 120444400
Produktové číslo: SQ20-22KW-APP
Výrobce: Besen
Váha: 6,28 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Pokročilá technologie a snadné ovládání
Bezpečnost a kompatibilita
Wallbox SQ20-APP má kompletní sadu ochran: proti přepětí, přehřátí, přetížení, zkratu, úniku proudu do země a úderu blesku. Podporuje rozhraní typu SAE J1772, IEC 62196-2 a GB/T, takže je kompatibilní s většinou elektrických vozidel na trhu. Maximální nabíjecí proud je 32 A a kryt se stupněm krytí IP66 zajišťuje odolnost proti prachu a vodě.
Součástí dodávky je
nástěnná nabíječka
montážní prvky
Výrobce
Besen
Model
SQ20-22KW-APP
Výstupní výkon
22 kW
Vstupní/výstupní napětí
AC 400V (3 fáze)
Maximální proud
32A
Frekvence
47-63 Hz
Nabíjecí rozhraní
SAE J1772, IEC 62196-2, GB/T
Displej
3,5" barevný LCD displej
Vodotěsnost
IP66
Hmotnost
8 kg
Rozměry
295 × 195 × 65 mm
Okolní teplota
-25 °C ~ +55 °C
Vlhkost
0-95 % bez kondenzace