OKKO Příčný řezací stroj Okko J1G-ZP8-210, 1600 W, 210 mm
   Na vašem soukromí nám záleží
 3-5 dní dostupno
Kód produktu: 118926426
Produktové číslo: J1G-ZP8-210
Výrobce: OKKO
Váha: 15,8 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Hloubka řezu pod úhlem 90° - 70 mm. Maximální rychlost za minutu - 4500 ot./min. Záruka - 12 měsíců. Značka - Okko. Výkon - 1600 W. Napětí - 220 V. Hloubka řezu pod úhlem 45° - 35 mm. Nastavení hloubky řezu - Ano. Úhel natočení - 45 - 45°. Úhel náklonu - 0 - 45°. Průměr kotouče - 210 mm. Průměr otvorů kotouče je 30 mm. Nastavitelná podpěra - Ano. Transportní madlo - Ano. Upínač obrobku - Ano.