Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root dům zahrada  >>  cena 201-600

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 1m
331 Kč
274 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
cena 201-600 nebo Optické kabely a příslušenství
Dostupnost: Nedostupné
Kód produktu: 11591995
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu: Optický patchkabel duplexní, LC-LC, 50/125 um, 1m


karcher