Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Káva, kávovary, příprava kávy Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky pasivní  >>  Optické kabely a příslušenství

Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 100m

no image
4623 Kč
3821 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Optické kabely a příslušenství
Dostupnost: Nedostupné
Kód produktu: 11592234
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 462,- Později 10 splátek
Popis produktu: Optický patchkabel duplex LC-ST, 50/125um MM, 100m