Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root dům zahrada  >>  cena 201-600

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 1 m

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 1 m
324 Kč
268 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Kód produktu: 11590105
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu: Optický patchkabel duplexní, SC-SC, 50/125 um, 1 m

Barva konektorů:
*šedá
Barva pláště:
*oranžová
Průměr pláště:
*3mm
Typ pláště:
*LSOH
Typ vlákna:
*50/125 - OM2
Průměr ochrany vlákna:
*0,9mm

Tahové vlastnosti zajišťuje Kevlarové vlákno.


karcher