Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root dům zahrada  >>  cena 201-600

Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 2 m

Optický patchkabel duplex ST-SC, 50/125 um MM, 2 m
322 Kč
266 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Kód produktu: 11590202
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu: Optický patchkabel duplexní, ST-SC, 50/125 um, 2 m


karcher