Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  Projektory  >>  Příslušenství k projektorům

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 3m

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 3m
480 Kč
397 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 1032
Kód produktu: 83002
Výrobce: OEM
Váha: 1,54
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu: Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 3m


karcher