Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root dům zahrada  >>  cena 201-600

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 10m

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 10m
687 Kč
568 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Kód produktu: 11591135
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu: Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 10m


karcher