Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root dům zahrada  >>  cena 201-600

Opticord SC-SC 09/125µ 1m

Opticord SC-SC 09/125µ 1m
457 Kč
378 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 1020
Kód produktu: 6405175
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu: Optický patch kabel duplexní, SC-SC 9/125um SM, 1m


karcher