Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root dům zahrada  >>  cena nad 10000

Patchcord FO duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125 2m

no image
1641 Kč
1356 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Kód produktu: 11590044
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu: Patchcord FO duplex E2000/APC-E2000/APC 9/125 2m


karcher