Pet2Me Sada 5x test na Lymskou boreliózu

Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky - Drogerie Hračky Káva, kávovary, příprava kávy Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny


Pet2Me Sada 5x test na Lymskou boreliózu

44963244496325

Pet2Me Sada 5x test na Lymskou boreliózu

900 Kč
744 Kč bez DPH

Dostupnost: Dodání 3 dny

Kód produktu: 90515677

Váha: 0,085 kg


Popis produktu

Popis produktu

Informace o produktu
Obsahuje dárek „Praktický odstraňovač klíšťat s lupou ZDARMA“ .


Sada obsahuje 5 testů

Jednoduchý test, výsledek do 10 min
Testuje se přítomnost antigenu boreliie přímo v klíštěti
Hygienická manipulace
Lze otestovat různé velikosti klíšťat
Set obsahuje všechny potřebné součásti k provedení 5-ti testů
Spolehlivý výsledek
Detekce B. garinii, B. afzelii, B. burgdorferi sensu stricto a B. spielmanii
Skladování při pokojové teplotě, dlouhá životnost testovací soupravy


Zabraňte L ymské borelióze!
Proč je přímé testování klíštěte užitečné?
Ihned po odstranění klíštěte lze Test klíštěte Pet2Me použít k určení, zda je klíště nositelem borrelie. Test lze použít na klíště, které bylo přisáto na člověku, ale i zvířeti. Nezbytné vybavení domácnosti pro prevenci před vážnými následky rozvinuté a neléčené nemoci.
Co se stane, pokud byl výsledek pozitivní?
Pokud v klíštěti byly detekovány antigeny, mohla být přenesena borélie. Je nutné intenzivní pozorování člověka/zvířete.
První příznaky se objevují po několika dnech
Pokud jsou po několika dnech pozorovány typické příznaky, jako je únava, ztráta chuti k jídlu, horečka nebo kulhání, lze terapii zahájit bez prodlení. Co nejrychleji navštivte lékaře /veterináře.
Významné zvýšení úspěšnosti terapie
Čím rychleji bude terapie provedena, tím větší bude šance na úspěch.
BORELIÓZA Na celém světě existuje více než 800 druhů klíšťat, které lze obecně rozdělit do dvou skupin: tvrdé a měkké. Měkká klíšťata lze primárně nalézt v tropech a subtropech. Tvrdá klíšťata, včetně běžných lesních klíšťat, však existují po celém světě a jsou nositeli Lymské boreliózy a klíšťové encefalitidy (ESME). Zatímco viry ESME se nacházejí ve slinných žlázách klíšťat a jsou přenášeny na oběť přímo při zakousnutí klíštěte, borelie zpočátku zůstávají uprostřed tlustého střeva klíštěte. Po zakousnutí klíštěte do oběti se šíří slinnou žlázou až po několika hodinách. Proto je riziko infekce boréliemi během prvních hodin po kousnutí minimální. Vylučování patogenů začíná nejdříve dvě hodiny poté, co se klíště přisálo, a svého vrcholu dosáhne až po 72 hodinách.
Příznaky Lymské boreliózy jsou u zvířat (např. u psů a koní) stejně pestré jako u lidí. Zvířata i lidé vykazují počáteční příznaky slabosti a horečky, poté se do popředí dostává kulhání, bolest a další. V současné době není možné přesně vymezit příznaky u zvířat. Pokud se klíště již přisálo, nelze vyloučit, že je přenašečem infekce a mělo by být vyšetřeno, zda není nositelem borrelií. Pet2Me test rychle a přímo detekuje borelie (B. garinii, B. afzelii, B. burgdorferi sensu stricto a B. spielmanii) u klíšťat. Pokud je výsledek testu klíštěte pozitivní, měl by být pokousaný člověk či zvíře sledován, zda se neprojeví příznaky infekce a v případě potřeby okamžitě navštívit lékaře / veterináře.
Složení


5x testovací kazeta
5x pipeta
5x dřevěná tyčinka
5x zkumavka na klíště
1x lahvička s činidlem
Skladování
při pokojové teplotě mezi 2 – 30°C

Zpěz k nákupu