Planet IPOE-171-95W PoE injektor IEEE802.3bt, 95W, DIN, IP30, -40~75°C, 12-48VDC-input
   Na vašem soukromí nám záleží
 Dodání 3-5 dní
Kód produktu: 97537109
Produktové číslo: IPOE-171-95W
Výrobce: PLANET Technology
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
PLANET IPOE-171-95W
Průmyslový injektor pro napájení po Ethernetovém kabelu, standard IEEE 802.3bt PoE++ do příkonu až 95 W , pracuje i na 1/2,5/5Gb propojení.
Krytí IP30 , kovová skříň, pracovní teplota -40 až +75 °C , montáž na DIN lištu nebo přímo na zeď, ESD ochrana do 6 kV, přepěťová ochrana do 6 kV, PoE režimy Standard/Legacy/Force , podpora napájení PoH (Power over HD-BASE-T) , redundantní napájení DC 12–48 V .
Průmyslový "Power over Ethernet Injector" IEEE 802.3bt s maximální zatížitelností 95 W pro napájení zařízení po Ethernetu. Designovaný pro použití s kamerami PTZ, dotykovými monitory, VoIP aparáty, POS (point of sale), kiosky, PoE osvětlení nebo Wi-Fi přístupovými body.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní: 2× RJ-45 10/100/1G/2.5G/5GBase-T (1× data vstup, 1× PoE (data + napájení))
Celkový napájecí výkon: do 95 W, IEEE 802.3at PoE+, IEEE 802.3bt PoE++
Zatížitelnost portu: až 95 W
Napájení: DC 12–48 V (max. 5 A) redundantní (zdroj není součástí balení)
Provozní teplota: -40 až +75 °C
Rozměry: 135 × 87,8 × 32 mm