Planet PWR-240-48 průmyslový zdroj na DIN lištu, nastavitelný 48-56V DC, 240W
   Na vašem soukromí nám záleží
cenová bomba
Planet PWR-240-48 průmyslový zdroj na DIN lištu, nastavit...
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 97519883
Produktové číslo: PWR-240-48
Výrobce: PLANET Technology
Váha: 0,6 kg
Záruka: 24 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
PLANET PWR-240-48
Napájecí zdroj pro instalaci na DIN lištu. Výstupní napětí 48 V DC, zatížitelnost 240 W. Provozní teplota -10 až 70 °C.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výstupní napětí: 48–56 V DC
Výstupní výkon: 240 W
Vstupní napětí: 100–240 V AC
Certifikace: CE EN-60950-1
Rozměry: 125 × 125 × 100 mm