Planetární robot Gorenje MMC1000RLR Červený
   Na vašem soukromí nám záleží
 Dodání 3 dny
Kód produktu: 123258762
Produktové číslo: MMC1000RLR
Výrobce: Gorenje
Váha: 11,26 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Barva: ČervenáInoxNerezová ocel
Typ produktu: Stolní kuchyňský robot
Bezpečnostní kryt s otvorem: Ano
Počet rychlostí: 7
Vhodný do myčky: Ano
Protiskluzové nožky: Ano
Objem mísy: 4,5 l
Délka šňůry: 1,1 m
Nastavitelná rychlost: Ano
Příkon: 1000 W
Hloubka: 270 mm
Šířka: 360 mm
Hmotnost: 9,3 kg
Výška: 372 mm