PRIMECOOLER PC-6020L12C SuperSilent
   Na vašem soukromí nám záleží
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 102695513
Produktové číslo: PC-6020L12C
Výrobce: PRIMECOOLER
Záruka: 24 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
SuperSilent Fan DC, 60x60x20mm, 12V DC, 0,14A, 1,68W, 3500RPM, 16,56CFM, less than 23dBA, Ball Bearing
Fan detail
Dimensions : 60x 60x 20mm
Rated Voltage : 12V DC
Rated Current : 0.14A
Power Consumption : 1.68W
Rated Speed : 3500RPM
Max Air Flow : 16.56CFM
Max Static Pressure : 2.21mm-H2O
Noise Level : less than 23dBA
Tolerance : ±10%