Q27G3XMN 27palcový VA 180Hz HDMI DP monitor
   Na vašem soukromí nám záleží
rozšířená záruka
 Skladem, dodání 2-4 dní
Kód produktu: 109814045
Produktové číslo: Q27G3XMN/BK
Výrobce: AOC
Váha: 9 kg
Záruka: 36 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
aplikace
Hraní
Barva
Černá
TV tuner
NE
OBRAZOVKA
Úhlopříčka obrazovky
27"
Rozlišení
2560 x 1440 (WQHD)
Formát
16:9
Obrazovka
Byt
SPECIFIKACE
Matricový povlak
Matný
Typ matice
VA
Typ podsvícení
VEDENÝ
Synchronizace frekvence
Adaptive-Sync,
AMD Free-Sync
Doba odezvy
1 ms
Obnovovací frekvence
180 Hz
Jas
700 cd/m2
Statický kontrast
4000:1
Pozorovací úhel (horizontální/vertikální)
Velikost bodu
Žádná data
Počet zobrazených barev
1,07 miliardy
Technologie ochrany očí
redukce blikání,
Redukce modrého světla
KONEKTORY
Základní konektory
DisplayPort x1,
HDMI x2
USB hub
NE
VESTAVNÉ ZAŘÍZENÍ
Vestavěné reproduktory
Vestavěná kamera
Zabudovaný mikrofon
FYZICKÝ
Šířka [cm]
61,4
výška [cm]
53,3
Hloubka [cm]
30.2
Váha (kg]
5.43
Otočná obrazovka (PIVOT)
Ano
Možnost montáže na stěnu (VESA)
Ano
Nastavení výšky
s nastavením výšky
NORMY A STANDARDY
Nová energetická třída
G-třída
Spotřeba energie
48 W