Qoltec 50052.90W.HP zdroj/transformátor Vnitřní Černá
   Na vašem soukromí nám záleží
cenová bomba
 Dodání 3 dny
Kód produktu: 38922879
Produktové číslo: ZASQOCNOT0056
Výrobce: Qoltec
Váha: 1 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Výstupní proud: 4,62 A
Kompatibilita značky: HP
Prvky ochrany napájení: ZkratPřehříváníPřetíženíPřepětí
Výstupní napětí: 19.5 V
Výstupní výkon: 90 W
Barva: Černá
Vstupní frekvence: 50/60 Hz
Vstupní napětí: 220 - 240 V
Šířka: 125 mm
Hloubka: 50 mm
Výška: 30 mm