Ryobi RAG800-G125 Angle
   Na vašem soukromí nám záleží
Ryobi RAG800-G125 Angle
 Dodání 3-5 dní
Kód produktu: 40737103
Produktové číslo: NELRYOSKA0002
Výrobce: Ryobi
Váha: 2,55 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Plochá kovová převodová skříň
Hlídat rychlé nastavení
Zajištění vřetena umožňuje rychlou a snadnou výměnu kotoučů
Bezpečnostní spínač s vypínačem
Restart ochrana zabraňuje náhodnému spuštění po přerušení napájení
2-polohový přídavná rukojeť s montážním klíčem skladování
GripZone-gumové antivibrační rukojeti pro bezpečné uchopení a pohodlnou práci
specifikace
Spotřeba elektrické energie: 800 W
Volnoběžné otáčky: 12000 ot / min
Průměr disku: cca 125 mm
Díra: cca 22 mm