Ryobi RAG950-S125 Angle 950W
   Na vašem soukromí nám záleží
Ryobi RAG950-S125 Angle 950W
 Dodání 3-5 dní
Kód produktu: 40707888
Produktové číslo: 5133002495
Výrobce: Ryobi
Váha: 2,6 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
zařízení
Plochá kovová převodová skříň
Hlídat rychlé nastavení
Zajištění vřetena umožňuje rychlou a snadnou výměnu kotoučů
Bezpečnostní spínač s vypínačem
2-polohový přídavná rukojeť s montážním klíčem skladování
GripZone-gumové antivibrační rukojeti pro bezpečné uchycení a pohodlí
specifikace
Spotřeba elektrické energie: 950 W
Volnoběžné otáčky: 12000 ot / min
Průměr kotouče: 125 mm
Vrtání: 22 mm