S12038-8K (3 balení)
   Na vašem soukromí nám záleží
S12038-8K (3 balení)
 Skladem, dodání 2-4 dní
Kód produktu: 118956995
Produktové číslo: ACFAN00302A
Výrobce: Arctic
Záruka: 24 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
ARCTIC S12038-8K Ventilátor serveru 120 mm 8k ot./min (balení 3ks)
Nový standard energetické účinnosti
Široký rozsah otáček (800 až 8000 ot./min)
Aktivní chlazení pro prodlouženou životnost motoru
Ideální pro serverová prostředí
Ideální pro průmyslové aplikace
Vysoký průtok vzduchu a statický tlak
Navrženo pro nepřetržitý provoz
Kvalita, na kterou se můžete spolehnout
Technické specifikace a manuál
Rozměry 120 (D) x 120 (Š) x 38 (V) mm
Hmotnost 328 g
Hořlavost UL 94 V-0
Provozní okolní teplota -10 °C~70 °C
Specifikace ventilátoru
Rychlost 800–8000 ot./min., řízeno PWM
Statický tlak 37 mmH20?
Proudění vzduchu 220 cfm | 370 m3/h
Ložisko Dvojité kuličkové ložisko s mosazným pouzdrem
Délka kabelu 300 mm, černá
Konektor 2510 4kolíkový konektor ventilátoru
Aktuální | Napětí 2,2 A | 12,0 V DC
Spouštěcí napětí 6,5 V DC
Aktuální (maximální) 3,2 A