Samsung 24palcový monitor LS24F430UAUXEN
   Na vašem soukromí nám záleží
 Dodání 3-5 dní
Kód produktu: 122424571
Produktové číslo: LS24F430UAUXEN
Výrobce: SAMSUNG
Váha: 7,1 kg
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
24" 100Hz FHD S43UF LS24F430UAUXEN PC monitor Živé barvy s IPS panelem v rozlišení FHD. Všestranná konektivita - USB-C, HDMI, DP, LAN, USB-A. Ergonomický stojan HAS. Režim otáčení s otočením obrazovky o 90 stupňů pro pohodlné používání. IPS panel. Ohromující barvy po celé obrazovce díky IPS panelu. Barvy zůstávají jasné a čisté i při změně úhlu pohledu. Tóny a odstíny jsou prezentovány konzistentně a s menším vyblednutím barev. Porty USB-C a LAN. Vylepšete si pracovní prostor portem USB-C pro nabíjení a přenos dat a vestavěným portem LAN pro spolehlivé ethernetové připojení. Můžete také propojit dva monitory a zvětšit tak plochu obrazovky. Obnovovací frekvence 100 Hz. Zůstaňte v akci při hraní her, sledování filmů nebo práci na kreativních projektech. Obnovovací frekvence 100 Hz snižuje zpoždění a rozmazání pohybem, takže vám neunikne žádný rytmus, a to ani v rychlých scénách. Herní režim: Získejte konkurenční výhodu s optimalizovaným nastavením herního režimu. Okamžitě upravte barvy a kontrast. pro jasnější zobrazení scén a odhalení nepřátel skrytých ve tmě. Ergonomický design: Nastavitelná výška obrazovky poskytuje široký pozorovací úhel a větší všestrannost. V režimu Pivot můžete obrazovku otočit o 90 stupňů svisle a pohodlně si prohlížet dlouhé dokumenty. Režim Eye Saver: Chraňte své oči a zůstaňte v pohodlí i při dlouhých sezeních. Pokročilá technologie Eye Saver Mode s certifikací TÜV snižuje namáhání očí minimalizací modrého světla a snížením nepříjemného blikání obrazovky. Energetický štítek: Stáhnout Model: LS24F430UAUXEN Poměr stran: 16:9 Úhlopříčka obrazovky: 24" Typ matice: TFT IPS Povrch matice: Matný Dotyková obrazovka: Ne Technologie podsvícení: LED Vertikální viditelná plocha: 296,46" Horizontální viditelná plocha: 527,04" Rozlišení: 1920 x 1080 (FHD 1080) Doba odezvy: 5 Jas: 300 Statický kontrast: 1 000:1 Obnovovací frekvence: 100 Horizontální pozorovací úhel: 178 Vertikální pozorovací úhel: 178 Počet barev: 16,7 milionu I/O Porty: 1 x USB (typ C), Zásuvky I/O, I/O porty, I/O porty, I/O porty Bezpečnostní slot Kensington: Ne Bluetooth: Ne WiFi: Ne Vestavěné reproduktory: Ne Vestavěný TV tuner: Ne Webkamera: Ne Otočení: Ano Nastavení výšky: Ano Certifikace: EPEAT, Certifikováno VESA Standard: 100 x 100 Spotřeba energie: 180 Energetická třída: D Barva: Černá Výška: 321,6 Výška se stojanem: 518,9 Šířka: 539,9 Hloubka: 57,2 Hloubka se stojanem: 219,7 Hmotnost: 3,5 Hmotnost se stojanem: 5,4 Označení: