Produktové číslo: LS27DG610SUXEN
Výrobce: SAMSUNG
Váha: 9,32 kg
Záruka: 24 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
SAMSUNG MT LED LCD 27" Odyssey LS27DG610SUXEN
Specifikace
Displej
Velikost obrazovky
27"
Plochý / Zakřivený
Plochý
Aktivní velikost displeje (VxŠ) (mm)
590.42(H) x 333.72(V) mm
Poměr stran
16:9
Typ panelu
OLED
Jas (typický)
250 cd
Jas (minimální)
200 cd
Kontrastní poměr (statický)
HDR10+
HDR10+ Gaming
Doba odezvy (ms)
0.03ms(GTG)
Pozorovací úhel (H/V)
178°/178°
Podpora barev
Max 1B
Barevný gamut (NTSC)
99% (CIE1976)
Obnovovací frekvence
Max 240Hz
Obecné funkce
Režim ochrany očí
Ano
Bez blikání
Ano
Obraz v obraze
Quantum Dot barvy
Velikost obrazu
Certifikace Windows
Windows11
FreeSync
FreeSync Premium Pro
G-Sync
G-Sync Kompatibilní
Časovač vypnutí Plus
Vyrovnání černé
Virtuální zaměřovací bod
Super Arena herní UX
Automatické přepínání zdroje
Auto Source Switch+
Super širokoúhlý herní pohled
Rozhraní
DisplayPort
1 EA
HDMI
2 EA
Sluchátkový vstup
USB porty
2
Verze USB rozbočovače
3
USB-C
No
Upstream port USB-B
1
Audio
Reproduktory
Ne
Provozní podmínky
Teplota
10~40 C
Vlhkost
10~80,non-condensing %
Design
Barva přední části
Stříbrná
Barva zadní části
Stříbrná
Barva stojanu
Typ stojanu
Pivot
HAS (výškově nastavitelný stojan)
120.0 ±5.0
Naklápění
-2.0o(± 2°) ~ 25.0o(± 2°)
Otočení
-30.0o(± 3°) ~ 30.0o(± 3°)
Přetočení (pivot)
-92.0o(± 2°) ~ 92.0o(± 2°)
VESA
100 x 100
Eco
Třída energetické účinnosti
G
Recyklovaný plast
Napájení
Napájecí zdroj
AC 100~240V
Spotřeba energie (max.)
140 W
Spotřeba energie (typická)
28.0 W
Spotřeba energie (DPMS)
0.50 W
Spotřeba energie (vypnutý režim)
0.30 W
Roční spotřeba energie
41 kWh/year
Typ
External Adaptor
Rozměry
Rozměry se stojanem (ŠxVxH)
611.7 x 554.2 x 263.5 mm
Rozměry bez stojanu (ŠxVxH)
611.7 x 353.8 x 49.2 mm
Rozměry balení (ŠxVxH)
684 x 200 x 464 mm