SCYTHE KF1215FD18 Kaze Flex 120 mm Slim Fan 1800 RPM
   Na vašem soukromí nám záleží
 Ano, centrál. sklad
Kód produktu: 79761601
Produktové číslo: KF1215FD18
Výrobce: SCYTHE
Záruka: 24 měsíců
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
Scythe Kaze Flex 120 Slim
Specifications
Model Name: Kaze Flex 120 Slim
Model-Nr.: KF1215FD18
Dimensions: 120 x 120 x 17 mm
Fan Speed: 1800 rpm (±10%)
Noise Level: 30 dBA
Airflow: 50.79 CFM = 86.5=25 m3/h
Static Pressure: 1,35 mmH2O = 13,24 Pa
Voltage: 12 V
Amperage: 0,18 A
Power Input: 2,16 W
Connector: 3-pin
Accessory: Molex-Adaptor, 4x screws,
Bearing: Sealed Precision Fluid Dynamic Bearing
MTTF: 100.000 Hours (25°C)