BAZAR - Cisco Catalyst switch C1300-48T-4G - použito, v továrním nastavení Cisco Catalyst řady 1300 jsou managovatelné switche Gigabit Ethernet Layer 3 podnikové třídy určené pro malé a střední podniky a pobočky. Tyto jednoduché, flexibilní a bezpečné switche jsou ideální pro nasazení mimo rozvodnou skříň. Řada Catalyst 1300 pracuje na přizpůsobeném softwaru operačního systému Linux s intuitivním grafickým rozhraním, který zjednodušuje nastavení sítě a pokročilými funkcemi, které urychlují digitální transformaci, zatímco všudypřítomné zabezpečení chrání kritické obchodní transakce. Přepínače řady 1300 poskytují ideální kombinaci cenové dostupnosti a možností pro malé a střední podniky a pomáhají vám vytvořit efektivnější a lépe propojenou pracovní sílu. Stránky produktu: C1300-48T-4G Performance Switching capacity and forwarding rate (All switches are wire-speed and nonblocking) Capacity in millions of packets per second (mpps) (64-byte packets) 77.38 Switching capacity in gigabits per second (Gbps) 104.0 Layer 2 switching Spanning Tree Protocol (STP) Standard 802.1d spanning tree support Fast convergence using 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol [RSTP]), enabled by default Multiple spanning tree instances using 802.1s (MSTP); 8 instances are supported Per-VLAN Spanning Tree Plus (PVST+); 126 instances are supported Rapid PVST+ (RPVST+); 126 instances are supported Port grouping/link aggregation Support for IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) Up to 8 groups Up to 8 ports per group with 16 candidate ports for each (dynamic) 802.3ad link aggregation VLAN Support for up to 4093 VLANs simultaneously Port-based and 802.1Q tag-based VLANs, MAC-based VLAN, protocol-based VLAN, IP subnet-based VLAN Management VLAN Private VLAN with promiscuous, isolated, and community port Private VLAN Edge (PVE), also known as protected ports, with multiple uplinks Guest VLAN, unauthenticated VLAN Dynamic VLAN assignment via RADIUS server along with 802.1X client authentication Customer premises equipment (CPE) VLAN Auto surveillance VLAN (ASV) Voice VLAN Voice traffic is automatically assigned to a voice-specific VLAN and treated with appropriate levels of QoS. Voice Services Discovery Protocol (VSDP) delivers networkwide zero-touch deployment of voice endpoints and call control devices Multicast TV VLAN Multicast TV VLAN allows the single multicast VLAN to be shared in the network while subscribers remain in separate VLANs. This feature is also known as Multicast VLAN Registration (MVR) VLAN translation Support for VLAN one-to-one mapping, in which customer VLANs (C-VLANs) on an edge interface are mapped to service provider VLANs (S-VLANs), and the original C-VLAN tags are replaced by the specified S-VLAN Q-in-Q VLANs transparently cross a service provider network while isolating traffic among customers Selective Q-in-Q Selective Q-in-Q is an enhancement to the basic Q-in-Q feature and provides, per edge interface, multiple mappings of different C-VLANs to separate S-VLANs Selective Q-in-Q also allows configuring of the Ethertype (Tag Protocol Identifier [TPID]) of the S-VLAN tag Layer 2 protocol tunneling over Q-in-Q is also supported Generic VLAN Registration Protocol (GVRP)/Generic Attribute Registration Protocol (GARP) GVRP and GARP enable automatic propagation and configuration of VLANs in a bridged domain Unidirectional Link UDLD monitors physical connections to detect unidirectional links caused by incorrect Detection (UDLD) wiring or cable/port faults to prevent forwarding loops and blackholing of traffic in switched networks DHCP relay at Layer 2 Relay of DHCP traffic to a DHCP server in a different VLAN; works with DHCP Option 82 Internet Group Management Protocol (IGMP) versions 1, 2, and 3 snooping IGMP limits bandwidth-intensive multicast traffic to only the requesters; it supports 2000 multicast groups (source-specific multicasting is also supported) IGMP querier IGMP querier is used to support a Layer 2 multicast domain of snooping switches in the absence of a multicast router IGMP proxy The IGMP proxy provides a mechanism for multicast forwarding based on IGMP membership information without the need for more complicated multicast routing protocols Head-of-Line (HOL) blocking HOL blocking prevention Loopback detection Loopback detection provides protection against loops by transmitting loop protocol packets out of ports on which loop protection has been enabled. It operates independently of STP Layer 3 IPv4 routing Wire-speed routing of IPv4 packets Up to 990 static routes and up to 128 IP interfaces IPv6 routing Wire-speed routing of IPv6 packets Layer 3 interface Configuration of a Layer 3 interface on a physical port, LAG, VLAN interface, or loopback interface Classless Interdomain Routing (CIDR) Support for CIDR Routing Information Protocol (RIP) v2 Support for RIP v2 for dynamic routing Policy-Based Routing (PBR) Flexible routing control to direct packets to a different next hop based on an IPv4 or IPv6 Access Control List (ACL) DHCP server Switch functions as an IPv4 DHCP server, serving IP addresses for multiple DHCP pools or scopes Support for DHCP options DHCP relay at Layer 3 Relay of DHCP traffic across IP domains User Datagram Protocol (UDP) relay Relay of broadcast information across Layer 3 domains for application discovery or relaying of Bootstrap Protocol (BOOTP)/DHCP packets Security Secure Shell (SSH) Protocol SSH is a secure replacement for Telnet traffic. Secure Copy Protocol (SCP) also uses SSH. SSH v1 and v2 are supported Secure Sockets Layer (SSL) SSL support: Encrypts all HTTPS traffic, allowing highly secure access to the browser-based management GUI in the switch IEEE 802.1X (authenticator role) 802.1X: RADIUS authentication and accounting, MD5 hash, guest VLAN, unauthenticated VLAN, single/multiple host mode, and single/multiple sessions Supports time-based 802.1X, dynamic VLAN assignment, and MAC authentication IEEE 802.1X supplicant A switch can be configured to act as a supplicant to another switch. This enables extended secure access in areas outside the wiring closet (such as conference rooms) Web-based authentication Web-based authentication provides network admission control through a web browser to any host devices and operating systems STP Bridge Protocol Data Unit (BPDU) Guard A security mechanism to protect the network from invalid configurations. A port enabled for BPDU Guard is shut down if a BPDU message is received on that port. This avoids accidental topology loops STP Root Guard Prevents edge devices not in the network administrator’s control from becoming STP root nodes STP loopback guard Provides additional protection against Layer 2 forwarding loops (STP loops) DHCP snooping Filters out DHCP messages with unregistered IP addresses and/or from unexpected or untrusted interfaces. This prevents rogue devices from behaving as DHCP servers IP Source Guard (IPSG) When IPSG is enabled at a port, the switch filters out IP packets received from the port if the source IP addresses of the packets have not been statically configured or dynamically learned from DHCP snooping. This prevents IP address spoofing Dynamic ARP Inspection (DAI) The switch discards ARP packets from a port if there are no static or dynamic IP/MAC bindings or if there is a discrepancy between the source or destination addresses in the ARP packet. This prevents man-in-the-middle attacks IP/MAC/port binding (IPMB) The preceding features (DHCP snooping, IPSG, and DAI) work together to prevent Denial-of-Service (DoS) attacks in the network, thereby increasing network availability Secure Core Technology (SCT) Makes s...
Ano, centrál. sklad
BAZAR - Cisco switch CBS220-48P-4G - REFRESH - rozbaleno CISCO REFRESH jsou repasované produkty, které společnost CISCO dodává s certifikací kvality, zárukou a servisní podporou odpovídající ekvivalentnímu novému produktu Řada Cisco Business 220 jsou jednoduché a cenově dostupné chytré switche pro sítě podnikové třídy. Díky podpoře mobilních aplikací, nástroji Cisco Business Dashboard a několika možnostem PoE+ poskytuje CBS220 robustní síť v rámci omezeného rozpočtu. Stránky produktu: CBS220-48P-4G Quick start guide: Quick start guide Switching capacity Forwarding rate in millions of packets per second (mpps; 64-byte packets) 74,38 Switching capacity in Gigabits per second (Gbps) 104 Layer 2 switching MAC table Up to 8,192 Media Access Control (MAC) addresses Spanning Tree Protocol (STP) Standard 802.1d Spanning Tree support, enabled by default Fast convergence using 802.1w (Rapid Spanning Tree [RSTP]) Multiple Spanning Tree instances using 802.1s (MSTP) 16 instances are supported Port grouping Support for IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) Up to 8 groups Up to 8 ports per group with 16 candidate ports for each (dynamic) 802.3ad link aggregation Load balance based on source and destination MAC address, or source and destination MAC/IP VLAN Support for up to 256 Virtual Local Area Networks (VLANs) simultaneously Port-based and 802.1Q tag-based VLANs Management VLAN Guest VLAN Auto voice VLAN Voice traffic is automatically assigned to a voice-specific VLAN and treated with appropriate levels of QoS QinQ VLAN VLANs transparently cross a service provider network while isolating traffic among customers Generic VLAN Registration Protocol (GVRP) and Generic Attribute Registration Protocol (GARP) Protocols for automatically propagating and configuring VLANs in a bridged domain Head-of-Line (HOL) blocking HOL blocking prevention Jumbo frame Frame sizes up to 9,216 supported Loopback detection Loopback detection provides protection against loops by transmitting loop protocol packets out of ports on which loop protection has been enabled. It operates independently of STP. Automatic Media-Dependent Interface Crossover (MDIX) Automatically adjusts transmit and receive pairs if an incorrect cable type (crossover or straight-through) is installed. Security ACLs Drop or rate limit based on source and destination MAC, VLAN ID or IP address, protocol, port, Differentiated Services Code Point (DSCP)/IP precedence, Transmission Control Protocol (TCP)/ User Datagram Protocol (UDP) source and destination ports, 802.1p priority, Ethernet type, Internet Control Message Protocol (ICMP) packets, Internet Group Management Protocol (IGMP) packets, TCP flag Support up to 512 rules Port security Creates the ability to lock source MAC addresses to ports; limits the number of learned MAC addresses IEEE 802.1X (authenticator role) 802.1X: Remote Authentication Dial-in User Service (RADIUS) authentication; guest VLAN; Single-host, multiple-host, and multisession mode RADIUS, TACACS+ Supports RADIUS and Terminal Access Controller Access Control System (TACACS) authentication; switch functions as a client MAC address filtering Supported Storm control Broadcast, multicast, and unknown unicast DoS protection DOS attack prevention STP Bridge Protocol Data Unit (BPDU) Guard This security mechanism protects the network from invalid configurations. A port enabled for BPDU Guard is shut down if a BPDU message is received on that port. Spanning Tree Loop Guard This feature provides additional protection against Layer 2 forwarding loops (STP loops). Secure Shell (SSH) Protocol SSH is a secure replacement for Telnet traffic. SCP also uses SSH. SSH v1 and v2 are supported. Secure Sockets Layer (SSL) SSL support: Encrypts all HTTPS traffic, allowing highly secure access to the browser-based management GUI in the switch QoS Priority levels 8 hardware queues per port Scheduling Strict priority and Weighted Round-Robin (WRR) queue assignment based on DSCP and class of service (802.1p/CoS) Class of service Port-based; 802.1p VLAN priority-based; IPv4/v6 IP precedence, Type of Service (ToS), and DSCP-based; Differentiated Services (DiffServ); classification and re-marking ACLs, trusted QoS Rate limiting Ingress policer; egress shaping and rate control; per VLAN, per port, and flow-based Congestion avoidance A TCP congestion avoidance algorithm is required to reduce and prevent global TCP loss synchronization. Multicast Internet Group Management Protocol (IGMP) Versions 1, 2, and 3 Snooping IGMP limits bandwidth-intensive multicast traffic to only the requesters; supports 256 multicast groups IGMP querier IGMP querier is used to support a Layer 2 multicast domain of snooping switches in the absence of a multicast router Standards Standards IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3ad LACP, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.1D (STP, GARP, and GVRP), IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1s Multiple STP, IEEE 802.1X Port Access Authentication, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, RFC 768, Request for Comments (RFC) 783, RFC 791, RFC 792, RFC 793, RFC 813, RFC 879, RFC 896, RFC 826, RFC 854, RFC 855, RFC 856, RFC 858, RFC 894, RFC 919, RFC 922, RFC 920, RFC 950, RFC 1042, RFC 1071, RFC 1123, RFC 1141, RFC 1155, RFC 1157, RFC 1350, RFC 1533, RFC 1541, RFC 1624, RFC 1700, RFC 1867, RFC 2030, RFC 2616, RFC 2131, RFC 2132, RFC 3164, RFC 3411, RFC 3412, RFC 3413, RFC 3414, RFC 3415, RFC 2576, RFC 4330, RFC 1213, RFC 1215, RFC 1286, RFC 1442, RFC 1451, RFC 1493, RFC 1573, RFC 1643, RFC 1757, RFC 1907, RFC 2011, RFC 2012, RFC 2013, RFC 2233, RFC 2618, RFC 2665, RFC 2666, RFC 2674, RFC 2737, RFC 2819, RFC 2863, RFC 1157, RFC 1493, RFC 1215, RFC 3416 IPv6 IPv6 IPv6 host mode IPv6 over Ethernet IPv6/IPv4 Dual Stack IPv6 neighbor and router discovery (ND) IPv6 stateless address auto-configuration Path Maximum Transmission Unit (MTU) discovery Duplicate Address Detection (DAD) ICMP version 6 IPv6 ACL Drop or rate limit IPv6 packets in hardware IPv6 QoS Prioritize IPv6 packets in hardware Multicast Listener Discovery (MLD v1/2) Snooping Deliver IPv6 multicast packets only to the required receivers IPv6 applications Web/SSL, Telnet server/SSH, DHCP Client, DHCP Autoconfig, Cisco Discovery Protocol (CDP), Link Layer Discovery Protocol (LLDP) IPv6 Requests for Comments (RFCs) supported RFC 4443 (which obsoletes RFC2463) - ICMP version 6 RFC 4291 (which obsoletes RFC 3513) - IPv6 address architecture RFC 4291 - IPv6 addressing architecture RFC 2460 - IPv6 specification RFC 4861 (which obsoletes RFC 2461) - Neighbor discovery for IPv6 RFC 4862 (which obsoletes RFC 2462) - IPv6 stateless address auto-configuration RFC 1981 - Path MTU discovery RFC 4007 - IPv6 scoped address architecture RFC 3484 - Default address selection mechanism Management Cisco Business Dashboard Support direct management with Cisco Business Dashboard and mobile app. Eliminates the need to set up a separate hardware or virtual machine for the Cisco Business Dashboard Probe on site. Cisco Business mobile app Mobile app for Cisco Business Switch and Wireless products. Helps to set up a local network in minutes and provide easy management at your fingertips. Cisco Network Plug and Play (PnP) agent The Cisco Network Plug and Play solution provides a simple, secure, unified, and integrated offering to ease new branch or campus device rollouts or for provisioning updates to an existing network. The solution provides a unified approach to provision Cisco r...
Ano, centrál. sklad
Lauben Kitchen Machine 550BC Šéf kuchyně, který vám usnadní práci Vaření a pečení se stane ještě větší zábavou, s víceúčelovým kuchyňským robotem Lauben Kitchen Machine 550BC o výkonu 1400 W vše zvládnete snadno a rychle. Netřeba se bát ani přípravy tužších těst, celokovové převody si s vysokou zátěží poradí. Mísa o objemu 5,5 l z nerezové oceli pojme opravdu hodně a víko brání úniku obsahu při zpracování. Suroviny lze během provozu přidávat skrze plnicí otvor ve víku. Při všem, co dokáže, je robot menších rozměrů a nezabere tak na lince příliš místa. Svým designem ji však bude i zdobit. Přístroj pohodlně ovládáte jednou rukou díky One Touch systému , manipulaci usnadňuje také Pop-up systém sloužící k výměně nástavců . Robot disponuje hned několika nástavci, pro míchání, šlehání či hnětení a ke každému z nich naleznete v balení chutný recept pro inspiraci . Velký výkon v kompaktním balení Kuchyňský robot Lauben Kitchen Machine 550BC klame tělem. Není žádný obr, zato jeho výkonný motor o síle 1400 W si poradí i s nejtužšími těsty. Stejně snadno tak připravíte piškotové těsto nebo chlebové. Zátěž pomáhají přístroji zvládat celokovové převody a použitý materiál zaručuje dlouhou životnost . Jakmile se pustíte do vaření, není třeba troškařit, mísa z prémiové nerezové oceli pojme až 5,5 l . Bez problémů tak připravíte i hostinu pro rodinu nebo sešlost s přáteli. Geniálně jednoduchý a bezpečný Určitě nechcete po prvním mixování malovat kuchyň, proto je mísa opatřena víkem , které nehodám zabrání. Jeho plnicí otvor navíc umožňuje přidávat ingredience i během provozu. Ovládání tohoto pomocníka je velmi snadné, stačí k tomu jediné kolečko. Pro používání tzv. One Touch systému vystačíte s jednou rukou a podobně jednoduchá je také výměna nástavců. Tomuto účelu slouží zvedací rameno s Pop-up systémem . Bohatě vybaven Oblé tvary kuchyňského robota se stanou ozdobou každé kuchyně, ve které nezabere příliš místa . Tento užitečný kompaktní pomocník disponuje několika nástavci , a to pro šlehání, hnětení i mixování. Připravíte tak snadno nejrůznější pokrmy a jako inspirace pro začátek vám poslouží přiložené recepty , ke každému nástavci jeden. Vlastnosti Velký výkon Při svých kompaktních rozměrech disponuje kuchyňský robot motorem o výkonu 1400 W, zvládne tak uhníst i tužší těsto. Celokovové převody Dlouhou životnost a zvládání zátěže zaručují celokovové převody vyrobené z nejlepších materiálů. Víko na mísu Mísa je opatřena víkem, které zabezpečuje provoz bez nehod, nic se nevylije ani nevystříkne. Plnicí otvor Bezpečné přidávání ingrediencí kdykoliv během provozu umožňuje plnicí otvor ve víku. Velká kapacita 5,5 l Mísa robota je vyrobena z prémiové nerez oceli a pojme až 5,5 l. One touch ovládání Robota ovládáte pouze jediným kolečkem. Pop-up systém Vyměnit nástavce je hračka díky zvedacímu ramenu s pop-up systémem. Variace nástavců Základní balení robota zahrnuje nástavce pro šlehání, hnětení i mixování. Recepty součástí balení Ke každému nástavci se v balení nachází pro inspiraci chutný recept. Parametry Výkon 1400 W Objem 5,5 l Počet rychlostí 6 + PULSE Délka kabelu 110 cm Protiskluzové nožičky Ano Obsah balení Kuchyňský robot Nerezová mísa Víko 3× nástavec (hnětací, šlehací, míchací) Návod
Ano, centrál. sklad
OBRAZ & VYSÍLÁNÍ: QLED 4K, Úhlopříčka 65" (163 cm), Rozlišení 4K (3840 x 2160), Dual LED, Quantum Processor Lite 4K, Široké pozorovací úhly, 100% objem barev, PANTONE certifikace barev, Quantum HDR (HDR10+ Adaptive/HLG), Motion Xcelerator, PQI 3400 (picture quality index), Tuner (DVB-T2/C/S2), kodek H.265, HbbTV 2.0.3, Chytrá kalibrace obrazu (SmartThings) SMART TV: Operátorské aplikace - O2 TV/T Mobile, VOD - Voyo/HBO MAX/Dramox/Netflix/Disney+/Prime Video/SkyShowtime, IPTV - Skylink/Sledovani.TV/Lepší.TV, iTunes TV a Airplay, Spotify, SmartThings - IOT chytrá domácnost /podpora Zigbee/Matter/Thread, Multiview - rozdělení obrazovky na 2 části, Google Meet - videohovory, PC on TV - propojení počítače s TV, hlasové ovládání (AJ), operační systém Tizen Herní TV: Herní aplikace - Xbox/Nvidia GeForce Now, Auto Game Mode, Game Motion Plus, Dynamic Black EQ, Game Bar 3.0, Ultraširoký herní režim 32:9 AUDIO: 20W, Konfigurace reproduktorů 2CH, Bezdrátový Dolby Atmos se soundbarem, Zvuk sledující pohyb Lite (OTS Lite), Q-Symphony 2.0, Dolby Digital Plus, Multiroom Link, Adaptivní zvuk, Bluetooth Audio DESIGN: Air Slim Design, Smart Ovladač TM2360E se solárním dobíjením, Ambient mode + (Umělecké tapety), Podpora Slim Fit držáku na zeď (není součástí balení), Šedá barva PROPOJENÍ: Wifi5, Bluetooth 5.2, 4x HDMI 2.1, 2x USB 2.0, 1x LAN, 1x optický výstup, 1xCI+ (1,4) 100% objem barev díky technologii Quantum Dot Miliarda barevných odstínů s technologií Quantum Dot - Technologie Quantum Dot poskytuje vůbec nejlepší obraz společnosti Samsung. Se 100% objemem barev bere Quantum Dot světlo a mění ho na dechberoucí odstín, který zůstává věrný realitě při jakékoli úrovni jasu. *100% objem barev měřený dle standardu DCI-P3, certifikovaný VDE. Quantum HDR Větší rozsah kontrastu ve filmovém měřítku - Quantum HDR dává důraz na detaily a kontrast, abyste mohli zažít plnou sílu v každém snímku. Dynamické mapování tónů HDR10+ překračuje špičkové standardy a vytváří hlubší černou, živější snímky a detaily, které vždy zazáří. AirSlim Elegantní a výjimečně štíhlá - Neobyčejně tenký, 25,7mm design QLED TV přirozeně splyne s vaší stěnou a vytvoří prostor, kde vaše pozornost bude zaostřena pouze na obrazovku. Smart TV Váš oblíbený obsah na jednom místě - Nová Smart TV od společnosti Samsung klade do popředí správu a objevování obsahu, abyste mohli trávit méně času vyhledáváním a více času streamováním filmů, pořadů a další skvělé zábavy, ať už se službou O2 TV, T-Mobile TV, Dramox nebo dalšími. *Služby obsahu a doporučení se mohou v jednotlivých zemích lišit. *Před použitím je vyžadován souhlas se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů Smart TV. *Některé obsahy lze sledovat až po registraci a předplatném. Quantum Processor Lite 4K Rychlejší a chytřejší 4K procesor - Využijte vysoké výpočetní síly procesoru, který umožní sjednotit zvuj s právě sledovaným obsahem. Funkce 4K upscaling pak zajistí, že i obsah, který původně nebyl vytvořen ve vysokém rozlišení, budete moci zobrazit v úžasné kvalitě, jež odpovídá modernímu rozlišení 4K. * Zážitek ze sledování se může v závislosti na jednotlivých typech a formátech obsahu lišit. *Funkce 4K upscaling nemusí být při připojení k PC či zapnutém herním režimu dostupná.
Ano, centrál. sklad
WMF Mlýnek na koření Ceramill Trend Čerstvě namleté aroma v moderním designu. Mlýnek na koření Ceramill Trend kombinuje vysokou funkčnost s čistou estetikou. Díky originálnímu mlecímu mechanismu Ceramill z tvrdé keramiky uvolníte plné aroma pepře, soli i sušených bylinek těsně před podáváním pokrmu. Keramický strojek Ceramill: Vysoce kvalitní mlecí mechanismus je tvrdší než ocel, nepodléhá korozi a je chuťově neutrální. Plynulé nastavení mletí: Otočné kolečko pod mlecím mechanismem umožňuje plynule nastavit hrubost od velmi jemné až po hrubou. Design "vzhůru nohama": Mlecí mechanismus je umístěn v horní části mlýnku, takže po odložení na stůl nezanechává zbytky koření na ubrusu či pracovní desce. Ochranné víčko: Pevně těsnící víčko chrání mlecí ústrojí před vlhkostí a párou a zároveň uchovává aroma koření uvnitř mlýnku. Prvotřídní materiály: Kombinace odolného plastu a skla umožňuje snadnou vizuální kontrolu obsahu. Skleněnou nádobku lze po vyjmutí mechanismu mýt v myčce. Technické parametry: Značka: WMF Kolekce: Ceramill Trend Materiál: Sklo, vysoce kvalitní plast Mlecí mechanismus: Keramika Ceramill Výška: 14 cm Údržba: Skleněná část vhodná do myčky
Ano, centrál. sklad
Canon Zoemini 2 Kapesní rozměry, bez inkoustu a připravené k tisku fotografií kdykoli a kdekoli – je to dokonalý partner pro váš smartphone. Velké nápady s malou tiskárnou Model Canon Zoemini 2 je dobíjecí fototiskárna, která je vždy s vámi, když ji potřebujete. Nepoužívá inkoust a je tak malá, že se vám vejde do kapsy. Pořiďte a přizpůsobte si fotografie na svém mobilním zařízení a poté během chvilky získejte samolepicí výtisky, které můžete sdílet se svými přáteli a rodinou. K dispozici v barvách: Zlatavě růžová | Námořnická modrá | Perlová bílá Ukažte svůj styl s tiskárnou Canon Zoemini 2 Tato kapesní tiskárna přemění vaše snímky ze smartphonu na nádherné fotografie, ať jste doma, venku, nebo kdekoli jinde. Dokonalé výtisky připravené k okamžitému sdílení Užijte si a sdílejte své oblíbené fotografie, ať jste kdekoli, s výtisky z modelu Zoemini 2, odolnými proti vodě a roztržení. Odlepovací zadní strana dokáže usnadnit tvorbu výstřižkových alb. Tiskněte kdekoli a kdykoli Díky dokonalé kapesní velikosti a lehké konstrukci včetně vestavěné baterie s rychlým nabíjením přes USB-C můžete tisknout i na cestách. Upravujte s aplikací Canon Mini Print Díky exkluzivnímu přístupu ke skvělým a kreativním možnostem a přímému propojení se všemi snímky na sociálních médiích je aplikace Mini Print dokonalým partnerem, který se ve spojení s fototiskárnou Canon Zoemini 2 postará o jedinečné a přizpůsobitelné výtisky, které můžete sdílet s ostatními. Foťte a tvořte Úsměv! S aplikací Mini Print můžete snadno zachytit a vyfotit dokonalé momentky. Nebo se můžete napojit ke svým fotografiím uloženým v aplikacích Facebook, Instagram, Google Photo, Dropbox nebo iCloud a udělat z nich pěkné památky. Různé způsoby tisku Buďte kreativní pomocí funkce dlaždic a vytvořte si poutavý plakát s 4 nebo 9 výtisky nebo spojte své oblíbené okamžiky do jedné koláže. Režim předřezaných samolepek Tiskněte a sdílejte své oblíbené fotografie z mobilního zařízení pomocí fotografického papíru ZINK™ s předem vyříznutým 1,3” kruhem. Rychlé a jednoduché úpravy v chytrém telefonu Před tisknutím můžete své fotografie upravit přidáním textu, rámečků, filtrů a dalších. Žádné kabely, žádné starosti Tiskněte bezdrátově z chytrého zařízení díky rychlému, jednoduchému a spolehlivému připojení Bluetooth 5.0 – nepotřebujete žádné kabely. Bez inkoustu = méně odpadu Užijte si jednoduchý tisk bez inkoustu na recyklovatelný papír s technologií ZINK. Nevzniká žádný nepořádek a nemusíte se zabývat výměnami starých kazet ani jejich likvidací. #FreeYourStory Buďte odvážní. Buďte expresivní. Buďte originální. Ukažte nám život tak, jak jej vidíte. Chceme vidět váš jedinečný pohled na svět a nezáleží nám na tom, zda ho zachytíte ve formě fotografie, výtisku nebo filmu. Specifikace ZINK™ - Technologie tisku bez inkoustu s rozlišením tisku 314 × 500 dpi je ideální pro snímky ze smartphonů Aplikace Canon Mini Print - iOS a Android Nabíjení přes USB typu C - Z prázdné baterie na plný stav se nabije za pouhých 50 minut Velikost papíru 2 × 3 palce - Zařízení používá fotografický papír Canon ZINK™ a pracuje se zábavným, předem řezaným kruhovým papírem Bluetooth 5.0 - Snadné bezdrátové připojení mezi tiskárnou a chytrým zařízením Vícebarevná kontrolka LED - Umožňuje uživatelům snadno zobrazit stav tiskárny a oznámení
Ano, centrál. sklad
Chrání soukromí pod úhlem 30° Fólie na ochranu soukromí 3mk Silky Matt Privacy™ je určena pro uživatele chytrých telefonů, kteří chtějí mít soukromí a pohodlí při používání telefonu na veřejných místech. Díky použití filtru pro ochranu soukromí je obsah zobrazený na displeji účinně chráněn před zvědavými pohledy kolemjdoucích. Obraz je rozmazán a ztmaven pod úhlem 30°. Nikdo z kolemjdoucích neuvidí, co právě děláte na svém smartphonu. Důvěrné informace si ponecháte pro sebe. Snižuje odrazy a otisky prstů 3mk Silky Matt Privacy™ se vyznačuje dokonalou průhledností a jedinečnou matnou povrchovou úpravou, která s sebou přináší řadu praktických výhod. Za prvé, matný povrch je zodpovědný za eliminaci odlesků, takže můžete volně, bez namáhání zraku, ovládat svůj smartphone na slunných místech, například v parku. Za druhé zabraňuje vzniku nevzhledných otisků prstů, takže můžete těžit z čistého a elegantního hardwaru. Za třetí, matný povrch je úžasně hedvábný na dotek, takže práce s telefonem se stane neuvěřitelným potěšením. Za čtvrté, technologie 3mk Silky Matt Privacy™ nezpůsobuje efekt „slepoty“, takže vše jasně vidíte. Vylepšuje displej až o 250 % S technologií 3mk Silky Matt Privacy™ jde péče o vaše soukromí ruku v ruce s péčí o vaše cenné vybavení. Nemusíte si vybírat, na kterém aspektu vám záleží více. Fólie chrání displej vašeho chytrého telefonu před poškrábáním a dalším poškozením, ke kterému často dochází při každodenním používání telefonu. Zaručuje zpevnění displeje až o 250 %. Přesné přilnutí výrobku k okrajům zvyšuje úroveň ochrany a zajišťuje dokonalý vizuální efekt. Mokrá instalace - snadná a bezpečná Fólie na ochranu soukromí 3mk Silky Matt Privacy™ v sobě skrývá další důležitou výhodu - rychlou a bezproblémovou instalaci. Nepotřebujete žádné zkušenosti, nářadí ani speciální podmínky, abyste si fólii na displej svého chytrého telefonu mohli sami precizně nainstalovat. Mokrá aplikace vyjde vždy dokonale a je pro zařízení 100% bezpečná. Montážního gelu použijete tak málo, že nehrozí žádné "zaplavení" telefonu. (Výrobek nefunguje se čtečkami otisků prstů umístěnými pod displejem.) Sada obsahuje 1 ks Silky Matt Privacy™ stěrku hadřík 10 ml gelu vlhký hadřík
Ano, centrál. sklad
BAZAR - Cisco switch CBS350-48FP-4G-EU - REFRESH - poškozený obal CISCO REFRESH jsou repasované produkty, které společnost CISCO dodává s certifikací kvality, zárukou a servisní podporou odpovídající ekvivalentnímu novému produktu Řízené switche řady Cisco Business 350 jsou spolehlivými stavebními prvky pro sítě malých firem. Díky intuitivnímu ovládacímu panelu, pokročilým funkcím a všudypřítomnému zabezpečení urychlují spravované switche řady Cisco Business 350 vaši digitální transformaci. Záruka platná do End of Support 31. 10. 2029. Oznámení End of Life pro CISCO CBS350 Stránky produktu: CBS350-48FP-4G-EU Quick start guide: Quick start guide Switching capacity and forwarding rate (All switches are wire speed and nonblocking) Capacity in Millions of Packets per Second (mpps) (64-byte packets) 77,38 Switching Capacity in Gigabits per Second (Gbps) 104 Layer 2 switching Spanning Tree Protocol (STP) Standard 802.1d Spanning Tree support Fast convergence using 802.1w (Rapid Spanning Tree [RSTP]), enabled by default Multiple Spanning Tree instances using 802.1s (MSTP); 8 instances are supported Per-VLAN Spanning Tree Plus (PVST+) and Rapid PVST+ (RPVST+); 126 instances are supported Port grouping/link aggregation Support for IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) Up to 8 groups Up to 8 ports per group with 16 candidate ports for each (dynamic) 802.3ad link aggregation VLAN Support for up to 4,094 VLANs simultaneously Port-based and 802.1Q tag-based VLANs; MAC-based VLAN; protocol-based VLAN; IP subnet-based VLAN Management VLAN Private VLAN with promiscuous, isolated, and community port Private VLAN Edge (PVE), also known as protected ports, with multiple uplinks Guest VLAN, unauthenticated VLAN Dynamic VLAN assignment via RADIUS server along with 802.1x client authentication CPE VLAN Voice VLAN Voice traffic is automatically assigned to a voice-specific VLAN and treated with appropriate levels of QoS. Voice Services Discovery Protocol (VSDP) delivers network wide zero-touch deployment of voice endpoints and call control devices Multicast TV VLAN Multicast TV VLAN allows the single multicast VLAN to be shared in the network while subscribers remain in separate VLANs. This feature is also known as Multicast VLAN Registration (MVR) VLAN Translation Support for VLAN One-to-One Mapping. In VLAN One-to-One Mapping, on an edge interface customer VLANs (C-VLANs) are mapped to service provider VLANs (S-VLANs) and the original C-VLAN tags are replaced by the specified S-VLAN Q-in-Q VLANs transparently cross a service provider network while isolating traffic among customers Selective Q-in-Q Selective Q-in-Q is an enhancement to the basic Q-in-Q feature and provides, per edge interface, multiple mappings of different C-VLANs to separate S-VLANs Selective Q-in-Q also allows configuring of Ethertype (Tag Protocol Identifier [TPID]) of the S-VLAN tag Layer 2 protocol tunneling over Q-in-Q is also supported Generic VLAN Registration Protocol (GVRP)/Generic Attribute Registration Protocol (GARP) Generic VLAN Registration Protocol (GVRP) and Generic Attribute Registration Protocol (GARP) enable automatic propagation and configuration of VLANs in a bridged domain Unidirectional Link Detection (UDLD) UDLD monitors physical connection to detect unidirectional links caused by incorrect wiring or cable/port faults to prevent forwarding loops and black holing of traffic in switched networks Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) Relay at Layer 2 Relay of DHCP traffic to DHCP server in different VLAN; works with DHCP Option 82 Internet Group Management Protocol (IGMP) versions 1, 2, and 3 snooping IGMP limits bandwidth-intensive multicast traffic to only the requesters; supports 2K multicast groups (source-specific multicasting is also supported) IGMP Querier IGMP querier is used to support a Layer 2 multicast domain of snooping switches in the absence of a multicast router IGMP proxy The IGMP proxy provides a mechanism for multicast forwarding based on IGMP membership information without the need for more complicated multicast routing protocols. Head-of-Line (HOL) blocking HOL blocking prevention Loopback Detection Loopback detection provides protection against loops by transmitting loop protocol packets out of ports on which loop protection has been enabled. It operates independently of STP Layer 3 IPv4 routing Wirespeed routing of IPv4 packets Up to 990 static routes and up to 128 IP interfaces IPv6 routing Wirespeed routing of IPv6 packets Layer 3 Interface Configuration of Layer 3 interface on physical port, Link Aggregation (LAG), VLAN interface, or loopback interface Classless Interdomain Routing (CIDR) Support for classless interdomain routing RIP v2 Support for Routing Information Protocol version 2 for dynamic routing Policy-Based Routing (PBR) Flexible routing control to direct packets to different next hop based on IPv4 or IPv6 Access Control List (ACL) DHCP Server Switch functions as an IPv4 DHCP server serving IP addresses for multiple DHCP pools/scopes Support for DHCP options DHCP relay at Layer 3 Relay of DHCP traffic across IP domains User Datagram Protocol (UDP) relay Relay of broadcast information across Layer 3 domains for application discovery or relaying of Bootstrap Protocol (BOOTP)/DHCP packets Security ecure Shell (SSH) Protocol SSH is a secure replacement for Telnet traffic. Secure Copy Protocol (SCP) also uses SSH. SSH v1 and v2 are supported Secure Sockets Layer (SSL) SSL support: Encrypts all HTTPS traffic, allowing highly secure access to the browser-based management GUI in the switch IEEE 802.1X (Authenticator role) 802.1X: Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) authentication and accounting, MD5 hash; guest VLAN; unauthenticated VLAN, single/multiple host mode and single/multiple sessions Supports time-based 802.1X; dynamic VLAN assignment; MAC authentication IEEE 802.1X supplicant A switch can be configured to act as a supplicant to another switch. This enables extended secure access in areas outside the wiring closet (such as conference rooms) Web-based authentication Web-based authentication provides network admission control through web browser to any host devices and operating systems STP Bridge Protocol Data Unit (BPDU) Guard A security mechanism to protect the network from invalid configurations. A port enabled for BPDU Guard is shut down if a BPDU message is received on that port. This avoids accidental topology loops STP Root Guard This prevents edge devices not in the network administrator’s control from becoming Spanning Tree Protocol root nodes STP loopback guard Provides additional protection against Layer 2 forwarding loops (STP loops) DHCP snooping Filters out DHCP messages with unregistered IP addresses and/or from unexpected or untrusted interfaces. This prevents rogue devices from behaving as DHCP Servers. IP Source Guard (IPSG) When IP Source Guard is enabled at a port, the switch filters out IP packets received from the port if the source IP addresses of the packets have not been statically configured or dynamically learned from DHCP snooping. This prevents IP address spoofing. Dynamic ARP Inspection (DAI) The switch discards ARP packets from a port if there are no static or dynamic IP/MAC bindings or if there is a discrepancy between the source or destination addresses in the ARP packet. This prevents man-in-the-middle attacks. IP/MAC/Port Binding (IPMB) The preceding features (DHCP Snooping, IP Source Guard, and Dynamic ARP Inspection) work together to prevent DOS attacks in the network, thereby increasing network availability Secure Core Technology (SCT) Makes sure...
Ano, centrál. sklad
Example Page var ccs_cc_args = ccs_cc_args || []; // Product Page ccs_cc_args.push([ cpn , 1092923 ]); ccs_cc_args.push([ mf , EPSON ]); ccs_cc_args.push([ pn , V11HA75080 ]); ccs_cc_args.push([ upcean , 8715946715674 ]); ccs_cc_args.push([ ccid , CATALOG_CODE ]); ccs_cc_args.push([ lang , CS ]); ccs_cc_args.push([ market , CZ ]); (function () { var o = ccs_cc_args; o.push([ _SKey , 58920a7f ]); o.push([ _ZoneId , 0ebf618f33 ]); var sc = document.createElement( script ); sc.type = text/javascript ; sc.async = true; sc.src = ( https: == document.location.protocol ? https:// : http:// ) + cdn.cs.1worldsync.com/jsc/h1ws.js ; var n = document.getElementsByTagName( script )[0]; n.parentNode.insertBefore(sc, n); })();
Ano, centrál. sklad
Logitech Lift Left ergonomická myš pro leváky Celodenní pohodlí, skvěle padne do malých až středně velkých rukou. Specifikace Senzor Typ senzoru Pokročilé optické snímání Logitech Rozsah DPI 400–4000 dpi (plně nastavitelný v krocích po 100 DPI) Tlačítka Počet tlačítek 6 (levé/pravé, zpět/vpřed, prostřední tlačítko, rolovací kolečko s prostředním tlačítkem) Kolečko Ano Připojení USB Ano Bluetooth Ano Baterie Typ baterie 1x baterie AA Životnost baterií Až 24 měsíců Rozměry Rozměry 71 x 70 x 108 mm Hmotnost 125 g
Ano, centrál. sklad
Canon BJ INK GI-43 M EMB Magenta Ink Bottle Cartridge Canon do inkoustové tiskárny Canon Pixma G je opravdu promyšlenou volbou jako stvořenou pro všední komerční tisk důležitých textů a jiných písemností. Poskytuje kvalitní tisk s dlouhou trvanlivostí. V balení je připravena purpurová barva. Tiskněte šetrně s cartridgí Canon GI-43M purpurová, která byla navržena tiskárnám Canon přesně na míru. Její výhodou je plná kompatibilita a stoprocentní bezpečnost, kterou si oblíbí jak příležitostný, tak i náročný uživatel.
Ano, centrál. sklad
Seznamte se s barevnou tiskárnou Xerox C230 Práce v budoucnosti si vyžádá tiskárny, které jsou spolehlivé, bezpečné a snadno použitelné. Ocení je zejména malé a středně velké podniky a také firmy se zaměstnanci pracujícími z domova, kteří potřebují technologii schopnou pracovat stejně tvrdě jako oni. Protože zařízení podporující produktivitu by měla zvyšovat pohodlí, nikoli věci komplikovat. INSTALACE JE SNADNÁ Začněte pracovat bez pomoci IT díky automatické instalaci ovladačů pomocí nástroje Xerox Smart Start Installer. V kombinaci s jednoduchou instalací Wi-Fi se můžete připojit k domácí nebo firemní síti a rychle tiskárnu nastavit. DOBRÝ DEN, TISKNU BAREVNĚ Zlepšete svou každodenní komunikaci díky živým barvám, které usnadňují vizualizaci dat, upozorní na klíčové detaily a zvýší hodnotu. TISKNĚTE, JAK JE LIBO Díky zabudovanému Wi-Fi připojení a funkcím pro mobilní zařízení, jako je například Apple Airprint, Mopria a Wi-Fi Direct, získáte flexibilitu, která vám umožní tisknout bezdrátově a bezpečně z mobilních zařízení, notebooků, chromebooků nebo stolních počítačů. SNADNÉ ZABEZPEČENÍ Komplexní bezpečnostní funkce chrání před rostoucími a stále častějšími sofistikovanými kybernetickými hrozbami tím, že zabezpečují přístup a chrání citlivá data a dokumenty. INTUITIVNÍ INTELIGENCE Tiskové ovladače Xerox Print Drivers a aplikace Xerox Print & Scan Experience App umožňují snadný přístup k funkcím tisku a skenování pomocí tiskárny přímo z notebooku nebo stolního počítače. Ušetřete čas díky pohodlnému ovládání jedním dotykem, které umožňuje konfigurovat nastavení tisku a nastavit běžné tiskové úlohy jediným kliknutím. Stejně tak složité úlohy skenování, jako je automatické rovnání, automatické ořezávání obrázků a skenování účtenek, nebyly nikdy jednodušší a rychlejší. KLÍČOVÉ PARAMETRY C230 24 str./min barevně/ČB, oboustranný tisk Kompaktní rozměry Integrované Wi-Fi připojení s Wi-Fi Direct Tisk přes AirPrint, Mopria a Chromebook Technické specifikace Rychlost: Až 24 barevných/ČB stran/min. při formátu Letter, Až 22 barevných/ČB stran A4/min. Pracovní zátěž: Až 30 000 stránek měsíčně Procesor: Dvoujádrový procesor 1 GHz Paměť: 256 MB Připojení: Vysokorychlostní USB 2.0, Ethernet 10/100 Base TX (typ B) Bezdrátová místní síť 802.11.b/g/n Hmotnosti a rozměry (v x š x d): 9,6 x 16,2 x 15,5 palce / 35,5 liber, 243,7 x 411,2 x 394,1 mm / 16,1 kg Rozlišení při kopírování a tisku: Pouze tisk: 600 x 600 dpi (kvalita barev) Rychlost kopírování první stránky: Nedostupné Rychlost vytištění první stránky: Již za 11,4 s barevně / 11,0 s černobíle Již za 11,1 s barevně / 11,0 s černobíle Jazyk pro popis stránky: PCL 5/6, PostScript 3, PCLm Funkce tisku: Jednodotykové uživatelské rozhraní, normální typ úlohy, oboustranný tisk, orientace, kompletování, ID tiskové úlohy na okrajích, režim konceptu, N na 1, rozvržení brožury, vodoznak, stav zásobníku a toneru, otočení obrazu o 180 stupňů, uložené nastavení, nastavení Earth Smart Mobilní tisk: Apple AirPrint, Chromebook, Mopria, Wi-Fi Direct Skenování: NE Fax: NE Zabezpečení: Digitálně podepsané aktualizace firmwaru, Správa certifikátů, zabezpečené obnovení hesla, filtrování připojení TCP, filtrování portů, řízení přístupu, důvěrné tiskové služby, vymazání vyrovnávací paměti, oddělení faxu / sítě, chráněné USB porty, automatické vkládání e-mailové adresy odesílatele, omezení přihlášení. Tiskové ovladače: Windows 7 SP1, 8, 8,1, aktualizace 1, 10. Windows Server 2008 SP2 (32-a 64-bit), Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012,Windows Server 2012 R2, Windows Server 2019, macOS 10.14, 10.15, 11. Více informací o podporovaných operačních systémech najdete na stránce Drivers & Downloads (Ovladače Hlavní zásobník: Až 250 listů, 75 g/m2; formáty Letter/A4, A5, A6 a uživatelské formáty: 100 x 148 mm až 216 x 340 mm Otvor ručního podavače: 1 list 75 g/m2; A4/Letter, A5, A6 a uživatelské formáty: 100 x 148 mm až 216 x 340 mm Výstup papíru: 100 listů papíru 75 g/m2, lícem dolů, možnost automatického oboustranného tisku Tisková média: Běžný papír, lehký papír, silný papír, karton, štítky (papírové štítky), obálka, barevný papír, hlavičkový papír, předtištěný, lepený, lesklý, hrubý/bavlněný, recyklovaný Automatické zpracování médií pro podavače dokumentů: Až 50 stran, 9 kg / 75 g/m2, A6 až A4 (104.1 x 147,3 mm až 215,9 x 355,6 mm) Gramáže médií a) Hlavní zásobník 60 až 176 g/m2 Otvor ručního podavače 60 až 176 g/m2 Automatický podavač dokumentů: 60 až 90 g/m2 Správa zařízení: Xerox Embedded Web Server, Xerox CentreWare Web, e-mailová upozornění, Apple Bonjour), kde zadejte své zařízení na www.support.xerox.com. Co je součástí dodávky Barevná tiskárna C230 Předem nainstalované CMYK tiskové kazety s počáteční kapacitou: 500 tiskových stránek3 CD se softwarem a s dokumentací (obsahuje uživatelskou příručku, stručný návod k instalaci, bezpečnost, právní předpisy, tiskové ovladače a prohlášení o záruce) Instalační příručka Bezpečnostní list výrobku Stručný návod k použití Napájecí kabel
Ano, centrál. sklad
PIXMA iX6850 Tato výkonná kancelářská tiskárna A3+ nabízí připojení k Wi-Fi a Ethernetu a také tisk z mobilních zařízení. 5 samostatných inkoustů poskytuje efektivně firemní dokumenty a fotografie v úžasné kvalitě. Výhody Vysoce výkonná, ultrakompaktní tiskárna A3+ pro firmy Snadné sdílení s bezdrátovým připojením a připojením k síti Ethernet Výtisky se skvělou kvalitou a bez plýtvání zásluhou systému 5 jednotlivě vyměnitelných samostatných zásobníků inkoustu Superrychlý tisk dokumentů: A4 za 14,5/10,4 obr./min černobíle/barevně podle normy ISO ESAT Více výtisků s nižšími náklady s volitelnými inkousty XL a XXL Kompaktní kancelářská tiskárna A3+ Tato stylová, ultrakompaktní a vysoce výkonná tiskárna pro formát A3+ s 5 samostatnými inkousty nabízí výjimečnou kvalitu tisku dokumentů a fotografií. Představuje ideální stolní řešení pro tisk rozsáhlých tabulek z aplikace Excel, firemních plakátů a fotografií. Inteligentní možnosti připojení Možnosti připojení k sítím Wi-Fi a Ethernet usnadňují sdílení tiskárny mezi více počítači přes síť kanceláře. Stáhněte si aplikaci Canon PRINT pro tisk z inteligentních zařízení. Jsou také podporovány služby Apple AirPrint a Google Cloud Print. Vynikající kvalita Systém 5 samostatných inkoustů obsahuje pigmentový černý inkoust pro výrazné a ostré texty a inkousty na bázi barviv pro nádherné snímky v kvalitě fotolaboratoře – a navíc pro efektivnější tisk, kdy je třeba vyměnit pouze zásobník pro barvu, která dojde. Rychlý tisk Na nádherné výtisky není nutné čekat. Zásluhou technologie FINE společnosti Canon poskytuje tato tiskárna vysoké rychlosti tisku dokumentů formátu A4 14,5 obr./min černobíle a 10,4 obr./min barevně a dokáže vytisknout bezokrajovou fotografii formátu 10 × 15 cm v kvalitě fotolaboratoře za přibližně 36 sekund. Ušetřete s inkousty XL Tiskněte více, ale za méně peněz. Volitelné zásobníky inkoustu XL poskytují podstatně více stránek, a nabízejí tak až 30% úsporu na stránku v porovnání se zásobníky inkoustu standardní velikosti. Volitelný zásobník XXL pigmentového černého inkoustu umožňuje vytisknout až 1 000 černobílých stran. Exkluzivní obsah Užijte si přístup k široké řadě kreativního obsahu profesionální kvality pomocí služby CREATIVE PARK PREMIUM. Vytvářejte a tiskněte snadno plakáty a firemní dokumenty pomocí šablon z exkluzivní služby Šablony řešení.
Ano, centrál. sklad
Rozbaleno 3MK FlexibleGlass Skutečný Flex je pouze jeden. Nové, lepší složení. Neviditelná ochrana Víme, že originální design mobilu je důležitý. Proto jsme vytvořili sklo, které nejen výborně chrání displej, ale je navíc téměř neviditelné. Při tloušťce méně než 0,5 mm ho sotva zpozorujete a téměř neucítíte při doteku. Díky tomu budete mít dojem, že se prst pohybuje po hladkém skle. Potřebujete spolehlivou ochranu v diskrétní formě? Vyberte si FlexibleGlass! Ochrana jako nikdy dříve Posílení displeje o 250 % dělá rozdíl. Displej mobilu s naším sklem FlexibleGlass už nepraskne při pádu na tvrdý podklad. Hybridní sklo absorbuje rázovou energii a efektivně chrání displej proti rozbití, je totiž vybaveno anti-crash strukturou. Proto můžete s FlexibleGlass používat svůj mobil bez stresu i při lezení po skalách. Dokonale hladký displej Díky další keramické vrstvě je sklo FlexibleGlass s tvrdostí 7H velmi odolné proti poškrábání. S naším hybridním sklem máte jistotu, že displej Vašeho mobilu bude jako nový i po dlouhé době používání. Můžete nosit svůj mobil v kapse nebo kabelce spolu s klíči a naše sklo se postará o to, aby se na displeji neobjevil žádný škrábanec. Upraveno na míru Vyberte si sklo FlexiGlass přesně pro svůj mobil. Pak budete mít jistotu, že ochrání každý centimetr displeje a nebude zakrývat objektiv foťáku. Naše hybridní sklo navíc rychle a perfektně přilepíte k displeji pomocí komfortních vymezujících nálepek Fit-In. Vsaďte na plnou ochranu displeje a bezproblémovou instalaci. Vyberte si FlexibleGlass! Blesková reakce na dotek Nic nenaštve tak, jako neresponzivní displej. Proto jsme se postarali o to, aby sklo FlexibleGlass perfektně reagovalo na dotek prstu. Pokud na mobilu rádi hrajete, vyberte si naše hybridní sklo. Garantujeme, že Vás nezklame. Navíc díky vrstvě odpuzující olej je displej chráněn proti zašpinění. Nalepte FlexibleGlass a užívejte si vysoce responzivní a čistý displej! Dojem pocitu autentického dotyku skutečného displeje je docilen 100% přesností a citlivostí, které je docíleno laserovou technologií výroby. Specifikace Rozměry balení: 19x11x0,8 cm (VxŠxH) Váha: 45g Sada obsahuje: FlexibleGlass, kartičku na rozetření bublin, polohovací samolepky Fit-In™ a samolepky Dust-Fix™, čistící a suchý hadřík
Ano, centrál. sklad
BAZAR - Cisco Catalyst switch C1200-8P-E-2G - REFRESH - rozbaleno CISCO REFRESH jsou repasované produkty, které společnost CISCO dodává s certifikací kvality, zárukou a servisní podporou odpovídající ekvivalentnímu novému produktu Sada pro montáž do racku není součástí balení. Řada Cisco Catalyst 1200 je další generací cenově dostupných chytrých přepínačů, které kombinují vysoký výkon a spolehlivost s kompletní sadou funkcí, které potřebujete pro malé a středně velké podnikové sítě. Přepínače fungují na přizpůsobeném softwaru operačního systému Linux a poskytují flexibilní možnosti správy, komplexní možnosti zabezpečení a funkce statického směrování na 3. vrstvě, které daleko přesahují možnosti neřízeného nebo levného přepínače a to za nižší cenu než u plně spravovaných přepínačů. Když potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení počítačů, telefonů a bezdrátových přístupových bodů, chytré přepínače Catalyst řady 1200 poskytují ideální řešení za dostupnou cenu. Stránky produktu: C1200-8P-E-2G Performance Switching capacity and forwarding rate (All switches are wire-speed and nonblocking) Capacity in millions of packets per second (mpps) (64-byte packets) 14,88 Switching capacity in gigabits per second (Gbps) 20 Layer 2 switching Spanning Tree Protocol (STP) Standard 802.1d spanning tree support Fast convergence using 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol [RSTP]), enabled by default Multiple spanning tree instances using 802.1s (MSTP); 8 instances are supported Per-VLAN Spanning Tree Plus (PVST+); 126 instances are supported Rapid PVST+ (RPVST+); 126 instances are supported Port grouping/link aggregation Support for IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) Up to 4 groups Up to 8 ports per group with 16 candidate ports for each (dynamic) 802.3ad Link Aggregation Group (LAG) VLAN Support for up to 255 active VLANs simultaneously Port-based and 802.1Q tag-based VLANs Management VLAN Guest VLAN Auto Surveillance VLAN (ASV) Voice VLAN Voice traffic is automatically assigned to a voice-specific VLAN and treated with appropriate levels of QoS. Voice Services Discovery Protocol (VSDP) delivers networkwide zero-touch deployment of voice endpoints and call control devices Generic VLAN Registration Protocol (GVRP) and Generic Attribute Registration Protocol (GARP) Enable automatically propagation and configuration of VLANs in a bridged domain Internet Group Management Protocol (IGMP) versions 1, 2, and 3 snooping Limits bandwidth-intensive multicast traffic to only the requesters; supports 255 multicast groups (source-specific multicasting is also supported) IGMP querier Used to support a Layer 2 multicast domain of snooping switches in the absence of a multicast router Head-of-Line (HOL) blocking HOL blocking prevention Loopback detection Provides protection against loops by transmitting loop protocol packets out of ports on which loop protection has been enabled. It operates independently of STP Layer 3 routing IPv4 routing Wire-speed routing of IPv4 packets Up to 32 static routes and up to 16 IP interfaces IPv6 routing Wire-speed routing of IPv6 packets Layer 3 interface Configuration of Layer 3 interface on physical port, LAG, VLAN interface, or loopback interface Classless Interdomain Routing (CIDR) Support for CIDR Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) relay at Layer 3 Relay of DHCP traffic across IP domains User Datagram Protocol (UDP) relay Relay of broadcast information across Layer 3 domains for application discovery or relaying of Bootstrap Protocol (BootP)/DHCP packets Security Secure Sockets Layer (SSL) Encrypts all HTTPS traffic, allowing secure access to the browser-based management GUI in the switch SSH Protocol SSH is a secure replacement for Telnet traffic. Secure Copy (SCP) also uses SSH. SSH v1 and v2 are supported. IEEE 802.1X (authenticator role) RADIUS authentication, guest VLAN, single/multiple host mode, and single/multiple sessions STP loopback guard Provides additional protection against Layer 2 forwarding loops (STP loops) Secure Core Technology (SCT) Ensures that the switch will receive and process management and protocol traffic no matter how much traffic is received Secure Sensitive Data (SSD) A mechanism to manage sensitive data (such as passwords, keys, and so on) securely on the switch, populating this data to other devices and a secure auto-configuration. Access to view the sensitive data as plain text or encrypted is provided according to the user-configured access level and the access method of the user Trustworthy systems Trustworthy systems provide a highly secure foundation for Cisco products Run-time defenses (Executable Space Protection [X-Space], Address Space Layout Randomization [ASLR], Built-In Object Size Checking [BOSC]) Port security Ability to lock source MAC addresses to ports and limit the number of learned MAC addresses RADIUS Supports RADIUS authentication for management access. Switch functions as a client Storm control Broadcast, multicast, and unknown unicast DoS prevention DoS attack prevention Multiple user privilege levels in CLI Level 1, 7, and 15 privilege levels ACLs Support for up to 512 rules Drop or rate limit based on source and destination MAC, VLAN ID, IPv4 or IPv6 address, IPv6 flow label, protocol, port, Differentiated Services Code Point (DSCP)/IP precedence, TCP/UDP source and destination ports, 802.1p priority, Ethernet type, Internet Control Message Protocol (ICMP) packets, IGMP packets, TCP flag; ACL can be applied on both ingress and egress sides Time-based ACLs supported Quality of service Priority levels 8 hardware queues Scheduling Strict priority and Weighted Round-Robin (WRR) queue assignment based on DSCP and Class of Service (802.1p/CoS) Class of service Port based, 802.1p VLAN priority based, IPv4/v6 IP precedence/Type of Service (ToS)/DSCP based, Differentiated Services (DiffServ), classification and re-marking ACLs, trusted QoS Rate limiting Ingress policer, egress shaping and rate control per VLAN, per port, and flow based Congestion avoidance A TCP congestion avoidance algorithm is required to reduce and prevent global TCP loss synchronization Standards Standards IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3 ad LACP, IEEE 802.1D (STP), IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1s Multiple STP, IEEE 802.1X Port Access Authentication, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, RFC 768, RFC 783, RFC 791, RFC 792, RFC 793, RFC 813, RFC 879, RFC 896, RFC 826, RFC 854, RFC 855, RFC 856, RFC 858, RFC 894, RFC 919, RFC 920, RFC 922, RFC 950, RFC 951, RFC 1042, RFC 1071, RFC 1123, RFC 1141, RFC 1155, RFC 1157, RFC 1213, RFC 1215, RFC 1286, RFC 1350, RFC 1442, RFC 1451, RFC 1493, RFC 1533, RFC 1541, RFC 1542, RFC 1573, RFC 1624, RFC 1643, RFC 1700, RFC 1757, RFC 1867, RFC 1907, RFC 2011, RFC 2012, RFC 2013, RFC 2030, RFC 2131, RFC 2132, RFC 2233, RFC 2576, RFC 2616, RFC 2618, RFC 2665, RFC 2666, RFC 2674, RFC 2737, RFC 2819, RFC 2863, RFC 3164, RFC 3411, RFC 3412, RFC 3413, RFC 3414, RFC 3415, RFC 3416, RFC 4330 IPv6 IPv6 IPv6 host mode IPv6 over Ethernet Dual IPv6/IPv4 stack IPv6 Neighbor Discovery (ND) IPv6 stateless address auto-configuration Path Maximum Transmission Unit (MTU) discovery Duplicate Address Detection (DAD) ICMP version 6 IPv6 over IPv4 network with Intrasite Automatic Tunnel Addressing Protocol (ISATAP) support IPv6 QoS Prioritizes IPv6 packets in hardware IPv6 ACL Drop or rate-limit IPv6 packets in hardware Mu
Ano, centrál. sklad
HP Smart Tank 720 All-in-One Parametry Funkce Tisk, skenování, kopírování, bezdrátové rozhraní Podporuje multitasking Ne Rychlost tisku – černobíle (ISO, A4) Až 15 str./min Rychlost barevného tisku (ISO, A4) Až 9 str./min [5] Doba tisku první černobílé strany (A4, připraveno) Černá: Již za 14 s Podrobnosti jsou k dispozici na adrese http://www.hp.com/go/printerclaims Provozní zátěž (měsíční, A4) Až 5 000 stran Pracovní cyklus je maximální počet stránek, které lze vytisknout za měsíc, ale tento objem stránek se nedoporučuje průběžně tisknout. Doporučený měsíční objem stránky 400 až 800 Aby bylo dosaženo optimálního výkonu zařízení, společnost HP doporučuje nepřekračovat doporučený měsíční objem tisku. Technologie tisku HP Thermal Inkjet Včetně ovladačů tiskárny HP PCL 3 GUI Kvalita černobílého tisku (nejlepší) Černá: Rozlišení až 1 200 x 1 200 dpi Barva: Barevný tisk s optimalizovaným rozlišením až 4 800 x 1 200 dpi při tisku z počítače a vstupním rozlišení 1 200 dpi Displej TN, Reflective, Positive LCD 70 x 12mm Rychlost procesoru 800 MHz Jazyky tiskárny HP PCL 3 GUI Automatický snímač papíru Ano Náhradní tiskové kazety HP GT53 90-ml Black bottle (~4000 pages); HP 53XL 135-ml Black bottle (~6000 pages); HP GT52 70-ml Cyan bottle (~8000 pages); HP GT52 70-ml Magenta bottle (~8000 pages); HP GT52 70-ml Yellow bottle (~8000 pages). For more information about fill and yield see www.hp.com/go/learnaboutsupplies Bezdrátové připojení Ano, dvoupásmová Wi-Fi 2,4/5G, Wi-Fi Direct Standardní možnost připojení 1x Wi-Fi Direct; 2x vysokorychlostní USB 2.0 (zařízení) Minimální požadavky na systém Windows 10, 7: 32-bit or 64-bit, 2 GB available hard disk space, Internet connection, Internet Explorer. macOS v10.14 Mojave, macOS v10.15 Catalina, macOS v11 Big Sur; 2 GB HD; Internet required Kompatibilní operační systémy Windows 11; Windows 10; Windows 7; macOS 10.14 Mojave; macOS 10.15 Catalina; macOS 11 Big Sur; macOS 12 Monterey; macOS 13 Ventura; macOS 14 Sonoma Windows10, 7: 32-bit or 64-bit; macOS v10.14 Mojave, macOS v10.15 Catalina, macOS v11 Big Sur; 2 GB available hard disk space, Internet connection, Internet Explorer. Možnost mobilního tisku Aplikace HP; Apple AirPrint; tisková služba Mopria; HP Print Service Plugin (tisk Android); tisk Wi-Fi Direct [3] Možnost mobilního tisku Aplikace HP; Apple AirPrint; tisková služba Mopria; HP Print Service Plugin (tisk Android); tisk Wi-Fi Direct [3] Standardní velikost paměti 128 MB Maximální paměť 128 MB Standardní vstupní zařízení pro manipulaci s papírem Vstupní zásobník na 250 listů Standardní výstupní zařízení pro manipulaci s papírem Výstupní zásobník na 100 listů Oboustranný tisk Automaticky Podporované formáty médií A4; A5; A6; B5 (JIS); obálka (DL, C5, C6, Chou #3, Chou #4); Karta (Hagaki, Ofuku Hagaki) Vlastní formáty médií 88.9 x 127 mm to 215.9 x 355.6 mm Typy médií Běžný papír, fotopapír HP, matný brožurový nebo profesionální papír HP, matný prezentační papír HP, lesklý brožurový nebo profesionální papír HP, další inkoustové fotopapíry, další matné inkoustové papíry, další lesklé inkoustové papíry, lehký/recyklovaný papír Hmotnost média, doporučeno 60 až 105 g/m2 Hmotnost médií, podporovaná Plain paper: 60 to 105 g/m2; Envelopes: 75 to 90 g/m2; Cards: up to 200 g/m2; Photo paper: up to 250 g/m2 Bezokrajový tisk Ano (až 8,5 x 11", 210 x 297 mm) Typ skeneru Pouze plochý skener Formát uložení skenovaného dokumentu JPG; PDF; PNG; TIFF Rozlišení optického skenu Až 1 200 dpi Bitová hloubka 24bitové Velikost skenovaného dokumentu, maximální 216 x 297 mm Podporované formáty souborů JPG Vstupní režimy skenování Skenování Mopria; Kopírování z předního panelu; Software HP; EWS Rychlost skenování (normální, formát A4) Až 200 ppi/19 s (barevně), až 200 ppi/10 s (monochromaticky) Rozlišení kopií (černý text) Až 600 dpi Rozlišení kopírování (barevný text a grafika) Až 600 x 600 dpi Nastavení zmenšení/zvětšení kopie 25 až 400 % Maximální počet kopií Až 99 kopií Napájení Vstupní napětí: 100 až 240 V stř. (+/- 10 %), 50/60 Hz (+/- 3 Hz) Spotřeba energie 0.10 Watts (Off Mode), 2.00 Watts ( Sleep mode) [2] Ekoznačky Splňuje limity energetické účinnosti podle ekoznačky Specifikace dopadu na udržitelnost 25% podíl recyklovaných plastů pocházejících od zákazníků; Recyklovatelné prostřednictvím programu HP Planet Partners Rozsah provozních teplot 5 až 40 °C Minimální rozměry (Š x H x V) 42.75 x 36.40 x 19.86 cm Maximální rozměry (Š x H x V) 427.54 x 440.73 x 198.55 mm Rozměry balení (Š x H x V) 484x239x410 mm Rozměry palety (Š x H x V) 1220 x 1015 x 2590 mm Hmotnost 14.07 lb(6,38 kg Hmotnost balení 9.20 kg Hmotnost palety 574 kg Množství na paletě 60 Počet vrstev v paletě 6 Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [1] Rozměry se mohou lišit podle konfigurace Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [2] Požadavky na napájení vycházejí z podmínek země/regionu, kde se tiskárna prodává. Neměňte provozní napětí. Mohli byste tím poškodit tiskárnu a ztratit nárok na záruční opravu. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [3] Výkon bezdrátového připojení je závislý na fyzickém prostředí a vzdálenosti od přístupového bodu. Bezdrátový provoz je kompatibilní pouze se směrovači s pásmem 2,4 a 5 GHz; nezahrnuje bezdrátové přímé připojení. Přímé bezdrátové připojení může vyžadovat nainstalovaný ovladač nebo aplikace a připojení k mobilnímu zařízení nebo počítači s povoleným bezdrátovým připojením. Funkce bezdrátového připojení se může u jednotlivých počítačů a mobilních operačních systémů lišit, viz http://hpconnected.com. Doby tisku a rychlosti připojení se mohou lišit. Apple, AirPrint, Mac a macOS jsou ochranné známky společnosti Apple Inc. registrované v USA a dalších zemích. Použití Works se značkou Apple znamená, že příslušenství bylo navrženo speciálně pro použití s technologií označenou na štítku a bylo výrobcem certifikováno, aby splňovalo výkonové standardy společnosti Apple. Windows je ochranná známka skupiny společností Microsoft. Mopria, logo Mopria a značka a logo Mopria Alliance™ jsou registrované a/nebo neregistrované ochranné známky a servisní známky společnosti Mopria Alliance, Inc. v USA a dalších zemích. Neoprávněné použití je přísně zakázáno Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [4] Údaje o rychlostech byly aktualizovány tak, aby odrážely současné testovací metody používané v oboru. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [5] Po vytištění první stránky nebo první sady zkušebních stránek ISO. Podrobné informace naleznete na stránce: http://hp.com/go/printerclaims Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [6] Average based on ISO/IEC 24711 or HP testing methodology and continuous printing. Actual yield varies considerably based on content of printed pages and other factors. For details see http://hp.com/go/learnaboutsupplies Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [7] Vychází z interní metodiky konceptů dokumentů A4 Memo společnosti HP. Podrobnosti naleznete na stránce https://h20195.www2.hp.com/v2/GetDocument.aspx?docname=4AA8-4168ENW. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [8]Draft page yields are approximate and were measured using “Draft” print-quality settings in the Windows/Mac driver, based on HP Methodology from the simulation of continuous printing of ISO/IEC 24712 pages. Actual page yield varies significantly depending on content printed, ink levels maintained in all four reservoirs, and other factors. For more information about fill and yield, see https://hp.com/go/learnaboutsupplies . Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [10] Dostupnost programu se může lišit. Podrobnosti jsou k dispozici na adre
Ano, centrál. sklad
BAZAR - Cisco Catalyst switch C1200-24T-4X - REFRESH - použito, otestováno CISCO REFRESH jsou repasované produkty, které společnost CISCO dodává s certifikací kvality, zárukou a servisní podporou odpovídající ekvivalentnímu novému produktu Řada Cisco Catalyst 1200 je další generací cenově dostupných chytrých přepínačů, které kombinují vysoký výkon a spolehlivost s kompletní sadou funkcí, které potřebujete pro malé a středně velké podnikové sítě. Přepínače fungují na přizpůsobeném softwaru operačního systému Linux a poskytují flexibilní možnosti správy, komplexní možnosti zabezpečení a funkce statického směrování na 3. vrstvě, které daleko přesahují možnosti neřízeného nebo levného přepínače a to za nižší cenu než u plně spravovaných přepínačů. Když potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení počítačů, telefonů a bezdrátových přístupových bodů, chytré přepínače Catalyst řady 1200 poskytují ideální řešení za dostupnou cenu. Stránky produktu: C1200-24T-4X Performance Switching capacity and forwarding rate (All switches are wire-speed and nonblocking) Capacity in millions of packets per second (mpps) (64-byte packets) 95,23 Switching capacity in gigabits per second (Gbps) 128 Layer 2 switching Spanning Tree Protocol (STP) Standard 802.1d spanning tree support Fast convergence using 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol [RSTP]), enabled by default Multiple spanning tree instances using 802.1s (MSTP); 8 instances are supported Per-VLAN Spanning Tree Plus (PVST+); 126 instances are supported Rapid PVST+ (RPVST+); 126 instances are supported Port grouping/link aggregation Support for IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) Up to 4 groups Up to 8 ports per group with 16 candidate ports for each (dynamic) 802.3ad Link Aggregation Group (LAG) VLAN Support for up to 255 active VLANs simultaneously Port-based and 802.1Q tag-based VLANs Management VLAN Guest VLAN Auto Surveillance VLAN (ASV) Voice VLAN Voice traffic is automatically assigned to a voice-specific VLAN and treated with appropriate levels of QoS. Voice Services Discovery Protocol (VSDP) delivers networkwide zero-touch deployment of voice endpoints and call control devices Generic VLAN Registration Protocol (GVRP) and Generic Attribute Registration Protocol (GARP) Enable automatically propagation and configuration of VLANs in a bridged domain Internet Group Management Protocol (IGMP) versions 1, 2, and 3 snooping Limits bandwidth-intensive multicast traffic to only the requesters; supports 255 multicast groups (source-specific multicasting is also supported) IGMP querier Used to support a Layer 2 multicast domain of snooping switches in the absence of a multicast router Head-of-Line (HOL) blocking HOL blocking prevention Loopback detection Provides protection against loops by transmitting loop protocol packets out of ports on which loop protection has been enabled. It operates independently of STP Layer 3 routing IPv4 routing Wire-speed routing of IPv4 packets Up to 32 static routes and up to 16 IP interfaces IPv6 routing Wire-speed routing of IPv6 packets Layer 3 interface Configuration of Layer 3 interface on physical port, LAG, VLAN interface, or loopback interface Classless Interdomain Routing (CIDR) Support for CIDR Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) relay at Layer 3 Relay of DHCP traffic across IP domains User Datagram Protocol (UDP) relay Relay of broadcast information across Layer 3 domains for application discovery or relaying of Bootstrap Protocol (BootP)/DHCP packets Security Secure Sockets Layer (SSL) Encrypts all HTTPS traffic, allowing secure access to the browser-based management GUI in the switch SSH Protocol SSH is a secure replacement for Telnet traffic. Secure Copy (SCP) also uses SSH. SSH v1 and v2 are supported. IEEE 802.1X (authenticator role) RADIUS authentication, guest VLAN, single/multiple host mode, and single/multiple sessions STP loopback guard Provides additional protection against Layer 2 forwarding loops (STP loops) Secure Core Technology (SCT) Ensures that the switch will receive and process management and protocol traffic no matter how much traffic is received Secure Sensitive Data (SSD) A mechanism to manage sensitive data (such as passwords, keys, and so on) securely on the switch, populating this data to other devices and a secure auto-configuration. Access to view the sensitive data as plain text or encrypted is provided according to the user-configured access level and the access method of the user Trustworthy systems Trustworthy systems provide a highly secure foundation for Cisco products Run-time defenses (Executable Space Protection [X-Space], Address Space Layout Randomization [ASLR], Built-In Object Size Checking [BOSC]) Port security Ability to lock source MAC addresses to ports and limit the number of learned MAC addresses RADIUS Supports RADIUS authentication for management access. Switch functions as a client Storm control Broadcast, multicast, and unknown unicast DoS prevention DoS attack prevention Multiple user privilege levels in CLI Level 1, 7, and 15 privilege levels ACLs Support for up to 512 rules Drop or rate limit based on source and destination MAC, VLAN ID, IPv4 or IPv6 address, IPv6 flow label, protocol, port, Differentiated Services Code Point (DSCP)/IP precedence, TCP/UDP source and destination ports, 802.1p priority, Ethernet type, Internet Control Message Protocol (ICMP) packets, IGMP packets, TCP flag; ACL can be applied on both ingress and egress sides Time-based ACLs supported Quality of service Priority levels 8 hardware queues Scheduling Strict priority and Weighted Round-Robin (WRR) queue assignment based on DSCP and Class of Service (802.1p/CoS) Class of service Port based, 802.1p VLAN priority based, IPv4/v6 IP precedence/Type of Service (ToS)/DSCP based, Differentiated Services (DiffServ), classification and re-marking ACLs, trusted QoS Rate limiting Ingress policer, egress shaping and rate control per VLAN, per port, and flow based Congestion avoidance A TCP congestion avoidance algorithm is required to reduce and prevent global TCP loss synchronization Standards Standards IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3 ad LACP, IEEE 802.1D (STP), IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1s Multiple STP, IEEE 802.1X Port Access Authentication, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, RFC 768, RFC 783, RFC 791, RFC 792, RFC 793, RFC 813, RFC 879, RFC 896, RFC 826, RFC 854, RFC 855, RFC 856, RFC 858, RFC 894, RFC 919, RFC 920, RFC 922, RFC 950, RFC 951, RFC 1042, RFC 1071, RFC 1123, RFC 1141, RFC 1155, RFC 1157, RFC 1213, RFC 1215, RFC 1286, RFC 1350, RFC 1442, RFC 1451, RFC 1493, RFC 1533, RFC 1541, RFC 1542, RFC 1573, RFC 1624, RFC 1643, RFC 1700, RFC 1757, RFC 1867, RFC 1907, RFC 2011, RFC 2012, RFC 2013, RFC 2030, RFC 2131, RFC 2132, RFC 2233, RFC 2576, RFC 2616, RFC 2618, RFC 2665, RFC 2666, RFC 2674, RFC 2737, RFC 2819, RFC 2863, RFC 3164, RFC 3411, RFC 3412, RFC 3413, RFC 3414, RFC 3415, RFC 3416, RFC 4330 IPv6 IPv6 IPv6 host mode IPv6 over Ethernet Dual IPv6/IPv4 stack IPv6 Neighbor Discovery (ND) IPv6 stateless address auto-configuration Path Maximum Transmission Unit (MTU) discovery Duplicate Address Detection (DAD) ICMP version 6 IPv6 over IPv4 network with Intrasite Automatic Tunnel Addressing Protocol (ISATAP) support IPv6 QoS Prioritizes IPv6 packets in hardware IPv6 ACL Drop or rate-limit IPv6 packets in hardware Multicast Listener Discovery (MLD v1/2) snoopi
Ano, centrál. sklad
BAZAR - Cisco Catalyst switch C1300-8P-E-2G - REFRESH - rozbaleno pro kontrolu příslušenství CISCO REFRESH jsou repasované produkty, které společnost CISCO dodává s certifikací kvality, zárukou a servisní podporou odpovídající ekvivalentnímu novému produktu Sada pro montáž do racku není součástí balení. Cisco Catalyst řady 1300 jsou managovatelné switche Gigabit Ethernet Layer 3 podnikové třídy určené pro malé a střední podniky a pobočky. Tyto jednoduché, flexibilní a bezpečné switche jsou ideální pro nasazení mimo rozvodnou skříň. Řada Catalyst 1300 pracuje na přizpůsobeném softwaru operačního systému Linux s intuitivním grafickým rozhraním, který zjednodušuje nastavení sítě a pokročilými funkcemi, které urychlují digitální transformaci, zatímco všudypřítomné zabezpečení chrání kritické obchodní transakce. Přepínače řady 1300 poskytují ideální kombinaci cenové dostupnosti a možností pro malé a střední podniky a pomáhají vám vytvořit efektivnější a lépe propojenou pracovní sílu. Stránky produktu: C1300-8P-E-2G Performance Switching capacity and forwarding rate (All switches are wire-speed and nonblocking) Capacity in millions of packets per second (mpps) (64-byte packets) 14.88 Switching capacity in gigabits per second (Gbps) 20.0 Layer 2 switching Spanning Tree Protocol (STP) Standard 802.1d spanning tree support Fast convergence using 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol [RSTP]), enabled by default Multiple spanning tree instances using 802.1s (MSTP); 8 instances are supported Per-VLAN Spanning Tree Plus (PVST+); 126 instances are supported Rapid PVST+ (RPVST+); 126 instances are supported Port grouping/link aggregation Support for IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) Up to 8 groups Up to 8 ports per group with 16 candidate ports for each (dynamic) 802.3ad link aggregation VLAN Support for up to 4093 VLANs simultaneously Port-based and 802.1Q tag-based VLANs, MAC-based VLAN, protocol-based VLAN, IP subnet-based VLAN Management VLAN Private VLAN with promiscuous, isolated, and community port Private VLAN Edge (PVE), also known as protected ports, with multiple uplinks Guest VLAN, unauthenticated VLAN Dynamic VLAN assignment via RADIUS server along with 802.1X client authentication Customer premises equipment (CPE) VLAN Auto surveillance VLAN (ASV) Voice VLAN Voice traffic is automatically assigned to a voice-specific VLAN and treated with appropriate levels of QoS. Voice Services Discovery Protocol (VSDP) delivers networkwide zero-touch deployment of voice endpoints and call control devices Multicast TV VLAN Multicast TV VLAN allows the single multicast VLAN to be shared in the network while subscribers remain in separate VLANs. This feature is also known as Multicast VLAN Registration (MVR) VLAN translation Support for VLAN one-to-one mapping, in which customer VLANs (C-VLANs) on an edge interface are mapped to service provider VLANs (S-VLANs), and the original C-VLAN tags are replaced by the specified S-VLAN Q-in-Q VLANs transparently cross a service provider network while isolating traffic among customers Selective Q-in-Q Selective Q-in-Q is an enhancement to the basic Q-in-Q feature and provides, per edge interface, multiple mappings of different C-VLANs to separate S-VLANs Selective Q-in-Q also allows configuring of the Ethertype (Tag Protocol Identifier [TPID]) of the S-VLAN tag Layer 2 protocol tunneling over Q-in-Q is also supported Generic VLAN Registration Protocol (GVRP)/Generic Attribute Registration Protocol (GARP) GVRP and GARP enable automatic propagation and configuration of VLANs in a bridged domain Unidirectional Link UDLD monitors physical connections to detect unidirectional links caused by incorrect Detection (UDLD) wiring or cable/port faults to prevent forwarding loops and blackholing of traffic in switched networks DHCP relay at Layer 2 Relay of DHCP traffic to a DHCP server in a different VLAN; works with DHCP Option 82 Internet Group Management Protocol (IGMP) versions 1, 2, and 3 snooping IGMP limits bandwidth-intensive multicast traffic to only the requesters; it supports 2000 multicast groups (source-specific multicasting is also supported) IGMP querier IGMP querier is used to support a Layer 2 multicast domain of snooping switches in the absence of a multicast router IGMP proxy The IGMP proxy provides a mechanism for multicast forwarding based on IGMP membership information without the need for more complicated multicast routing protocols Head-of-Line (HOL) blocking HOL blocking prevention Loopback detection Loopback detection provides protection against loops by transmitting loop protocol packets out of ports on which loop protection has been enabled. It operates independently of STP Layer 3 IPv4 routing Wire-speed routing of IPv4 packets Up to 990 static routes and up to 128 IP interfaces IPv6 routing Wire-speed routing of IPv6 packets Layer 3 interface Configuration of a Layer 3 interface on a physical port, LAG, VLAN interface, or loopback interface Classless Interdomain Routing (CIDR) Support for CIDR Routing Information Protocol (RIP) v2 Support for RIP v2 for dynamic routing Policy-Based Routing (PBR) Flexible routing control to direct packets to a different next hop based on an IPv4 or IPv6 Access Control List (ACL) DHCP server Switch functions as an IPv4 DHCP server, serving IP addresses for multiple DHCP pools or scopes Support for DHCP options DHCP relay at Layer 3 Relay of DHCP traffic across IP domains User Datagram Protocol (UDP) relay Relay of broadcast information across Layer 3 domains for application discovery or relaying of Bootstrap Protocol (BOOTP)/DHCP packets Security Secure Shell (SSH) Protocol SSH is a secure replacement for Telnet traffic. Secure Copy Protocol (SCP) also uses SSH. SSH v1 and v2 are supported Secure Sockets Layer (SSL) SSL support: Encrypts all HTTPS traffic, allowing highly secure access to the browser-based management GUI in the switch IEEE 802.1X (authenticator role) 802.1X: RADIUS authentication and accounting, MD5 hash, guest VLAN, unauthenticated VLAN, single/multiple host mode, and single/multiple sessions Supports time-based 802.1X, dynamic VLAN assignment, and MAC authentication IEEE 802.1X supplicant A switch can be configured to act as a supplicant to another switch. This enables extended secure access in areas outside the wiring closet (such as conference rooms) Web-based authentication Web-based authentication provides network admission control through a web browser to any host devices and operating systems STP Bridge Protocol Data Unit (BPDU) Guard A security mechanism to protect the network from invalid configurations. A port enabled for BPDU Guard is shut down if a BPDU message is received on that port. This avoids accidental topology loops STP Root Guard Prevents edge devices not in the network administrator’s control from becoming STP root nodes STP loopback guard Provides additional protection against Layer 2 forwarding loops (STP loops) DHCP snooping Filters out DHCP messages with unregistered IP addresses and/or from unexpected or untrusted interfaces. This prevents rogue devices from behaving as DHCP servers IP Source Guard (IPSG) When IPSG is enabled at a port, the switch filters out IP packets received from the port if the source IP addresses of the packets have not been statically configured or dynamically learned from DHCP snooping. This prevents IP address spoofing Dynamic ARP Inspection (DAI) The switch discards ARP packets from a port if there are no static or dynamic IP/MAC bindings or if there is a discrepancy between the source or destination addresses in the ARP packet. This prevents man-in-the-middle attacks
Ano, centrál. sklad
BAZAR - Cisco switch CBS350-24T-4G-UK - REFRESH - poškozený obal CISCO REFRESH jsou repasované produkty, které společnost CISCO dodává s certifikací kvality, zárukou a servisní podporou odpovídající ekvivalentnímu novému produktu UK = produkt určený pro trh v Anglii identický produkt k EU modelům s rozdílem napájecího kabelu pro UK, náhradní kabel CAB-TA-EU je součástí objednávky Řízené switche řady Cisco Business 350 jsou spolehlivými stavebními prvky pro sítě malých firem. Díky intuitivnímu ovládacímu panelu, pokročilým funkcím a všudypřítomnému zabezpečení urychlují spravované switche řady Cisco Business 350 vaši digitální transformaci. Záruka platná do End of Support 31. 10. 2029. Oznámení End of Life pro CISCO CBS350 Stránky produktu: CBS350-24T-4G-EU Quick start guide: Quick start guide Switching capacity and forwarding rate (All switches are wire speed and nonblocking) Capacity in Millions of Packets per Second (mpps) (64-byte packets) 41,66 Switching Capacity in Gigabits per Second (Gbps) 56 Layer 2 switching Spanning Tree Protocol (STP) Standard 802.1d Spanning Tree support Fast convergence using 802.1w (Rapid Spanning Tree [RSTP]), enabled by default Multiple Spanning Tree instances using 802.1s (MSTP); 8 instances are supported Per-VLAN Spanning Tree Plus (PVST+) and Rapid PVST+ (RPVST+); 126 instances are supported Port grouping/link aggregation Support for IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) Up to 8 groups Up to 8 ports per group with 16 candidate ports for each (dynamic) 802.3ad link aggregation VLAN Support for up to 4,094 VLANs simultaneously Port-based and 802.1Q tag-based VLANs; MAC-based VLAN; protocol-based VLAN; IP subnet-based VLAN Management VLAN Private VLAN with promiscuous, isolated, and community port Private VLAN Edge (PVE), also known as protected ports, with multiple uplinks Guest VLAN, unauthenticated VLAN Dynamic VLAN assignment via RADIUS server along with 802.1x client authentication CPE VLAN Voice VLAN Voice traffic is automatically assigned to a voice-specific VLAN and treated with appropriate levels of QoS. Voice Services Discovery Protocol (VSDP) delivers network wide zero-touch deployment of voice endpoints and call control devices Multicast TV VLAN Multicast TV VLAN allows the single multicast VLAN to be shared in the network while subscribers remain in separate VLANs. This feature is also known as Multicast VLAN Registration (MVR) VLAN Translation Support for VLAN One-to-One Mapping. In VLAN One-to-One Mapping, on an edge interface customer VLANs (C-VLANs) are mapped to service provider VLANs (S-VLANs) and the original C-VLAN tags are replaced by the specified S-VLAN Q-in-Q VLANs transparently cross a service provider network while isolating traffic among customers Selective Q-in-Q Selective Q-in-Q is an enhancement to the basic Q-in-Q feature and provides, per edge interface, multiple mappings of different C-VLANs to separate S-VLANs Selective Q-in-Q also allows configuring of Ethertype (Tag Protocol Identifier [TPID]) of the S-VLAN tag Layer 2 protocol tunneling over Q-in-Q is also supported Generic VLAN Registration Protocol (GVRP)/Generic Attribute Registration Protocol (GARP) Generic VLAN Registration Protocol (GVRP) and Generic Attribute Registration Protocol (GARP) enable automatic propagation and configuration of VLANs in a bridged domain Unidirectional Link Detection (UDLD) UDLD monitors physical connection to detect unidirectional links caused by incorrect wiring or cable/port faults to prevent forwarding loops and black holing of traffic in switched networks Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) Relay at Layer 2 Relay of DHCP traffic to DHCP server in different VLAN; works with DHCP Option 82 Internet Group Management Protocol (IGMP) versions 1, 2, and 3 snooping IGMP limits bandwidth-intensive multicast traffic to only the requesters; supports 2K multicast groups (source-specific multicasting is also supported) IGMP Querier IGMP querier is used to support a Layer 2 multicast domain of snooping switches in the absence of a multicast router IGMP proxy The IGMP proxy provides a mechanism for multicast forwarding based on IGMP membership information without the need for more complicated multicast routing protocols. Head-of-Line (HOL) blocking HOL blocking prevention Loopback Detection Loopback detection provides protection against loops by transmitting loop protocol packets out of ports on which loop protection has been enabled. It operates independently of STP Layer 3 IPv4 routing Wirespeed routing of IPv4 packets Up to 990 static routes and up to 128 IP interfaces IPv6 routing Wirespeed routing of IPv6 packets Layer 3 Interface Configuration of Layer 3 interface on physical port, Link Aggregation (LAG), VLAN interface, or loopback interface Classless Interdomain Routing (CIDR) Support for classless interdomain routing RIP v2 Support for Routing Information Protocol version 2 for dynamic routing Policy-Based Routing (PBR) Flexible routing control to direct packets to different next hop based on IPv4 or IPv6 Access Control List (ACL) DHCP Server Switch functions as an IPv4 DHCP server serving IP addresses for multiple DHCP pools/scopes Support for DHCP options DHCP relay at Layer 3 Relay of DHCP traffic across IP domains User Datagram Protocol (UDP) relay Relay of broadcast information across Layer 3 domains for application discovery or relaying of Bootstrap Protocol (BOOTP)/DHCP packets Security ecure Shell (SSH) Protocol SSH is a secure replacement for Telnet traffic. Secure Copy Protocol (SCP) also uses SSH. SSH v1 and v2 are supported Secure Sockets Layer (SSL) SSL support: Encrypts all HTTPS traffic, allowing highly secure access to the browser-based management GUI in the switch IEEE 802.1X (Authenticator role) 802.1X: Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) authentication and accounting, MD5 hash; guest VLAN; unauthenticated VLAN, single/multiple host mode and single/multiple sessions Supports time-based 802.1X; dynamic VLAN assignment; MAC authentication IEEE 802.1X supplicant A switch can be configured to act as a supplicant to another switch. This enables extended secure access in areas outside the wiring closet (such as conference rooms) Web-based authentication Web-based authentication provides network admission control through web browser to any host devices and operating systems STP Bridge Protocol Data Unit (BPDU) Guard A security mechanism to protect the network from invalid configurations. A port enabled for BPDU Guard is shut down if a BPDU message is received on that port. This avoids accidental topology loops STP Root Guard This prevents edge devices not in the network administrator’s control from becoming Spanning Tree Protocol root nodes STP loopback guard Provides additional protection against Layer 2 forwarding loops (STP loops) DHCP snooping Filters out DHCP messages with unregistered IP addresses and/or from unexpected or untrusted interfaces. This prevents rogue devices from behaving as DHCP Servers. IP Source Guard (IPSG) When IP Source Guard is enabled at a port, the switch filters out IP packets received from the port if the source IP addresses of the packets have not been statically configured or dynamically learned from DHCP snooping. This prevents IP address spoofing. Dynamic ARP Inspection (DAI) The switch discards ARP packets from a port if there are no static or dynamic IP/MAC bindings or if there is a discrepancy between the source or destination addresses in the ARP packet. This prevents man-in-the-middle attacks. IP/MAC/Port Binding (IPMB) The preceding features (DHCP Snooping, IP Source Guard, and Dynamic ...
Ano, centrál. sklad
27" konferenční monitor HP Series 5 Pro QHD USB-C – 527pm Spolehlivé konference 5Mpx výsuvná a naklápěcí webkamera Poly Studio a AI Noise Reduction vám umožní bezproblémově vypadat i znít co nejlépe. To vše na displeji s funkcí Auto Lock and Awake, aby vaše podnikání bylo podle vašich představ. Po skončení hovoru stačí webovou kameru zasunout a získáte tak soukromí na vyžádání. Vaše centrum produktivity Přeměňte tento monitor na své centrum zajišťující produktivitu bez změti kabelů. Pracujte bez problémů mezi dvěma počítači[2], zatímco jeden kabel USB-C zvládne 100W napájení. Zvládněte ještě více práce s duálním displejem a lineárním zapojením dalšího monitoru HP Series 5 Pro.[1] Buďte pánem svého pohodlí Po celý den se můžete cítit co nejlépe díky nastavení ve čtyřech směrech a elegantnímu třístrannému designu bez okrajů. Ulevte očím díky snímači okolního světla a technologii HP Eye Ease, která snižuje množství vyzařovaného modrého světla a současně nemá žádný vliv na barvu. Materiály, které znamenají změnu Tento energeticky úsporný monitor byl důmyslně navržen a obsahuje alespoň 85 % recyklovaného plastu[3], panel s 20 % recyklovaného skla[5] a podstavec s alespoň 90 % recyklovaného hliníku.[4] Navíc 100 % papírových obalů pochází z udržitelných zdrojů.[6] Parametry Velikost displeje (úhlopříčka) 68,6 cm (27") Poměr stran 16:9 [1] Nativní rozlišení QHD (2 560 x 1 440) [1,2] Podporovaná rozlišení 640 × 480 při 60 Hz; 640 × 480 při 75 Hz; 720 × 400 při 70 Hz; 800 × 600 při 60 Hz; 800 × 600 při 75 Hz; 1 024 × 768 při 60 Hz; 1 280 × 720 při 60 Hz; 1 280 × 1 024 při 60 Hz; 1 440 × 900 při 60 Hz; 1 600 × 900 při 60 Hz; 1 680 × 1 050 při 60 Hz; 1 920 × 1 080 při 60 Hz; 1 920 × 1 080 při 100 Hz; 1 920 × 1 200 při 60 Hz; 2 560 × 1 440 při 60 Hz; 2 560 × 1 440 při 75 Hz; 2 560 × 1 440 při 100 Hz; 1 280 × 1 024 při 75 Hz; 1 024 × 768 při 75 Hz; 1 280 × 800 při 60 Hz; 1 920 × 1 080 při 75 Hz Rozteč obrazových bodů 0,23 x 0,23 mm [1] Jas 350 nitů [1] Kontrastní poměr 1 500:1 [1] Barva produktu Černá Ovládání na obrazovce Jas+; Barva; Obraz; Vstup; Zvuk; Napájení; Nabídka; Správa; Informace; Konec Funkce displeje Dokovací monitor Fyzické zabezpečení Standardní slot pro zámek [11] DisplayPort™ 1x DisplayPort™ 1.4 USB Type-A 3x USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 5 Gb/s (1x nabíjecí) Data USB Type-C 1x USB Type-C s přenosovou rychlostí 5 Gb/s (USB Power Delivery až 15 W) Rozhraní Ethernet 1x RJ-45 (10/100/1000 Mb/s) Web kamera 5Mpx kamera Minimální rozměry (Š x H x V) 24,15 × 1,86 × 14,04 cm (bez podstavce) Rozměry s podstavcem (Š x H x V) 61,34 x 20,7 x 54,38 cm Rozměry balení (Š x H x V) 69,9 x 16 x 44,6 cm Hmotnost 7,88 kg (s podstavcem); 6,18 kg (bez podstavce) Hmotnost balení 11,27 kg Napájení 100–240 V AC 50/60 Hz Rozsah provozní vlhkosti 20 až 80% RH (bez kondenzace) Specifikace dopadu na udržitelnost Nízký obsah halogenů; Vnější krabice a výplně z vlnité lepenky obsahují 100% podíl recyklovatelných materiálů z udržitelných zdrojů; 85% podíl plastů v rámci uzavřeného systému ITE; Obsahuje plasty končící v oceánech; Panel monitoru obsahuje 20% podíl recyklovaného skla; Podstavec obsahuje alespoň 35% podíl recyklovaných kovů včetně 90% podílu recyklovaného hliníku [4,5,6,7,8] Certifikace a normy BIS; BSMI; CB; CCC; CE; CECP; CEL; CEL 1. třídy; cTUVus; EAC; FCC; ICES; ISO 9241-307; KC; KCC; NOM; PSB; RCM; SEPA; TUV-S; VCCI; OEEZ; ISC; California Energy Commission (CEC); Aplikace WW; UAE; TGM; Certifikáty pro Ukrajinu; Certifikace TÜV Flicker Free; NRCS; PSE; GS; EE (Ukrajina); Certifikace TÜV Low Blue Light Hardware Solution; MEPS (Korea); DoC (Austrálie a Nový Zéland); EMF Záruka Omezená tříletá záruka HP Obsah balení Monitor; Kabel DisplayPort™; Záruční list; Kabel USB Type-A na B; Leták rychlého nastavení; 1× kabel USB Type-C na Type-C; Napájecí kabel (AC) Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [1] Všechny technické parametry představují typické hodnoty poskytnuté společnosti HP výrobci součástí. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [2] Obraz v nativním rozlišení vyžaduje rozhraní DisplayPort™ 1.4 nebo HDMI 2.0. Grafická karta připojeného počítače musí podporovat rozlišení 2 560 × 1 440 při 60 Hz v 8bitovém barevném režimu přes DisplayPort™ nebo HDMI. Grafická karta připojeného počítače musí podporovat rozlišení 2 560 × 1 440 a mít jeden výstupní port DisplayPort™ nebo HDMI k řízení monitoru v preferovaném režimu. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [3] Dodané kabely se mohou v jednotlivých zemích lišit. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [4] 100 % vnějšího obalu a výplně z vlnité lepenky bylo vyrobeno z certifikovaných a recyklovaných vláken pocházejících z udržitelných zdrojů. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [5] Podíl plastů v rámci uzavřeného systému ITE vychází z definice uvedené v normě IEEE 1680.1-2018. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [6] Plasty končící v oceánech vycházejí z definice uvedené v normě UL2809. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [7] Množství recyklovaného kovu je vyjádřeno podílem celkové hmotnosti kovu podle normy ISO 14021 pro kovové díly o hmotnosti nad 25 gramů. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [8] Podíl recyklovaného skla v panelu monitoru se liší v závislosti na produktu. Množství recyklovaného skla je vyjádřeno jako procentní podíl celkové hmotnosti skla. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [9] Hostitelský počítač vyžaduje systém Windows 10 nebo novější. HP Display Center je k dispozici v obchodě Microsoft Store. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [10] Aby bylo možné spouštět příkazy CMSL, je třeba do připojeného počítače stáhnout aplikaci Client Management Script Library. Na starší monitory se mohou vztahovat určitá omezení. HP CMSL je ke stažení na adrese support.hp.com. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [11] Zámek se prodává samostatně. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [12] Registrace EPEAT ve vybraných oblastech. Registrace EPEAT se v jednotlivých zemích liší. Informace o stavu registrace v jednotlivých zemích jsou k dispozici na stránce www.epeat.net. Vychází z registrace US EPEAT podle normy IEEE 1680.1-2018 EPEAT. Stav se v jednotlivých zemích liší. Další informace jsou k dispozici na stránce www.epeat.net. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [13] Ne všechny funkce jsou dostupné ve všech edicích nebo verzích systému Windows. Systémy mohou k plnému využití funkcí systému Windows vyžadovat modernizovaný nebo samostatně zakoupený hardware, ovladače, software nebo aktualizaci systému BIOS. Systém Windows je automaticky aktualizován a aktivován. Vyžaduje vysokorychlostní připojení k internetu a účet Microsoft. Mohou být účtovány poplatky poskytovatele internetového připojení a v průběhu času mohou být pro aktualizace vyžadovány další podmínky. Viz http://www.windows.com. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [14] TCO Certified je environmentální značka udržitelnosti typu 1 podle normy ISO 14024 pro IT produkty. Shoda se všemi kritérii je nezávisle ověřována. Poznámky pod čarou [1] Monitor HP Series 5 Pro nebo další monitor prodávaný samostatně. [2] Pokud připojené počítače nemají port USB-C, uživatel bude pro dosažení kompatibility s KVM potřebovat kabel USB-B na A. [3] Množství recyklovaného plastu je vyjádřeno v procentech z celkové hmotnosti plastu. Recyklované plasty od spotřebitele vychází z definice normy EPEAT IEEE 1680.1-2018 pro počítače. [4] Množství recyklovaného kovu je vyjádřeno podílem celkové hmotnosti kovu podle normy ISO 14021 pro kovové díly o hmotnosti nad 25 gramů. [5] Podíl recyklovaného
Ano, centrál. sklad
BAZAR - XtendLan 10" nástěnný rozvaděč 9U - rozbaleno šířka 350mm, hloubka 140mm, nosnost 50 kg, dveře z plexiskla, svařovaná konstrukce, šedý Univerzální jednodílné rozvaděče rozteče 10" pro montáž na zeď. Rozvaděče jsou výborně řemeslně zpracovány a mají elegantní vzhled. Vyrobeny jsou z válcované oceli, nosné části jsou z oceli tloušťky 1,5 mm, ostatní z 1,2 mm ocelového plechu. Konstrukce dovoluje statickou zátěž 50 kg. Provedení: dveře - plexisklo, uzamykatelné zádní kryt - plný boční kryt - plný, neodnímatelný horní kryt - perforovaný součástí rozvaděče jsou dvě pevné vertikální lišty s perforací pro uchycení instalovaných zařízení v horní a spodní části rozvaděče jsou umístěny prostupy pro kabeláž a jsou zakryty záslepkami prostupy celkem čtyři, dva horní a dva dolní, vylamovací kovová záslepka, průměr prostupů 40 mm max. hloubka instalovaného zařízení 140 mm Technické specifikace: Rozměr: 10" Výška: 9U (422 mm) Šířka: 350 mm Hloubka: 140 mm Materiál: válcovaná ocel Tloušťka: nosná část 1,5 mm ostatní 1,2 mm Povrchová úprava: šedá, RAL7032 Maximální zátěž: 50 kg
Ano, centrál. sklad
BAZAR - Tenda 4G05 3G/4G Wireless-N Router 300Mbps,1x WAN/LAN,1x LAN, Cat.4, 2x Ant. - Poškozený...
Ano, centrál. sklad
BAZAR - AQARA Smoke Detector [EU] Offline, poškozeno
Ano, centrál. sklad
HPE LTO-9 Ultrium 45TB WORM Data Cartridge
Ano, centrál. sklad
Produkt: LENOVO LCD ThinkVision E27Q-40 Part Number: 64BDGAT4EU Obraz Typ LCD Panelu In-Plane Switching Typ podsvietenia WLED Povrch dispeju matný Veľkosť panela 27" Optimálne rozlišenie 2560x1440 Oblasť sledovania 596.7x335.7 mm Pomer strán 16:9 Doba odozvy 4ms (Extreme mode) / 6ms (Typical mode) Jas 350 cd/m2 Obnovovacia frekvencia 100Hz Kontrastný pomer 1500:1 Rozmery 613.1 x 40.4 x 366.4 mm (24.14 x 1.59 x 14.43 inches) Hmotnosť 6,2 kg Konektivita Video signál 2x HDMI 2.1 TMDS, 1x DP 1.2 Audio signál - Vybavenie Reproduktory 2Wx2 Camera - Podstavec Sklopenie 23,5° dozadu, -5° dopředu Vesa ano (100 x 100 mm) Kensington zámok - Spotreba Zapnute 19.7W / 42W (Typical / Maximum) Pohotovostný režim <0,5 W Napájanie Integrated Servis Záruka 3-year
Ano, centrál. sklad
Pohlcující ultraširokoúhlý obraz Zakřivení 1000R a rozlišení Ultra-WQHD Ponořte se hlouběji do všech svých her, sledování filmů či práce na projektech. 34" úhlopříčka, poměr stran 21 : 9 a displej se zakřivením 1000R vás zcela obklopí. A protože věrně napodobuje přirozené zorné pole lidského oka, umožní vám dosáhnout nové úrovně produktivity i zábavy při současném snížení únavy ze sledování. Nádherné barvy přinášející větší realističnost Miliarda barevných odstínů s HDR10 Spatřete širší barevný prostor s nevšední přesností a spoustou detailů. Standard HDR10 nabízí téměř neomezený počet odstínů a realistické vyjádření jednotlivých barev s hlubšími akcenty černé a světlejší bílou. Na každý obsah tak bude radost pohledět a budete si jej moci užít přesně tak, jak byl jeho autory zamýšlen. Mohutný zvuk v tenkém podání Vestavěný reproduktor Pracujte, vzdělávejte se a hrajte bez nutnosti jakýchkoliv dalších periferií. S vestavěnými reproduktory a menším množstvím zapojených kabelů ušetříte volné místo na svém stole a vytvoříte si efektivnější pracovní prostředí při současném zajištění kvalitního přenosu zvuku. Plynulý obraz bez trhání 100Hz obnovovací frekvence a technologie AMD FreeSync Svižná 100Hz obnovovací frekvence a technologie AMD FreeSync společně přinášejí hladký a svižný obraz v jakékoliv aplikaci. Vy tak budete moci vidět vše v parádních detailech a soustředit se na úkol, který leží před vámi – ať už budete pracovat nebo likvidovat nepřátele v herních světech. Specifikace Displej Velikost obrazovky (třída) 34 Plochý / zakřivený Zakřivený Aktivní velikost obrazovky (H/V) (mm) 797,22 (H) * 333,72 (V) Zakřivení obrazovky 1 000 R Poměr stran 21:9 Typ panelu VA Jas (typický) 350 cd/m2 Jas (min.) 280 cd/m2 Poměr statického kontrastu 3,000:1(Static) Contrast Ratio (Dynamic) Mega ? DCR HDR (Vysoký dynamický rozsah) HDR10 HDR (Vysoký dynamický rozsah) HDR10 Rozlišení 3 440 × 1 440 Čas odezvy (ms) 5 ms Úhel sledování (H/V) 178°(H)/178°(V) Podpora barev Max 1.07B Pokrytí sRGB 1,15 Obnovovací frekvence Max 100 Hz Obecná funkce Režim šetření zraku Ano Technologie Flicker Free Ano Obraz v obraze Ano Obraz vedle obrazu Ano Velikost obrazu Ano Certifikace pro systém Windows Windows 10 FreeSync Ano Časovač vypnutí Plus Ano Auto Source Switch Auto Source Switch+ Adaptivní obraz Ano KVM Switch Ano Rozhraní Display Port 1 EA Výstup Display Port 1,2 HDCP Version (DP) 2,2 HDMI 1 EA Verze HDMI 2 Verze HDCP (HDMI) 2,2 Sluchátka Ano USB porty 3 USB-C 1 EA Verze USB Hub A 3,0 x 3ea(DN) B type 1(UP) USB-C nabíjení 90 W HDCP Version (USB-C) 2,2 Ethernet (LAN) 1 EA Zvuk Reproduktor Ano Speaker Output 5 W Provozní podmínky Teplota 10 ~ 40 °C Vlhkost 10 ~ 80 (nekondenzující) Kalibrace Barevný režim Entertain / Graphic / Eco / Game Standard / RPG / RTS / FPS / Sports / Original / Custom Design Barva přední strany Černá Barva zadní strany Černá Barva stojanu Černá Typ stojanu HAS HAS (Výškově nastavitelný stojan) 120,0mm (±5.0 mm) Naklonění -2,0°(±3,0°) ~ 20,0°(±3,0°) Otočení -30,0°(±3,0°) ~ 30,0°(±3,0°) Připevnění na stěnu 100 × 100 Ekologie Energetická třída G Recyklovaný plast 10 % Napájení Zdroj napájení AC 100 ~ 240 V Maximální spotřeba energie 200 W Typická spotřeba energie 32 W Spotřeba energie (DPMS) Spotřeba energie (režim vypnuti) 0,3 W Spotřeba energie (ročni) 47 kWh/year Typ Interní adaptér Rozměry Rozměry sestavy se stojanem (Š x V x H) 806,6 × 561,5 × 241,0 mm Rozměry sestavy bez stojanu (Š x V x H) 806,6 × 369,4 × 125,0 mm Rozměry balení (ŠxVxH) 807,0 × 125,0 × 367,0 mm Váha Hmotnost sestavy se stojanem 8 kg Hmotnost sady bez stojanu 5,2 kg Hmotnost balení 10,5 kg Příslušenství Délka napájecího kabelu 1,5 m Kabel HDMI Ano Kabel DP Ano USB-C kabel Ano Kabel USB 3.0 Ano Certifikace a shoda TCO Certified Ano
Ano, centrál. sklad
z democentra HP. Konferenční monitor HP Series 7 Pro 34" WQHD - 734pm Promítněte se v nejlepším světle Vstupte do nové éry inteligentních konferencí se snadným využíváním umělé inteligence v jakémkoli operačním systému. Spolupracujte, jako byste seděli naproti sobě, díky realistické webkameře a čistému zvuku 5Mpx webkamery s funkcemi HDR a AI a integrovanými reproduktory, které vám dají jistotu při pořádání videokonferencí. Produktivita za hranicemi standardu Tento špičkový prohnutý monitor s rozlišením WQHD je jako ultra široké plátno, které vám umožní snadno posunout hranice produktivity. Je vybaven rozhraním Thunderbolt™ 4 s neuvěřitelným výkonem a pokročilými funkcemi řízení pracovních postupů, takže toho zvládnete víc, bez přerušování a na více zařízeních.[1] Vaše vize – přesně taková, jakou si vysníte Kreativní projekty v novém hávu. Ihned po vybalení se můžete spolehnout na to, co vidíte, neboť tento úžasný displej má z výroby kalibrovanou přesnost barev. Nakročte do světa živých, realistických barev a ostrého kontrastu díky technologii IPS Black, HDR400, 98% barevnému prostoru Display P3 a dalším funkcím.[2] Materiály, které znamenají změnu Tento energeticky úsporný monitor je lepší volbou pro světlejší zítřky, neboť při jeho výrobě bylo využito nejméně 90 % recyklovaného plastu.[3] A má obal ze 100% udržitelných zdrojů[4], takže si můžete být jisti, že je ohleduplný vůči naší planetě. Parametry Velikost displeje (úhlopříčka) 86,4 cm (34”) Poměr stran 21 : 9 [1] Nativní rozlišení WQHD (3 440 x 1 440) [1,2] Podporovaná rozlišení 640 x 480; 720 x 400; 800 x 600; 1 024 x 768; 1 280 x 720; 1 280 x 1 024; 1 440 x 900; 1 600 x 900; 1 600 x 1 200; 1 680 x 1 050; 1 920 x 1 080; 1 920 x 1 200; 2 560 x 1 440; 3 440 x 1 440 Rozteč obrazových bodů 0,23 x 0,23 mm [1] Jas 400 nitů [1] Kontrastní poměr 2 000 : 1 [1] Ovládání na obrazovce Barva; Obraz; Vstup; Napájení; Nabídka; Správa; Informace; Rozdělená obrazovka; Zvuk Funkce displeje Docking monitor Fyzické zabezpečení Připraveno pro bezp. zámek [4] DisplayPort™ 1x DisplayPort™ 1.4 USB Type-A 5x USB Type-A s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s (1x nabíjecí 7,5 W) Data USB Type-C 1x USB Type-C s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s (nabíjecí výkon 15 W) Rozhraní Ethernet 1x RJ-45 (10/100/1000 Mb/s) Web kamera Ano, 5 Mpx HDR Minimální rozměry (Š x H x V) 81,38 x 12,02 x 36,41 cm Poznámka k rozměrům (Š x H x V) bez podstavce Rozměry s podstavcem (Š x H x V) 81,38 x 26,69 x 54,74 cm Rozměry balení (Š x H x V) 95,2 x 22,6 x 48,5 cm Hmotnost 11,35 kg Hmotnost balení 17,4 kg Napájení 100–240 V AC 50/60 Hz Rozsah provozní vlhkosti 20 až 80% RH (bez kondenzace) Specifikace dopadu na udržitelnost Nízký obsah halogenů; Vnější krabice a výplně z vlnité lepenky obsahují 100 % recyklovatelných materiálů z udržitelných zdrojů; 90% podíl pospotřebních recyklovaných plastů; Vyrobeno s 15% obsahem recyklované oceli; 90% podíl recyklovaného hliníku [7,8,9,10] Certifikace a normy BIS; BSMI; CB; CCC; CE; CECP; CEL; EAC; FCC; ISO 9241-307; KC; KCC; NOM; PSB; RCM; SEPA; TUV-S; UL/CSA; VCCI; OEEZ; ISC; Tlumení modrého světla; Aplikace WW; ICE; UAE; GS; EE (Ukrajina); EE (Bělorusko); MEPS (Korea); CEL třída 2 Záruka Omezená tříletá záruka HP Obsah balení Monitor; Kabel Thunderbolt™; Kabel DisplayPort™; Kabel HDMI; Záruční list; Leták rychlého nastavení; 1x kabel USB Type-C na Type-A; Napájecí kabel; Zpráva o kalibraci barev; Montážní adaptér VESA Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [1] Všechny technické parametry představují typické hodnoty poskytnuté společnosti HP výrobci součástí. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [2] Obraz v nativním rozlišení vyžaduje rozhraní DisplayPort™ 1.4 nebo HDMI 2.0. Grafická karta připojeného počítače musí podporovat rozlišení 3 440 x 1 440 při 120 Hz a 8bitových barvách a při použití jednoho konektoru DisplayPort™ nebo USB-C (DisplayPort™ Alt Mode), Thunderbolt™. Grafická karta připojeného počítače musí podporovat rozlišení 3 440 x 1 440 při 60 Hz a mít 1 výstupní port HDMI nebo DisplayPort™ k řízení monitoru v preferovaném režimu. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [3] Dodané kabely se mohou v jednotlivých zemích lišit. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [4] Zámek se prodává samostatně. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [5] Hostitelský počítač vyžaduje systém Windows 10 nebo novější. HP Display Center je k dispozici v obchodě Microsoft Store. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [6] Registrace EPEAT ve vybraných oblastech. Registrace EPEAT se v jednotlivých zemích liší. Informace o stavu registrace v jednotlivých zemích jsou k dispozici na stránce www.epeat.net. Vychází z registrace US EPEAT podle normy IEEE 1680.1-2018 EPEAT. Stav se v jednotlivých zemích liší. Další informace jsou k dispozici na stránce www.epeat.net. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [7] Nevztahuje se na externí napájecí zdroje, moduly WWAN, napájecí kabely, ostatní kabely a periferie. Náhradní díly obdržené po zakoupení nemusejí mít nízký obsah halogenů. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [8] 100 % vnějšího obalu a výplně z vlnité lepenky bylo vyrobeno z certifikovaných a recyklovaných vláken pocházejících z udržitelných zdrojů. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [9] Podíl recyklovaných plastů vychází z definice uvedené v normě IEEE 1680.1-2018. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [10] Množství recyklovaného kovu je vyjádřeno podílem celkové hmotnosti kovu podle normy ISO 14021 pro kovové díly o hmotnosti nad 25 gramů. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [11] For additional information call your local customer service representative for confirmation of your product spec and dimension. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [12] HP CMSL is estimated to be available between November 2024 to April 2025. HP CMSL is only supported on 64-bit PowerShell 5.1 and higher. CMSL Support Windows 10 version 1809 and higher, and Windows 11. Some limitations may apply to legacy displays. Visit support.hp.com to download HP CMSL. Poznámky pod čarou [1] Pokud chcete plně využívat možnosti rozhraní Thunderbolt™ 4, hostitelský počítač musí podporovat Thunderbolt™ 4. [2] Všechny technické specifikace představují typické parametry získané od výrobců komponent HP; skutečný výkon se může lišit, může být vyšší nebo nižší. [3] Podíl recyklovaných plastů vychází z definice uvedené v normě IEEE 1680.1-2018 EPEAT. Plastové díly obsahují 90 % recyklovaného materiálu od spotřebitelů, z toho 85 % jsou recyklované plasty od spotřebitelů a 5 % plasty končící v oceánech (PET). [4] 100 % vnějšího obalu a výplně z vlnité lepenky bylo vyrobeno z certifikovaných a recyklovaných vláken pocházejících z udržitelných zdrojů. Výplně z vláken byly vyrobeny ze 100 % z recyklovaných dřevěných vláken a organického materiálu. Všechny plastové výplně byly vyrobeny z více než 90% recyklovaného plastu. Nevztahuje se na plastové obaly a plastové pěnové fólie. [13] Based on internal testing of HP Series 7 Pro and HP Series 5 Pro monitors with USB Type-C or HDMI connections to devices on macOS and Windows, March 2024 and September 2024. Requires USB Type-C or HDMI connectivity. Some features may not be supported. Právní omezení
Ano, centrál. sklad
Inovativní technika úpravy trávníku: funguje s běžnými páskami na vázání kabelů Ultra lehký, bez kabelu, dobíjetelný: pro flexibilní použití v zahradě Váží méně než 900 gramů - můžete jej zvednout i jednou rukou Podrobný popis produktu Hammersmith Bionic Trimmer upraví váš trávník zpět do formy. Inovativní zastřihávač funguje pomocí běžných pásek na vázání kabelů a postará se o plynulou práci kterou nebudete muset přerušit, abyste pracně novou strunu do strunové kosačky. Zároveň ušetříte spoustu peněz! Ultra lehký pro flexibilní použití v zahradě Bionic Trimmer je ultra lehký, dobíjetelný, používáte jej bez kabelu, tedy je jeho použití v zahradě absolutně flexibilní. Na jeho obsluhu stačí jedna ruka, je lehký jako pírko, váží méně než 900 gramů. Ergonomická rukojeť a vysouvatelná teleskopická tyč Ergonomická rukojeť se příjemně drží a usnadní vám nakládání s přístrojem. Vysouvací teleskopická tyč vám umožní přístroj přizpůsobit vaší výšce. Díky zabudovanému vodítku se z přístroje stane praktický zastřihovač rohů trávníku. Odteď můžete ve vaší zahradě zastřihovat rohy trávníku bez toho, abyste museli vytahovat další přístroje. Bezpečný, bezkabelový s dobíjecí vysoce výkonnou baterií Hammersmith Bionic Trimmer je vybaven výkonnou lithium - iontovou baterií, takže jej nemusíte únavně doplňovat benzínem nebo olejem. Stačí jej zasunout do zástrčky a dobít. Díky zabudovanému vodítku se z přístroje stane praktický zastřihovač rohů trávníku. Odteď můžete ve vaší zahradě zastřihovat rohy trávníku bez toho, abyste museli vytahovat další přístroje. Ochranný kryt umožňuje rychlé a bezpečné použití. Váš trávník upravíte rychle a potichu. Přístroj můžete používat vertikálně i horizontálně. Detaily produktu: Rozměry: 985 mm x 173 mm x 180 mm Pásky na vázání kabelů: 97,38 mm x 4,81 mm x 1,6 mm Napětí akumulátoru: 7,4 V Kapacita akumulátoru: 2000 mAh, typ: Lithium-iontový Rychlost: 10.000 otáček / min Hluk: 95 dB Nabíjecí adaptér - vstup: 9,5 V, 600 mA Doba úplného nabití: 4 hodiny Doba chodu: max 21 minut Délka kabelu pro nabíjení: 1,8 m Teleskopická rukojeť nastavitelná mezi 70 - 95 cm Váha: 0,9 kg Obsah balení Obsah balení: 1 x Hammersmith Bionic Trimmer přístroj 24 x páska na vázání kabelů
Ano, centrál. sklad
Thermal Take View 390 Air Skříň View 390 Air Mid Tower je skříň ATX s bočním a horním panelem z tvrzeného skla, perforovaným předním panelem, otočnými sloty PCI-E, držákem GPU a dvěma zadními ventilátory CT120. Pojme až jedenáct 120mm ventilátorů a podporuje 360mm radiátor AIO v přední části nebo na straně základní desky. Pro zobrazení systémových informací v reálném čase a vylepšené vizuální efekty lze přidat volitelnou sadu 6" LCD obrazovky. Specifikace Velikost Skříně Velikost Skříně Mid Tower Podporované velikosti základních desek Velikost základní desky ATX, Micro-ATX, Mini-ITX Pozice pro disky 2.5" Pozice 1x 3.5" Pozice 2x Rozšiřující sloty Horizontální/Vertikální 7x Přední Vstup/Výstup Konektory Zvukové konektory 1x USB 3.0 2x USB-C 3.2 1x Tvrzené sklo Podpora vodního chlazení Přední část Až 360 mm Pravá část 360, 240, 120 mm Podpora ventilátorů Přední část 2x 200 mm; 3x 120 mm; 2x 140 mm Pravá část 3x 120 mm Spodní část 3x 120 mm Zadní část 2x 120 mm Maximální velikosti komponentů Maximální velikost CPU chladiče 160 mm Maximální délka GPU Až 420 mm Maximální délka zdroje Až 260 mm Velikost Velikost 503 x 287 x 485 mm Co je v krabici 2x 120mm Ventilátor
Ano, centrál. sklad
Thermal Take Core P6 TG Skříň Core P6 TG Mid Tower je menší verzí skříně Core P8 TG Full Tower. Stejně jako Core P8 TG lze i Core P6 TG snadno přeměnit na uzavřenou nebo otevřenou skříň a je nejnovějším členem ikonické řady Core Series s otevřeným rámem od společnosti Thermaltake. Core P6 TG se vyznačuje plně modulárním designem, otočnými sloty PCI-E, krytem zdroje, přídavným držákem GPU, podporou 120mm a 140mm ventilátorů, podporou 360mm a 280mm radiátorů a odnímatelnými filtry. Díky všem těmto významným funkcím je potenciál pro rozšíření hardwaru a řešení chlazení u Core P6 TG pozoruhodný. Uživatelé si užijí proces sestavování skříně Core P6 TG Mid Tower Case a shledají ji skutečně jedinečnou a inovativní. Specifikace Velikost Skříně Velikost Skříně Mid Tower Podporované velikosti základních desek Velikost základní desky CEB, ATX, micro-ATX, Mini-ITX Pozice pro disky 3.5" Pozice Až 4x 2.5" Pozice Až 8x Rozšiřující sloty Horizontální 7x Přední Vstup/Výstup Konektory Zvukové konektory 2x USB 3.0 2x USB-C 3.2 Gen2 1x USB 2.0 2x Tvrzené sklo Podpora vodního chlazení Přední část Až 360 mm Vrchní část Až 360 mm Zadní část 120 mm Pravá část Až 360 mm Spodní část 240, 120 mm Podpora ventilátorů Přední část 3x 120 mm; 2x 140 mm Vrchní část 3x 120 mm; 2x 140 mm Spodní část 3x 120 mm; 2x 140 mm Pravá část 3x 120 mm; 2x 140 mm Zadní část 1x 120 mm Maximální velikosti komponentů Maximální velikost CPU chladiče 180 mm Maximální délka GPU Až 458 mm Maximální délka zdroje 200 mm Velikost a Váha Velikost 565 x 255 x 530 mm Váha 17.84 kg
Ano, centrál. sklad
Specifikace: 4U-450 Rackmount server case, 19“ IPC serverová počítačová skříň IPC 4U-450 je velice kvalitní serverová skříň určená pro montáž do rackového rozvaděče 19". Skříň je vyrobena z plechu o dnes již málo vídané sile 1,2mm. Čelní panel je zakryt odklopnými plechovými dvířky s možností uzamčení. Při zavřeném panelu jsou viditelné pouze indikační LED přes průhlednou část dvířek. Po odklopení dvířek jsou k dispozici ostatní ovládací prvky. Na čelní straně jsou za dvířky umístěny dva konektory USB 3.0 portů (USB kabel do základní desky je vybaven i odbočkou pro případné zapojení do starších MB s USB2.0. Dále na předním panelu najdeme LED indikátory pro Power ON/OFF, HDD a tlačítka Power/Sleep a Reset. Kryt i a základ skeletu vně skříně je černě lakován, což eliminuje jakékoli otřepy a ochrání Vaše ruce při montáži, vnitřek, držáky HDD a ODD pak naopak nikoli, aby bylo zajištěno dokonalé vodivé propojení komponent. Pozice pro pevné disky a CD/DVD mechaniky jsou vyjímatelné, což usnadňuje jejich montáž. K dispozici jsou 3x 5.25" pozice pro mechaniky, panely atd., a 8x 3,5“ a 7x 2,5“ pozice pro HDD a SSD. Osadit lze všechny běžné typy ATX základních desek od ITX, micro ATX až po full ATX. Chlazení skříně je řešeno pomocí jednoho 120 mm předního ventilátoru a dvou volitelně umístitelných 60 mm ventilátorů v zadní části skříně (běžně je osazen 1x 120 mm). Osazen vyjímatelný prachový filtr a uzamykatelná dvířka. Na bocích skříně pak jsou předpřipraveny otvory se závity pro montáž lineárními kuličkovými výsuvů (ližin) o délce 450 mm (18“) s výsuvem 900 mm. Např. doporučené RL450.18. Technické parametry: 5 1/4" - 3 3 1/2" - 8 2 1/2" - 7 Typ zdroje - standardní ATX Barva skříně - černá Ovládací prvky na čelním panelu - spínač Power/Sleep, Reset Ventilátory - 120 mm vpředu, 2 x 60mm vzadu (volitelně) Prachový filtr - vyjímatelný Zabezpečení - uzamykatelný přední odklopný kryt Indikátory LED - „HDD“ „POWER“ Konektory - 2x USB3.0 Hmotnost netto/brutto - 11kg / 12kg Rozměry v mm (ŠxHxV) - 430(485)*450(485)*178, (včetně předních madel)
Ano, centrál. sklad
Noctua NH-D15 G2 LBC NH-D15 G2 je dále vylepšená druhá generace ikonického NH-D15 společnosti Noctua. Se svými nejmodernějšími ventilátory NF-A14x25r G2 PWM, osmi heatpipe a asymetrickými lamelami, které byly pečlivě vyladěny tak, aby fungovaly v tandemu s novými ventilátory, dosahuje ještě lepšího tichého chladicího výkonu než jeho oceňovaný předchůdce. Verze G2 je skvělý model, který pokračuje v odkazu původního NH-D15 tím, že posouvá hranice vzduchového chlazení a konkuruje účinnosti mnoha řešení vodního chlazení all-in-one (AIO). Specializovaná verze Low Base Convexity (LBC), optimalizovaná pro relativně ploché procesory, poskytuje vynikající kvalitu kontaktů na procesorech AMD AM5, i když není použita přiložená možnost montáže s offsetem. Specifikace Chladič Rozměr radiátoru 168 x 152 x 150 mm Materiál radiátoru Měď (základna a heat-pipe), hliník (chladící žebra), pájené spoje a poniklování Počet ventilátorů 2x Ventilátor Velikost 140 mm Rychlost až 1500 RPM +/- 10% Statický tlak 2,56 mm H20 Proud vzduchu 91,6 CFM Hluk 24,8 dB(A) Konektory 4-pin (Ventilátor) Typ ložiska SSO2 MTBF >150 000 hodin Kompatibilita Intel LGA1851, LGA1700, LGA1200, LGA1156, LGA1155, LGA1151, LGA1150 AMD AM5, AM4
Ano, centrál. sklad
BAZAR - BROTHER Toner TN-3600XXL - 11 000 stran - Poškozený obal (Komplet)
Ano, centrál. sklad
Photon Life – Ideální do každé místnosti v domácnosti 4K UHD RGB LED technologie – 900 lumenů Přináší ostrý a výrazný obraz. Ideální pro filmové večery nebo hraní s přáteli – Photon Life 100 nabízí ohromující výkon s až 30 000 hodinami prakticky bezúdržbového provozu. Rychlé a snadné nastavení – Lehká konstrukce s automatickou vertikální korekcí lichoběžníkového zkreslení pro jednoduché a flexibilní nastavení. Vestavěný reproduktor – Není potřeba žádné další zařízení díky vestavěnému 5W reproduktoru. Přineste 4K do každé místnosti s projektorem Optoma Photon Life PK31. Užijte si ultra ostrý obraz s jasem 900 ISO lumenů, podporou HDR a 90% pokrytím barevného gamutu DCI-P3. Díky LED technologii, až 30 000 hodinám prakticky bezúdržbového sledování, vestavěnému zvuku a snadnému nastavení se kino stává přenosným. Specifikace Specifikace EAN 5055387668966 Barva Černý Technologie displeje DLP Usnesení UHD (3840 × 2160) Jas 900 lumenů Jas (HK) 1,600 Kontrastní poměr 400:1 Kontrastní poměr - dynamický 200,000:1 Nativní poměr stran 16:9 Poměr stran - kompatibilní 4:3, 16:9 Korekce lichoběžníkového zkreslení - vertikální 30° Má vertikální automatickou korekci lichoběžníkového zkreslení Ano Rychlost horizontálního skenování 23-240Khz Vertikální rychlost skenování 15-255 Hz Uniformita 90% Velikost obrazovky Úhlopříčka 1,52 m ~ 3,81 m (60" ~ 150") Typ světelného zdroje 3 LED diody Životnost LED 30 000 hodin Projekční poměr 1.5:1 ~ 1.65:1 Projekční vzdálenost 1,99 m - 5,47 m / 78,35" - 215,35 " Zvětšení 1.1 Typ zoomu Manuál Ohnisková vzdálenost 15.8 ~ 17.4 Nativní posun 105% Připojení Vstupy 1 x HDMI 2.0 Výstupy 1 x USB-A napájení 2A, 1 x Audio 3,5 mm Hlučnost (min) 30 dB Hlučnost (max) 32dB Kompatibilita s PC VGA_60, VGA_72, VGA_75, VGA_85, VGA_120, SVGA_56, SVGA_60, SVGA_72, SVGA_75, SVGA_85, SVGA_120, XGA_60, XGA_70, XGA_75, XGA_120, SXGA_75, SXGA_85, SXGA_60, SXGA_72, SXGA_75, SXGA_85, QuadVGA_75, SXGA+_60, UXGA_60, Mac G4, MAC13, Mac G4, Mac G4, MAC19, MAC21, WXGA_60, WXGA_75, WXGA_85, WXGA_60, WXGA_60, WXGA_120-RB, WXGA+_60, 1680x1050_60, 1920x1080_RB, 1920x1080_EIA, 1920x1080_120, 1920x1080_240, 1920x1200-RB, 2560x1440_60 (RB), 2560x1440_120 (RB), 3840x2160_30, 3840x2160_60 2D kompatibilita 480i, 480p, 576i, 576p, 720p_60, 720p_50, 1080i_60, 1080i_50, 1080p, 2160/24P, 2160/25P, 2160/30P, 2160/50P, 2160/60P 3D kompatibilita Ano 3D Plné 3D Bezpečnost Zámek Kensington Hodnocení IP IP5X (pouze optická jednotka) OSD / jazyky zobrazení 25 jazyků Provoz 24/7 Ano 360° provoz Ano Provozní podmínky Provozní nadmořská výška: Bez režimu vysoké nadmořské výšky, 0°C~35°C@1499m nad mořem. S režimem vysoké nadmořské výšky, 0°C~30°C@1500m~3000m nad mořem. Neprovozní nadmořská výška: 30°C@0~12,200m nad mořem. Dálkové ovládání Ano Počet mluvčích 1 Wattů na reproduktor 5W V krabici Adaptér (150W), dálkové ovládání, Základní uživatelská příručka, 2x AAA baterie, HDMI kabel Zpoždění na vstupu 4,60 ms Zdroj proudu VAC 100-240V (50/60Hz) Spotřeba energie (pohotovostní režim) 0,5W Spotřeba energie (min) 53W Spotřeba energie (max.) 110W Rozměry (Š × H × V) 238 x 215 x 130 mm / 9,37" x 8,46" x 5,12" Hrubá váha 4 kg / 8,82 liber Váha netto 2,2 kg / 4,85 liber
Ano, centrál. sklad
ROG Strix XG27WCS Display Panel Size (inch) : 27 Curvature : 1500R Aspect Ratio : 16:9 Color Space (DCI-P3) : 95% Color Space (sRGB) : 125% Panel Type : Fast VA True Resolution : 2560x1440 Display Viewing Area (HxV) : 596.74 (H) x 335.66 (V) Display Surface : Non-Glare Pixel Pitch : 0.233mm Brightness (Typ.) : 400cd/? Brightness (HDR, Peak) : 400 cd/? Contrast Ratio (Typ.) : 3000:1 Viewing Angle (CR?10) : 178°/ 178° Response Time : 1ms(GTG) Display Colors : 16.7M Flicker free : Yes HDR (High Dynamic Range) Support : HDR10 Refresh Rate (max) : 180Hz Video Feature Trace Free Technology : Yes GamePlus : Yes Low Blue Light : Yes HDCP Support : Yes, 2.2 Game Visual : Yes VRR Technology : Yes (Adaptive-Sync) Extreme Low Motion Blur :Yes ELMB Sync : Yes Shadow Boost : Yes Display Widget : Yes, DisplayWidget Center I/O Ports DisplayPort 1.4x 1 HDMI (v2.0)x 1 USB-Cx 1 (DP Alt Mode) Earphone jack : Yes USB-C Power Delivery : 7.5W Audio Features Speaker:No Signal Frequency Digital Signal Frequency : USB-C, DisplayPort: 265~265 KHz (H) / 48~180Hz (V) HDMI: 30~223 KHz (H) / 48~144Hz (V) Power Consumption Power Consumption : <22.5W Power Saving Mode : <0.5W Power Off Mode : <0.3W Voltage : 100-240V, 50/60Hz Mechanical Design 1/4" Tripod Socket : Yes Tilt : Yes (+20° ~ -5°) Swivel : Yes (+35° ~ -35°) Height Adjustment : 0~120mm VESA Wall Mounting : 100x100mm Kensington Lock : Yes Dimensions (Esti.) Phys. Dimension stand (W x H x D) : 61.1 x 39.0 x 21.9 cm (24.06" x 15.35" x 8.62") Phys. Dimension without Stand (W x H x D) : 61.1 x 37.0 x 9.2 cm (24.06" x 14.57" x 3.62") Box Dimension (W x H x D) : 84.3 x 48.0 x 20.0 cm (33.19" x 18.90" x 7.87") Weight (Esti.) Net Weight with Stand : 7.1 kg (15.65 lbs) Net Weight without Stand : 4.4 kg (9.70 lbs) Gross Weight : 9.7 kg (21.38 lbs) Accessories (vary by regions) >DisplayPort cable Power cord Quick start guide ROG pouch ROG sticker Warranty Card Certificate Energy Star TÜV Flicker-free TÜV Low Blue Light VESA AdaptiveSync Display 180Hz VESA Display HDR 400 AMD FreeSync FSC MIX
Ano, centrál. sklad
BAZAR - ASUS LCD 27" PA279CRV 3840x2160 RGB IPS LED ProArt 350cd 5ms 60Hz REPRO USB-C-VIDEO+96W D...
Ano, centrál. sklad
Stolní počítač HP Elite SFF 800 G9 Stolní počítače HP EliteDesk představují výkonná, rozšiřitelná, vysoce zabezpečená a spolehlivá zařízení pro firmy a náročné uživatele. Možnost budoucích rozšíření Připravte všechny své počítače na budoucnost díky několika diskům a konfigurovatelným portům pro budoucí rozšíření. Výkonný procesor Intel S nejnovějším procesorem Intel[2], bleskovým úložištěm a rychlou pamětí můžete realizovat všechny úkoly. Ochrana pomocí nástroje HP Wolf Security HP Wolf Security pro firmy zajišťuje odolnou hardwarovou ochranu, která je neustále aktivní.[5] Přispějte k lepší budoucnosti Nejméně 50 % všech plastů použitých v tomto počítači tvoří recyklovaný plast od spotřebitelů.[6] Parametry Operační systém Windows 11 Pro procesor Procesor Intel Core™ i5 14. generace Procesor Intel Core™ i5-14500 (max. 5,0 GHz s technologií Intel Turbo Boost, 24 MB mezipaměti L3, 14 jader, 20 vláken) Čipová sada Intel Q670 (vPro) Provedení Small form factor Specifikace dopadu na udržitelnost Dostupné velkoobjemové balení; Vnitřní krabice s výplní z lisované buničiny obsahuje 100% podíl recyklovatelných materiálů z udržitelných zdrojů; Vnější krabice a výplně z vlnité lepenky obsahují 100% podíl recyklovatelných materiálů z udržitelných zdrojů; Šasi reproduktoru a panel se vstupy/výstupy obsahují plasty končící v oceánech; 10 % plastů v rámci uzavřeného systému ITE; Dostupné napájecí zdroje 80 Plus Platinum; 58% podíl recyklovaných plastů pocházejících od spotřebitelů Paměť 16GB paměť DDR5-4800 MT/s (1× 16 GB) Rychlost přenosu dat až 4 800 MT/s. Paměťové sloty 4 sloty DIMM Popis pevného disku 512GB disk PCIe Gen4 NVMe™ TLC M.2 SSD Grafika (integrovaná) Grafika Intel UHD 770 Porty Vpředu 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon; 4x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s; 1x SuperSpeed USB Type-C s přenosovou rychlostí signálu 20 Gb/s Zadní 1x zvukový vstup/výstup; 1x RJ-45; 1x HDMI 1.4; 3x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 5 Gb/s; 2x DisplayPort™ 1.4; 3x USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 480 Mb/s 1x HDMI 2.0 Rozšiřující sloty 1x M.2 2230; 2x PCIe 3 x1; 1x PCIe 3 x16 (zapojeno jako x4); 2x M.2 2280; 1x PCIe 4 x16 Klávesnice Kabelová klávesnice HP Desktop 320K Audio Kodek Realtek ALC3252, univerzální zvukový konektor s podporou náhlavní soupravy CTIA a OMTP Napájení 260W interní napájecí adaptér, až 92% účinnost, aktivní korekce PFC Rozsah provozní vlhkosti 10–90% relativní vlhkost Rozměry (šířka × hloubka × výška) 33,8 x 30,8 x 10 cm Hmotnost 5,4 kg Přesná hmotnost závisí na konkrétní sestavě. Rozměry balení (Š x H x V) 39,9 x 49,9 x 22,8 cm Hmotnost balení 7,92 kg Správa zabezpečení HP Sure Run; Integrovaný bezpečnostní čip TPM 2.0 dodaný se systémem Windows 10 (certifikace Common Criteria EAL4+) (certifikace FIPS 140-2 Level 2); HP Sure Start; HP Secure Erase; HP Sure Click; HP Sure Sense; Modul Absolute Persistence; HP Sure Recover; HP Sure Admin; HP Client Security Manager Gen7; HP Tamper Lock; HP Sure Start Gen7; HP Sure Sense2; HP Sure Run Gen5; HP Sure Recover Gen5 Záruka Jednoletá (1/1/1) omezená záruka zahrnuje 1letou záruku na díly, práci a opravy u zákazníka. Podmínky záruky se mohou v jednotlivých zemích lišit. Záruka podléhá určitým omezením a výjimkám. Včetně služby podpory HW podpora HP Active Care násl. prac. den na místě 3r. Smluvní podmínky jsou k dispozici na adrese https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA7-8543CSE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123CSE.pdf Dodávaný software HP Notifications; HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Support Assistant; HP Connection Optimizer; HP Privacy Settings; HP PC Hardware Diagnostics Windows; HP Desktop Support Utilities; MyHP; HP Easy Clean; Touchpoint Customizer for Commercial; Ovladač klávesnice HP Easy Clean; HSA Fusion for Commercial; HSA Telemetry for Commercial Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [1] Některé funkce nejsou dostupné ve všech edicích nebo verzích systému Windows. Aby mohla být funkčnost systému Windows plně využita, systémy mohou vyžadovat instalaci vylepšeného nebo dodatečně zakoupeného hardwaru, ovladačů, softwaru nebo aktualizaci systému BIOS. Systém Windows se aktualizuje a spouští automaticky. Vyžaduje vysokorychlostní internet a účet Microsoft. Mohou být účtovány poplatky za internetové připojení a mohou existovat další požadavky pro aktualizace. Viz http://www.windows.com. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [3] Na jednotce DVD-ROM nelze přehrávat disky HD-DVD. Bez podpory DVD-RAM. Skutečná rychlost se může lišit. Nekopírujte materiály chráněné autorskými právy. Dvouvrstvé disky mají vyšší kapacitu než disky jednovrstvé. Disky vytvořené touto jednotkou nemusí být kompatibilní se všemi existujícími jednovrstvými přehrávači a jednotkami DVD. Plynulé přehrávání ve všech systémech není zaručeno. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [4] K dosažení plné funkčnosti technologie Intel vPro je zapotřebí 64bitový systém Windows 11 Pro, procesor s podporou technologie vPro, čipová sada s podporou technologie vPro, kabelové připojení LAN nebo WLAN s podporou technologie vPro a modul TPM 2.0. Některé funkce vyžadují pro svou činnost dodatečný software třetích stran. Viz http://intel.com/vpro. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [5] Vícejádrová technologie byla vyvinuta za účelem zvýšení výkonu určitých softwarových produktů. Výhody plynoucí z používání této technologie nejsou zaručené pro všechny zákazníky nebo softwarové aplikace. Výkon a taktovací frekvence se liší v závislosti na pracovním zatížení aplikací a konfiguracích hardwaru i softwaru. Číslování, značky a názvy produktů Intel nemusí odpovídat výkonu. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [6] Vícejádrová technologie byla vyvinuta za účelem zvýšení výkonu určitých softwarových produktů. Výhody plynoucí z používání této technologie nejsou zaručené pro všechny zákazníky nebo softwarové aplikace. Výkon a taktovací frekvence se liší v závislosti na pracovním zatížení aplikací a konfiguracích hardwaru i softwaru. Číslování, značky a názvy produktů Intel nemusí odpovídat výkonu. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [7] Výkon technologie Intel Turbo Boost se liší v závislosti na hardwaru, softwaru a celkové konfiguraci systému. Více informací naleznete na stránce http://www.intel.com/technology/turboboost/. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [8] Design systémové architektury zahrnuje 2 moduly DIMM na kanál a populace začíná nejvzdálenějším paměťovým slotem od procesoru. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [9] Symetrické konfigurace jsou vyžadovány pro 2 moduly DIMM v rámci stejného paměťového kanálu. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [10] V případě úložišť: 1 GB = 1 miliarda bajtů. 1 TB = 1 bilion bajtů. Skutečná formátovaná kapacita je nižší. Až 36 GB (systém Windows) místa na disku je vyhrazeno pro software k obnovení systému. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [11] Sada HP Manageability Integration je ke stažení na stránce http://www.hp.com/go/clientmanagement. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [13] HP Support Assistant: Vyžaduje systém Windows a internetové připojení. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [14] Při konfiguraci počítače si můžete vybrat pouze jednu ze tří volitelných možností: tenký disk ODD, vyměnitelný disk HDD nebo zásuvka M.2 SSD. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [15] Ethernetový síťový adaptér Intel I225-T1 se prodává samostatně nebo jako volitelné příslušenství. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [16] HP Connect pro Microsoft Endpoint Manager je k dispozici v obchodě Azure Marketplace pro počítače HP
Ano, centrál. sklad
Example Page var ccs_cc_args = ccs_cc_args || []; // Product Page ccs_cc_args.push([ cpn , 1092381 ]); ccs_cc_args.push([ mf , EPSON ]); ccs_cc_args.push([ pn , C11CJ18402 ]); ccs_cc_args.push([ upcean , 8715946671048 ]); ccs_cc_args.push([ ccid , CATALOG_CODE ]); ccs_cc_args.push([ lang , CS ]); ccs_cc_args.push([ market , CZ ]); (function () { var o = ccs_cc_args; o.push([ _SKey , 58920a7f ]); o.push([ _ZoneId , 0ebf618f33 ]); var sc = document.createElement( script ); sc.type = text/javascript ; sc.async = true; sc.src = ( https: == document.location.protocol ? https:// : http:// ) + cdn.cs.1worldsync.com/jsc/h1ws.js ; var n = document.getElementsByTagName( script )[0]; n.parentNode.insertBefore(sc, n); })();
Ano, centrál. sklad
EcoTank L8180 Pomocí této bezdrátové šestibarevné multifunkční tiskárny určené pro všechny kreativní nadšence můžete tisknout prvotřídní fotografie až do formátu A3+. Objevte nepoznanou kreativitu s úžasnými fotografiemi a dokumenty formátu A3+ a neuvěřitelně nízkými náklady na stránku. Pomocí působivé barevné dotykové obrazovky s úhlopříčkou 10,9 cm, 5 způsobů podávání médií a inovativního šestibarevného inkoustového systému můžete tisknout, kopírovat a skenovat naprosto snadno. Jedná se o perfektní tiskárnu pro každou umělecky založenou moderní rodinu. Není potřeba vyměňovat žádné inkoustové kazety a tiskárna disponuje flexibilními možnostmi připojení. Kliknutím na obrázek zobrazíte prohlídku produktu od společnosti EPSON. Šestibarevný inkoust Epson Claria ET Premium Tiskněte barevné snímky bez okrajů formátu A3+ a úžasné černobílé fotografie Mimořádně úsporný tisk S jednou sadou lahviček s inkoustem lze vytisknout až 2 300 vysoce kvalitních fotografií Moderní možnosti připojení Wi-Fi, Wi-Fi Direct, ethernet a Apple AirPrint Pro práci i zábavu Podavače papíru A4 a fotografií a dva zadní podavače dokumentů formátu A3+ pro média větší tloušťky Oboustranný tisk formátu A4 Tiskněte ostrý text na dokumenty formátu A3+ a A4 pomocí pigmentového černého inkoustu Specifikace Technologie Metoda tisku 6barevná inkoustová tiskárna Konfigurace trysek 360 trysky černá, 180 Trysek pro každou barvu Min. velikost kapky 1,9 pl, S technologií s proměnlivou velikostí kapiček inkoustu Inkoustová technologie Pigment black and Dye colour Inks Tiskové rozlišení 5.760 x 1.440 dpi Category Samostatné pracoviště, Foto Multifunkce Tisk, Skenování, kopií Tisk Number of colours 6 colour Rychlost tisku ISO/IEC 24734 16 Str./min Černobíle, 12 Str./min Colour, 25 s na fotografii 10 x 15 cm Rychlost tisku 32 Str./min Černobíle (obyčejný papír), 32 Str./min Colour (obyčejný papír), 15 s na fotografii 10 x 15 cm (Papír Epson Premium Glossy Photo Paper) Rychlost oboustranného tisku ISO/IEC 24734 6 A4 str./min. Černobíle, 5 A4 str./min. Colour Barvy Černá [Pigment], Fotografická černá [Dye], Azurová [Dye], Žlutá [Dye], Purpurová [Dye], Grey [Dye] Print from PC, MAC, USB, Mobilní zařízení (WiFi Direct), Mobilní zařízení (bezdrátové) Skenování Skenovací rozlišení 1.200 dpi x 4.800 dpi (horizontálně x vertikálně) Výstupní formáty BMP, JPEG, TIFF, multi-TIFF, PDF, prohledávatelné PDF, PNG Typ skeneru Contact image sensor (CIS) Zpracování papíru/médií Počet zásobníků papíru 3 Formáty papíru A3+, A3 (29,7x42,0 cm), A4 (21.0x29,7 cm), A5 (14,8x21,0 cm), A6 (10,5x14,8 cm), B5 (17,6x25,7 cm), B6 (12,5x17,6 cm), C6 (obálka), DL (obálka), No. 10 (obálka), Letter, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 100 x 148 mm, B4 (25,7x36,4 cm), Legal, Executive Duplexní tisk Ano (A4, obyčejný papír) Okraje tisku 0 mm horní, 0 mm pravý, 0 mm spodní, 0 mm levý (Je-li definovaný okraj. Jinak 3mm nahoře, vlevo, vpravo a dole.) Kapacita výstupního zásobníku 50 Listy Kapacita zásobníku papíru 100 Listy Standardní, 20 Fotografické listy Zadní dráha papíru (speciální média) Ano Tloušťka Single Sheet 1,3 mm Vhodná gramáž papíru 64 g/m2 - 300 g/m2 Zpracování médií Automatický oboustranný tisk (A4, obyčejný papír), Tisk bez okrajů, Potisk CD a DVD, Dráha pro Fine Art Paper, Zadní podavač pro speciální média, Podpora silných médií Obecné informace Spotřeba energie 17 W (samostatné kopírování, vzor ISO/IEC 24712), 0,8 W (úsporný režim), 7,5 W Připraveno, 0,3 W (vypnutí), TEC 0,16 kWh/week Napájení AC 220 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz Rozměry výrobku 523? x 379 x 169 mm (šířka x hloubka x výška) Hmotnost výrobku 11,1 kg Max. hladina hluku 5 B (A) podle vzoru ISO 7779 s papírem Epson Premium Glossy Photo Paper / režim Photo RPM - 37 dB (A) podle ISO 9226 kompatibilní operační systémy Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 10 (32/64 bit), Windows 7 (32/64 bit), Windows 8 (32/64bitová verze), Windows 8.1 (32/64 bit), Windows Vista (32/64bitová verze), Windows XP Professional x64 Edition SP2 or later, Windows XP SP3 or later (32-bit), Windows Server 2003 SP2 or later Obsažený software Epson Photo+, Epson ScanSmart, EpsonNet Config Rozhraní Ethernet, USB, Wi-Fi Direct, Hostitel USB, bezdrátová síť LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac (WiFi 5), SD Card Slot Tisk z mobilních zařízení a tisk do cloudu Apple AirPrint, Mopria Obsah dodávky napájecí kabel, Driver and Utilities (CD), Ink set, Hlavní zařízení, Úvodní příručka, Záruční dokumenty Další funkce LCD displej Typ: Barevně, Dotyková obrazovka, Úhlopříčka: 10,9 cm Paměťové karty SD, SDHC, SDXC, MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC, MiniSD, MiniSDHC, Mini SDXC (* Adaptor required, not supplied in box) Funkce a vlastnosti Dotyková obrazovka, PictBridge, Přímý tisk, Přímý tisk z USB Ostatní Záruka 12 měsíců u dodavatele, 50.000 Strany Výtěžnost při použití dodaných nádržek Výtěžnost černobílých stránek 1.800 fotografie Výtěžnost barevných stránek 1.800 fotografie Co je v krabici Hlavní zařízení napájecí kabel Driver and Utilities (CD) Ink set Úvodní příručka Záruční dokumenty Rozměry balení Šířka: 46 cm Výška: 25 cm Délka: 65 cm Váha: 14,7 kg
Ano, centrál. sklad
Acer Vero PL3510ATV Laser 1080p 5000 Lm 50,000:1 EMEA 3.05Kg Carrying Case EURO Power
Ano, centrál. sklad
poskozeny obal, komplet Vynikající ochrana Odolný materiál se silikonovým povlakem a pouzdrem z TPU Neomezený přístup ke všem funkcím tabletu Neomezené používání kamery, reproduktorů a ovládacích tlačítek Trojitě složené provedení Na výběr dvě pohodlné polohy tabletu Robustní materiály zaručují bezpečnost Soft Tablet Case je estetické ochranné pouzdro vyrobené z vysoce kvalitních materiálů odolných proti poškození. Vnější vrstva pouzdra je vyrobena z inovativního plastu dodatečně vyztuženého silikonovým povlakem a pouzdrem z TPU. Díky tomu je pouzdro měkké a jemné na dotek, robustní a odolné proti poškození. Vnitřek je vystlán měkkými mikrovlákny, která tablet pevně drží uvnitř pouzdra a chrání jej před nekontrolovaným vyklouznutím. Precizní provedení s maximální péčí do posledního detailu znamená, že jakmile jednou použijete pouzdro Soft Tablet Case, už ho nikdy nevyměníte za žádné jiné pouzdro. Ciťte, že toto pouzdro je opravdu vaše a profesionálně chrání váš tablet! Neomezené používání tabletu Dobré pouzdro chrání tablet, ale nepřekáží při jeho neomezeném používání. To byl bod, na který se designéři pouzdra Soft Tablet Case zaměřili a zaručili uživateli plný přístup ke kameře, reproduktoru a nabíjecím portům. A zvláště měkká pouzdra na tablety určená pro iPady mají speciálně tvarovanou kapsu pro snadné vyjmutí a vložení stylusu. Zlomený nebo ztracený stylus již není problémem při používání měkkého pouzdra na tablet! Trojitě složené provedení Soft Tablet Case je tenká, měkká a praktická ochrana jakéhokoli tabletu. Trojitě složený stojan s dvojitou základnou nabízí dvě polohy pro pohodlné používání tabletu. Díky pouzdru Soft Tablet Case můžete tablet používat kdekoli a jakkoli chcete! Automatické přepnutí tabletu do pohotovostního a aktivního režimu Funkce Wake/Sleep automaticky přepne zařízení do pohotovostního režimu při zavření a do aktivního režimu při otevření předního krytu, což výrazně prodlužuje životnost baterie i celého zařízení.
Ano, centrál. sklad
Rozbaleno. ACER LCD Nitro ED240QS3bmiipx Part Number: UM.UE0EE.301 Základní parametry Úhlopříčka displeje: 60cm (23.6") Nativní rozlišení: 1920 x 1080 (Full HD) Kontrast [:1]: 3000 Podporované barvy [Miliónů]: 16,7 Doba odezvy [ms]: 1 Jas [cd/m2]: 250 Frekvence [Hz]: 180 Barevný gamut: 72% NTSC Barva: Černá Technologie Typ displeje: 1500R curved display Povrch displeje: matný LED podsvícení: Ano Blue light shield: Ano HDR Ready (HDR 10) ComfyView technology Flickerless technology Low-dimming technology Zobrazovací úhly Úhel horizontálního pohledu [°]: 178 Úhel vertikálního pohledu [°]: 178 Vstupy/Výstupy 2x HDMI 2.0 1x Display Port 1.4 Audio out Výbava Reproduktory: Ano (2Wx2) VESA 100x100
Ano, centrál. sklad
Zažijte jedinečnou atmosféru s originálními LED NEON lampičkami 2Kids Toys. Originální zdroj světla, který přinese do Vašeho domova nebo jiného prostoru kousek magie. Pro svůj unikátní design jsou skvělým doplňkem pro jakýkoliv interiér, ať už se jedná o dětský pokojíček, obývací pokoj, ložnici, kancelář, restauraci nebo bar. Tyto lampičky přinášejí úžasný efekt barevné záře, který okouzlí na první pohled. Jejich jemné, náladové světlo přináší do prostoru nezapomenutelný, vizuální zážitek. LED NEONOVÉ lampičky se vyznačují příjemným rovnoměrným rozptylem světla bez viditelných světelných bodů. Díky USB připojení se nemusíte starat o výměnu baterií, zároveň šetříte elektrickou energii díky úsporné LED technologii. Stačí zapojit kabel do počítače, nabíječky nebo jiného zařízení s USB portem a můžete si užívat kouzelnou atmosféru. USB kabel je součástí balení. 2Kids Toys lampičky jsou určeny pro vnitřní použití se zárukou vysoké kvality. Přineste do svého domova kousek magie a vytvořte si prostor, který Vás bude inspirovat a uklidňovat zároveň! Hlavní vlastnosti: unikátní LED NEON design skvělý doplněk pro jakýkoliv interiér kvalita a spolehlivost rovnoměrný rozptyl světla jednoduché připojení napájecí zdroj USB 5V/1A příkon 5 W svítivost 20-50 lm USB kabel součástí
Ano, centrál. sklad
Display Screen Size (Class) 27 Flat / Curved Flat Active Display Size (HxV) (mm) 590.42(H) x 333.72(V) mm Screen Curvature N/A Aspect Ratio 16:09 Panel Type OLED Brightness (Typical) 250 cd/m2 Brightness (Min) 200 cd/m2 Contrast Ratio (Static) 1,000,000:1 Contrast Ratio (Dynamic) N/A HDR(High Dynamic Range) HDR10 HDR10+ HDR10+ Gaming Mini LED Local Dimming N/A Resolution QHD (2,560 x 1,440) Response Time (ms) 0.03ms(GTG) Viewing Angle (H/V) 178°(H)/178°(V) Color Support Max 1B Color Gamut (NTSC) N/A Color Gamut (DCI Coverage) 99% (CIE1976) Color Gamut (sRGB Coverage) N/A Frame Rate Max 360Hz General Feature Eco Saving Plus N/A 0.00 W Off mode N/A Eye Saver Mode Yes Flicker Free Yes Picture-In-Picture Yes Picture-By-Picture N/A Quantum Dot Color Yes Image Size Yes Daisy Chain N/A Windows Certification Windows 11 FreeSync FreeSync Premium Pro G-Sync N/A VESA Adaptive-Sync N/A Off Timer Plus N/A Black Equalizer Yes Virtual AIM Point Yes Core Sync Yes Game Bar N/A Gaming Hub N/A Refresh Rate Optimizor N/A Super Arena Gaming UX Yes HDMI-CEC N/A Auto Source Switch Auto Source Switch+ Adaptive Picture N/A Super Ultrawide GameView Yes KVM Switch N/A Smart Service Smart Type N/A Operating System N/A Bixby N/A Far-Field Voice Interaction N/A Built-in Voice Assistant N/A TV Plus N/A Universal Guide N/A SmartThings Hub N/A Multi Device Experience N/A My Contents N/A ScreenVitals N/A Multi View N/A Smart Calibration N/A NFT N/A Knox Vault N/A Workspace N/A Interface Wireless Display N/A D-Sub N/A HDCP Version (D-Sub) N/A DVI N/A HDCP Version (DVI) N/A Display Port 1 EA Display Port Version 01.IV HDCP Version (DP) 02.II Display Port Out N/A Display Port Out Version N/A Mini-Display Port N/A HDCP Version (Mini-DP) N/A HDMI 2 EA HDMI Version 02.I HDCP Version (HDMI) 02.II Micro HDMI N/A Micro HDMI Version N/A HDCP Version (Micro HDMI) N/A Audio In N/A Headphone Yes USB Ports 2 USB Hub Version 3.0 USB-C N/A USB-C Charging Power N/A HDCP Version (USB-C) N/A Thunderbolt Input N/A Thunderbolt Charging Power N/A Version of Thunderbolt N/A HDCP Version (Thunderbolt) N/A Ethernet (LAN) N/A WiFi N/A Bluetooth N/A Built-in Camera N/A Windows Hello Certification N/A Audio Speaker N/A Speaker Output N/A Adaptive Sound N/A Operation Conditions Temperature 10~40 °C Humidity 10~80,non-condensing % Calibration Factory Tunning N/A Gray Balance N/A Uniformity Correction N/A Factory Calibration Report N/A Design Front Color SILVER Rear Color SILVER Stand Color Silver Stand Type HAS PIVOT HAS(Height Adjustable Stand) 120.0 ±5.0 Tilt -2.0o(± 2°) ~ 25.0o(± 2°) Swivel -30.0o(± 3°) ~ 30.0o(± 3°) Pivot -92.0o(± 2°) ~ 92.0o(± 2°) Wall Mount 100 x 100 Eco Energy Efficiency Class G Recycled Plastic Yes Power Power Supply AC 100~240V Power Consumption (Max) 140 W Power Consumption (Typ) 31.0 W Power Consumption (DPMS) 0.50 W Power Consumption (Off Mode) 0.30 W Power Consumption (Yearly) 45 kWh/year Type External Adaptor Dimension Set Dimension with Stand (WxHxD) 611.7 x 554.2 x 263.5 mm Set Dimension without Stand (WxHxD) 611.7 x 353.8 x 49.2 mm Package Dimension (WxHxD) 684 x 200 x 464 mm Weight Set Weight with Stand 6.9 kg Set Weight without Stand 3.8 kg Package Weight 9.5 kg Accessory Power Cable Length 1.5 m D-Sub Cable N/A DVI Cable N/A HDMI Cable Yes HDMI to DVI Cable N/A HDMI to Micro HDMI Cable N/A DP Cable Yes USB Type-C Cable N/A Install CD N/A USB Type A to B Upstream Cable N/A USB Type-C to Type-A Gender Cable N/A Remote Controller N/A Camera N/A Pogo Gender N/A Certification and Compliance UL Glare Free Yes Pantone Validated N/A TCO Certified N/A Software Support Security Update Period (At least 5 years) N/A
Ano, centrál. sklad
BAZAR - TP-Link OMADA switch SG2428LP - poškozený obal Omada 28portový gigabitový inteligentní switch s 32 porty PoE+ 16× gigabitových portů 802.3af/at PoE+ 8× gigabitových RJ45 portů bez PoE a 4× gigabitové SFP sloty Celkový rozpočet PoE 150 W s výkonem až 30 W na port* Centralizovaná cloudová správa přes web nebo aplikaci Omada Samostatná správa přes web, CLI, SNMP a RMON Statický routing pomáhá směrovat interní provoz pro vyšší efektivitu VLAN, ACL, QoS a IGMP Snooping Design bez ventilátoru pro tichý provoz Odolné kovové pouzdro a možnost montáže do racku Zjistit více o technologii TP-Link PoE > Zjistit více o Omada Cloud SDN>? Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/omada-sdn-switch/tl-sg2428lp/ Technické specifikace HARDWARE FEATURES Interface • 16× 10/100/1000 Mbps PoE+ RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) • 8× 10/100/1000 Mbps non-PoE RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX) • 4× Gigabit SFP Slots Fan Quantity Fanless Physical Security Lock ? Power Supply 100-240 V AC~50/60 Hz PoE Ports (RJ45) • Standard: 802.3at/af compliant • PoE+ Ports: 16 Ports (up to 30 W PoE Output per Port) • PoE Power Budget: 150 W* Dimensions ( W x D x H ) 17.3×8.7×1.73 in (440×220×44 mm) Mounting Rack Mountable Max Power Consumption 184.7 W (110V/60Hz) (with 150 W PD connected) Max Heat Dissipation 628.0 BTU/hr (110V/60 Hz) (with 150 W PD connected) PERFORMANCE Switching Capacity 56 Gbps Packet Forwarding Rate 41.66 Mpps MAC Address Table 8 K Packet Buffer Memory 4.1 Mbit Jumbo Frame 9 KB SOFTWARE FEATURES Quality of Service • 802.1p CoS/DSCP priority • 8 priority queues • Priority Schedule Mode: SP (Strict Priority), WRR (Weighted Round Robin) • Queue Weight Config • Bandwidth Control: Port/Flow-based Rating Limit • Smoother Performance • Storm Control: Multiple Control Modes(kbps/ratio), Broadcast/Multicast/Unknown-Unicast Control L2 and L2+ Features • 16 IP Interfaces: Support IPv4/IPv6 Interface • Static Routing: 32 IPv4/IPv6 Static Routes • DHCP Server • DHCP Relay - DHCP Interface Relay - DHCP VLAN Relay • DHCP L2 Relay • Static ARP • Proxy ARP • Gratuitous ARP • Link Aggregation • Spanning Tree Protocol • Loopback Detection • 802.3x Flow Control • Mirroring • Device Link Detect Protocol (DLDP) • 802.1ab LLDP/ LLDP-MED L2 Multicast • 511 IPv4, IPv6 shared multicast groups • IGMP Snooping • Multicast VLAN Registration (MVR) • Multicast Filtering • Limited IP Multicast (256 profiles and 16 entries per profile) Advanced Features • Automatic Device Discovery† • Batch Configuration† • Batch Firmware Upgrading† • Intelligent Network Monitoring† • Abnormal Event Warnings† • Unified Configuration† • Reboot Schedule† VLAN • VLAN Group: Max. 4K VLAN Groups • 802.1Q tag VLAN • MAC VLAN: 12 Entries • Protocol VLAN • GVRP • Voice VLAN Access Control List • Support up to 230 entries • Time-based ACL • MAC ACL • IP ACL • IPv6 ACL • Combined ACL • Rule Operation: Permit/Deny • Policy Action - Mirroring - Redirect - Rate Limit - QoS Remark • ACL Rules Binding - Port Binding - VLAN Binding Security • IP-MAC-Port Binding • AAA • 802.1X - Port based authentication - MAC (Host) based authentication - Authentication Method includes PAP/EAP-MD5 - MAB - Guest VLAN - Radius authentication and accountability support • IP/IPv6-MAC Binding - 512 Binding Entries - DHCP Snooping - DHCPv6 Snooping - ARP Inspection - ND Detection • IP Source Guard - 253 Entries - Source IP+Source MAC • IPv6 Source Guard - 183 Entries - Source IPv6 Address+Source MAC • DoS Defend • Static/Dynamic/Permanent Port Security: Up to 64 MAC addresses per port • Broadcast/Multicast/Unicast Storm Control: kbps/ratio control mode • Port Isolation • Secure web management through HTTPS with SSLv3/TLS 1.2 • Secure Command Line Interface (CLI) management with SSHv1/SSHv2 • IP/Port/MAC-based access control IPv6 • IPv6 Static Routing and ACL • IPv6 Dual IPv4/IPv6 • IPv6 Interface • Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping • IPv6 neighbor discovery (ND) • Path maximum transmission unit (MTU) discovery • Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6 • TCPv6/UDPv6 • IPv6 applications: DHCPv6 Client, Ping6, Tracert6, Telnet(v6), IPv6 SNMP, IPv6 SSH, IPv6 SSL, Http/Https, IPv6 TFTP MIBs • MIB II (RFC1213) • Bridge MIB (RFC1493) • P/Q-Bridge MIB (RFC2674) • Radius Accounting Client MIB (RFC2620) • Radius Authentication Client MIB (RFC2618) • Remote Ping, Traceroute MIB (RFC2925) • Support TP-Link private MIBs • RMON MIB(RFC1757, rmon 1,2,3,9) MANAGEMENT Omada App Yes. Requiring the use of Omada Hardware Controller, Omada Cloud-Based Controller, or Omada Software Controller. Centralized Management • Omada Cloud-Based Controller • Omada Hardware Controller • Omada Software Controller Cloud Access Yes. Requiring the use of Omada Hardware Controller, Omada Cloud-Based Controller, or Omada Software Controller. Zero-Touch Provisioning Yes. Requiring the use of Omada Cloud-Based Controller. Management Features • Web-based GUI • Command Line Interface (CLI) through telnet • SNMPv1/v2c/v3 • SNMP Trap/Inform • RMON (1,2,3,9 groups) • SDM Template • DHCP/BOOTP Client • Dual Image, Dual Configuration • CPU Monitoring • Cable Diagnostics • EEE • SNTP • System Log OTHERS Certification CE, FCC, RoHS Package Contents • SG2452LP • Power Cord • Quick Installation Guide • Rackmount Kit • Rubber Feet System Requirements Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8/10/11, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux. Environment • Operating Temperature: 0–40 ? (32–104 ?); • Storage Temperature: -40–70 ? (-40–158 ?) • Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing • Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing
Ano, centrál. sklad
27" monitor HP Series 7 Pro QHD Thunderbolt 4 - 727pu Vaše vize – přesně taková, jakou si vysníte Čím jasněji vidíte, tím budou vaše projekty kreativnější. Důvěřujte tomu, co vidíte na displeji třídy DreamColor hned po vybalení, díky z výroby kalibrované přesnosti barev.[1] Nakročte do světa živých, realistických barevných odstínů a ostrého kontrastu díky technologii IPS Black, HDR400, 98% barevnému prostoru Display P3 a dalším funkcím.[2] Produktivita v nejkrásnější podobě Získejte výkon pro snadné zvládnutí jakéhokoli úkolu. Toto super rychlé rozhraní Thunderbolt™ 4 přenáší video ve vysokém rozlišení, data vysokou rychlostí a napájení o výkonu až 100 W.[3] Zbavte se dalších kabelů a užívejte si svobodu a vysoký výkon řešení s jediným kabelem. Na míru přesně pro vás Zaujměte pracovní pozici a dokonale si přizpůsobte umístění obrazovky pro celodenní pohodlí, s čímž vám pomůže nastavení ve čtyřech směrech a Průvodce ergonomickým nastavením.[4] Pomozte svým očím zůstat svěží ve dne i v noci díky senzoru okolního světla, který automaticky upravuje jas monitoru. Materiály, které znamenají změnu Tento energeticky úsporný monitor je lepší volbou pro světlejší zítřky, neboť při jeho výrobě bylo využito 90 % recyklovaného plastu.[5] A má obal ze 100% udržitelných zdrojů[6], takže si můžete být jisti, že je ohleduplný vůči naší planetě. Parametry Velikost displeje (úhlopříčka) 68,6 cm (27") Poměr stran 16:9 [1] Nativní rozlišení QHD (2 560 x 1 440) [1,2] Podporovaná rozlišení 640 x 480; 720 x 400; 800 x 600; 1 024 x 768; 1 280 x 720; 1 280 x 1 024; 1 440 x 900; 1 600 x 900; 1 600 x 1 200; 1 680 x 1 050; 1 920 x 1 080; 1 920 x 1 200; 2 560 x 1 440 Rozteč obrazových bodů 0,23 x 0,23 mm [1] Jas 400 nitů [1] Kontrastní poměr 2 000 : 1 [1] Ovládání na obrazovce Barva; Obraz; Vstup; Napájení; Nabídka; Správa; Informace; Konec; Rozdělená obrazovka Funkce displeje Dokovací monitor Fyzické zabezpečení Standardní slot pro zámek [5] DisplayPort™ 1x DisplayPort™ 1.4 USB Type-A 5x USB Type-A s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s (1x nabíjecí 7,5 W) Data USB Type-C 1x USB Type-C s přenosovou rychlostí odesílání 10 Gb/s (USB Power Delivery až 15 W); 1x USB Type-C s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s (nabíjecí výkon 15 W) Rozhraní Ethernet 1x RJ-45 (10/100/1000 Mb/s) Web kamera Bez integrované kamery Minimální rozměry (Š x H x V) 61,34 x 7,45 x 35,4 cm Poznámka k rozměrům (Š x H x V) bez podstavce Rozměry s podstavcem (Š x H x V) 61,34 x 22,52 x 54,05 cm Rozměry balení (Š x H x V) 71,5 x 16,1 x 45,5 cm Hmotnost 7 kg Poznámka k hmotnosti (metrické jednotky) s podstavcem Hmotnost balení 10,3 kg Napájení 100–240 V AC 50/60 Hz Rozsah provozní vlhkosti 20 až 80% RH (bez kondenzace) Specifikace dopadu na udržitelnost Nízký obsah halogenů; Vnitřní krabice s výplní z lisované buničiny obsahuje 100 % recyklovatelných materiálů z udržitelných zdrojů; Vnější krabice a výplně z vlnité lepenky obsahují 100 % recyklovatelných materiálů z udržitelných zdrojů; 90% podíl pospotřebních recyklovaných plastů; Vyrobeno s 15% obsahem recyklované oceli; 90% podíl recyklovaného hliníku [8,9,10,11,12] Certifikace a normy BIS; BSMI; CB; CCC; CE; CECP; CEL; EAC; FCC; ISO 9241-307; KC; KCC; NOM; PSB; RCM; SEPA; TUV-S; UL/CSA; VCCI; OEEZ; ISC; Tlumení modrého světla; ICE; UAE; GS; EE (Ukrajina); EE (Bělorusko); MEPS (Korea); CEL třída 2 Záruka Omezená tříletá záruka HP Obsah balení Monitor; Kabel Thunderbolt™; Kabel DisplayPort™; Kabel HDMI; Záruční list; Leták rychlého nastavení; 1x kabel USB Type-C na Type-A; Napájecí kabel; Zpráva o kalibraci barev; Montážní adaptér VESA Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [1] Všechny technické parametry představují typické hodnoty poskytnuté společnosti HP výrobci součástí. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [2] Obraz v nativním rozlišení vyžaduje rozhraní DisplayPort™ 1.4 nebo HDMI 2.0. Grafická karta připojeného počítače musí podporovat rozlišení 2 560 x 1 440 při 120 Hz a 10bitových barvách a při použití jednoho konektoru DisplayPort™, HDMI nebo USB-C (DisplayPort™ Alt Mode), Thunderbolt. Grafická karta připojeného počítače musí podporovat rozlišení 2 560 x 1 440 při 60 Hz a mít 1 výstupní port HDMI nebo DisplayPort™ k řízení monitoru v preferovaném režimu. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [3] Počet barev díky technologii A-FRC. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [4] Dodané kabely se mohou v jednotlivých zemích lišit. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [5] Zámek se prodává samostatně. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [6] Hostitelský počítač vyžaduje systém Windows 10 nebo novější. HP Display Center je k dispozici v obchodě Microsoft Store. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [7] Registrace EPEAT ve vybraných oblastech. Registrace EPEAT se v jednotlivých zemích liší. Informace o stavu registrace v jednotlivých zemích jsou k dispozici na stránce www.epeat.net. Vychází z registrace US EPEAT podle normy IEEE 1680.1-2018 EPEAT. Stav se v jednotlivých zemích liší. Další informace jsou k dispozici na stránce www.epeat.net. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [8] Nevztahuje se na externí napájecí zdroje, moduly WWAN, napájecí kabely, ostatní kabely a periferie. Servisní díly obdržené po zakoupení nemusí mít nízký obsah halogenů. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [9] Výplně z lisované buničiny obsahují 100 % recyklovaných dřevěných vláken a organického materiálu. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [10] 100 % vnějšího obalu a výplně z vlnité lepenky bylo vyrobeno z certifikovaných a recyklovaných vláken pocházejících z udržitelných zdrojů. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [11] Podíl recyklovaných plastů vychází z definice uvedené v normě IEEE 1680.1-2018. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [12] Množství recyklovaného kovu je vyjádřeno podílem celkové hmotnosti kovu podle normy ISO 14021 pro kovové díly o hmotnosti nad 25 gramů. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [13] HP CMSL by měl být k dispozici přibližně od listopadu 2024 do dubna 2025. HP CMSL je podporován pouze v 64bitovém PowerShellu 5.1 a vyšším. Podpora CMSL Windows 10 verze 1809 a vyšší a Windows 11. Na starší displeje se mohou vztahovat některá omezení. HP CMSL je ke stažení na support.hp.com. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [14] Některé funkce nejsou dostupné ve všech edicích nebo verzích systému Windows. Systémy mohou vyžadovat aktualizovaný a/nebo samostatně zakoupený hardware, ovladače či aktualizovaný systém BIOS, aby bylo možné využívat všech výhod systému Windows. Systém Windows se aktualizuje automaticky a tato funkce je vždy zapnuta. Je vyžadován vysokorychlostní internet a účet Microsoft. Mohou být účtovány poplatky poskytovatele připojení k internetu a na aktualizace se časem mohou vztahovat další požadavky. Viz http://www.windows.com. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [15] TCO Certified je environmentální značka udržitelnosti typu 1 podle normy ISO 14024 pro IT produkty. Shoda se všemi kritérii je nezávisle ověřována. Poznámky pod čarou [1] Displej třídy DreamColor splňuje tyto definice: 1) z výroby kalibrovaná přesnost barev s výsledkem Delta E s hodnotou nižší než 2 u každé měřené barvy, 2) 10bitové barvy (buď True 10bitové, nebo 8bitové +FRC) a 3) 98% barevný gamut Display P3 nebo vyšší. [2] Všechny technické specifikace představují typické parametry získané od výrobců komponent HP; skutečný výkon se může lišit, může být vyšší nebo nižší. [3] Pokud chcete plně využívat možnosti rozhraní Thunderbolt™ 4, hostitelský počítač musí podporovat Thunderbolt™ 4. [4] Průvodce er
Ano, centrál. sklad
Ergonomická bezdrátová klávesnice HP 965 Parametry Minimální požadavky na systém Port USB Type-A; Bluetooth Rozměry (šířka × hloubka × výška) 398.77 x 233.57 x 39.2 mm (keyboard); 117.2 x 87.05 x 13.9 mm (numpad) Hmotnost 926 g (keyboard); 73 g (numpad) Záruka Dvouletá omezená záruka HP Obsah balení Bezdrátová klávesnice; Hardwarový klíč USB; 2x baterie AA; Úvodní příručka; Záruční list; Bezdrátový numerický blok; 2x baterie CR2032 Země původu Vyrobeno v Číně Poznámka pod čarou [01] [1] Vybrané klávesy lze programovat pouze na klávesnici, ne na numerickém bloku. Vyžaduje software HP Accessory Center (HPAC). Software HPAC je k dispozici volně ke stažení v obchodě Microsoft Store. Poznámka pod čarou [02] [2] Na základě interního testování společnosti HP ve srovnání se standardní klávesnicí. Poznámka pod čarou [03] [3] Životnost baterie je odhadovaná a liší se v závislosti na mnoha faktorech, včetně počtu aktivních, nečinných a spících hodin používání, počtu běžících aplikací, podmínek prostředí a použitých funkcí; skutečná životnost baterie se bude lišit v závislosti na používání a podmínkách prostředí. Maximální kapacita baterie se bude přirozeně časem a používáním snižovat. Klávesnice má životnost baterie až 24 měsíců a numerická klávesnice až 6 měsíců. Poznámka pod čarou [04] [4] Podporuje pouze vybraná bezdrátová příslušenství HP. Vyžaduje software HP Accessory Center (HPAC) pro spárování / zrušení párování s jinými zařízeními podporujícími modul HP Unifying Dongle. Software HPAC je k dispozici volně ke stažení v obchodě Microsoft Store. Poznámka pod čarou [05] [5] Recyklovaný plast je vyjádřen jako procento z celkové hmotnosti plastu. Recyklace po spotřebě je založena na definici uvedené ve standardu EPEAT pro počítače, standardu IEEE 1680.1-2018. Právní omezení Skutečný vzhled produktu nemusí být stejný jako na obrázku. © Copyright 2019 HP Development Company, L.P. Informace obsažené v tomto dokumentu se mohou změnit bez předchozího upozornění. Jediná záruka k produktům a službám společnosti HP je určena záručními podmínkami přiloženými k těmto produktům a službám. Ze žádných uvedených informací nelze vyvodit existenci dalších záruk. Společnost HP není odpovědná za technické nebo redakční chyby ani za opomenutí vyskytující se v tomto dokumentu. Windows je registrovaná ochranná známka nebo ochranná známka společnosti Microsoft Corporation v USA a dalších zemích. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků. Právní omezení [01] [6] Vybrané domácí čisticí ubrousky lze bezpečně používat k čištění (až 1 000 utření). Testování nezahrnuje opěrku zápěstí. Postupujte podle pokynů výrobce pro dezinfekci a příručky HP pro čištění s testovanými roztoky HP, které jsou uvedené v dokumentu Jak čistit zařízení HP (https://h20195.www2.hp.com/v2/GetDocument.aspx?docname=4AA7-7610ENW) Poznámky pod čarou Právní omezení
Ano, centrál. sklad
Rozbaleno Zajišťuje bezpečné upevnění vaší akční kamery i na nerovném a hrbolatém terénu. Kompatibilní s Insta360 70cm/85cm/114cm Invisible Selfie Stick a Action Invisible Selfie Stick. Insta360 Držák by měl být použit buď se svorkou Heavy Duty Clamp nebo s Motorcycle U-Bolt Mount.
Ano, centrál. sklad
Pistolový držák TC70, snadné uchycení ke čtečce, kompatibilita s řadou TC7.
Skladem v eshopu
Zažijte rušný istanbulský bazar zcela novým způsobem s hrou Istanbul – Choose & Write. V této dobrodružné hře ze světa oceňované klasiky „Istanbul“ se opět ujmete role chytrých obchodníků, kteří soupeří o zboží a liry, jež se promění v třpytivé rubíny. Ale pozor: každý z vás plánuje na vlastní mapě
3-5 dní dostupné
Ponořte se do pulzujícího srdce bazaru s Istanbul Big Box, dokonalou deskovou hrou pro chytré obchodníky a stratégy. Vžijte se do role vynalézavých obchodníků, kteří se svými věrnými pomocníky využívají živou atmosféru trhu ke sbírání nejžádanějších rubínů. První hráč, který nashromáždí 5 těchto vz
3-5 dní dostupné
Nová řada UPS CyberPower VALUE PRO SERIE nabízí domácím a kancelářským uživatelům spolehlivou bateriovou zálohu a chrání kancelářské počítače a další elektronická zařízení před přepětím, špičkami a dalšími poruchami elektrického napájení. Technologie GreenPower UPS ™ se zvyšuje provozní efektivitu a minimalizuje spotřebu energie. Uživatelům to přinese významné úspory nákladů na energii oproti konvenčním systémům UPS. UPS poskytuje automatickou regulaci napětí (AVR), která udržuje bezpečné napětí pro připojená zařízení. UPS je vybavena multifunkčním LCD displej pro přehledné zobrazení podmínek napájení a stavu baterie. Produkt obsahuje ochranu datových linek s vysokorychlostním přenosem pro zabezpečení telefonů, síťových a komunikačních zařízení proti přepětím/špičkám a poskytuje 1Gbps přenosovou rychlost. UPS je také kompatibilní s řídicím softwarem PowerPanel pro konfiguraci a monitorování v reálném čase. Vlastnosti: • Line-interactive UPS Topology • Energy Saving Technology • Automatic Voltage Regulation (AVR) • Overload Protection • Surge and Spike Protection • High-Speed Ethernet Data Transmission* • LCD Status Display • PowerPanel Management Software • Tower Form Factor Model VP1200EILCD Topologie Line-Interaktivní Technologie pro úsporu energie Bypass technologie GreenPower UPS™ Kapacita (VA) 1200VA Kapacita (Watt) 720W Fáze (Vstup/výstup) 1:1 GreenPower Ano Podpora aktivního PFC Ne Vstup Jmenovité vstupní napětí 230 ± 10Vac Rozsah vstupního napětí 167 ~ 295Vac Rozsah vstupní frekvence 50/60 ± 5 Jmenovitý vstupní proud 5.2A Vstupní zásuvka IEC C14 Regulace napětí (AVR) Ano (Single Boost, Single Buck) Výstup Rozsah výstupního napětí na baterie 230 ± 10% Rozsah výstupní frekvence 50/60 ± 1% Výstupní frekvence Simulovaný sinus Ochrana proti přetížení Jistič Počet zásuvek 8 Typ zásuvek IEC C13 (4x záloha/přepěťováochrana 4x přepěťová ochrana) Přepěťová ochrana a filtrace Přepěťová ochrana Ano Max. hodnota rázu 450J Telefon/Síť RJ11/RJ45 Ano (až 1Gb) Baterie Uživatelsky vyměnitelné Ne - za provozu Typ baterie (Počet) 12V/7Ah (2) Typická doba nabíjení 8 h Záložní časy Prodloužení doby zálohy Ne Plná zátěž (min) 4 Poloviční zátěž (min) 10 Graf/Tabulka záložních časů Zde Komunikace USB port Ano Sériový port Ano Management karta Ne LAN karta Ne EPO konektor Ne Managament Software PowerPanel Personal Edition Studený start Ano Self Test Ano Stavy indikace Indikátory Ne Zvukové výstrahy Ano - Režim Baterie , Vybitá baterie , Přetížení , Přebíjení , Porucha UPS Multi-funkční LCD zobrazení Ano - Typ provozu , Stav napájení , Stav baterie , Stav zátěže , Porucha a varování , Další informace Fyzické parametry Rozměry (V x Š x H) (mm) 281 x 100 x 355 Hmotnost (kg) 9.62 Výška v racku 0U Informace výrobce Stránka produktu Zde Instalační příručka Zde Dodávka obsahuje UPS, Napájecí a USB kabel, Uživatelská říručka Záruka Měsíce 24 Provedení V servisu
Ano, centrál. sklad
Kapacita 128 GB Rýchlosť čítania až 525 MB/s Rýchlosť zápisu až 450 MB/s Formát CFast 2..
Ano, centrál. sklad
Proč používat originální inkoust EPSON? Nízké počáteční náklady jsou přirozeně lákavé, ale pokud skončíte s vadným produktem, může to být z dlouhodobého hlediska nákladné zklamání. Můžete si být jisti, že repasovaná nebo kompatibilní inkoustová kazeta bude fungovat? A co když nakonec strávíte více času a peněz opětovným tiskem dokumentů, které nejsou dostatečně kvalitní při prvním výtisku? Na inkousty jiných výrobců se navíc nevztahuje záruka společnosti Epson. Pokud poškodí vaši tiskárnu, může být záruka neplatná. Vice se můžete dočíst na oficiálních stránkách EPSON . Inkoust pro tiskárny budoucnosti s technologií HEAT-FREE Díky technologii Heat-Free produkují EPSON inkoustové tiskárny o 96 % méně použitého spotřebního materiálu než laserové tiskárny, což napomáhá jak v oblasti snížení nákladů na tisk, tak zmírnění dopadu na životní prostředí a to vše bez jakýchkoliv kompromisů. Detailnější popis této technologie najdete na stránkách EPSON . Technické údaje Inkoust je vhodný pro zařízení L110, L200, L210, L220, L300, L310, L355, L365, L382, L386, L455, L486, L550, L565, L3050, L3060, L3070, L1300 Typ balení Ink bottle Obsah 1 x 70 ml Azurová
Ano, centrál. sklad
UPS Eaton Ellipse PRO Interaktivní UPS Eaton Ellipse PRO s výkonem 650 – 1600VA byla speciálně vyvinuta k ochraně pracovních stanic, na kterých běží náročné aplikace. Ellipse PRO je vybavena LCD displejem pro zobrazení výsledků měření a stavu UPS v reálném čase. Funkce EcoControl pro ovládání výstupních zásuvek umožňuje dosáhnout až 20% úsporu energie. Pokročilá ochrana snižující přepětí (Advanced Surge Reduction – ASR) vyhovuje plně požadavkům normy ČSN 616431-1. Funkční vlastnosti LCD displej poskytuje údaje a výsledky měření v reálném čase. Dodává čisté výstupní napětí s automatickou stabilizací (Automatic Voltage Regulation se zvyšováním a snižováním napětí). Funkce EcoControl vám pomůže, ve srovnání s předchozí generací UPS, ušetřit až 20% energie. Obsahuje kvalitní ochranu proti přepětí, vyhovující požadavkům standardu ČSN 61643-1. 8 výstupních zásuvek pro připojení vašeho PC a periferních zařízení. Mimořádně plochý design pro snadnou instalaci do jakéhokoli kancelářského prostředí. USB port spolu s Eaton softwarem UPS Companion umožňuje bezpečné odstavení systému, měření využití dodané energie a snadnou konfiguraci a nastavení UPS. Chrání datovou komunikace, jako je Ethernet, internet a telefonní připojení. Zátěž (VA/W): 1600 / 1000 Napětí: 220 - 240 V Rozměry V x Š xH: 275 x 82 x 390 mm Hmotnost: 11.3 Kg
Ano, centrál. sklad
poškozená krabice 27" monitor HP Series 3 Pro FHD - 327ph Umocněte své vizuální zážitky Zvyšte produktivitu a zpříjemněte si den díky rozšířenému pracovnímu prostoru pro projekty a úkoly. Tento elegantní 27" monitor s rozlišením FHD se pyšní kvalitním IPS displejem, který je viditelný z jakéhokoli úhlu, a obnovovací frekvencí až 100 Hz[1] pro ostrý obraz a plynulý pohyb. Soustředění v pohodlí Zůstaňte soustředění bez obětování pohodlí očí díky obrazovce bez blikání a technologii HP Eye Ease, vždy zapnutému hardwarovému filtru modrého světla, který nemá vliv na přesnost barev. Podstavec s nastavitelnou výškou a sklonem v rozsahu 100 mm vám navíc pomůže najít dokonalý úhel pohledu. Čistý design Se stylovým, jednoduchým designem se můžete soustředit na obrazovku. Minimalizujte okraje díky tenkému rámečku na 3 stranách, který je ideální pro přehledné uspořádání dvou monitorů, a vestavěným reproduktorům s výkonem 2× 2 W. Pomocí tlačítka joypad OSD si snadno nastavíte vše potřebné. Navrženo pro lepší zítřek Kryt důmyslně navrženého monitoru obsahuje alespoň 85 % recyklovaného plastu, panel obsahuje 5 % recyklovaných kovů a 20 % recyklovaného skla.[2] Navíc splňuje vysoké standardy úspory energie díky certifikaci ENERGY STAR a registraci EPEAT[3]. Parametry Velikost displeje (úhlopříčka) 68,6 cm (27") Poměr stran 16:9 [1] Nativní rozlišení FHD (1 920 x 1 080) [1,2] Podporovaná rozlišení 640 × 480 při 60 Hz; 720 × 400 při 70 Hz; 800 × 600 při 60 Hz; 1 024 × 768 při 60 Hz; 1 280 × 720 při 60 Hz; 1 280 × 1 024 při 60 Hz; 1 440 × 900 při 60 Hz; 1 600 × 900 při 60 Hz; 1 680 × 1 050 při 60 Hz; 1 920 × 1 080 při 60 Hz; 640 × 480 při 75 Hz (pouze digitální vstupy); 800 × 600 při 75 Hz (pouze digitální vstupy); 1 024 × 768 při 75 Hz (pouze digitální vstupy); 1 280 × 1 024 při 75 Hz (pouze digitální vstupy); 1 920 × 1 080 při 50 Hz (pouze digitální vstupy); 1 920 × 1 080 při 75 Hz (pouze digitální vstupy); 1920 × 1080 při 100 Hz (pouze digitální vstupy); 1280 × 800 při 60 Hz Rozteč obrazových bodů 0,3114 × 0,3114 mm [1] Jas 250 nitů [1] Kontrastní poměr 1000:1 [1] Barva produktu Černá Ovládání na obrazovce Jas+; Barva; Obraz; Vstup; Napájení; Nabídka; Správa; Informace; Konec Fyzické zabezpečení Připraveno pro bezp. zámek [5] DisplayPort™ 1x DisplayPort™ 1.2 Minimální rozměry (Š x H x V) 61,1 × 5,71 × 36,62 cm (bez podstavce) Rozměry s podstavcem (Š x H x V) 61,1 x 20,23 x 50,97 cm Rozměry balení (Š x H x V) 68,5 x 14,1 x 42,5 cm Hmotnost 4,54 kg (bez podstavce); 5,86 kg (s podstavcem) Hmotnost balení 8,48 kg Napájení 100–240 V AC 50/60 Hz Rozsah provozní vlhkosti 20 až 80% RH (bez kondenzace) Specifikace dopadu na udržitelnost Nízký obsah halogenů; vnitřní krabice s výplní z lisované buničiny obsahuje 100% podíl recyklovatelných materiálů z udržitelných zdrojů; 85% podíl pospotřebních recyklovaných plastů; panel monitoru obsahuje 20% podíl recyklovaného skla; alespoň 5 % recyklovaného kovu [6,7,8,9,10] Certifikace a normy MEPS (Austrálie); Bauart; CCC; CE; CEL; C-Tick; cTUVus; EAC; E-standby (Korea); EUP Lot-5; EUP Lot-6; FCC; ISO 9241-307; požadavky KC (Korea); požadavky KCC (Korea); NOM (Mexiko); PSB (Singapur); RCM; SEPA; S-Mark (Argentina); BSMI (Tchaj-wan); VCCI; MEPS (Vietnam); Ukraine Energy label; California Energy Commission (CEC); South Africa Energy; EUP Lot 26; Energy (Mexiko); UAE; TGM; BIS (Indie); ISC (Kambodža); IC; NRCS; PSE; CoC (Ukrajina); DOC (Ukrajina); CEL třída 2; CB(62368-1); CB 60950 Záruka Omezená tříletá záruka HP Obsah balení Monitor; Kabel HDMI; Záruční list; Úvodní leták; Napájecí kabel AC Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [1] Všechny technické parametry představují typické hodnoty poskytnuté společnosti HP výrobci součástí. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [2] Obraz v nativním rozlišení vyžaduje rozhraní DisplayPort™ 1.2 nebo HDMI 1.4. Grafická karta připojeného počítače musí podporovat rozlišení 1 920 × 1 080 při 60 Hz v 8bitovém barevném režimu přes HDMI, DisplayPort™ nebo VGA. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [3] Počet barev díky technologii A-FRC. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [4] Dodané kabely se mohou v jednotlivých zemích lišit. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [5] Zámek se prodává samostatně. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [6] Podíl plastů v rámci uzavřeného systému ITE vychází z definice uvedené v normě IEEE 1680.1-2018. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [7] Množství recyklovaného kovu je vyjádřeno podílem celkové hmotnosti kovu podle normy ISO 14021 pro kovové díly o hmotnosti nad 25 gramů. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [8] Podíl recyklovaného skla v panelu monitoru se liší v závislosti na produktu. Množství recyklovaného skla je vyjádřeno jako procentní podíl celkové hmotnosti skla. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [9] Obaly HP na bázi papíru a vláken pro počítače, displeje, domácí a kancelářský tisk a spotřební materiál jsou dodavateli uváděny jako recyklované nebo certifikované, přičemž minimálně 97 % objemu bylo ověřeno společností HP. Obal je krabice, která je dodávána s produktem a všemi papírovými materiály uvnitř krabice. Nezahrnuje obaly na příslušenství osobních systémů a náhradní díly. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [10] Nevztahuje se na externí napájecí zdroje, moduly WWAN, napájecí kabely, ostatní kabely a periferie. Náhradní díly obdržené po zakoupení nemusejí mít nízký obsah halogenů. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [11] Hostitelský počítač vyžaduje systém Windows 10. HP Display Center je k dispozici v obchodě Microsoft Store. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [12] HP CMSL by měl být k dispozici od listopadu 2024 do dubna 2025. HP CMSL je podporován pouze v 64bitovém PowerShellu 5.1 a vyšším. Podpora CMSL Windows 10 verze 1809 a vyšší a Windows 11. Na starší displeje se mohou vztahovat některá omezení. HP CMSL je ke stažení na adrese support.hp.com. Poznámky pod čarou [1] Všechny technické údaje týkající se výkonu představují obvyklé technické údaje, které společnosti HP poskytli výrobci součástí; skutečný výkon se může lišit, může být vyšší nebo nižší. Obnovovací frekvence 100 Hz je podporována pouze při připojení pomocí kabelu HDMI a DisplayPort™. Při připojení prostřednictvím rozhraní VGA je podporována obnovovací frekvence 60 Hz. [2] Podíl recyklovaných plastů vychází z definice uvedené v normě IEEE 1680.1-2018 EPEAT. Množství recyklovaného plastu je vyjádřeno jako procentní podíl celkové hmotnosti plastu. Množství recyklovaného kovu je vyjádřeno podílem celkové hmotnosti kovu podle normy ISO 14021 pro kovové díly o hmotnosti nad 25 gramů. Podíl recyklovaného skla v panelu monitoru se liší v závislosti na produktu. Množství recyklovaného skla je vyjádřeno jako procentní podíl celkové hmotnosti skla. [3] Vychází z registrace US EPEAT podle normy IEEE 1680.1-2018 EPEAT. Stav EPEAT se v jednotlivých zemích liší. Další informace jsou k dispozici na adrese www.epeat.net. Právní omezení
Ano, centrál. sklad
23,8" monitor HP Series 3 Pro FHD - 324pe Vylepšený obraz Tento 23,8" monitor s rozlišením FHD disponuje vším, co potřebujete k plnění každodenních úkolů. Má kvalitní IPS displej, který je viditelný z jakéhokoli úhlu a má obnovovací frekvenci až 100 Hz[1,2] pro ostrý obraz a plynulý pohyb. Ideální pohodlí Udělejte si pohodlí díky nastavení ve 4 směrech a průvodci ergonomickým nastavením[3] přes aplikaci HP Display Center.[4] Navíc si můžete užívat pohodlí díky neustále aktivnímu hardwarovému filtru HP Eye Ease, který tlumí modré světlo a nemá žádný negativní vliv na přesnost barev. Pomáhá vám se soustředěním Uspořádejte si prostor na stole díky monitoru, který vám pomůže se lépe soustředit. Zbavte se nepořádku díky úhlednému vedení kabelů a bezrámečkovému provedení na 3 stranách pro snadné párování dvou monitorů. Dva vestavěné 2W reproduktory navíc zajišťují kvalitnější zvukový zážitek. Stvořeno pro lepší zítřky Tento energeticky úsporný monitor byl promyšleně navržen a obsahuje alespoň 85 % recyklovaných plastů od spotřebitelů[5], panel monitoru 20 % recyklovaného skla[6] a 100 % papírových obalů pochází z recyklovaných nebo certifikovaných udržitelných zdrojů.[7] Parametry Velikost displeje (úhlopříčka) 60,5 cm (23,8") Poměr stran 16:9 [1] Nativní rozlišení FHD (1 920 x 1 080) [1,2] Podporovaná rozlišení 640 × 480 při 60 Hz; 640 × 480 při 75 Hz; 720 × 400 při 70 Hz; 800 × 600 při 60 Hz; 800 × 600 při 75 Hz; 1 024 × 768 při 60 Hz; 1 280 × 720 při 60 Hz; 1 280 × 1 024 při 60 Hz; 1 440 × 900 při 60 Hz; 1 600 × 900 při 60 Hz; 1 680 × 1 050 při 60 Hz; 1 920 × 1 080 při 50 Hz; 1 920 × 1 080 při 60 Hz; 1 920 × 1 080 při 100 Hz; 1 280 × 1 024 při 75 Hz; 720 × 480 při 60 Hz; 720 × 576 při 50 Hz; 1 024 × 768 při 75 Hz; 1 280 × 720 při 50 Hz; 1 280 × 720 při 100 Hz; 1 280 × 800 při 60 Hz; 1 920 × 1 080 při 75 Hz Rozteč obrazových bodů 0,2745 × 0,2745 mm [1] Jas 250 nitů [1] Kontrastní poměr 1000:1 [1] Barva produktu Černá Ovládání na obrazovce Jas+; Barva; Obraz; Vstup; Napájení; Nabídka; Správa; Informace; Konec Funkce displeje Nastavení výšky/sklonu/natočení/otočení [1] Fyzické zabezpečení Standardní slot pro zámek [7] DisplayPort™ 1x DisplayPort™ 1.2 Web kamera Bez integrované kamery Minimální rozměry (Š x H x V) 53,88 × 5,2 × 32,37 cm (bez podstavce) Rozměry s podstavcem (Š x H x V) 53,88 × 21,21 × 44,7 cm Rozměry balení (Š x H x V) 61,7 × 12,4 × 40,6 cm Hmotnost 4,4 kg (s podstavcem); 2,9 kg (bez podstavce) Hmotnost balení 6,3 kg Napájení 100–240 V AC 50/60 Hz Rozsah provozní vlhkosti 20 až 80% RH (bez kondenzace) Specifikace dopadu na udržitelnost Panel monitoru obsahuje 20% podíl recyklovaného skla; 100 % papírových obalů HP pochází z recyklovaných nebo certifikovaných udržitelných zdrojů; obsahuje alespoň 85 % recyklovaných plastů od spotřebitelů [9,10,11] Certifikace a normy MEPS (Austrálie a Nový Zéland); BIS; BSMI; CB; CCC; CE; CSA; EAC; FCC; ICES; ISO 9241-307; KC; KCC; PSB; TUV Bauart; VCCI; MEPS (Vietnam); OEEZ; ISC; tlumení modrého světla; South Africa Energy; UAE; NRCS (Jihoafrická republika); UAE ECAS; UAE RoHS; NSoC (Ukrajina); UL; Potlačení blikání Záruka Omezená tříletá záruka HP Obsah balení Monitor; kabel HDMI; záruční list; napájecí kabel; úvodní leták Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [1] Všechny technické parametry představují typické hodnoty poskytnuté společnosti HP výrobci součástí. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [2] Obraz v nativním rozlišení vyžaduje rozhraní DisplayPort™ 1.2 nebo HDMI 1.4. Grafická karta připojeného počítače musí podporovat rozlišení 1 920 × 1 080 při 60 Hz a mít 1 výstupní port HDMI nebo VGA k řízení monitoru v preferovaném režimu. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [3] Počet barev díky technologii A-FRC. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [4] Dodané kabely se mohou v jednotlivých zemích lišit. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [5] Hostitelský počítač vyžaduje systém Windows 10 nebo novější. HP Display Center je k dispozici v obchodě Microsoft Store. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [6] Aby bylo možné spouštět příkazy CMSL, je třeba do připojeného počítače stáhnout aplikaci Client Management Script Library. Na starší monitory se mohou vztahovat určitá omezení. HP CMSL je ke stažení na hp.com. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [7] Zámek se prodává samostatně. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [8] Registrace EPEAT ve vybraných oblastech. Registrace EPEAT se v jednotlivých zemích liší. Informace o stavu registrace v jednotlivých zemích jsou k dispozici na stránce www.epeat.net. Vychází z registrace US EPEAT podle normy IEEE 1680.1-2018 EPEAT. Stav se v jednotlivých zemích liší. Další informace jsou k dispozici na stránce www.epeat.net. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [9] Množství recyklovaného plastu je vyjádřeno jako procentní podíl celkové hmotnosti plastu. Recyklované plasty od spotřebitele vychází z definice normy EPEAT pro zobrazovací zařízení IEEE 1680.2. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [10] Podíl recyklovaného skla v panelu monitoru se liší v závislosti na produktu. Množství recyklovaného skla je vyjádřeno jako procentní podíl celkové hmotnosti skla. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [11] Vlákna použitá v papírových obalech pocházejí z certifikovaných nebo recyklovaných zdrojů v souladu se zásadami HP pro získávání papíru; certifikace, například FSC, se vztahují na úroveň dodavatele. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [12] Některé funkce nejsou dostupné ve všech edicích nebo verzích systému Windows. Systémy mohou vyžadovat aktualizovaný nebo samostatně zakoupený hardware, ovladače či aktualizovaný systém BIOS, aby bylo možné využívat všech výhod systému Windows. Systém Windows se aktualizuje automaticky a tato funkce je vždy zapnuta. Je vyžadován vysokorychlostní internet a účet Microsoft. Mohou být účtovány poplatky za internetové připojení a mohou existovat další požadavky pro aktualizace. Viz http://www.windows.com. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [13] TCO Certified je environmentální značka udržitelnosti typu 1 podle normy ISO 14024 pro IT produkty. Shoda se všemi kritérii je nezávisle ověřována. Poznámky pod čarou [1] Všechny technické údaje týkající se výkonu představují obvyklé technické údaje poskytované výrobci součástí společnosti HP; skutečný výkon zařízení se může lišit. [2] Obnovovací frekvence 100 Hz je podporována pouze při připojení pomocí kabelu HDMI a DisplayPort™. Při připojení prostřednictvím rozhraní VGA je podporována obnovovací frekvence 60 Hz. [3] Průvodce ergonomickým nastavením je k dispozici v nástroji HP Display Center. Hostitelský počítač vyžaduje Windows 10 nebo vyšší. HP Display Center je k dispozici v obchodě Microsoft Store. [4] Hostitelský počítač vyžaduje Windows 10 nebo vyšší. Aplikace HP Display Center je ke stažení v obchodě Microsoft Store pro systém Windows nebo na webové stránce support.hp.com pro systémy Windows a MacOS. [5] Recyklovaný plast je vyjádřen jako procento z celkové hmotnosti plastu. Recyklace po spotřebě je založena na definici uvedené ve standardu EPEAT pro počítače, standardu IEEE 1680.1-2018. [6] Podíl recyklovaného skla v panelu monitoru se liší v závislosti na produktu. Množství recyklovaného skla je vyjádřeno jako procentní podíl celkové hmotnosti skla. [7] Obaly HP na bázi papíru a vláken pro počítače, displeje, domácí a kancelářský tisk a spotřební materiál jsou dodavateli uváděny jako recyklované nebo certifikované, přičemž minimálně 97 % objemu bylo ověřeno společností HP. Obal je krabice, která je dodávána s produktem a vše
Ano, centrál. sklad
Poškozený BOX - viz FOTO Kancelářský skartovač s křížovým řezem 4×50 mm a skartovací kapacitou 10 listů 70g papíru. Objem koše 22 L. Moderní design se snadno vyjímatelnou skartovací hlavou a průhledným okénkem pro rychlý přehled o zaplnění. Poradí si snadno se sponkami z kancelářských sešívaček. Systém Safe Sense™ – automatické zastavení při dotyku rukou v oblasti vstupního otvoru. • kapacita řezů listů A4 70 g/m2: 10 listů • šíře řezu: částice 4×50 mm • šíře vstupu 230 mm • elektronický automatický start/stop • tepelná pojistka, zpětný chod • kapacita koše 22 litrů • skartuje i malé kancelářské sponky a kreditní karty • rozměry (šxhxv) 23×37×41 cm • hmotnost 5,8 kg
Ano, centrál. sklad
s 1stCOOL Step 5 V podobě STEP série Vám 1stCOOL přináší kvalitně řešenou sérii Micro Tower skříní, svým moderním řešením umožňuje jednoduché osazení. Přičemž zůstává dostatek prostoru pro uspořádání kabeláže a zároveň je zajištěno i dostatečné chlazení Vašeho PC. Ideální varianta pro dříče do kanceláře, ale i domů. Specifikace Velikost Skříně Velikost Skříně Micro Tower Podporované velikosti základních desek Velikost základní desky micro ATX Pozice pro disky 3.5" Pozice 2x 2.5" Pozice 2x 5.25" Pozice 1x Přední Vstup/Výstup Konektory Zvukové konektory 2x USB 3.0 1x USB-C 3.2 1x USB 2.0 2x Podpora ventilátorů Přední část 120 mm Boční část 120 mm Zadní část 80 mm Maximální velikosti komponentů Maximální velikost CPU chladiče 147 mm Maximální délka GPU 300 mm Maximální délka zdroje ATX Velikost a Váha Velikost 350 x 190 x 350 mm
Ano, centrál. sklad
BAZAR - Cisco switch CBS350-48P-4X-EU - REFRESH - poškozený obal CISCO REFRESH jsou repasované produkty, které společnost CISCO dodává s certifikací kvality, zárukou a servisní podporou odpovídající ekvivalentnímu novému produktu Řízené switche řady Cisco Business 350 jsou spolehlivými stavebními prvky pro sítě malých firem. Díky intuitivnímu ovládacímu panelu, pokročilým funkcím a všudypřítomnému zabezpečení urychlují spravované switche řady Cisco Business 350 vaši digitální transformaci. Záruka platná do End of Support 31. 10. 2029. Oznámení End of Life pro CISCO CBS350 Stránky produktu: CBS350-48P-4X-EU Quick start guide: Quick start guide Switching capacity and forwarding rate (All switches are wire speed and nonblocking) Capacity in Millions of Packets per Second (mpps) (64-byte packets) 130,94 Switching Capacity in Gigabits per Second (Gbps) 176 Layer 2 switching Spanning Tree Protocol (STP) Standard 802.1d Spanning Tree support Fast convergence using 802.1w (Rapid Spanning Tree [RSTP]), enabled by default Multiple Spanning Tree instances using 802.1s (MSTP); 8 instances are supported Per-VLAN Spanning Tree Plus (PVST+) and Rapid PVST+ (RPVST+); 126 instances are supported Port grouping/link aggregation Support for IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) Up to 8 groups Up to 8 ports per group with 16 candidate ports for each (dynamic) 802.3ad link aggregation VLAN Support for up to 4,094 VLANs simultaneously Port-based and 802.1Q tag-based VLANs; MAC-based VLAN; protocol-based VLAN; IP subnet-based VLAN Management VLAN Private VLAN with promiscuous, isolated, and community port Private VLAN Edge (PVE), also known as protected ports, with multiple uplinks Guest VLAN, unauthenticated VLAN Dynamic VLAN assignment via RADIUS server along with 802.1x client authentication CPE VLAN Voice VLAN Voice traffic is automatically assigned to a voice-specific VLAN and treated with appropriate levels of QoS. Voice Services Discovery Protocol (VSDP) delivers network wide zero-touch deployment of voice endpoints and call control devices Multicast TV VLAN Multicast TV VLAN allows the single multicast VLAN to be shared in the network while subscribers remain in separate VLANs. This feature is also known as Multicast VLAN Registration (MVR) VLAN Translation Support for VLAN One-to-One Mapping. In VLAN One-to-One Mapping, on an edge interface customer VLANs (C-VLANs) are mapped to service provider VLANs (S-VLANs) and the original C-VLAN tags are replaced by the specified S-VLAN Q-in-Q VLANs transparently cross a service provider network while isolating traffic among customers Selective Q-in-Q Selective Q-in-Q is an enhancement to the basic Q-in-Q feature and provides, per edge interface, multiple mappings of different C-VLANs to separate S-VLANs Selective Q-in-Q also allows configuring of Ethertype (Tag Protocol Identifier [TPID]) of the S-VLAN tag Layer 2 protocol tunneling over Q-in-Q is also supported Generic VLAN Registration Protocol (GVRP)/Generic Attribute Registration Protocol (GARP) Generic VLAN Registration Protocol (GVRP) and Generic Attribute Registration Protocol (GARP) enable automatic propagation and configuration of VLANs in a bridged domain Unidirectional Link Detection (UDLD) UDLD monitors physical connection to detect unidirectional links caused by incorrect wiring or cable/port faults to prevent forwarding loops and black holing of traffic in switched networks Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) Relay at Layer 2 Relay of DHCP traffic to DHCP server in different VLAN; works with DHCP Option 82 Internet Group Management Protocol (IGMP) versions 1, 2, and 3 snooping IGMP limits bandwidth-intensive multicast traffic to only the requesters; supports 2K multicast groups (source-specific multicasting is also supported) IGMP Querier IGMP querier is used to support a Layer 2 multicast domain of snooping switches in the absence of a multicast router IGMP proxy The IGMP proxy provides a mechanism for multicast forwarding based on IGMP membership information without the need for more complicated multicast routing protocols. Head-of-Line (HOL) blocking HOL blocking prevention Loopback Detection Loopback detection provides protection against loops by transmitting loop protocol packets out of ports on which loop protection has been enabled. It operates independently of STP Layer 3 IPv4 routing Wirespeed routing of IPv4 packets Up to 990 static routes and up to 128 IP interfaces IPv6 routing Wirespeed routing of IPv6 packets Layer 3 Interface Configuration of Layer 3 interface on physical port, Link Aggregation (LAG), VLAN interface, or loopback interface Classless Interdomain Routing (CIDR) Support for classless interdomain routing RIP v2 Support for Routing Information Protocol version 2 for dynamic routing Policy-Based Routing (PBR) Flexible routing control to direct packets to different next hop based on IPv4 or IPv6 Access Control List (ACL) DHCP Server Switch functions as an IPv4 DHCP server serving IP addresses for multiple DHCP pools/scopes Support for DHCP options DHCP relay at Layer 3 Relay of DHCP traffic across IP domains User Datagram Protocol (UDP) relay Relay of broadcast information across Layer 3 domains for application discovery or relaying of Bootstrap Protocol (BOOTP)/DHCP packets Stacking Hardware stacking Up to 4 units in a stack. Up to 200 ports managed as a single system with hardware failover High availability Fast stack failover delivers minimal traffic loss. Support link aggregation across multiple units in a stack Plug-and-play stacking configuration/management Active/standby for resilient stack control Autonumbering Hot swap of units in stack Ring and chain stacking options, auto stacking port speed, flexible stacking port options High-speed stack interconnects Cost-effective high-speed 10G fiber interfaces. Security ecure Shell (SSH) Protocol SSH is a secure replacement for Telnet traffic. Secure Copy Protocol (SCP) also uses SSH. SSH v1 and v2 are supported Secure Sockets Layer (SSL) SSL support: Encrypts all HTTPS traffic, allowing highly secure access to the browser-based management GUI in the switch IEEE 802.1X (Authenticator role) 802.1X: Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS) authentication and accounting, MD5 hash; guest VLAN; unauthenticated VLAN, single/multiple host mode and single/multiple sessions Supports time-based 802.1X; dynamic VLAN assignment; MAC authentication IEEE 802.1X supplicant A switch can be configured to act as a supplicant to another switch. This enables extended secure access in areas outside the wiring closet (such as conference rooms) Web-based authentication Web-based authentication provides network admission control through web browser to any host devices and operating systems STP Bridge Protocol Data Unit (BPDU) Guard A security mechanism to protect the network from invalid configurations. A port enabled for BPDU Guard is shut down if a BPDU message is received on that port. This avoids accidental topology loops STP Root Guard This prevents edge devices not in the network administrator’s control from becoming Spanning Tree Protocol root nodes STP loopback guard Provides additional protection against Layer 2 forwarding loops (STP loops) DHCP snooping Filters out DHCP messages with unregistered IP addresses and/or from unexpected or untrusted interfaces. This prevents rogue devices from behaving as DHCP Servers. IP Source Guard (IPSG) When IP Source Guard is enabled at a port, the switch filters out IP packets received from the port if the source IP addresses of the packets have not been statically configured or dynamically...
Ano, centrál. sklad
Example Page var ccs_cc_args = ccs_cc_args || []; // Product Page ccs_cc_args.push([ cpn , 1188168 ]); ccs_cc_args.push([ mf , EPSON ]); ccs_cc_args.push([ pn , C11CL31401 ]); ccs_cc_args.push([ upcean , 8715946736365 ]); ccs_cc_args.push([ ccid , CATALOG_CODE ]); ccs_cc_args.push([ lang , CS ]); ccs_cc_args.push([ market , CZ ]); (function () { var o = ccs_cc_args; o.push([ _SKey , 58920a7f ]); o.push([ _ZoneId , 0ebf618f33 ]); var sc = document.createElement( script ); sc.type = text/javascript ; sc.async = true; sc.src = ( https: == document.location.protocol ? https:// : http:// ) + cdn.cs.1worldsync.com/jsc/h1ws.js ; var n = document.getElementsByTagName( script )[0]; n.parentNode.insertBefore(sc, n); })();
Ano, centrál. sklad
Ohebná antibakteriální, prachuvzdorná a voděvzdorná klávesnice se skvělým využitím v lékařství, potrávinářství nebo průmyslu. Klávesnice má standardná český layout o 109 kláves s velkým enterem a numerickou částí. Vlastnosti - 109 kláves - voděodolná, prachuodolná - kompaktní velikost při sbalení, vhodné pro cestování - neslyšné psaní - USB - Rozměr: 495 x 138 x 12 mm - Váha: 0,3 kg - Délka kabelu: 1,5 m
Ano, centrál. sklad
Barvicí páska 0CZ01792 pro Epson FX890/LQ590, gr.1988, v balení 1ks
Ano, centrál. sklad
Brašna na notebook HP Renew Business 15,6” Parametry Název produktu Brašna na notebook HP Renew Business 15,6” Produktové číslo 3E5F8AA Hardwarová kompatibilita Pojme většinu notebooků s úhlopříčkou 15,6”. Přehled Konečně můžete mít dobrý pocit z brašny a spolehnout se na ochranu notebooku. Brašna Renew Business 15,6” poskytuje notebooku náležitou ochranu, umožňuje uspořádat příslušenství a obsahuje odolné materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí, snadno se čistí a zajišťují maximální pohodlí. Barva Černá Rozměry (šířka × hloubka × výška) 39 x 6,5 x 29 cm Hmotnost 0,61 kg Hmotnost balení 0,66 kg 1.46 lb Záruka Omezená jednoletá záruka. Obsah balení Brašna na 15,6” notebook HP Renew Business; Dokumentace Země původu Vyrobeno v Číně Poznámka pod čarou [01] [1] Sledovací zařízení není součástí dodávky. Poznámka pod čarou [02] [2] Dezinfekční sprej Lysol Type C (registrace EPA č. 777-54-AA) lze použít až 50krát k čištění (produktu HP). Další informace jsou k dispozici v pokynech spreje Lysol. Právní omezení Skutečný vzhled produktu nemusí být stejný jako na obrázku. Poznámky pod čarou Právní omezení
Ano, centrál. sklad
Univerzální pouzdro se stojánkem, které ochrání váš 10palcový tablet před škrábanci Vlastnosti: - Vhodné pro většinu 10palcových tabletů - Chrání tablet před škrábanci - Stojánek - Měkký vnitřek - Elastický uzavírací pás Obsah balení: - Pouzdro se stojánkem pro 10palcové tablety Požadavky: - 10palcové tablety do velikosti 266x190 mm
Ano, centrál. sklad
ACER NTB Predator Helios Neo 18 AI (PHN18-72-94AB) PN: NH.QVLEC.008 Procesor Výrobce procesoru: Intel Model procesoru: Core Ultra 9 processor 275HX Rychlost procesoru: 2,7 GHz Počet jader: 24 Zobrazení a grafika Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX™ 5070 Ti Velikost obrazovky: 18" Technologie obrazovky displeje: IPS Typ Displeje: Matný Režim obrazovky: WQXGA Dotyková obrazovka: Ne Rozlišení obrazovky: 2560 x 1600 Poměr stran: 16:10 Paměť Standardní paměť: 64 GB Technologie paměti: DDR5 6400MHz Memory Uložiště Celková kapacita disku SSD: 1024 GB Typ SSD: PCIe NVMe SED SSD PMP4 + N (M.2) Síť a komunikace Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO Killer 1675i: Ano Bluetooth verze 5.4: Ano Rozhraní/porty 1x USB Type-C port 1x USB Type-C port 2x USB 3.2 Gen2 1x USB 3.2 Gen1 HDMI 2.1 RJ-45 3,5mm Jack port Software Operační systém: Windows 11 Home Výbava Webkamera: Ano Numerická klávesnice: Ano Čtečka paměťových karet: Ano Optická mechanika: Ne Podsvícení klávesnice: Ano Touchpad: Ano TPM: Ano Informace o baterii Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion) Počet článků: 4 Energie baterie: 90Wh Popis napájení 330W 5.5mm AC Adapter PCR50% Fyzické charakteristiky Barva: Abyssal Black Specifikace: Aluminium LCD cover Rozměry: 404 (W) x 312,08 (D) x 29,15 (H) mm Hmotnost: 3,40 kg Vymena zakladni desky
Ano, centrál. sklad
Example Page var ccs_cc_args = ccs_cc_args || []; // Product Page ccs_cc_args.push([ cpn , 1092948 ]); ccs_cc_args.push([ mf , EPSON ]); ccs_cc_args.push([ pn , C11CK77401 ]); ccs_cc_args.push([ upcean , 8715946716848 ]); ccs_cc_args.push([ ccid , CATALOG_CODE ]); ccs_cc_args.push([ lang , CS ]); ccs_cc_args.push([ market , CZ ]); (function () { var o = ccs_cc_args; o.push([ _SKey , 58920a7f ]); o.push([ _ZoneId , 0ebf618f33 ]); var sc = document.createElement( script ); sc.type = text/javascript ; sc.async = true; sc.src = ( https: == document.location.protocol ? https:// : http:// ) + cdn.cs.1worldsync.com/jsc/h1ws.js ; var n = document.getElementsByTagName( script )[0]; n.parentNode.insertBefore(sc, n); })();
Ano, centrál. sklad
Gigabyte Aorus M6 Skutečný optický engine 26000 DPI Až 650ips a zrychlení 50G Bezdrátová technologie 2,4 GHz s nízkou latencí 1 ms Lehké provedení Přepínač Omron s 50 miliony kliknutí RGB osvětlení Nastavení DPI za chodu Plně programovatelná tlačítka Kalibrace povrchového lift-off Oboustranné provedení AORUS M6 se může pochlubit optickým snímačem 26 000 DPI pro nadšence, schopným 650ips a 50G akcelerací, který vám poskytuje maximální přesnost pro konkurenční hraní. Nastavitelnost v krocích po 50 DPI vám dále umožňuje bezproblémový přechod z vaší staré myši jemným doladěním úrovně, která přesně odpovídá vašemu hernímu stylu. Specifikace Senzor DPI 50 - 26000 DPI (Skoky po 50 DPI) Typ senzoru Optický Zrychlení 50 G Ovládání Použití pro praváky/leváky Kolečko Ano Počet tlačítek 6 Připojení Typ připojení Bezdrátové 2.4 GHz Napájení Typ napájení přes USB-C Kabel Délka kabelu 180 cm LED Typ LED RGB Nastavitelnost Ano Velikost a Váha Velikost 126,6 x 67 x 38 mm Váha 74 g
Ano, centrál. sklad
KODAK Memo Shot ERA Label Refill Pack (9 rolí) Sada etiketových kazet kompatibilních s fotoaparátem KODAK Memo Shot Era obsahuje 9 rolí: 6 bílých, 1 zelenou, 1 růžovou a 1 žlutou. Každá role umožňuje tisk až 30 etiket. Kazety jsou vyrobeny z papíru bez BPA, v lékařské kvalitě, vyrobeného v Koreji, a jsou bezpečné pro všechny uživatele. Unikátní systém one-touch umožňuje rychlou a snadnou výměnu, takže tisk etiket je jednoduchý a pohodlný. Kompatibilní model KODAK Memo Shot Era MS100 Tisk Technologie tisku: termotisk (pouze černobílý tisk) Velikost etikety: 2,7 × 1,8" Typ papíru: jednostranný papír s lepící zadní stranou (samolepicí etiketa) Počet výtisků na roli: 30 etiket Upozornění Uchovávejte na chladném a suchém místě, mimo přímé sluneční světlo. Neotevírejte kazetu ostrými předměty. Kazeta je určena výhradně pro výše uvedený kompatibilní model. Nepoužívejte s jinými zařízeními.
Ano, centrál. sklad
27" monitor HP Series 7 Pro QHD Thunderbolt 4 - 727pu Vaše vize – přesně taková, jakou si vysníte Čím jasněji vidíte, tím budou vaše projekty kreativnější. Důvěřujte tomu, co vidíte na displeji třídy DreamColor hned po vybalení, díky z výroby kalibrované přesnosti barev.[1] Nakročte do světa živých, realistických barevných odstínů a ostrého kontrastu díky technologii IPS Black, HDR400, 98% barevnému prostoru Display P3 a dalším funkcím.[2] Produktivita v nejkrásnější podobě Získejte výkon pro snadné zvládnutí jakéhokoli úkolu. Toto super rychlé rozhraní Thunderbolt™ 4 přenáší video ve vysokém rozlišení, data vysokou rychlostí a napájení o výkonu až 100 W.[3] Zbavte se dalších kabelů a užívejte si svobodu a vysoký výkon řešení s jediným kabelem. Na míru přesně pro vás Zaujměte pracovní pozici a dokonale si přizpůsobte umístění obrazovky pro celodenní pohodlí, s čímž vám pomůže nastavení ve čtyřech směrech a Průvodce ergonomickým nastavením.[4] Pomozte svým očím zůstat svěží ve dne i v noci díky senzoru okolního světla, který automaticky upravuje jas monitoru. Materiály, které znamenají změnu Tento energeticky úsporný monitor je lepší volbou pro světlejší zítřky, neboť při jeho výrobě bylo využito 90 % recyklovaného plastu.[5] A má obal ze 100% udržitelných zdrojů[6], takže si můžete být jisti, že je ohleduplný vůči naší planetě. Parametry Velikost displeje (úhlopříčka) 68,6 cm (27") Poměr stran 16:9 [1] Nativní rozlišení QHD (2 560 x 1 440) [1,2] Podporovaná rozlišení 640 x 480; 720 x 400; 800 x 600; 1 024 x 768; 1 280 x 720; 1 280 x 1 024; 1 440 x 900; 1 600 x 900; 1 600 x 1 200; 1 680 x 1 050; 1 920 x 1 080; 1 920 x 1 200; 2 560 x 1 440 Rozteč obrazových bodů 0,23 x 0,23 mm [1] Jas 400 nitů [1] Kontrastní poměr 2 000 : 1 [1] Ovládání na obrazovce Barva; Obraz; Vstup; Napájení; Nabídka; Správa; Informace; Konec; Rozdělená obrazovka Funkce displeje Dokovací monitor Fyzické zabezpečení Standardní slot pro zámek [5] DisplayPort™ 1x DisplayPort™ 1.4 USB Type-A 5x USB Type-A s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s (1x nabíjecí 7,5 W) Data USB Type-C 1x USB Type-C s přenosovou rychlostí odesílání 10 Gb/s (USB Power Delivery až 15 W); 1x USB Type-C s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s (nabíjecí výkon 15 W) Rozhraní Ethernet 1x RJ-45 (10/100/1000 Mb/s) Web kamera Bez integrované kamery Minimální rozměry (Š x H x V) 61,34 x 7,45 x 35,4 cm Poznámka k rozměrům (Š x H x V) bez podstavce Rozměry s podstavcem (Š x H x V) 61,34 x 22,52 x 54,05 cm Rozměry balení (Š x H x V) 71,5 x 16,1 x 45,5 cm Hmotnost 7 kg Poznámka k hmotnosti (metrické jednotky) s podstavcem Hmotnost balení 10,3 kg Napájení 100–240 V AC 50/60 Hz Rozsah provozní vlhkosti 20 až 80% RH (bez kondenzace) Specifikace dopadu na udržitelnost Nízký obsah halogenů; Vnitřní krabice s výplní z lisované buničiny obsahuje 100 % recyklovatelných materiálů z udržitelných zdrojů; Vnější krabice a výplně z vlnité lepenky obsahují 100 % recyklovatelných materiálů z udržitelných zdrojů; 90% podíl pospotřebních recyklovaných plastů; Vyrobeno s 15% obsahem recyklované oceli; 90% podíl recyklovaného hliníku [8,9,10,11,12] Certifikace a normy BIS; BSMI; CB; CCC; CE; CECP; CEL; EAC; FCC; ISO 9241-307; KC; KCC; NOM; PSB; RCM; SEPA; TUV-S; UL/CSA; VCCI; OEEZ; ISC; Tlumení modrého světla; ICE; UAE; GS; EE (Ukrajina); EE (Bělorusko); MEPS (Korea); CEL třída 2 Záruka Omezená tříletá záruka HP Obsah balení Monitor; Kabel Thunderbolt™; Kabel DisplayPort™; Kabel HDMI; Záruční list; Leták rychlého nastavení; 1x kabel USB Type-C na Type-A; Napájecí kabel; Zpráva o kalibraci barev; Montážní adaptér VESA Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [1] Všechny technické parametry představují typické hodnoty poskytnuté společnosti HP výrobci součástí. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [2] Obraz v nativním rozlišení vyžaduje rozhraní DisplayPort™ 1.4 nebo HDMI 2.0. Grafická karta připojeného počítače musí podporovat rozlišení 2 560 x 1 440 při 120 Hz a 10bitových barvách a při použití jednoho konektoru DisplayPort™, HDMI nebo USB-C (DisplayPort™ Alt Mode), Thunderbolt. Grafická karta připojeného počítače musí podporovat rozlišení 2 560 x 1 440 při 60 Hz a mít 1 výstupní port HDMI nebo DisplayPort™ k řízení monitoru v preferovaném režimu. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [3] Počet barev díky technologii A-FRC. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [4] Dodané kabely se mohou v jednotlivých zemích lišit. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [5] Zámek se prodává samostatně. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [6] Hostitelský počítač vyžaduje systém Windows 10 nebo novější. HP Display Center je k dispozici v obchodě Microsoft Store. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [7] Registrace EPEAT ve vybraných oblastech. Registrace EPEAT se v jednotlivých zemích liší. Informace o stavu registrace v jednotlivých zemích jsou k dispozici na stránce www.epeat.net. Vychází z registrace US EPEAT podle normy IEEE 1680.1-2018 EPEAT. Stav se v jednotlivých zemích liší. Další informace jsou k dispozici na stránce www.epeat.net. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [8] Nevztahuje se na externí napájecí zdroje, moduly WWAN, napájecí kabely, ostatní kabely a periferie. Servisní díly obdržené po zakoupení nemusí mít nízký obsah halogenů. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [9] Výplně z lisované buničiny obsahují 100 % recyklovaných dřevěných vláken a organického materiálu. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [10] 100 % vnějšího obalu a výplně z vlnité lepenky bylo vyrobeno z certifikovaných a recyklovaných vláken pocházejících z udržitelných zdrojů. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [11] Podíl recyklovaných plastů vychází z definice uvedené v normě IEEE 1680.1-2018. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [12] Množství recyklovaného kovu je vyjádřeno podílem celkové hmotnosti kovu podle normy ISO 14021 pro kovové díly o hmotnosti nad 25 gramů. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [13] HP CMSL by měl být k dispozici přibližně od listopadu 2024 do dubna 2025. HP CMSL je podporován pouze v 64bitovém PowerShellu 5.1 a vyšším. Podpora CMSL Windows 10 verze 1809 a vyšší a Windows 11. Na starší displeje se mohou vztahovat některá omezení. HP CMSL je ke stažení na support.hp.com. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [14] Některé funkce nejsou dostupné ve všech edicích nebo verzích systému Windows. Systémy mohou vyžadovat aktualizovaný a/nebo samostatně zakoupený hardware, ovladače či aktualizovaný systém BIOS, aby bylo možné využívat všech výhod systému Windows. Systém Windows se aktualizuje automaticky a tato funkce je vždy zapnuta. Je vyžadován vysokorychlostní internet a účet Microsoft. Mohou být účtovány poplatky poskytovatele připojení k internetu a na aktualizace se časem mohou vztahovat další požadavky. Viz http://www.windows.com. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [15] TCO Certified je environmentální značka udržitelnosti typu 1 podle normy ISO 14024 pro IT produkty. Shoda se všemi kritérii je nezávisle ověřována. Poznámky pod čarou [1] Displej třídy DreamColor splňuje tyto definice: 1) z výroby kalibrovaná přesnost barev s výsledkem Delta E s hodnotou nižší než 2 u každé měřené barvy, 2) 10bitové barvy (buď True 10bitové, nebo 8bitové +FRC) a 3) 98% barevný gamut Display P3 nebo vyšší. [2] Všechny technické specifikace představují typické parametry získané od výrobců komponent HP; skutečný výkon se může lišit, může být vyšší nebo nižší. [3] Pokud chcete plně využívat možnosti rozhraní Thunderbolt™ 4, hostitelský počítač musí podporovat Thunderbolt™ 4. [4] Průvodce er
Ano, centrál. sklad
Chrání soukromí pod úhlem 30° Fólie na ochranu soukromí 3mk Silky Matt Privacy™ je určena pro uživatele chytrých telefonů, kteří chtějí mít soukromí a pohodlí při používání telefonu na veřejných místech. Díky použití filtru pro ochranu soukromí je obsah zobrazený na displeji účinně chráněn před zvědavými pohledy kolemjdoucích. Obraz je rozmazán a ztmaven pod úhlem 30°. Nikdo z kolemjdoucích neuvidí, co právě děláte na svém smartphonu. Důvěrné informace si ponecháte pro sebe. Snižuje odrazy a otisky prstů 3mk Silky Matt Privacy™ se vyznačuje dokonalou průhledností a jedinečnou matnou povrchovou úpravou, která s sebou přináší řadu praktických výhod. Za prvé, matný povrch je zodpovědný za eliminaci odlesků, takže můžete volně, bez namáhání zraku, ovládat svůj smartphone na slunných místech, například v parku. Za druhé zabraňuje vzniku nevzhledných otisků prstů, takže můžete těžit z čistého a elegantního hardwaru. Za třetí, matný povrch je úžasně hedvábný na dotek, takže práce s telefonem se stane neuvěřitelným potěšením. Za čtvrté, technologie 3mk Silky Matt Privacy™ nezpůsobuje efekt „slepoty“, takže vše jasně vidíte. Vylepšuje displej až o 250 % S technologií 3mk Silky Matt Privacy™ jde péče o vaše soukromí ruku v ruce s péčí o vaše cenné vybavení. Nemusíte si vybírat, na kterém aspektu vám záleží více. Fólie chrání displej vašeho chytrého telefonu před poškrábáním a dalším poškozením, ke kterému často dochází při každodenním používání telefonu. Zaručuje zpevnění displeje až o 250 %. Přesné přilnutí výrobku k okrajům zvyšuje úroveň ochrany a zajišťuje dokonalý vizuální efekt. Mokrá instalace - snadná a bezpečná Fólie na ochranu soukromí 3mk Silky Matt Privacy™ v sobě skrývá další důležitou výhodu - rychlou a bezproblémovou instalaci. Nepotřebujete žádné zkušenosti, nářadí ani speciální podmínky, abyste si fólii na displej svého chytrého telefonu mohli sami precizně nainstalovat. Mokrá aplikace vyjde vždy dokonale a je pro zařízení 100% bezpečná. Montážního gelu použijete tak málo, že nehrozí žádné "zaplavení" telefonu. (Výrobek nefunguje se čtečkami otisků prstů umístěnými pod displejem.) Sada obsahuje 1 ks Silky Matt Privacy™ stěrku hadřík 10 ml gelu vlhký hadřík
Ano, centrál. sklad
GIGABYTE Monitor MO27Q2A Model MO27Q2A s 27palcovým panelem QHD QD-OLED je vybaven exkluzivními funkcemi AI Tactical Features a AI OLED Care. Přináší převratný výkon s dechberoucím obrazem, a to vše při bleskové obnovovací frekvenci 280 Hz, která zajišťuje plynulé animace bez rozmazání. Vyzkoušejte si špičkovou zobrazovací technologii: QD-OLED od společnosti Samsung. Staňte se svědky toho, jak barvy explodují s bezkonkurenční živostí, osvětlují každou nuanci, zatímco kontrasty dosahují hranice nekonečna a odhalují skryté možnosti. Specifikace Technické Specifikace Úhlopříčka 27" Displej 27" OLED Rozlišení 2560x1440 QHD Sytost barev 99% DCI-P3 Jas 250 cd/m2 (Typ, SDR APL 100%); 1000 cd/m2 (Typ, HDR APL 3%) Kontrast 1.5M:1 Odezva 0.03ms GTG Obnovovací frekvence 280Hz Spotřeba 35 W Konektivita 2x HDMI 2.1 1x Displayport 1.4 1x USB-C PD 18W 3x USB 3.2 1x Výstup na sluchátka Vlastnosti Flicker-free VESA DisplayHDR True Black 400 VESA Certified ClearMR 15000 Nastavitelnost Naklánění -5° ~ +21° Otáčení +/-15° Nastavení výšky 130 mm Pivot -0° ~ +90° VESA 100x100 mm Kensington lock Ano Rozměry a váha Rozměry 610 x 499 x 190 mm Váha 6.09 kg
Ano, centrál. sklad
Gigabyte M27UA Monitor je často podceňován. Pravdou je, že monitory tvoří synergický efekt a přinášejí nejlepší výkon komponent PC. Herní monitory GIGABYTE nabízejí špičkové specifikace a kvalitu, uživatelé si mohou skutečně vychutnat špičkový výkon bez nutnosti extravagance. Uhlazený vzhled reprezentuje jednoduchost filozofie designu herní řady GIGABYTE, robustní stojan a matná povrchová úprava vytvářejí funkční a estetické vlastnosti, které přidávají další vlastnosti. Specifikace Technické Specifikace Úhlopříčka 27" Displej SS IPS Rozlišení 3840x2160 UHD Sytost barev 95% DCI-P3/128% sRGB Jas 400 cd/m2 Kontrast 1000:1 Odezva 1ms MPRT, 5ms GtG Obnovovací frekvence 160Hz Spotřeba 34 W Konektivita 2x HDMI 2.0 1x Displayport 1.4 1x Výstup na sluchátka Vlastnosti VESA Display HDR400 Flicker-free OSD Sidekick Aim Stabilizer Black Equalizer Crosshair Timer PiP/PbP Smart OD Nastavitelnost Naklánění -5°~+20° Nastavení výšky 130 mm VESA 100x100 mm Kensington lock Ano Rozměry a váha Rozměry 615 x 536 x 194 mm Váha 5,87 kg
Ano, centrál. sklad
Bazar Cooler Master HAF 700 Nesrovnatelné možnosti hardwaru a chlazení Mamutí podpora chlazení vodou Exkluzivní technologie bez použití nářadí Připraveno pro ARGB Gen2 s integrací MasterPlus+ HAF 700 je schopen osadit základní desky až SSI-EEB (E-ATX) a také grafické karty libovolné velikosti v horizontální i vertikální orientaci. Specifikace Velikost Skříně Velikost Skříně Big Tower Podporované velikosti základních desek Velikost základní desky Mini ITX, Micro ATX, ATX, E-ATX, SSI CEB, SSI EEB Pozice pro disky 2.5"/3.5" Kombo Pozice 9x Rozšiřující sloty Horizontální 8x Přední Vstup/Výstup Konektory Zvukové konektory 2x USB 3.2 4x USB 3.2 Gen2 Typ C 1x Tvrzené sklo Podpora vodního chlazení Vrchní část 2x 360, 420 mm Zadní část 240 mm Spodní část 420, 360 mm Boční část 480, 420, 360 mm Podpora ventilátorů Přední část 2x 200 mm Vrchní část 2x 200 mm; 3x 140 mm; 6x 120 mm Spodní část 3x 120 mm; 3x 140 mm Boční část 4x 120 mm; 3x 140 mm Zadní část 2x 120 mm Maximální velikosti komponentů Maximální velikost CPU chladiče 166 mm Maximální délka GPU 490 mm Maximální délka zdroje 200 mm Prachové filtry Velikost a Váha Velikost 556 x 279 x 540 mm Co je v krabici 2x SickleFlow 200mm ARGB PWM Fan 3x SickleFlow 120mm ARGB PWM Fan
Ano, centrál. sklad
Cooler Master HAF 700 Nesrovnatelné možnosti hardwaru a chlazení Mamutí podpora chlazení vodou Exkluzivní technologie bez použití nářadí Připraveno pro ARGB Gen2 s integrací MasterPlus+ HAF 700 je schopen osadit základní desky až SSI-EEB (E-ATX) a také grafické karty libovolné velikosti v horizontální i vertikální orientaci. Specifikace Velikost Skříně Velikost Skříně Big Tower Podporované velikosti základních desek Velikost základní desky Mini ITX, Micro ATX, ATX, E-ATX, SSI CEB, SSI EEB Pozice pro disky 2.5"/3.5" Kombo Pozice 9x Rozšiřující sloty Horizontální 8x Přední Vstup/Výstup Konektory Zvukové konektory 2x USB 3.2 4x USB 3.2 Gen2 Typ C 1x Tvrzené sklo Podpora vodního chlazení Vrchní část 2x 360, 420 mm Zadní část 240 mm Spodní část 420, 360 mm Boční část 480, 420, 360 mm Podpora ventilátorů Přední část 2x 200 mm Vrchní část 2x 200 mm; 3x 140 mm; 6x 120 mm Spodní část 3x 120 mm; 3x 140 mm Boční část 4x 120 mm; 3x 140 mm Zadní část 2x 120 mm Maximální velikosti komponentů Maximální velikost CPU chladiče 166 mm Maximální délka GPU 490 mm Maximální délka zdroje 200 mm Prachové filtry Velikost a Váha Velikost 556 x 279 x 540 mm Co je v krabici 2x SickleFlow 200mm ARGB PWM Fan 3x SickleFlow 120mm ARGB PWM Fan
Ano, centrál. sklad
G32QC Herný monitor Bez blikania - predchádza únave a namáhaniu očí. Nízky obsah modrého svetla - certifikované inštitútom TÜV Rheinland na ochranu zdravia očí. TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE veľkosť panela (uhlopriečka) 31.5" VA 1500R zobrazovacia plocha displeja (V x H) 697.34 x 392.26 mm podsvietenie panela/typ Typ hrany povrch displeja (bez odleskov/odleskov) Neodlesky sýtosť farieb 93 % DCI-P3 / 121 % sRGB skutočné rozlíšenie 2560 x 1440 (QHD) pixel Pitch 0.2724 x 0.2724 jas 350 cd/m2 (TYP) kontrastný pomer 3000:1 uhol pohľadu 178°(H)/178°(V) farby displeja 8 bitov čas odozvy 1 ms (MPRT) obnovovacia frekvencia 165 Hz hDR Displej VESA HDR400 bez blikania áno vstupný signál 2 x HDMI 2.0 1 x Display port 1.2 konektor slúchadiel Áno Reproduktor NEUPLATŇUJE SA Port(y) USB USB 3.0 x2 Typ napájania Napájací adaptér Spotreba energie 78 W (max.) režim úspory energie 0.5W Režim vypnutia 0.3W Napätie 19 VDC 4.74A Náklon (uhol) -5°~+20° otáčanie (uhol) NEUPLATŇUJE SA Otočný bod (uhol/smer) NEUPLATŇUJE SA Nastavenie výšky 100 mm montáž na stenu VESA 100 x 100 mm Zámok Kensington áno fyzikálne. Rozmery so stojanom (Š x V x H) 710.5 x 552.2 x 234.8 fyzikálne. Rozmery bez podstavca (Š x V x H) 710.5 x 423.3 x 102.8 rozmery boxu (Š x V x H) 860 x 555 x 190 čistá hmotnosť (Esti.) 7.8 hrubá hmotnosť (Esti.) 10.8 príslušenstvo Napájací kábel/HDMI kábel/DP kábel/USB kábel/QSG/záručná karta .
Ano, centrál. sklad
Tiskárna HP LaserJet Pro 4002dwe Parametry Rychlost černobílého tisku (ISO, A4) [7] [7] Measured using ISO/IEC 24734, excludes first set of test documents. For more information see http://www.hp.com/go/printerclaims. Exact speed varies depending on the system configuration, software application, driver, and document complexity. Doba tisku první černobílé strany (A4, připraveno) Černá: Již za 6,3 s [9] [9] Měřeno dle normy ISO/IEC 17629. Další informace naleznete na stránce http://www.hp.com/go/printerclaims. Přesné hodnoty se liší v závislosti na konfiguraci systému, softwarové aplikaci, ovladačích a složitosti dokumentu. Doba tisku první černobílé strany (A4, připraveno) Černá: Již za 8,8 s [9] [9] Měřeno dle normy ISO/IEC 17629. Další informace naleznete na stránce http://www.hp.com/go/printerclaims. Přesné hodnoty se liší v závislosti na konfiguraci systému, softwarové aplikaci, ovladačích a složitosti dokumentu. Kvalita tisku – černobíle (nejvyšší kvalita) Fine Lines (1 200 x 1 200 dpi) Technologie rozlišení tisku HP FastRes1200, HP ProRes1200, Economode Provozní zátěž (měsíční, A4) Až 80 000 stran Provozní zátěž je definována jako maximální počet stran za měsíc při tisku obrázků. Tato hodnota poskytuje srovnání odolnosti produktu ve srovnání s jinými zařízeními HP LaserJet nebo HP Color LaserJet a umožňuje zvolit vhodné nasazení tiskáren a multifunkčních zařízení, aby byly uspokojeny požadavky připojených jednotlivců nebo skupin. Doporučený měsíční objem stránky 750 až 4 000 Rychlost procesoru 1 200 MHz Jazyky tiskárny HP PCL 6, HP PCL 5e, emulace HP Postscript úrovně 3, PDF, URF, PWG Raster Displej 2-line back lit LCD graphic display Náhradní tiskové kazety HP 149A Černá originální tonerová kazeta LaserJet (~ 2 900 stran), W1490A; HP 149X Černá originální tonerová kazeta LaserJet (~ 9 500 stran), W1490X Možnost mobilního tisku Aplikace HP Smart; Apple AirPrint™; Certifikace Mopria™; Funkce Wi-Fi Direct Standardní možnost připojení 1x vysokorychlostní port USB 2.0; 1x hostitelský port USB na zadní straně; síťový port Gigabit Ethernet 10/100/1000BASE-T; Rádiový přenos 802.3az(EEE) 802.11b/g/n / 2,4 / 5 GHz Wi-Fi + Bluetooth Minimální požadavky na systém 2 GB volného místa na pevném disku; Připojení k internetu nebo webový prohlížeč. Další hardwarové požadavky operačního systému jsou k dispozici na adrese microsoft.com Minimální systémové požadavky pro Macintosh 2 GB volného místa na pevném disku; Připojení k internetu nebo webový prohlížeč. Další hardwarové požadavky operačního systému jsou k dispozici na adrese apple.com Kompatibilní operační systémy Windows 11; Windows 10; Windows Client OS; Android; iOS; macOS 10.15 Catalina; macOS 11 Big Sur; macOS 12 Monterey; macOS 13 Ventura; Chrome OS Paměť 256 MB Maximální paměť 256 MB Interní paměť Žádné Standardní výstupní zařízení pro manipulaci s papírem Výstupní zásobník na 150 listů Volitelné vstupní zařízení pro manipulaci s papírem Doplňkový třetí zásobník na 550 listů Standardní vstupní zařízení pro manipulaci s papírem Víceúčelový zásobník 1 na 100 listů, vstupní zásobník 2 na 250 listů Maximální výstupní kapacita (listy) Až 150 listů Vlastní formáty médií Zásobník 1: 76 x 127 až 216 x 356 mm; Zásobník 2, volitelný zásobník 3: 104,9 x 148,5 až 215,9 x 355,6 mm Typy médií Papír (běžný, EcoFFICIENT, lehký, těžký, kancelářský, barevný, dopisový, předtištěný, děrovaný, recyklovaný, hrubý); obálky; štítky Hmotnost médií, podporovaná Zásobník 1: 60 až 200 g/m2; Zásobník 2, volitelný zásobník 3 na 550 listů: 60 až 120 g/m2 Napájení Vstupní napětí 220 V: 220 až 240 V AC (+/-10 %), 50/60 Hz (+/-2 Hz) Spotřeba energie 495 W (probíhající tisk), 5,5 W (pohotovostní režim), 0,5 W (režim spánku), 0,5 W (automatické vypnutí/probuzení přes LAN, ve výchozím nastavení zapnuto), 0,05 W (automatické vypnutí / manuální zapnutí), 0,05 W (manuální vypnutí) Požadavky na napájení vychází z podmínek země/oblasti, kde se tiskárna prodává. Neměňte provozní napětí. Mohli byste tím poškodit tiskárnu a zneplatnit záruku. Ekoznačky Prohlášení o ekologické šetrnosti IT Specifikace dopadu na udržitelnost Produkt Forest First se službou HP+; Možnost recyklace v programu HP Planet Partners; Kompatibilní s příslušenstvím pro přístupnost; Obsahuje recyklované plasty od spotřebitelů Kompatibilita se standardem Blue Angel Ne, podrobnosti naleznete v dokumentu ECI (Ecolabel Comparison Information) Rozsah provozních teplot 10 až 32,5 °C Rozsah provozní vlhkosti 30–70% relativní vlhkost Minimální rozměry (Š x H x V) 381 x 357 x 216 mm Maximální rozměry (Š x H x V) 381 x 634 x 241 mm Rozměry balení (Š x H x V) 443 x 274 x 464 mm Rozměry palety (Š x H x V) 1 200 x 1 000 x 2 007 mm Hmotnost 8,56 kg Hmotnost balení 10,5 kg Hmotnost palety 399 kg Množství na paletě 36 Počet vrstev v paletě 4 Obsah balení Tiskárna HP LaserJet Pro 4002dwe; Předinstalovaná originální černá tonerová kazeta HP LaserJet; Příručka Začínáme; Informační leták; Záruční příručka; Regulační leták; Napájecí kabel Poznámka pod čarou pro obsah balení [2] Informace o výtěžnosti kazety dodané s tiskárnou jsou k dispozici na adrese http://hp.com/go/toneryield. Měřené hodnoty výtěžnosti odpovídají normě ISO/IEC 19752 při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost značně závisí na tištěných obrázcích a dalších faktorech. Číslo poznámky pod čarou – obsah balení [2] Kabely jsou součástí dodávky Ano, 1x USB počítač na tiskárnu Záruka 2letá záruka s opravou v autorizovaném servisním středisku. Možnosti záruky a podpory se liší v závislosti na produktu, zemi a místních zákonech. Podrobnosti o oceňovaných službách podpory a servisu společnosti HP, které jsou dostupné ve vaší oblasti, získáte na adrese hp.com/support nebo u svého smluvního dodavatele. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [1] Registrace EPEAT ve vybraných oblastech. Registrace EPEAT se v jednotlivých zemích liší. Informace o registraci v jednotlivých zemích naleznete na stránce http://www.epeat.net. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [2] Informace o výtěžnosti kazety dodané s tiskárnou jsou k dispozici na adrese http://hp.com/go/toneryield. Měřené hodnoty výtěžnosti odpovídají normě ISO/IEC 19752 při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost značně závisí na tištěných obrázcích a dalších faktorech. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [3] Funkce ukládání úloh vyžaduje zakoupení samostatné jednotky USB Flash s minimální kapacitou 16 GB. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [4] Typická spotřeba elektřiny představuje typické množství elektřiny spotřebované výrobkem za 1 týden, měřeno v kilowatthodinách (kWh). Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [5] Požadavky na napájení vychází z podmínek země/regionu, kde se tiskárna prodává. Neměňte provozní napětí. Mohli byste tím poškodit tiskárnu a zneplatnit záruku. Hodnota Energy Star vychází zpravidla z měření zařízení s napájecím napětím 115 V a v případě Blue Angel 230 V. Ne. Mějte na paměti, že tiskárny řady HP LaserJet Pro 4001 a MFP 4101 disponují v USA certifikací ENERGY STAR 3.0 a jsou funkčně ekvivalentní řadě tiskáren HP LaserJet Pro 4002 a MFP 4102, stejně jako splňují požadavky energetické účinnosti ekoštítků. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [6] Uvedené výtěžnosti odpovídají normě ISO/IEC 19752 při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost značně závisí na tištěných obrázcích a dalších faktorech. Podrobnosti naleznete na adrese http://hp.com/go/toneryield. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [7] Měřeno podle normy ISO/IEC 24734 s vyloučením první sady testovaných dokumentů. Další informace naleznete na adrese http://www.hp.com/go/printerclaims. Přesné hodnoty rychlosti se liší v závislosti na konfiguraci systému, sof
Ano, centrál. sklad
HP 410A Purpurová originální tonerová kazeta LaserJet Parametry Rozsah provozních teplot 10 až 32,5 °C Rozsah skladovacích teplot -20 až 40 °C Rozsah neprovozní vlhkosti 10–80% relativní vlhkost Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) Purpurová Technologie tisku Laser Výtěžnost stránek (barevná) cca 2 300 stran Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. Minimální rozměry (Š x H x V) 363 x 102 x 123 mm Rozměry balení (Š x H x V) 363 x 102 x 123 mm Rozměry palety (Š x H x V) 1102 x 942 x 1251 mm Hmotnost cca 0,6 kg Hmotnost balení cca 0,9 kg Hmotnost palety 239,2 kg Množství na paletě 243 Počet vrstev v paletě 9 Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) 21 Záruka Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. Obsah balení Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci Poznámky pod čarou Právní omezení
Ano, centrál. sklad
Tiskárna HP Envy 6110e All-in-One Parametry Funkce Tisk, kopírování, skenování, mobilní fax Podporuje multitasking Ne Rychlost tisku – černobíle (ISO, A4) Až 10 str./min Rychlost barevného tisku (ISO, A4) Až 7 str./min [6] Doba tisku první černobílé strany (A4, připraveno) Černá: Již za 19 s Není k dispozici Provozní zátěž (měsíční, A4) Až 1 000 stran [7] Pracovní cyklus je maximální počet stránek, které lze vytisknout za měsíc, ale tento objem stránek se nedoporučuje průběžně tisknout. Doporučený měsíční objem stránky 100 až 400 [8] Aby bylo dosaženo optimálního výkonu zařízení, společnost HP doporučuje nepřekračovat doporučený měsíční objem tisku. Technologie tisku HP Thermal Inkjet Včetně ovladačů tiskárny HP PCL 3 GUI Kvalita černobílého tisku (nejlepší) Černá: Až 1 200 x 1 200 vykreslené dpi (při tisku z počítače) Barva: Optimalizované rozlišení až 4 800 x 1 200 dpi barevně (při tisku z počítače na vybrané fotopapíry HP a vstupním rozlišení 1 200 dpi) Displej 2.4" Diagonal Color Capacitive Touchscreen (320 x 240) Rychlost procesoru 800 MHz Tiskové kazety/lahve, číslo 2 (černá, tříbarevná) Jazyky tiskárny HP PCL 3 GUI; HP PCLm (HP Apps/UPD); PJL (Printer Job Language); URF (AirPrint) Náhradní tiskové kazety Černá originální inkoustová kazeta HP 308 (výtěžnost cca 160 stran) 7FP21UE; Tříbarevná originální inkoustová kazeta HP 308 (výtěžnost cca 120 stran) 7FP20UE; Originální černá inkoustová kazeta HP 308e EvoMore (výtěžnost cca 320 stran) 7FP22UE Bezdrátové připojení Ano, vestavěné rozhraní Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac Standardní možnost připojení 1× vysokorychlostní port USB 2.0 (zařízení); 1× rozhraní Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac, dvoupásmové Minimální požadavky na systém Microsoft Windows 11, 10: 32/64bitový, 2 GB volného místa na pevném disku, internetové připojení, Microsoft Internet Explorer nebo Edge. macOS 12 Monterey; macOS 13 Ventura; macOS 14 Sonoma; macOS 15 Sequoia; 2GB pevný disk; Vyžaduje internetové připojení Kompatibilní operační systémy Windows 11; Windows 10; macOS 12 Monterey; macOS 13 Ventura; macOS 14 Sonoma; macOS 15 Sequoia; Operační systém Linux Windows 10 (32bitový/64bitový), Windows 11 (32bitový/64bitový); Mac OS 12, 13 a 14; Linux (více informací naleznete na stránce http://hplipopensource.com/hplip-web/index.html) Možnost mobilního tisku Aplikace HP; Apple AirPrint; Chrome OS; Plugin tiskové služby HP (tisk Android); Certifikace Mopria; Služba tisku Mopria [4] Možnost mobilního tisku Aplikace HP; Apple AirPrint; Chrome OS; Plugin tiskové služby HP (tisk Android); Certifikace Mopria; Služba tisku Mopria [4] Standardní velikost paměti 256 MB paměti DDR3 Maximální paměť 256 MB paměti DDR3 Standardní vstupní zařízení pro manipulaci s papírem Vstupní zásobník až na 100 listů Standardní výstupní zařízení pro manipulaci s papírem Výstupní zásobník na 25 listů Oboustranný tisk Automaticky Podporované formáty médií A4; A5; B5; Obálka formátu DL; Obálka formátu C6, A6, 10 × 15 cm Vlastní formáty médií Jednostranně: 76,2 × 127 mm až 216 × 304,8 mm; Oboustranně: 76,2 × 127 mm až 216 × 297 mm Typy médií Běžný papír; Papíry HP Photo Paper; Papíry HP Matte Brochure nebo Professional Paper; Papír HP Matte Presentation Paper; Papír HP Glossy Brochure nebo Professional Paper; Další fotografické papíry pro inkoustové tiskárny; Další matné papíry pro inkoustové tiskárny; Další lesklé papíry pro inkoustové tiskárny; Běžný papír, lehký/recyklovaný Hmotnost média, doporučeno 75 g/m2 Hmotnost médií, podporovaná Běžný papír: 60 až 90 g/m2; Obálky HP: 75 až 90 g/m2; Karty HP: až 200 g/m2; Fotografický papír HP: až 300 g/m2 Bezokrajový tisk Ano (až 8,5 × 12“, 216 × 305 mm) Typ skeneru Ploché provedení Formát uložení skenovaného dokumentu JPG; Základní soubor PDF; PNG; TIF; HEIF Rozlišení optického skenu Až 1 200 dpi Bitová hloubka 24bitové Velikost skenovaného dokumentu, maximální 216 x 297 mm Standardní funkce digitálního odesílání Každodenní skenování (skenování do PDF); Skenování do e-mailu; Skenování do e-mailu (ze softwaru); Skenování do e-mailu (PDF, JPG); Skenování do e-mailu (prostřednictvím aplikace pro řízení tiskárny); Skenování do souboru (ze softwaru); Skenování do souboru (PDF, JPG); Skenování do počítače; Skenování do počítače (PDF, JPG); Skenování do cloudu HP Podporované formáty souborů JPG; PDF; TIF Vstupní režimy skenování Mobilní rozhraní, software HP Scan, aplikace HP Rozlišení kopií (černý text) Až 300 x 300 dpi Rozlišení kopírování (barevný text a grafika) 300 x 300 dpi Nastavení zmenšení/zvětšení kopie Prostřednictvím aplikace HP Maximální počet kopií Až 99 kopií Faxování Ano, mobilní fax (pouze odesílání) Napájení Vstupní napětí (WW): 100 až 240 VAC (±10 %), 50/60 Hz, 700 mA. Vstupní napětí (Indie): 200 až 240 VAC (±10 %), 50/60 Hz (±3 Hz), 400 mA Spotřeba energie 4,25 W (pohotovostní režim); 1,90 W (režim spánku); 0,175 W (vypnuto) [3] Požadavky na napájení vycházejí z podmínek země/regionu, kde se tiskárna prodává. Neměňte provozní napětí. Mohli byste tím poškodit tiskárnu a ztratit nárok na záruční opravu. Ekoznačky Prohlášení o ekologické šetrnosti IT Specifikace dopadu na udržitelnost Možnost recyklace v rámci programu HP Planet Partners; Produkt s podporou iniciativy Forest First se službou HP+; 60% podíl pospotřebních recyklovaných plastů Rozsah provozních teplot 5 až 40 °C Minimální rozměry (Š x H x V) 433 × 361 × 136 mm Maximální rozměry (Š x H x V) 433 × 513 × 136 mm Rozměry balení (Š x H x V) 473 × 172 × 411 mm Rozměry palety (Š x H x V) 1 197 × 950 × 2 478 mm Hmotnost 11.28 lb(5,13 kg Hmotnost balení 7,05 kg Hmotnost palety 583 kg Množství na paletě 84 Počet vrstev v paletě 6 Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [1] Rozměry se mohou lišit podle konfigurace Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [2] Hmotnost závisí na konfiguraci Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [3] Měření spotřeby energie vychází z testovací procedury ENERGY STAR OM při vstupním napětí 230 V AC a frekvenci 50 Hz. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [4] Bezdrátové rozhraní je kompatibilní pouze se zařízeními pracujícími v pásmu 2,4 a 5,0 GHz. Další informace naleznete na stránce http://hp.com/go/mobileprinting. Wi-Fi je registrovaná ochranná známka asociace Wi-Fi Alliance. Podporuje frekvence 5,0 GHz a 2,4 GHz až na 12 kanálech, které se vzájemně nepřekrývají, v porovnání se 3 nepřekrývajícími se kanály pouze na frekvenci 2,4 GHz. Podporuje 5,0GHz pásmo (až 150 Mbit/s) ve srovnání s 2,4GHz pásmem (až 72,2 Mbit/s). Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [5] Údaje o rychlostech byly aktualizovány tak, aby odrážely současné testovací metody používané v oboru. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [6] Po vytištění první stránky nebo první sady zkušebních stránek ISO. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/printerclaims. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [7] Provozní zátěž je definována jako maximální počet stran za měsíc při tisku obrázků. Tato hodnota poskytuje srovnání odolnosti produktu s jinými zařízeními HP LaserJet nebo HP Color LaserJet a umožňuje zvolit vhodné nasazení tiskáren a multifunkčních zařízení, aby byly uspokojeny požadavky připojených jednotlivců nebo skupin. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [8] Společnost HP doporučuje, aby byl počet vytištěných stran za měsíc kvůli optimálnímu výkonu zařízení v uvedeném rozsahu s ohledem na další faktory, včetně doplňování spotřebního materiálu. Obsah balení Tiskárna HP Envy 6110e All-in-One; Zaváděcí černá kazeta HP 308; Zaváděcí tříbarevná kazeta HP 308; Leták s regulačními informacemi; Průvodce nastavením; Referenční příručka; Napájecí kabe
Ano, centrál. sklad
Spusť. Přibliž. Cvakni. Žasni. Bezvadnou fotku nebo video teď uděláš raz dva. Ovládání fotoaparátu představuje jednodušší způsob, jak se rychle dostat k fotografickým nástrojům. Posouváním prstu doladíš expozici nebo hloubku ostrosti, přepneš mezi objektivy anebo přiblížíš záběr digitálním zoomem – přesně podle svých představ. Úplně nová fotosoustava. Hraj si s ohniskem. Všestranná nová fotosoustava iPhonu 16 dělá krásné fotky. Z blízka i z dálky. 48MP Fusion fotoaparát funguje, jako by měl dva objektivy v jednom. Pořídíš jím nádherné záběry se supervysokým rozlišením a na přibližování máš 2× zoom v optické kvalitě. A ultraširokoúhlý fotoaparát umí kromě záběrů s širším zorným úhlem taky makro obrázky z extrémní blízkosti. V podstatě tak máš v kapse čtyři objektivy. A prostorový záznam ti dokonce dovoluje vytvářet 3D fotky a videa. Zaostři na detail. Zachyť celek. Novým ultraširokoúhlým fotoaparátem s automatickým zaostřováním uděláš neuvěřitelně ostré a detailně vykreslené makro fotky – i videa. Dostaneš do záběru širší scénu a nemusíš přitom ustoupit ani o píď. A protože má fotoaparát větší světelnost a pixely, dokáže zachytit až 2,6× víc světla, takže i fotky pořízené v přítmí vycházejí líp. Čip A18. Superrychlý. Superchytrý. Speciálně navržený čip A18 přeskočil A16 Bionic v iPhonu 15 o dvě generace. Podporuje pokročilejší fotografické a video funkce, jako jsou fotografické styly nebo ovládání fotoaparátu. A jeho mimořádná energetická úspornost prodlužuje výdrž baterie. Dřív si budeš muset dobít baterky ty. iPhone 16 je nově navržený tak, aby se do něj vešla větší baterie. V kombinaci s čipem A18 to znamená velký skok ve výdrži baterie, i když je telefon nabitý novými funkcemi. Takže můžeš hrát do aleluja nebo sledovat jeden díl seriálu za druhým. Přicvakni novou MagSafe nabíječku s ještě rychlejším, až 25W bezdrátovým nabíjením, která ve spojení s 30W nebo silnějším napájecím adaptérem nabije telefon zhruba za 30 minut až na 50 % Akční tlačítko umí víc, než čekáš. Bez čekání. Akční tlačítko iPhonu 16 je zkratka k tvojí oblíbené funkci. Jeho podržením spustíš svítilnu, diktafon, tichý režim nebo jednu z dalších akcí. Můžeš si dokonce nastavit zkratku na otevření aplikace nebo spuštění série úkonů a taky měnit akce v závislosti na denní době nebo aktuální poloze. A klidně prováděj úkony rovnou v aplikacích, třeba si nastav budík nebo objednej kafe. Technická specifikace Rozměry (V x Š x H): 161 x 78 x 8 mm Hmotnost: 199 g Velikost displeje: 6,7" Rozlišení displeje: 2796 x 1290 Typ displeje: Super Retina XDR Typ skla displeje: Ceramic Shield Maximální jas displeje: 2000 nitů Always-on Displej: ano Velikost úložiště: 512 GB Slot na paměťovou kartu: ne Typ hlavní SIM karty: nanoSIM Typ vedlejší SIM karty: eSIM Operační systém: iOS Verze operačního systému při uvedení na trh: iOS 18 Počet jader procesoru: 6 Čipová sada: Apple A18 Verze Bluetooth: 5.3 Nabíjení: rychlonabíjení, bezdrátové nabíjení Qi Maximální příkon: 25 W pro bezdrátové nabíjení, 20 W pro drátové nabíjení Počet objektivů zadního fotoaparátu: 2 Rozlišení zadního fotoaparátu: 48 MPx Počet objektivů předního fotoaparátu: 1 Rozlišení předního fotoaparátu: 12 MPx Maximální rozlišení videa: 4K UHD Funkce fotoaparátu: 4x optický/bezztrátový zoom, elektronická stabilizace obrazu, optická stabilizace obrazu, přední videokamera, blesk, FaceTime kamera Odemykání telefonu: FaceID Senzory: G-senzor, senzor přiblížení, senzor okolního světla, digitální kompas, gyroskopický senzor, barometr, čtečka obličeje Stupeň krytí proti vodě: IP68 Barva: bílá
Ano, centrál. sklad
Purpurová originální tonerová kazeta HP 212A LaserJet Parametry Rozsah provozních teplot 15 až 30 °C Rozsah skladovacích teplot -20 až 40 °C Rozsah neprovozní vlhkosti 10 až 95 % RV Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) Purpurová Technologie tisku Laser Výtěžnost stránek (barevná) 4 500 stran Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. Minimální rozměry (Š x H x V) 55 x 78 x 289 mm Minimální rozměry (Š x H x V) 2.16 x 3.07 x 11.38 in Rozměry balení (Š x H x V) 395 x 147 x 161 mm Rozměry palety (Š x H x V) 1 198 x 997 x 1 271 mm Rozměry palety 47.2 x 39.3 x 50 in Hmotnost cca 0,86 kg Hmotnost ~1.89 lb Hmotnost balení cca 1,16 kg Hmotnost palety 402 lb Hmotnost palety 132 kg Množství na paletě 96 Počet vrstev v paletě 7 Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) 16 Záruka Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. Obsah balení Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci Poznámky pod čarou Právní omezení
Ano, centrál. sklad
H610M K DDR4 (rev.1.0) Intel H610 Motherboard with PCIe 4.0* Design, Gen3 x4 M.2 , Realtek Gaming LAN , Anti-Sulfur Resistor, Smart Fan 6 Supports Intel Core™ 14th/ 13th /12th processors Dual Channel Non-ECC Unbuffered DDR4, 2 DIMMs GbE LAN with Bandwidth Management NVMe PCIe 3.0 x4 M.2 High Quality Audio Capacitors and Audio Noise Guard Smart Fan 6 Features Multiple Temperature Sensors , Hybrid Fan Headers with FAN STOP GIGABYTE APP Center, Simple and Easy Use Anti-Sulfur Resistors Design CPU LGA1700 socket: Support for the 14th, 13th, and 12th Generation Intel Core™, Pentium Gold and Celeron Processors L3 cache varies with CPU (Please refer to "CPU Support List" for more information.) Chipset Intel H610 Express Chipset Memory Support for DDR4 3200/3000/2933/2666/2400/2133 MT/s memory modules 2 x DDR4 DIMM sockets supporting up to 64 GB (32 GB single DIMM capacity) of system memory Dual channel memory architecture Support for ECC Un-buffered DIMM 1Rx8/2Rx8 memory modules (operate in non-ECC mode) Support for non-ECC Un-buffered DIMM 1Rx8/2Rx8/1Rx16 memory modules Support for Extreme Memory Profile (XMP) memory modules (Please refer "Memory Support List" for more information.) Onboard Graphics Integrated Graphics Processor-Intel HD Graphics support: 1 x HDMI port, supporting a maximum resolution of 4096x2160@60 Hz * Support for HDMI 2.1 version and HDCP 2.3. (Graphics specifications may vary depending on CPU support.) Audio Realtek Audio CODEC High Definition Audio 2/4/5.1/7.1-channel * To configure 7.1-channel audio, access the audio software for audio settings LAN Realtek GbE LAN chip (1 Gbps/100 Mbps) Expansion Slots CPU: 1 x PCI Express x16 slot, supporting PCIe 4.0 and running at x16 Chipset: 1 x PCI Express x1 slot, supporting PCIe 3.0 and running at x1 Storage Interface Chipset: 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2260/2280 PCIe 3.0 x4/x2 SSD support) 2 x SATA 6Gb/s connectors USB Chipset: 4 x USB 3.2 Gen 1 ports (2 ports on the back panel, 2 ports available through the internal USB header) 6 x USB 2.0/1.1 ports (4 ports on the back panel, 2 ports available through the internal USB header) Internal I/O Connectors 1 x 24-pin ATX main power connector 1 x 8-pin ATX 12V power connector 1 x M.2 Socket 3 connector 2 x SATA 6Gb/s connectors 1 x CPU fan header 1 x system fan headers 1 x front panel header 1 x front panel audio header 1 x USB 3.2 Gen 1 header 1 x USB 2.0/1.1 headers 1 x Trusted Platform Module header (For the GC-TPM2.0 SPI/GC-TPM2.0 SPI 2.0 module only) 1 x Clear CMOS jumper Back Panel Connectors 1 x HDMI port 2 x USB 3.2 Gen 1 ports 4 x USB 2.0/1.1 ports 1 x RJ-45 port 3 x audio jacks I/O Controller iTE I/O Controller Chip H/W Monitoring Voltage detection Temperature detection Fan speed detection Water cooling flow rate detection Fan fail warning Fan speed control * Whether the fan speed control function is supported will depend on the cooler you install. BIOS 1 x 128 Mbit flash Use of licensed AMI UEFI BIOS PnP 1.0a, DMI 2.7, WfM 2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 5.0 Unique Features Support for APP Center * Available applications in APP Center may vary by motherboard model. Supported functions of each application may also vary depending on motherboard specifications. @BIOS EasyTune Smart Backup System Information Viewer Support for Q-Flash Support for Xpress Install Bundled Software Norton Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software Operating System Support for Windows 11 64-bit Support for Windows 10 64-bit Form Factor Micro ATX Form Factor; 22.6cm x 18.5cm
Ano, centrál. sklad
Nyní můžete mít z tašky pro ochranou vašeho notebooku skutečně dobrý pocit. Profesionální taška na 14,1palcové notebooky HP byla navržena tak, aby nejen chránila notebook a umožnila uspořádat příslušenství, ale také používá materiály šetrné k životnímu prostředí, které jsou odolné, snadno se čistí a jsou navrženy s důrazem na vaše pohodlí. Tyto tašky navíc nabízíme s vnitřní podšívkou a zipem v zajímavých barvách. Udržitelný styl Noste a chraňte svůj notebook ve velkém stylu a s dobrým pocitem. Hlavní část materiálu profesionální tašky na 14,1palcové notebooky HP je vyrobena ze 100% recyklovaných plastů pocházejících z oceánu a všechny štítky, šňůrky a vycpávky jsou vyrobeny ze 100% recyklovaných biologicky rozložitelných materiálů. Nově navíc v krásných barvách. Uzpůsobení typu Popadněte a běžte Univerzální taška na notebook je pohodlná za všech okolností. Noste ji přes hrudník nebo prostě chytněte madla a vyrazte na cestu. Pohodlný rukáv navíc můžete použít u většiny madel kufru, takže dojíždění a cestování nebylo nikdy snadnější. Pohodlné a všestranné Jedná se o mimořádně pohodlnú tašku. Stačí dát na záda nebo popadnout horní rukojeť a můžete vyrazit. Praktický průchod pro rukojeť je kompatibilní s většinou rukojetí kolečkových kufrů a usnadňuje dojíždění i cestování. Specifikace Rozměry produktu (Š x H x V) 38 × 27 × 5,2 cm Hmotnost produktu 0,49 kg Co je v krabici HP Professional 14.1-inch Laptop Bag
Ano, centrál. sklad
Výkonný křížový skartovač papíru s prostornou nádobou, ideální pro domácí kancelář a malé kanceláře. ? Skartuje papír (včetně spon) a platební karty ? Kapacita až 11 listů (A4, 70 g/m2) na jeden průchod ? Prostorná 21litrová nádoba – pojme až 200 listů skartovaného A4 papíru ? Bezpečnostní úroveň P-4 – rozřeže jeden list A4 na 440 částic ? LED indikátor přehřátí – ochrana proti přetížení ? Sledovací okénko nádoby – snadná kontrola zaplnění odpadu ? Možnost použití bez odpadního sáčku Pokročilé funkce: ?? Automatický start-stop a manuální zpětný chod – snadné odstranění zaseknutého papíru ?? Zařízení funguje pouze tehdy, pokud je nádoba správně umístěna – zvýšená bezpečnost ?? Tepelná ochrana – zabraňuje přehřátí skartovače Používejte skartovač doma i v kanceláři, aby se důvěrné dokumenty nedostaly do běžného odpadu.
Ano, centrál. sklad
Rozbaleno, kompletní Optoma IFPD PC OPS72A-i5-8G-256GB Optoma OPS72A-i5-8G-256G je dokonalou odpovědí na vaše rostoucí požadavky na výpočetní výkon. Toto lehké zásuvné zařízení je navrženo tak, abyste mohli co nejlépe využít svůj interaktivní plochý dotykový displej (IFPD) Optoma Creative Touch. Kompatibilní s IFPD Optoma Creative Touch. Operační systém není součástí dodávky. Kompatibilní s operačním systémem Microsoft Windows 11. Rozšiřuje možnosti interaktivního displeje Creative Touch Sloty uvnitř interaktivního displeje pro maximální pohodlí a bezpečnost Ideální pro náročné vzdělávací a firemní prostředí Připojení OPS znamená, že si nákup zajistíte do budoucna díky známému standardu. Specifikace Obecné Rozměry (š x h x v) mm 180 x 119 x 30 Napájení 12V-19V DC Připojení Vstupy 4 x USB 3.0, 1 x USB-C, 1 x Mic 3,5 mm, 1 x RJ45, 1 x DisplayPort 4K Čistá hmotnost 0.6 kg Hrubá hmotnost 0.97 kg Systém Paměť 8GB Úložiště 256GB CPU i5-12450H RAM 8 GB DDR4 SSD (GB) 256 Grafika Intel UHD Graphics Chipset SOC Vytváření sítí Integrovaný 10/100/1000M WiFi 802.11 a/b/g/n/ac/ax Bluetooth 5.2 Počet vstupů USB 3.0 4 Počet vstupů RJ45 LAN 1 Počet výstupů pro sluchátka 1 Počet mikrofonních vstupů 1 Počet DP 1 Počet výstupů HDMI 1
Ano, centrál. sklad
Purpurová originální tonerová kazeta HP 659A LaserJet Parametry Rozsah provozních teplot 10 až 32,5 °C Rozsah skladovacích teplot -20 až 40 °C Rozsah neprovozní vlhkosti 10–90% relativní vlhkost Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) Purpurová Technologie tisku Laser Výtěžnost stránek (barevná) 13 000 stran Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. Minimální rozměry (Š x H x V) 483 x 155 x 198 mm Rozměry balení (Š x H x V) 483 x 155 x 198 mm Rozměry palety (Š x H x V) 1 127 x 956 x 1 134 mm Hmotnost 1,3 kg Hmotnost balení 1,84 kg Hmotnost palety 149,3 kg Množství na paletě 70 Počet vrstev v paletě 5 Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) 11 Záruka Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. Obsah balení Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci Poznámky pod čarou Právní omezení
Ano, centrál. sklad
HP 72 Azurová inkoustová kazeta DesignJet, 130 ml Parametry Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) Azurová Typy inkoustu Báze barviva Objem tiskové kazety/lahvičky 130 ml Rozsah provozních teplot 15 až 35 °C Rozsah skladovacích teplot 15 až 35 °C Rozsah neprovozní vlhkosti 20 až 80 % RH Minimální rozměry (Š x H x V) 202 × 40 × 129 mm Rozměry balení (Š x H x V) 202 × 40 × 129 mm Rozměry palety (Š x H x V) 1 219 × 1 016 × 1 500 mm Hmotnost 0,192 kg Hmotnost balení 0,24 kg Hmotnost palety 463 kg Množství na paletě 1680 Počet vrstev v paletě 6 Záruka Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. Obsah balení Inkoustová kazeta Poznámky pod čarou Právní omezení
Ano, centrál. sklad
Purpurová originální inkoustová kazeta HP 937 Parametry Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) Purpurová Objem tiskové kazety/lahvičky 10 ml Výtěžnost stránek (barevná) 800 standardních stran dle normy ISO/IEC 19752 Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek Testováno v zařízení řady HP Officejet Pro 9100. Přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti jsou k dispozici na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. Rozsah provozních teplot 15 až 35 °C Rozsah skladovacích teplot 0 až 40 °C Rozsah neprovozní vlhkosti 5 až 80 % RV Minimální rozměry (Š x H x V) 114,8 x 23,9 x 100,1 mm Minimální rozměry (Š x H x V) 4.52 x 0.94 x 3.94 in Rozměry balení (Š x H x V) 114,8 x 23,9 x 100,1 mm Rozměry palety (Š x H x V) 1 016 x 1 219,2 x 1 333,5 mm Rozměry palety 40 x 48 x 52.5 in Hmotnost cca 0,04 kg Hmotnost balení cca 0,05 kg Hmotnost balení ~0.12 lb Hmotnost palety 288,2 kg Hmotnost palety 634.9 lb Množství na paletě 4224 Počet vrstev v paletě 11 Záruka Na inkoustové kazety a tiskové hlavy HP se během záruční doby poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. Obsah balení 1 kazeta Poznámky pod čarou Právní omezení
Ano, centrál. sklad
ACER PC AiO Aspire C27-2G (LUBC5120U) Part Number : DQ.BRSEC.002 Procesor Typ procesoru: Intel Model procesoru: Core 5 120U Počet jader procesoru: 10 Frekvence procesoru: 1,4 GHz Zobrazení a grafika Úhlopříčka displeje: 27" Rozlišení displeje: FHD 1920 x 1080 Typ displeje: Glare Obnovovací frekvence: 100 Hz Dotykový displej: Ne Grafická karta: Intel UHD Graphics Operační systém Operační systém: Windows 11 Operační paměť Kapacita paměti: 8 GB Typ paměti: DDR 5 Mechanika a disk Typ pevného disku: M.2 SSD Kapacita disku: 512 GB Výbava Reproduktor: Ano Webkamera: Ano Čtečka paměťových karet: Ne Optická mechanika: Ne Připojení a Sítě Wi-Fi: Ano BT: Ano LAN: Ano Rozhraní HDMI out DP out 1x USB-C 5x USB Popis napájení 65W Fyzické charakteristiky Barva: Black Obsah balení Wired black keyboard (USB) Wired optical mouse (USB)
Ano, centrál. sklad
BAZAR - LEXI-Net 19" nástěnný rozvaděč 18U - poškozený obal, malá promáčklina šířka 600mm, hloubka 600mm, nosnost 60 kg, skleněné dveře, svařovaný, šedý Technické specifikace: Rozměr: 19" Výška: 18U (901 mm) Šířka: 600 mm Hloubka: 600 mm Materiál: za studena válcovaná ocel Tloušťka: konstrukční díly 2,0 mm ostatní 1,2 mm Povrchová úprava: komaxitová vypalovaná barva RAL7035 - šedá antikorozní úprava Nosnost: 60 kg
Ano, centrál. sklad
rozbaleno, komplet ACER Dotykové pero Active Stylus ASA410 Jedno pero, které vládne všem Automaticky podporuje AES 2.0, USI 2.0, MPP 2.5. Bezproblémová kompatibilita, žádné nastavování Stačí jej vzít do ruky a začít psát bez jakéhokoli postupu nastavení připojení. Přesné psaní, přirozený pocit Díky 4 096 úrovním tlaku, podpoře náklonu a citlivé síle hrotu 10g-450g si vychutnejte hladké a přesné psaní, tahy pro skutečný zážitek z psaní a kreslení jako perem. Lehký design, dlouhá výdrž baterie Ultralehká konstrukce je navržena pro snadné používání a snižuje únavu ruky. Napájení baterií AAAA, poskytuje až 96 hodin pohotovostního režimu pro nepřerušované fotografování. Technické specifikace Model: ASA410 Typ baterie: 1 x AAAA Alkaline dry cell battery Protokoly: AES 2.0, USI 2.0, MPP 2.5, zpětná kompatibilita Hrot pera: POM (Polyoxymethylene) Úroveň tlaku: 4096 úrovní Síla hrotu: 10g – 450g Rozměry: 140mm±1.0mm, průměr 9.5mm Podpora náklonu: Ano, 0-60° Hmotnost: 16,5g Materiál: Plastic Barva: Black Podpora notebooků: Pro většinu dotkyových notebooků Acer TravelMate/Aspire/Spin/Chromebooků s podporou AES a USI
Ano, centrál. sklad
Canon EOS 2000D Fotoaparát Canon EOS 2000D je díky jednoduchému a intuitivnímu ovládání ideální první zrcadlovkou, která zachytí vaše vzpomínky s krásným rozostřeným pozadím, abyste je poté mohli snadno sdílet. Pusťte se do nenáročného vyprávění příběhů s digitální zrcadlovkou Pomocí 24,1megapixelového fotoaparátu EOS 2000D snadno pořizujte fotografie v kvalitě digitální zrcadlovky a natáčejte videa v rozlišení filmové kvality Full HD, a to i v obtížných, špatně osvětlených situacích. Snímky můžete okamžitě sdílet a pořizovat dálkově pomocí možností připojení přes Wi-Fi*, NFC** a aplikaci Canon Connect. Úžasné fotografie a videa filmové kvality S vylepšeným 24,1megapixelovým snímačem, který má 19× větší povrch než mnoho smartphonů***, budete snímat příběhy s krásným rozostřeným pozadím, a to i za nepříznivých světelných podmínek. Snadná kreativita Vyzkoušejte instruované snímání s živým náhledem v Kreativním automatickém režimu a pomocí kreativních filtrů dodejte snímkům jedinečný výsledný vzhled. S Automatickým inteligentním scénickým režimem stačí zaměřit a stisknout spoušť. Nechte každodenní momenty ožít s fotoaparátem EOS 2000D Vytvářejte ze spontánních momentů kreativní videa v rozlišení Full HD nebo použijte funkci Videomomentka ke snadnému zachycení nejlepších momentů svého dne. Fotografujte s jistotou Přesné automatické zaostření, rychlost 3 sn./s a procesor DIGIC 4+ vám umožní zachytit daný okamžik právě tak, jak si ho pamatujete. Užívejte si snadného nastavení kompozice s optickým hledáčkem a prohlédněte si výsledky na 7,5cm displeji LCD. Snadné sdílení, dálkové snímání Okamžitě přenášejte své příběhy do chytrého zařízení, odkud je můžete snadno sdílet nebo zálohovat v cloudové službě Irista. A snímejte dálkově pomocí Wi-Fi*, NFC** a aplikace Canon Camera Connect. Objevte model EOS 2000D Popusťte uzdu své tvořivosti a snadno zachyťte všechny své vzpomínky. Objevte možnosti digitální zrcadlovky Snadného průvodce fotografováním s digitální zrcadlovkou najdete v aplikaci Canon Photo Companion (ke stažení pro systém Android a iOS). Až budete připraveni, přidejte další objektivy a příslušenství, nebo vezměte ovládání fotoaparátu do svých rukou. Volitelné příslušenství: dobíjecí lithium-iontová baterie LP-E10 GPS přijímače GP-E2 Paměťové karty SD, SDHC nebo SDXC Nabíječka baterií LC-E10E Kompaktní napájecí adaptér CA-PS700 s DC propojkou DR-E10 Oční mušle Ef Pryžový rámeček Ef Dioptrické korekční čočky řady E Nástavec okuláru EP-EX15II Úhlový hledáček C Zvětšovací očnice MG-Ef Polotuhé pouzdro EH26-L, EH27-L Ochranná tkanina PC-E1, PC-E2 Brašna přes rameno SB10, SB100 Batoh BP10, BP12, BP100 Brašna MS10, MS11 Jednoramenný batoh SL100 Pistolová brašna HL100 Všechny objektivy EF a EF-S Canon Speedlite (270EX II, 430EX III-RT, 600EX II-RT, kruhový makroblesk Lite MR-14EX II, dvojitý makroblesk Lite MT-26EX-RT, vysílač Speedlite Transmitter ST-E2, vysílač Speedlite Transmitter ST-E3-RT) Dálková spoušť RS-60E3, Dálkový ovladač s časovačem TC-80N3 s použitím adaptéru dálkového ovladače RA-E3 Řemínek na ruku E2, přijímač GPS GP-E2, kabel HDMI HTC-100, kabel rozhraní IFC400PCU Pozn.: * Připojení a funkce Wi-Fi se liší podle modelu a oblasti. Ne všechny funkce a zařízení jsou podporovány. Podrobnosti najdete v kompletních specifikacích. ** Kompatibilní zařízení se systémem Android a technologií NFC. *** Ve srovnání s běžnými smartphony se snímačem typu 1/2,5 až 1/3. Na základě výzkumu společnosti Canon. **** Vyžaduje kompatibilní zařízení se systémem iOS nebo Android. Kompletní informace naleznete v úplných specifikacích. ***** Vyžaduje kompatibilní zařízení se systémem iOS nebo Android. Více informací naleznete v obchodech Apple App store nebo Google Play Store.
Ano, centrál. sklad
model externího 2.5" pevného disku WD My Passport v černé barvě. Specifikace: •kapacita 500GB •rozhraní USB 3.0 6 Gb/s (zpětně kompatibilní s rozhraním USB 2.0 480 Mb/s) •ochrana přístupu heslem a 256-bit hardwarové šifrování •nevyžaduje napájecí zdroj •přiložený software: WD SmartWare™ (umožňuje automatické, přírustkové zálohování, obnovu dat do původních složek, WD SmartWare control center) •kompatibilita systému: Formátování NTFS pro systémy Windows XP, Windows Vista, Windows 7. Vyžaduje formátování pro systémy Mac OS X Leopard, Snow Leopard •rozměry: 111 x 15 x 82 mm (d x v x š) •hmotnost: 138 g •obsah balení: přenosný pevný disk, kabel USB, WD SmartWare™ software, rychlá instalační příručka •záruka 2 roky Automat - přesun REN-EXT BAZAR|Bazar,Repas,Vratka,Opraveno,Poskozen,Poškozen,Rozbaleno,Repair,výstavy,vystavy:pro nasledny prodej BAZAR|Bazar,Repas,Vratka,Opraveno,Poskozen,Poškozen,Rozbaleno,Repair,výstavy,vystavy:prodej
Ano, centrál. sklad
Tineco iFLOOR Y2 Plus CZ&SK Tineco iFLOOR Y2 Plus – vysává a současně myje podlahy Podlahová myčka Tineco iFLOOR Y2 Plus na první pohled zaujme elegantním designem a výrazným barevným provedením – a to je teprve začátek. Díky nejnovějším technologiím bude každodenní úklid rychlejší, snadnější a hygieničtější. Poradí si se všemi typy tvrdých podlah a po skončení práce se sám vyčistí, aby byl připraven na další použití. Technologie MHCBS: Dokonale čistý kartáč během každého úklidu Inovativní systém MHCBS (Multi-stage Hybrid Cleaning Brush System) zajišťuje, že kartáčový válec zůstává během celého úklidu vždy čistý – bez šíření nečistot zpět na podlahu. Díky neustálému oplachu válce čistou vodou, konstantní rychlosti 450 otáček za minutu a integrované plovoucí škrabce, která efektivně odstraňuje veškeré nečistoty, si můžete být jisti, že vaše podlaha bude perfektně umytá – a to s minimální námahou. MHCBS navíc pomáhá udržet vnitřní části zařízení hygienicky čisté, což zvyšuje jeho životnost a zajišťuje maximální výkon při každém použití. Ochrana proti zamotávání vlasů a chlupů Speciální hřebenová škrabka zachycuje vlasy, odděluje je a zabraňuje tak jejich zamotávání, zatímco rovná škrabka se postará o dokonalé setření špinavé vody. Díky přesnému zarovnání obou škrabek s kartáčovým válcem zůstává podlahová myčka účinná i při dlouhodobém používání. Až 30 minut provozu na jedno nabití Tineco iFLOOR Y2 Plus zvládne až 30 minut provozu v závislosti na zvoleném výkonu. To bohatě stačí na úklid běžné domácnosti bez nutnosti přerušení. Efektivní čištění u stěn a v rozích Díky chytrému tvarování spodní části kartáčové hlavy se dostanete až těsně ke stěnám a do rohů místností. Už žádné domývání hadrem nebo mopem – tato podlahová myčka se postará také o těžko přístupná místa. Samočištění jedním kliknutím Po skončení úklidu stačí stisknout tlačítko a celý vnitřní systém se automaticky vyčistí. Od kartáče až po trubice – celé zařízení tak bude hygienicky čisté a připravené k dalšímu použití. Inovativní technologie pro čistou domácnost Tineco iFLOOR Y2 Plus je vybaven špičkovými technologiemi, které z něj dělají ideálního pomocníka pro každodenní úklid. Ovládání je intuitivní, údržba snadná a výsledky vždy perfektní. Ideální pro všechny typy tvrdých podlah Díky důmyslné konstrukci kartáčové hlavy je iFLOOR Y2 Plus vhodný pro úklid dlažby, vinylu, plovoucích podlah i dřevěných parket. Šetrně a efektivně čistí každý povrch. Větší nádržky pro efektivní úklid Vylepšený systém nádržek umožňuje nepřetržitou cirkulaci vody: Čistá voda (1 l) zásobuje kartáč pro důkladné mytí Špinavá voda (0,8 l) se odděleně ukládá pro maximální hygienu Tento systém výrazně zvyšuje efektivitu oproti běžnému mopování a zajišťuje čistotu v každém kroku. Výkonný sací systém Podlahová myčka iFLOOR Y2 Plus nabízí sací výkon až 6 kPa, díky kterému si snadno poradí s mokrými i suchými nečistotami. Vysává a zároveň myje v jednom kroku – úspora času i námahy. Co je součástí balení Náhradní filtr Nástroj na čištění Nabíjecí stanice Čistící roztok 500 ml Náhradní kartáč Technické parametry Kategorie Podlahová myčka Typ úklidu Čištění namokro Určení Mytí podlah, vysávání různých povrchů Výkon 140 W Sací výkon 6 Kpa Samočištění Ano Ochrana proti namotávání vlasů Ano Oboustranné čištění podél hran Ano - jednostranné Kapacita nádrže na čistou vodu 1 litr Kapacita nádrže na špinavou vodu 0,8 litru Filtr HEPA Provozní hluk ?78 dB Typ baterie Li-ion Kapacita baterie 6*4000 mAh Runtime Až 30 min Charging time ?5 hodin Barva Bílá & Oranžová Displej LED Rozměry produktu 270 × 247 × 1084 mm Váha produktu 4,1 kg Součást balení Nabíjecí stanice Náhradní kartáč Náhradní filtr Čistící roztok 500 ml Čistící nástroj
Ano, centrál. sklad
ACER LCD Nitro XV322QKV3bmiiphx 80cm - 31.5" Part Number: UM.JX2EE.301 Parametry Úhlopříčka displeje: 31,5" Rozlišení displeje: 3840 x 2160 Typ panelu: IPS Odezva: 1ms (GTG) / 0.5ms (Min.) Svítivost: 400nits Maximální rychlost obnovy: 160 Hz 95% DCI-P3 BlueLightShield Pro: Ano VisionCare 2.0: Ano FreeSync Premium: Ano HDR400: Ano Barva: Černá Možnosti připojení 1x DisplayPort 1.4 2x HDMI 2.1 3,5mm Jack port Ergonomie Podpora standardu VESA pro montáž: Ano Rozhraní upevnění panelu: 100 x 100 mm
Ano, centrál. sklad
WMF Tlakový hrnec Perfect Premium, 6,5 l Maximální objem a inteligentní technologie pro velkou kuchyni. Tlakový hrnec WMF Perfect Premium s velkorysým objemem 6,5 litru je ideální volbou pro přípravu velkých porcí, vydatných polévek nebo masa. Díky inovativnímu ovladači All-In-One zvládnete přípravu pokrmů výrazně rychleji, energeticky úsporněji a se zachováním maxima vitamínů. Ovladač All-In-One: Veškeré ovládání je integrováno do jediného otočného prvku na rukojeti – od bezpečného uzavření přes volbu tlaku až po kontrolované vypouštění páry. Velkorysý objem 6,5 l: Ideální velikost pro vaření velkých kusů masa, přípravu poctivých vývarů nebo pro vícečlenné domácnosti. Dva stupně vaření: Šetrný stupeň pro citlivé suroviny (zelenina, ryby) a rychlý stupeň pro suroviny vyžadující delší tepelnou úpravu (maso, luštěniny). Materiál Cromargan: Vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli 18/10, která je odolná, chuťově neutrální a velmi snadno se udržuje. Dno TransTherm: Univerzální dno pro optimální rozvod tepla je kompatibilní se všemi druhy varných desek včetně indukce. Hygienické čištění: Celou rukojeť lze snadno oddělit a opláchnout pod tekoucí vodou, tělo hrnce a poklice jsou vhodné do myčky. Technické parametry: Značka: WMF Kolekce: Perfect Premium Objem: 6,5 l Průměr: 22 cm Materiál: Nerezová ocel Cromargan 18/10 Typ varné desky: Všechny typy včetně indukce
Ano, centrál. sklad
ACER Chromebook Plus Spin 514 (CP514-4HN-52NT) Part Number: NX.KYQEC.002 Procesor Výrobce procesoru: Intel Model procesoru: Core 5 processor 120U Rychlost procesoru: 1,4 GHz Počet jader: 10 Zobrazení a grafika Grafická karta: Intel Iris Xe Velikost obrazovky: 14,0" Technologie obrazovky displeje: IPS Glare Multi-Touch Režim obrazovky: WUXGA Rozlišení obrazovky: 1920x1200 Poměr stran: 16:10 Paměť Standardní paměť: 8 GB Technologie paměti: LPDDR5X Uložiště Celková kapacita disku SSD: 256 GB Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 Síť a komunikace Wifi 6E Intel 802.11ax 2x2 CNVi: Ano Bluetooth 5.2: Ano Rozhraní/porty HDMI: Ano USB Type-C: Ano USB 3.2: Ano DP port: Ano Software Operační systém: Google Chrome Core Výbava Přední kamera: Ano Mikrofon: Ano Numerická klávesnice: Ne Podsvícená klávesnice: Ano Čtečka otisků prstů: Ano Touchpad: Ano Čtečka paměťových karet: Ne Optická mechanika: Ne Informace o baterii Počet článků baterie: 3 články Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion) Energie baterie: 53Wh Popis napájení 65W USB Type-C AC adapter Fyzické charakteristiky Barva: Steel Grey Rozměry: 319,9 (W) x 229,9 (D) x 20,9 (H) mm Hmotnost (přibližná): 1,45 kg
Ano, centrál. sklad
Zápůjčka ACER NTB Chromebook Plus 516 (CB516-1HT-31UE) Part Number: NX.JCNEC.001 Procesor Výrobce procesoru: Intel Model procesoru: Core 3 100U Rychlost procesoru: 1,2 GHz Počet jader: 6 Zobrazení a grafika Úhlopříčka displeje: 16" Rozlišení displeje: WUXGA 1920 x 1200 Typ displeje: Glare Poměr stran: 16: 10 Dotykový displej: Ano Jas: 300nits Grafická karta: Intel Graphics Paměť Standardní paměť: 8 GB Technologie paměti: LPDDR5 Uložiště Celková kapacita disku SSD: 256 GB Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 Síť a komunikace Wifi 6E Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO: Ano Bluetooth verze v5.3: Ano Rozhraní/porty 2x USB Type-C port supporting: USB Type-C 3.2 Gen2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C 2x USB 3.2 Gen1 HDMI 1.4 1x Combo Audio Jack Kensington lock: Ne Software Operační systém: Google Chrome Výbava Webkamera: Ano Numerická klávesnice: Ano Čtečka otisků prstů: Ne Čtečka paměťových karet: Ne Optická mechanika: Ne Podsvícení klávesnice: Ano Touchpad: Ano TPM: Ano Informace o baterii Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion) Energie baterie: 53Whrs Popis napájení 65W USB Type-C AC Adapter Fyzické charakteristiky Barva: Steel Gray Specifikace: Aluminium Rozměry: 358,9 (W) x 253,1 (H) x 19,25 (D) mm Hmotnost (přibližná): 1,7 kg
Ano, centrál. sklad
USB typu C 3.2 Gen1 Triple Display Dynamic PD Charging Dock 100W PD Power charger CSV-1564W100 - Club-3D USB 3.2 Gen1 C Triple Display Dynamic PD Charging Dock je integrované riešenie kombinujúce video, dáta, napájanie, ethernet a zvuk, ktoré je určené najmä pre často cestujúcich. Tri rôzne video porty (HDMI™, DisplayPort™, VGA) vám umožňujú vychutnať si 3 rôzne obrázky alebo videá na 3 rôznych displejoch súčasne v režime MST. Porty USB typu A a dátový port USB typu C umožňujú pripojiť k hostiteľovi viacero zariadení USB. Nabíjací port USB typu C vám umožňuje zabezpečiť napájanie tohto doku a zároveň nabíjať hostiteľský počítač pripojením napájacieho adaptéra PD, takže nemusíte nosiť so sebou napájací zdroj notebooku. Používateľ tak vo všeobecnosti cestuje ľahšie. Porty Micro SD a SD/MMC umožňujú čítať informácie z pamäťovej karty do počítača. 3.5 mm zvukový port umožňuje počúvať hudbu hostiteľa prostredníctvom náhlavnej súpravy. Okrem toho môžete vďaka gigabitovému ethernetovému portu využívať vysokorýchlostný Ethernet na hostiteľskom počítači. Podporuje všetky hostiteľské počítače podporované v režime DP Alt. (PC, notebook, mobilný telefón atď.) Dynamická detekcia prúdu a distribúcia energie, výrobok už nezachytáva pevne stanovený výkon z externého zdroja PD, ale zachytáva ho podľa skutočného výkonu, ktorý sám spotrebuje, takže počítač môže byť dynamicky nabíjaný väčším výkonom. Podporuje režim DP Alt a PD 3.0 Podporuje max. prenos dát rýchlosťou 5 Gb/s na USB 3.2 porty typu C Gen1 Jeden USB 3.2 Dátový port typu C Gen1 Jeden USB 3.2 porty typu C Gen1 podporujú nabíjanie PD s maximálnym výkonom 100 W (20 V/5 A) V balení so 100 W napájacím zdrojom (pre notebooky so spotrebou prúdu do 100 W) HDMI™ max. 4K30 Hz DP™ max. 4K30 Hz VGA max. 1920x1200 60Hz TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE Názov produktu USB typu C 3.2 Gen1 Triple Display Dynamic PD Charging Dock 100W PD Power charger Séria produktov Dokovacia stanica Kód položky CSV-1564W100 EAN kód 8719214471866 Kód UPC 841615101849 Podpora operačného systému - Microsoft Windows 10 - Mac OSX podporuje iba režim SST V krabici - CSV-1564 Dokovacia stanica - PowerSupply 100 Watt - 2x kábel USB typu C, 1x pripojenie k hostiteľovi (27 cm / 0.886 stôp, 1x ČERVENÝ kábel USB typu C na nabíjanie k zdroju PowerSupply 1 m / 3.28 ft - Stručná príručka pre inštaláciu Dostupné rozhrania 3x USB 3.2 samica typu C Gen1 (1 pre dáta, 1 pre nabíjanie PD, 1 pre pripojenie k hostiteľovi) 3x USB 3.0 samica typu A 2x USB 2.0 Typ A samica 1x HDMI™ samica 1x DisplayPort™ samica 1x VGA samica 1x RJ45 konektor 1x SD slot 1x Micro SD slot 1x 3.5 mm stereo jack (slúchadlá/mikrofón) Veľkosť škatule 36.7 x 7.9 x 10.9 cm / 14.45 x 3.1 x 4.29 palcov Veľkosť zariadenia 35 x 7.5 x 2 cm / 13.78 x 2.95 x 0.79 palcov hmotnosť zariadenia v závislosti na výkone zástrčky = 250 gr. / 8.82oz kábel USB-C Hmotnosť 35 gr. / 1.2 oz hmotnosť škatule 239 gr. / 8.43 oz hmotnosť napájacieho zdroja v závislosti na výkone zástrčky = 425 gr. / 14.99 oz. Celková hmotnosť v závislosti od výkonovej zástrčky = 949 gr./ 33.425 oz . V prípade technických otázok môžete kontaktovať oficiálnu podporu výrobcu Club 3D na emaile: support@club-3d.com. Podpora funguje prevažne v angličtine, ale možno napísať otázku aj v slovenčine a výrobca si s tým poradí. Výrobca odpovie do 24 hodín. Je možné tiež navštíviť diskusiu na odkaze: https://insights.club-3d.com/. Kde tiež môžete nájsť užitočné informácie na použitie výrobkov Club 3D.
Ano, centrál. sklad