poslední kus na prodejně pouze vybalený
Skladem
rozbaleno - pouze FullHigh (FH) bracket !!
Ano, centrál. sklad
Lenovo ThinkSystem DE Series 12TB 7.2K 3.5" HDD 2U12
Ano, centrál. sklad
BAZAR - Synology SNV3510 M.2 NVMe SSD 800 GB - rozbaleno Disk SSD M.2 22110 NVMe navržený pro náročnější prostředí. Disky Synology SNV3410/3510 NVMe SSD jsou navrženy pro práci s náročnými pracovními zátěžemi mezipaměti v prostředí nepřetržitého provozu s více uživateli. Konzistentní výkon vstupu/výstupu zvyšuje rychlost odpovědi systému a urychluje zpracování dat s častým přístupem. Řada NVMe SSD navržená pro systémy Synology nabízí jednoduché prostředí úložiště a minimalizuje možnost narušení provozu služeb. Disky SNV3410/3510 zvyšují výkon náhodného vstupu/výstupu a snižují latenci v náročných prostředích nepřetržitého provozu. Nabízejí prostředí odolné mezipaměti o výkonu až 400 000 / 70 000 náhodných čtení/zápisů IOPS 4K a hodnocení vytrvalosti 1 022 TBW, vhodné pro prostředí s více uživateli, postprodukci multimédií a databázové aplikace Stránky produktu: https://www.synology.com/cs-cz/products/solid_state_drives/SNV3000 Technické specifikace: Obecné Kapacita 800 GB Rozměr M.2 22110 Rozhraní NVMe PCIe 3.0 x4 Výkon Sekvenční čtení (128KB, QD32) 3,100 MB/s Sekvenční zápis (128KB, QD32) 1,000 MB/s Náhodné čtení (4KB, QD256) 400,000 IOPS Náhodný zápis (4KB, QD256) 70,000 IOPS Odolnost a spolehlivost Počet zapsaných terabajtů (TBW)* 1,022 TB Střední doba mezi poruchami (MTBF) 1.8 milion hodin Míra neopravitelných bitových chyb (UBER) Ochrana před výpadkem napájení ANO Záruka* 5 let Poznámky Vychází z podnikové zátěže JESD219A. Záruční doba začíná datem zakoupení uvedeným na účtence. Spotřeba energie Napájecí napětí 3.3V (± 5%) Aktivní čtení (Typ.) 6.2 W Aktivní zápis (Typ.) 5.1 W Nečinnost 1.7 W Poznámky Spotřeba energie se může u různých konfigurací a platforem lišit. Teplota Provozní teplota 0°C na 70°C (32°F na 158°F) Teplota pro skladování -40°C na 85°C (-40°F na 185°F) Ostatní Velikost (výška x šířka x hloubka) 4.5 mm x 22 mm x 110 mm Certifikace FCC CE EAC BSMI VCCI RCM KC RoHS UKCA
Ano, centrál. sklad
Rozbalený produkt se slevou. Plná záruka na zboží. Procesor, operační systém a paměť Instalovaný operační systém: Windows 11 Home 64-bit Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 255H (až 5,1 GHz s technologií Intel® Turbo Boost, 24 MB mezipaměti L3,16 jader,
Ano, centrál. sklad
rozbaleno, komplet Gigaset C570HX • Univerzální sluchátko k použití s: - DECT základnami Gigaset - DECT/GAP telefonními základnami jiných výrobců - DECT/GAP routery (např. AVM FRITZ!Box) - routery s DECT CAT-iq 2.0/2.1 (např. Telekom Speedport, TP-LINK Archer VR... řady v, O2 HomeBox 2) • Velký barevný TFT displej (2,2“ / 58 mm) s moderním uživatelským rozhraním • Adresář na 200 kontaktů, každý se 3 telefonními čísly • Velké podsvícené individuální klávesy pro bezpečné ovládání • Extra velké zobrazení čísel (příprava vytáčení) • 2 klávesy pro oblíbené funkce Kvalita zvuku • Vynikající kvalita zvuku: sluchátko splňuje audio požadavky CAT-iq 2.0 (HD voice) • Režim handsfree s vynikající kvalitou zvuku HD Voice • Akustické profily (vysoká/nízká frekvence) • Nastavitelná hlasitost melodie vyzvánění (5 úrovní) • Kompatibilita s naslouchadly Adresář a funkce vytáčení • Adresář až na 200 kontaktů: jméno, příjmení, telefonní čísla (domů, kancelář, mobil), VIP melodie, připomínka narozenin • Příprava volání (zadání čísla před samotným vytáčením) s možností opravy • Opětovné vytáčení posledních 20 čísel • Programovatelné klávesy rychlé volby (klávesy 2-9) • Proces vytáčení: dvoutónová multifrekvenční volba (DMTF), pulsní volba (DP) • Přenos telefonního seznamu mezi různými sluchátky Gigaset Displej • Podsvícený grafický barevný TFT displej 44 x 35 mm (V x Š), úhlopříčka 58 mm (2,2“), 64.000 barev, 6 řádků, 176 x 220 pixelů • Spořič displeje: analogové nebo digitální hodiny, info služby • V režimu spánku: - zobrazení data a času - zobrazení síly signálu a stavu nabití baterie - zobrazení nových zpráv - zobrazení kláves pro rychlou volbu funkcí Zobrazení a signalizace hovoru • Zobrazení hovoru s telefonním číslem nebo jménem (CLIP/CNIP) • Vizuální zobrazení hovoru: - na displeji - blikající tlačítko Sluchátko (zelená LED) • Nastavitelné vyzváněcí tóny • Potlačení anonymních hovorů: hovory bez čísla CLIP jsou zobrazovány pouze vizuálně • Časovaná ochrana před nechtěnými hovory; telefon bude vyzvánět u VIP kontaktů (režim den/noc) Další funkce • Plug & play – velmi snadná instalace: vybalit, zapojit a volat (sluchátko registrováno ex works) • Kalendář s měsíčním přehledem a plánovačem schůzek • Funkce budíku s nastavitelnou melodií a opětovným buzením • Dětská chůvička s funkcí interkomu • Funkce přímého volání: volba telefonního čísla stisknutím jakékoli klávesy • Ochrana IP40 Specifikace Sluchátko Pohotovostní režim 320 hod. Maximální délka hovoru 17 hod. Baterie 2x AAA (NiMH) Doba nabití: zhruba 8 hod. Telefonování Dosah signálu – v zástavbě až 50 m Dosah signálu – volné prostranství až 300 m Identifikace volajícího CLIP Ano Nabíječka Napájení 230 V plug-in napájecí adaptér Kontakty - hovory Telefonní seznam (počet kontaktů) 200 Funkce telefonu Budík Ano Podsvícená klávesnice Ano Regulace hlasitosti vyzvánění Ano Vyzváněcí melodie / tóny 18 Rozměry výrobku Výška výrobku 168 mm Šířka výrobku 48 mm Hloubka výrobku 22 mm Hmotnost výrobku 118 g
Ano, centrál. sklad
Rozbaleno Adaptér HP DisplayPort na HDMI True 4K Parametry Hardwarová kompatibilita Adaptér HP DisplayPort na HDMI True 4K je kompatibilní se zařízeními: HP 285 (Pro) G2 MT; HP ProDesk 400 G2 SFF; HP ProDesk 400 G2.5 SFF; HP ProDesk 400 G2 MT; HP ProDesk 405 G2 MT; HP ProDesk 400 G3 SFF; HP ProDesk 400 G3 MT; HP ProDesk 400 G4 SFF; HP ProDesk 400 G4 MT; HP ProDesk 490 G3 MT; HP ProDesk 400 G2 DM (Mini); HP ProDesk 400 G3 DM (Mini); HP ProOne 400 G2 AIO s dotykovým displejem; HP ProOne 400 G2 AIO s nedotykovým displejem; HP ProOne 400 G3 AIO s dotykovým displejem; HP ProOne 400 G3 AIO s nedotykovým displejem; HP ProDesk 600 G2 MTW; HP ProDesk 600 G2 SFF; HP ProDesk 600 G2 Desktop Mini; HP ProDesk 600 G3 MTW; HP ProDesk 600 G3 SFF; HP ProDesk 600 G3 Desktop Mini; HP ProOne 600 G2 AIO s 21,5" dotykovým displejem; HP ProOne 600 G2 AIO s 21,5" nedotykovým displejem; HP ProOne 600 G3 AIO s 21,5" nedotykovým displejem; HP EliteDesk 705 G2 MT; HP EliteDesk 705 G3 MT; HP EliteDesk 705 G2 SFF; HP EliteDesk 705 G3 SFF; HP EliteOne 705 G2 AIO s 23" dotykovým displejem; HP EliteOne 705 G2 AIO s 23" nedotykovým displejem; HP EliteDesk 705 G2 Desktop Mini; HP EliteDesk 705 G3 Desktop Mini; HP EliteDesk 800 G2 TWR; HP EliteDesk 800 G2 SFF; HP EliteDesk 800 G2 35W Desktop Mini; HP EliteDesk 800 G2 65W Desktop Mini; HP EliteDesk 800 G3 TWR; HP EliteDesk 800 G3 SFF; HP EliteDesk 800 G3 35W Desktop Mini; HP EliteDesk 800 G3 65W Desktop Mini; Počítač HP Collaboration G2; HP EliteOne 800 G2 AIO s 23" dotykovým displejem; HP EliteOne 800 G2 AIO s 23" nedotykovým displejem; HP EliteOne 800 G3 AIO s 23,8" nedotykovým displejem; HP EliteOne 800 G3 AIO s 23,8" dotykovým displejem; HP EliteOne 1000 G1 AiO; HP Elite Slice; HP Elite Slice pro zasedací místnosti; Maloobchodní systém HP RP5, model 5810; HP Elite Slice pro zasedací místnosti G2 pro systémy Skype Room System Rozměry (šířka × hloubka × výška) 30 x 2,8 cm <br />D x Š Hmotnost 38 g Záruka Limitovaná jednoletá záruka Země původu Vyrobeno v Číně Právní omezení Skutečný vzhled produktu nemusí být stejný jako na obrázku. Právní omezení [01] DisplayPort™ a logo DisplayPort™ jsou ochranné známky ve vlastnictví asociace Video Electronics Standards Association (VESA) v USA a dalších zemích. Poznámky pod čarou Právní omezení
Ano, centrál. sklad
Vlastnosti a specifikace Obecné Typ tiskárny monochromatická Funkce tisk Maximální formát papíru A4 Paměť 1 MB Procesor 200 MHz Technologie laserová Klasifikace laseru třída 1 (IEC 60825-1:2007) Možnosti připojení USB rozhraní USB 2.0 Rozměry a hmotnost Rozměry balení 415 x 313 x 294 (Š x H x V) mm Rozměry zařízení 340 x 238 x 189 (Š x H x V) mm Hmotnost balení 5,3 kg Hmotnost zařízení 4,5 kg Spotřeba energie Provoz 380 W Režim připraven 40 W Režim hlubokého spánku 0.5 W Vypnuto 0.28 W Obvyklá spotřeba elektřiny 0.7 kWh / týden Životní prostředí Ekologický štítek Energy Star ano Akustický výkon 6,6 BA při tisku Akustický tlak 51 dBA při tisku V balení Obsah příručka bezpečnosti výrobku, stručný návod k obsluze, příručka uživatele, DVD, spotřební materiál Typy médií Typy a velikosti typy: kancelářský a recyklovaný papír velikosti: A4, Letter, Legal, Folio Hmotnosti 65 - 105 g/m2 Operační systémy a programy Podporované OS Windows 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP (32-bit a 64-bit verze), Windows Server 2012 / 2008 R2 / 2008 / 2003 (32-bit a 64-bit verze), Mac OS X 10.6 - 10.10 Linux CUPS, LPD/LPRng (32-bit a 64-bit prostředí) Manipulace s papírem Výstup papíru 50 listů Kapacita standardního zásobníku 150 listů Tisk Rozlišení 600 x 600 dpi, 2400 x 600 dpi Rychlost tisku na A4 (mono) 20 str./min. Emulace GDI Doba vytištění prvního výtisku Spotřební materiál a příslušenství Spotřební materiál Jednotka fotoválce DR-1030: přibl. 10000 stran Startovací tonerová kazeta TN: kapacita přibližně 1000 stran A4, výtěžnost kazety je deklarována v souladu s normou ISO / IEC 19752. Standardní tonerová kazeta TN-1030: kapacita přibližně 1000 stran A4, výtěžnost kazety je deklarována v souladu s normou ISO / IEC 19752. Záruka Záruka 36 měsíců po bezplatné registraci BAZAR|Bazar,Repas,Vratka,Opraveno,Poskozen,Poškozen,Rozbaleno,Repair,výstavy,vystavy:OBAL
Ano, centrál. sklad
Rozbaleno, komplet Optoma projektor ZU500USTe ZU500USTe je poháněn dlouhotrvajícím laserovým světelným zdrojem DuraCore s nízkou údržbou. Konstrukce bez lampy a filtru výrazně snižuje provozní náklady a snižuje celkové náklady na vlastnictví. Tento projektor váží pouze 5,7 kg a lze jej namontovat jen několik centimetrů od stěny nebo povrchu. ZU500USTe, který podporuje nepřetržitý provoz a všestrannou orientaci, je flexibilní, výkonný a jasný projektor s ultra krátkou projekční vzdáleností, který vytváří skvělé řešení pro značení tam, kde může být omezený prostor nebo dostupnost, jako jsou výlohy nebo prodejní expozice. Laserový projektor WUXGA s ultrakrátkou projekční vzdáleností a vysokým jasem. Ultrakrátká projekční vzdálenost S ultrakrátkou projekční vzdáleností můžete promítat působivý obraz větší než 100” ze vzdálenosti méně než metr. To vám umožní umístit projektor blíže ke zdi a omezit stíny, takže můžete snadno prezentovat; ideální pro interaktivní aplikace. Optický engine IP5X odolný proti prachu Nezávisle testováno a certifikováno podle normy IEC 60529 s odolností proti prachu IP5X. Vynikající odolnost proti prachu v kombinaci s výjimečným jasem zajišťuje špičkovou odolnost v oboru; prvořadý pro 24/7 bezúdržbový provoz v náročných prostředích. Úžasná barva Projektory Optoma poskytují spolehlivý barevný výkon vhodný pro jakýkoli obsah a prostředí. Od přesných barev sRGB pro realistický obraz až po živé a poutavé prezentace. Máme režim zobrazení přesně podle vašich potřeb. Ideální pro řadu grafických a video prezentací. Špičkový kontrast Dodejte svému obrazu více hloubky pomocí projektoru s vysokým kontrastem. Ve srovnání s konkurenční technologií vám projektory Optoma DLP poskytují jasnější bílou a ultra bohatou černou, obrazy ožívají a text je ostrý a jasný – ideální pro obchodní a vzdělávací aplikace. Full 3D Projektory Optoma mohou zobrazovat skutečný 3D obsah z téměř jakéhokoli 3D zdroje, včetně 3D kompatibilních grafických karet, 3D vysílání a 3D mediálních serverů nejnovější generace.. 24/7 provoz Projektory Optoma byly navrženy tak, aby fungovaly 24 hodin denně ve standardní orientaci. Ideální pro aplikace, kde je vyžadováno dlouhodobé používání. Podléhá 24hodinovým smluvním podmínkám. Specifikace Projekční systém Typ DLP Rozlišení WUXGA (1920x1200) Svítivost 5 000 lumenů Kontrastní poměr 100 000:1 Nativní poměr stran 16:10 Poměr stran - kompatibilní 16:9, 16:10 Korekce lichoběžníků– horizontální 15° Korekce lichoběžníků– vertikální 15° Identičnost 85 % Velikost promítací plochy Úhlopříčka 3,38 m ~ 3,91 m (133" ~ 154") Světelný zdroj Typ světelného zdroje Laser Životnost laseru (hodin) 30 000 Optika Projekční poměr 0,25:1 Projekční vzdálenost (m) 0,727m - 0.,4m Zoom Pevný Ohnisková vzdálenost (mm) 3,7mm/0,146" Nativní offset 117% Rozhrání Vstupy 2 x HDMI 2.0, 1 x VGA (YPbPr/RGB), 1 x Audio 3.5mm, 1 x Mic 3.5mm Výstupy 1 x VGA, 1 x Audio 3.5mm, 1 x USB-A power 1.5A Další 1 x RS232, 1 x RJ45, 1 x USB-B service Obecné Hladina akustického hluku (obvyklá) 33 dB Hladina akustického hluku (max) 35 dB Kompabilita s PC FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac 2D kompatibilita NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz) 3D kompatibilita Side-by-Side:1080i50 / 60, 720p50 / 60 Frame-pack: 1080p24, 720p50 / 60 Over-Under: 1080p24, 720p50 / 60 3D Full 3D Zabezpečení Security bar, Kensington Lock, rozhraní chráněné heslem IP rating IP5x OSD / jazyky 18 jazyků: arabština, dánština, holandština, angličtina, finština, francouzština, němčina, italština, japonština, norština, polština, portugalština, ruština, čínština (zjednodušená), španělština, čínština (tradiční), turečtina 24/7 provoz Ano Provozní podmínky 5°C~40°C/41°F~104°F, max. nadmořská výška 3000M/9843ft, max. vlhkost 85% Dálkové ovládání Podsvícené ProAV dálkové ovládání Produkce tepla 1 608 BTU/hod Počet reproduktorů 1 Výkon reproduktorů (Watt) 10 V balení AC napájecí kabel Dálkové ovládání 2x AAA baterie Základní uživatelská příručka Volitelné bezdrátové modely HDCast Pro, QuickCast Bundle, QuickCast starter kit, WHD200, WUSB Síť LAN - ovládání Ano LAN Ano Napájení Zdroj napájení 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz Spotřeba energie (pohotovostní režim) 0,5W Spotřeba energie (min) 250W Spotřeba energie (max) 400W Rozměry Rozměry (Š x H x V) 383 x 318 x 111 mm Celková hmotnost 7,8 kg Čistá hmotnost 5,8 kg
Ano, centrál. sklad
rozbaleno, komplet TP-Link Tapo A200 Solární panel Non-Stop Solar Power -Zachycuje bezplatnou, čistou sluneční energii a poskytuje nepřetržité napájení pro vaše kamery Tapo napájené bateriemi (Tapo C425, Tapo C420), aby vás chránily po celý rok. Nabíjecí výkon až 4,5 W : vyrobený z prémiových monokrystalických křemíkových článků, zachycuje velké množství sluneční energie a efektivně poskytuje nepřetržité napájení. IP65 Odolnost vůči povětrnostním vlivům - Nabízí vynikající vodotěsný a prachotěsný výkon pro venkovní scénáře. 4m nabíjecí kabel -Nabízí flexibilní instalaci s 13ft/4m nabíjecím kabelem. 360° nastavitelná montážní konzola - Upravte svůj solární panel pro dokonalý úhel pro zachycení dostatečného světla. Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/cloud-camera/tapo-a200/ Technické specifikace GENERAL Dimensions( W X D X H ) 237.96 x 174.85 x 17.5mm (9.37 x 6.88 x 0.69 in) ENVIRONMENT Operating Temperature -20?~45?(-4?~114?)** Storage Temperature -40?~60? (-40°F~140°F) Operating Humidity 10%~90%RH, Non-condensing Storage Humidity 5%~90%RH, Non-condensing PACKAGE CONTENTS Package Contents Tapo A200 Solar Panel Adjustable Mounting Bracket 4 m/13 ft Charging Cable Mounting Anchors Mounting Screws Mounting Template Waterproof Gasket Quick Start Guide HARDWARE FEATURES Output Voltage 5.2V Max Ports Micro USB Charging Port Max. power output 4.5W
Ano, centrál. sklad
rozbaleno, komplet Example Page var ccs_cc_args = ccs_cc_args || []; // Product Page ccs_cc_args.push([ cpn , 1092620 ]); ccs_cc_args.push([ mf , EPSON ]); ccs_cc_args.push([ pn , C11CJ81401 ]); ccs_cc_args.push([ upcean , 8715946696577 ]); ccs_cc_args.push([ ccid , CATALOG_CODE ]); ccs_cc_args.push([ lang , SK ]); ccs_cc_args.push([ market , SK ]); (function () { var o = ccs_cc_args; o.push([ _SKey , 58920a7f ]); o.push([ _ZoneId , 0ebf618f33 ]); var sc = document.createElement( script ); sc.type = text/javascript ; sc.async = true; sc.src = ( https: == document.location.protocol ? https:// : http:// ) + cdn.cs.1worldsync.com/jsc/h1ws.js ; var n = document.getElementsByTagName( script )[0]; n.parentNode.insertBefore(sc, n); })();
Ano, centrál. sklad
Tvoji AI pomocníci hned po ruce Speciální klávesa pro Galaxy AI ti umožní rychlý přístup k chytrým asistentům, jako je Bixby nebo Gemini. Jednoduše na ní klepni a nech umělou inteligenci, aby se postarala o tvé úkoly – hotovo budeš mít rychle a bez námahy. Pohodlí jako při používání PC S Ochranným krytem s klávesnicí a touchpadem máš produktivitu v kapse. Klávesy v plné velikosti, funkční klávesy a touchpad, v kombinaci s režimem DeX nabízí efektivitu a příjemné prostředí srovnatelné s PC. Bezpečné připevnění a snadná výměna Designové provedení krytu s magnety pevně přilne k zadní straně a přitom ti umožní bezstarostnou a rychlou výměnu. Měň vzhled svého tabletu podle nálady a přizpůsob si ho pro snadné a komfortní používání. Najdi ten správný úhel S Ochranným krytem s klávesnicí a touchpadem získáš větší svobodu. Přizpůsob si jeho úhel v rozsahu až 150 ° a najdi perfektní pozici pro sledování filmů, psaní e-mailů nebo studium. Zvyš svou efektivitu s bezdrátovým sdílením Klávesnici nemusíš používat jen na tabletu! Pomocí bezdrátového sdílení ji snadno připojíš k dalším zařízením Galaxy, aby na nich psaní bylo jednodušší. Bez problémů můžeš také navigovat a přepínat mezi nimi a užívat si pohodlné ovládání třeba na telefonu. Technická specifikace: Rozměry: 193,4 × 286 × 14,8 mm Hmotnost: 512 g Rozhraní: POGO Touch Pad: ano Počet kláves: 80 Jazyk klávesnice: angličtina Kompatibilní modely: Galaxy Tab S9+, Galaxy Tab S9 FE+, Galaxy Tab S10+
Ano, centrál. sklad
C-TECH WLKMC-03 Bezdrátový set klávesnice a myši C-TECH WLKMC-03 přináší pohodlí a svobodu pohybu bez rušivých kabelů. Díky spolehlivé 2,4GHz bezdrátové technologii získáte stabilní a rychlé připojení s dosahem až 10 metrů, což zajišťuje plynulou práci bez výpadků. Stačí připojit kompaktní USB-A přijímač do portu vašeho počítače a můžete ihned začít pracovat – není potřeba žádná složitá instalace díky technologii Plug & Play. Klávesnice v tomto setu je navržena pro maximální pohodlí při každodenní práci. Je vybavena 105 nízkoprofilovými klávesami, které nabízejí měkký, tichý a plynulý stisk. Nízký zdvih kláves minimalizuje únavu prstů a umožňuje rychlé a efektivní psaní. Díky kompaktnímu designu klávesnice šetří místo na vašem pracovním stole a přispívá k ergonomii při dlouhodobém používání. Specifikace Klávesnice Vlastnosti Tiché klávesy Ano Klávesy Technologie kláves Membránové Velikost klávesnice 100% Numerická klávesnice Ano Multimediální klávesy Ne Programovatelné klávesy Ne Myš Senzor DPI 800, 1200, 1600 Typ senzoru Optický Ovládání Použití pro praváky/leváky Kolečko Ano Počet tlačítek 3 Makro, programovatelné tlačítka Ne Připojení Typ připojení Bezdrátové Bezdrátové RF 2.4GHz Ano Bluetooth Ne Napájení Napájení klávesnice 1x AAA baterie (Součástí balení) Napájení myši 1x AA baterie (Součástí balení) Kompatibilita Operační systém Windows 10 / 11 Velikost a Váha Velikost klávesnice 440 x 130 x 28 mm Váha klávesnice 360 g Velikost myši 100 x 65 x 33 mm Váha myši 50 g
Ano, centrál. sklad
Bazar - HP Travel 25L 15.6 BNG Laptop Backpack - batoh - rozbaleno
Ano, centrál. sklad
poškozená krabice Dok HP Thunderbolt 4 100 W G6 Parametry Rozsah provozních teplot 0 až 35 °C Neprovozní teplota – Celsia -20 až 60 °C Hardwarová kompatibilita Testováno a podporováno na vybraných komerčních počítačích HP. Informace o kompatibilitě notebooků HP jsou k dispozici na adrese https://pcb.inc.hp.com/webapp/#!/us-en, kde lze vyhledávat podle notebooku. Testováno a podporováno na vybraných počítačích jiných výrobců. Další informace získáte od místního obchodního zástupce. Rozměry (šířka × hloubka × výška) 12,1 × 12,1 × 4,95 cm Hmotnost 735 g Záruka Omezená tříletá záruka HP Obsah balení 100W G6 dok HP Thunderbolt 4; 120W napájecí adaptér; Kabel Thunderbolt™ 4 (1 m); Napájecí kabel; Produktový list; Záruční list Země původu Vyrobeno v Číně nebo Thajsku Poznámka pod čarou [01] [1] Funkce HP Quick Connect vyžaduje povolení v systémech BIOS počítače a v doku. HP Quick Connect je k dispozici na vybraných počítačích HP G11 Intel a G12 Intel a AMD. Vyžaduje Bluetooth. Není k dispozici u verzí TAA. Další informace získáte od místního obchodního zástupce. Poznámka pod čarou [02] [2] Pokud chcete plně využívat data a videa, počítač musí podporovat následující: DisplayPort™ Alt Mode, Thunderbolt™ 3 Alt Mode nebo USB4 přes port USB-C. Nabíjení a replikace portu jsou podporovány notebooky, které disponují implementací specifikace USB-C Power Delivery. Funkce HP Quick Connect, Wake-on LAN ze zapnutého a vypnutého doku, Wake-on LAN z S4/S5 a MAC Address Pass-Through, S0, S3, S4, S5 při připojení zapnutého nebo vypnutého notebooku k doku fungují pouze u notebooků HP nebo notebooků podporovaných společností HP. Společnost HP neposkytuje ovladače ethernetu a zvuku pro počítače Mac. Vypínač na vypnutí nebo probuzení systému závisí na implementaci příslušné a volitelné specifikace Power Delivery. Poznámka pod čarou [03] [3] Poly Lens je cloudové řešení pro správu zařízení, které poskytuje užitečné přehledy a analýzy týkající se koncových bodů sjednocené komunikace, jako jsou hlasové služby Poly, video, náhlavní soupravy a vybrané dokovací stanice HP, a lze jej prodávat jako samostatnou službu. Je zapotřebí přístup k internetu. Není k dispozici u verzí TAA. Navštivte lens.poly.com a založte si účet. Poznámka pod čarou [04] [4] HP Wolf Security pro firmy vyžaduje Windows 10 nebo 11 Pro a vyšší, zahrnuje různé bezpečnostní funkce HP a je k dispozici na počítačích HP Pro, Elite, maloobchodních prodejních systémech a pracovních stanicích. Příslušné bezpečnostní funkce jsou k dispozici v podrobnostech produktu. Poznámka pod čarou [05] [5] Na základě interní analýzy dokovacích stanic HP, které jsou vybaveny rozhraním Thunderbolt™ 4, mají automaticky ověřující a samoopravný firmware, splňují požadavky NIST 800-173, možnost zakázat RJ-45 a seznam autorizovaných zařízení BIOS MAPT. HP Sure Start na doku HP Thunderbolt G6 podporuje ověření integrity firmwaru a obnovení během spouštění a odpojování doku. Nezahrnuje ochranu v reálném čase ani ochranu za běhu ani integraci nástroje Microsoft SCCM, která je součástí nástroje HP Sure Start u notebooků HP. Poznámka pod čarou [06] [6] Výsledky komplexního testování HP nejsou zárukou dosažení stejného výkonu při stejných testovacích podmínkách. Poškození na základě podmínek komplexního testování HP a náhodné poškození vyžaduje volitelnou službu HP Care Pack s ochranou před náhodným poškozením. Poznámka pod čarou [07] [7] Obaly HP pro tento produkt jsou podle dodavatelů bez plastů. Obalem se rozumí primární krabice produktu a všechny materiály uvnitř, s výjimkou jakýchkoli dalších krabic poskytnutých třetími stranami, hromadného balení a obalů na příslušenství a náhradní díly. Právní omezení Skutečný vzhled produktu nemusí být stejný jako na obrázku. Právní omezení [01] [8] Dodává se s napájecím kabelem. Právní omezení [02] [9] Vyžaduje instalaci služby Windows Management Instrumentation. Vyžaduje systém Windows 10 nebo novější. Právní omezení [03] [10] Vyžaduje systém Windows 10 nebo novější. Poznámky pod čarou Právní omezení
Ano, centrál. sklad
HP OmniBook 5 Laptop Next Gen AI 14-he0000nc Pracujte celý den a zapomeňte na nabíjení. Počítač HP OmniBook 5 14" AI má výdrž baterie až 34 hodin[1], zatímco HP AI Companion[2] funguje jako váš osobní asistent v zařízení a zefektivňuje vaše pracovní postupy – bez nutnosti předplatného. Výdrž baterie až 34 hodin[1] Výkon řízený umělou inteligencí a baterie s výdrží až 34 hodin[1] nabízí výkon a spolehlivost kdykoli a kdekoli. Vysoký výkon a mimořádně tenký profil Vyšší rychlost a efektivita díky procesorům Snapdragon řady X[4] a speciálnímu modulu AI. Strhující audiovizuální zážitek Působivý obraz díky displeji 2K OLED [5], výkonný zvuk s technologií HP Audio Boost a infračervená kamera 1080p FHD [6]. Navrženo pro lepší zítřek Obsahuje recyklované kovy[7] a plasty pocházející z oceánů[8] a disponuje certifikací EPEAT Gold s certifikací Climate+[9]. Parametry Operační systém Windows 11 Home Řada procesorů Procesor Snapdragon X Plus Procesor Snapdragon X Plus X1P-42-100 (až 3,4 GHz, 8 jader) Čipová sada Integrovaný systém na čipu Qualcomm Specifikace dopadu na udržitelnost Šasi reproduktorů a rámeček vyrobené z plastů pocházejících z oceánů; krytky a mechanismy kláves s obsahem pospotřebních recyklovaných plastů; Kryt, základna a držák klávesnice obsahují recyklované kovy Paměť 16GB paměť LPDDR5x-8448 Mt/s (integrovaná) Přenosová rychlost až 8 448 MT/s. integrovaná Popis pevného disku 512GB disk PCIe Gen4 NVMe™ M.2 SSD Displej 35,6cm (14”) displej OLED UWVA BrightView s rozlišením 2K (1 920 × 1 200), dobou odezvy 0,2 ms, tenkým rámečkem, funkcí tlumení modrého světla, 300 nity a 95% DCI-P3 Displej 35,6cm (14") displej 2K OLED Grafika (integrovaná) Grafický procesor Qualcomm Adreno™ Porty 2× USB Type-C s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4a, HP Sleep and Charge); 1× USB Type-A s přenosovou rychlostí 10 Gbit/s; 1× konektor pro sluchátka/mikrofon Kamera Infračervená kamera HP True Vision 1080p FHD s dočasnou redukcí šumu a dvěma integrovanými digitálními mikrofony Audio Dva reproduktory; HP Audio Boost Klávesnice Světle šedá plnohodnotná klávesnice s podsvícením Ukazovací zařízení HP Imagepad; podpora přesného touchpadu Bezdrátové připojení Bezdrátová karta Qualcomm FastConnect™ 6900 Wi-Fi 6E (2×2) Dual Band Simultaneous (DBS) a Bluetooth 5.3 Moderní pohotovostní režim (při připojení) Typ napájení 65W napájecí adaptér USB Type-C Typ baterie 3článková Li-ion polymerová (59 Wh) [23] Minimální rozměry (Š x H x V) 31,21 × 21,75 × 1,26 cm Rozměry balení (Š x H x V) 6,3 × 50,4 × 30,5 cm Hmotnost 1,29 kg Hmotnost balení 2,24 kg Barva Ledovcově stříbrná Design produktu Pískovaný anodizovaný povrch Správa zabezpečení Klávesa pro ztlumení mikrofonu; Závěrka kamery pro ochranu soukromí; Podpora firmwaru TPM (Trusted Platform Module) Záruka 2letá (2/2/0) omezená záruka zahrnuje 2letou záruku na díly a práci. Bez oprav u zákazníka. Smluvní podmínky se mohou v jednotlivých zemích lišit. Záruka podléhá určitým omezením a výjimkám. Dodávaný software 30denní zkušební verze softwaru McAfee Online Protection; 1měsíční bezplatná zkušební verze služby Adobe; 2měsíční zkušební verze služby Xbox Game Pass Premium [2,25] Copilot ve Windows s klávesou Copilot 1měsíční zkušební verze pro nové zákazníky Microsoft 365 Barva produktu Ledovcově stříbrný hliník Poznámky pod čarou [1] Pro přehrávání videa v délce až 34 hodin je nutné zařízení konfigurovat s procesorem Qualcomm Snapdragon X1-26-100, 16 GB RAM, 2K OLED displejem bez dotykové obrazovky a 512 GB úložištěm PCle SSD. K dispozici u vybraných konfigurací displejů. Výdrž baterie byla testována společností HP při nepřetržitém přehrávání videa s rozlišením FHD, nedotykovém displeji 2K OLED, 200 nitech (u 16" modelu), hlasitosti systému na výchozí úrovni, hlasitosti přehrávače na 100 %, přehrávání v režimu celé obrazovky z místního úložiště, připojených sluchátkách nebo reproduktoru (pokud není k dispozici zvukový konektor) a zapnutém, ale nepřipojeném bezdrátovém připojení. Skutečná životnost baterie se liší v závislosti na konfiguraci a maximální kapacita baterie vlivem dlouhodobého používání přirozeně klesá. Od července 2025 bude 14" model (konfigurovaný s procesorem Qualcomm Snapdragon X1-26-100, 16 GB RAM, 2K OLED displejem bez dotykové obrazovky a 512 GB úložištěm PCle SSD) díky vylepšení spotřeby energie panelu schopen dosáhnout až 34 hodin přehrávání lokálního videa při 200 nitech. [2] Aplikace HP AI Companion je k dispozici předinstalovaná na vybraných počítačích HP nové generace s AI nebo je ke stažení v obchodě Microsoft a vyžaduje počítač HP nové generace s AI vybavený jednotkou NPU podporující 40–60 TOPS, s 16GB nebo větším úložištěm a vyžaduje systém Windows 11. Perform vyžaduje zřízení účtu do 30 dnů od spuštění nebo registrace počítače prostřednictvím aplikace HP AI Companion. Některé funkce vyžadují, aby zákazník nahrál místní data. Deset (10) knihoven, každá s limitem 100 MB, podporované soubory se mohou lišit a při spuštění zahrnují soubory PDF, .txt. .docx. [3] Nabije baterii až na 50 % kapacity do 30 minut, když je systém vypnutý, pomocí příkazu k vypnutí, pomocí adaptéru HP dodaného s notebookem nebo doporučeného napájecího adaptéru uvedeného ve specifikacích (viz http://store.hp.com). Jakmile je baterie nabita na 50 % kapacity, rychlost nabíjení se vrátí do normálu. Doba nabíjení se může vzhledem k odchylkám mezi systémy lišit o +/-10 %. K dispozici u vybraných produktů HP. [4] Vícejádrová technologie byla vyvinuta za účelem zvýšení výkonu určitých softwarových produktů. Výhody plynoucí z používání této technologie nejsou zaručené pro všechny zákazníky nebo softwarové aplikace. Výkon a taktovací frekvence se liší v závislosti na pracovním zatížení aplikací a na konfiguraci hardwaru a softwaru. Číselné hodnoty produktů Qualcomm nemusí odpovídat taktu procesoru. Funkce a software, které vyžadují NPU, mohou vyžadovat zakoupení, předplatné nebo povolení softwaru poskytovatelem softwaru nebo platformy a software třetí strany může mít specifické požadavky na konfiguraci nebo kompatibilitu. Potenciální výkon inferencí NPU se liší podle použití, konfigurace, softwaru a dalších faktorů. [5] Všechny technické údaje týkající se výkonu představují obvyklé technické údaje poskytované výrobci součástí společnosti HP; skutečný výkon zařízení se může lišit. [6] Rozlišení kamery se vztahuje k aktivním pixelům obrazového snímače. Skutečné pixely obrázku a poměr stran závisí na vybrané aplikaci. [7] Množství recyklovaného kovu je vyjádřeno podílem celkové hmotnosti kovu podle normy ISO 14021 pro kovové díly o hmotnosti nad 25 gramů. [8] Množství recyklovaného plastu je vyjádřeno jako procentní podíl celkové hmotnosti plastu. Recyklované plasty od spotřebitele vychází z definice normy EPEAT pro počítače IEEE 1680.1-2018. [9] Informace o stavu a úrovních registrace v jednotlivých zemích naleznete na www.epeat.net. Právní omezení Některé funkce nejsou dostupné ve všech edicích nebo verzích systému Windows. Aby mohla být funkčnost systému Windows plně využita, systémy mohou vyžadovat instalaci vylepšeného nebo dodatečně zakoupeného hardwaru, ovladačů, softwaru nebo aktualizaci systému BIOS. Systém Windows se aktualizuje a spouští automaticky. Vyžaduje vysokorychlostní internet a účet Microsoft. Mohou být účtovány poplatky za internetové připojení a mohou existovat další požadavky pro aktualizace. Viz http://www.windows.com.
Ano, centrál. sklad
Konvertibilní batoh HP na 14” notebook Parametry Název produktu Konvertibilní batoh HP na 14” notebook Produktové číslo 9C2H0AA Hardwarová kompatibilita Pojme většinu až 14,1” notebooků Přehled S funkčním a lehkým batohem, který se přizpůsobí vašemu stylu i poslání, budete mít technologie po ruce, ať jste na cestě do práce nebo za zábavou. Batoh na 14”[1] notebook lze proměnit na kabelku, tašku nebo skládací tašku a vzít si ho s sebou, ať děláte cokoli nebo jdete kamkoli. Barva Černá; Tmavě šedá Rozměry (šířka × hloubka × výška) 350 × 130 × 420 mm Hmotnost 770 g Hmotnost balení 830 g Záruka Omezená tříletá záruka HP Obsah balení Batoh; Odnímatelné popruhy Země původu Vyrobeno v Číně Poznámka pod čarou [01] [1] Pojme většinu až 14” notebooků. Poznámka pod čarou [02] [2] Ekvivalent počtu lahví vychází z předpokladu 12,7 gramu na 0,5l jednorázovou láhev. Podíl recyklovaných plastů vychází z definice uvedené v normě IEEE 1680.1-2018 EPEAT. Právní omezení Skutečný vzhled produktu nemusí být stejný jako na obrázku. Poznámky pod čarou Právní omezení
Ano, centrál. sklad
Rozbaleno z důvodu interního testování! Originální ruční držák pro platební a datový terminál Zebra EC30, fixace pomocí suchého zipu, snímání v horizontální i vertikální poloze, odkryté kontakty pro nabíjení terminálu s nasazeným držákem. Černá.
Skladem v eshopu
Z výstavy – sleva. Stojan ELO 22i1 ve stolním provedení slouží pro uchycení 22" zobrazovačů. Je určený pro Elo Touch I-sérii dotykových displejů.
Skladem v eshopu
Náhradní zdroj je určený pro registrační pokladnu Daisy eXpert SX.
Skladem v eshopu
85mm stativový držák pro CSC a DSLR fotoaparáty, Arca Swiss a Peak Design, rychlý přechod z ležatých snímků na stojaté při zachování ohniskové roviny a horizontu, 2 různé sloty pro montáž na šroub, 1/4” závity, nastavitelná délka až 128 mm. Šedá.
Skladem v eshopu
Rozbaleno. https://www.asus.com/displays-desktops/mini-pcs/pn-series/asus-expertcenter-pn64-e1/ Ultra-compact mini PC with 13th Gen Intel Core™ mobile processor with Intel Iris Xe Graphics, supports quad displays and 4K resolution, 2x PCIe Gen4 x4 M.2 NVMe SSD, 2.5 Gb LAN, WiFi 6E Windows 11 Pro-ASUS recommends Windows 11 Pro for business Powerful processor: 13th Gen Intel Core™ mobile processor with Intel Iris Xe Graphics Next generation technology: Two Thunderbolt™ 4 ports and dual channel DDR5 memory Multi-storage design: Support up to two PCIe Gen4 M.2 SSD and one 2.5” drive Convenient connectivity: Up to Seven USB ports, including two Type-C Thunderbolt™ 4 ports 4K resolution & quad display support: Quad display located in the rear I/O panel including dual HDMI Crystal-clear communication: Features Two-Way AI Noise Cancelation to provide crystal-clear online voice communication Reliability: MIL-STD-810H standard & extensive 24/7 tested to ensure long-term dependability
Ano, centrál. sklad
Magic Keyboard Na Magic Keyboardu k iPadu Pro je radost psát i používat trackpad. Má elegantní nový design s hliníkovou dlaňovou opěrkou a je krásně přenosný. Má řádek 14 funkčních kláves na rychlý přístup k funkcím, jako je nastavování jasu obrazovky, ovládání hlasitosti a dalším, a konektor USB-C na průchozí nabíjení. Díky plovoucí konzolové konstrukci si hladce nastavíš úhel, ve kterém se ti na iPad dívá nejlíp. Nový, větší trackpad s haptickou odezvou je ideální na přesné úkony, jako je úprava tabulek nebo výběr textu. A podporuje ovládání iPadu známými, intuitivními Multi-Touch gesty. iPad Pro je v tomhle odolném krytu chráněný z obou stran, takže se s ním můžeš vydat kamkoli. Hlavní vlastnosti Je tenký a přenosný a díky konzolové konstrukci se dá hladce nastavit do takového úhlu, ve kterém se ti na obrazovku dívá nejlíp. Větší vestavěný trackpad s haptickou odezvou. Řádek 14 funkčních kláves umožňuje pohotově ovládat jas, hlasitost a další funkce. Pohodlné podsvícené klávesy a nůžkový mechanismus s 1mm zdvihem pro tiché psaní s příjemnou odezvou. Navržený pro Multi-Touch gesta a kurzor v iPadOS. USB-C konektor v odolném pantu z přesně zpracovaného hliníku. V zavřeném stavu chrání iPad Pro z obou stran. Barva:černá Typ: pouzdro s klávesnicí, plnohodnotná klávesnice s trackpadem Jazyk klávesnice: čeština Připojení: magnetické, USB -C Připojení periferie: bezdrátové, dokovací, magnetické Kompatibilní modely: 11" iPad Air PRO 2024 (M4)
Ano, centrál. sklad
Specifikace Smart Folio na iPad Pro (M4) se dá nastavit do různých úhlů na čtení, sledování filmů, psaní nebo videohovory přes FaceTime. Otevřením iPad Pro probudí a zavřením uspí. Je tenké a lehké a chrání přední i zadní stranu zařízení. Barva: černá Materiál: Polyuretan PU Druh pouzdra: Flip Funkce stojánku:ano Automatické probuzení:Ano Kompatibilní modely iPadu: 11" iPad PRO (M4) 2024
Ano, centrál. sklad
Bezdrátová myš HP 435 pro více zařízení Parametry Název produktu Bezdrátová myš HP 435 pro více zařízení Produktové číslo 3B4Q5UT Přehled Pracujte bez jakýchkoli komplikací díky všestranné, přizpůsobitelné myši, která byla vyrobena zodpovědně. Usnadněte si práci díky možnosti připojení až dvou zařízení a přenosu obsahu mezi operačními systémy. Soustřeďte se na tvorbu díky programovatelným tlačítkům, ergonomickému designu a až 24měsíční výdrži baterie[1]. Díky technologii snímače HP na různé povrchy můžete zařízení navíc používat na většině povrchů. Typ baterie 1x AA Životnost baterie Až 24 měsíců Rozměry (šířka × hloubka × výška) 115,41 x 74,16 x 40,29 mm Hmotnost 0,0782 kg Hmotnost balení 0,182 kg Kompatibilní operační systémy Windows 7; Windows 11; Windows 10; Windows 8; macOS; Chrome OS™; Windows Minimální požadavky na systém Port USB Type-A; Bluetooth Záruka Standardní jednoletá omezená záruka HP Obsah balení Bezdrátová myš; Úvodní příručka; Hardwarový klíč USB Type-A; Záruční list; 1x baterie AA; Karta R.E.D RTF Země původu Vyrobeno v Číně Poznámka pod čarou [01] [1] Skutečná výdrž baterie se liší v závislosti na používání a okolních podmínkách a vlivem dlouhodobého používání přirozeně klesá. Poznámka pod čarou [02] [2] Podpora díky softwaru HP Accessory Center (HPAC). Software HP Accessory Center (HPAC) je k dispozici volně ke stažení v obchodě Microsoft Store a Apple Store. Poznámka pod čarou [03] [3] Seznam aplikací: SolidWorks, Windows Office, Sketchup, Adobe, AutoCAD, Zoom, MS Teams. Poznámka pod čarou [04] [4] Myš obsahuje 77 % recyklovaného plastu od spotřebitelů. Obal obsahuje 85 % recyklovaného papíru. Poznámka pod čarou [05] [5] Životnost baterie je odhad a mění se v závislosti na mnoha faktorech, včetně počtu aktivních, nečinných a spících hodin používání, počtu spuštěných aplikací, environmentálních podmínek a použitých funkcí; skutečná životnost baterie se bude lišit v závislosti na použití a environmentálních podmínkách. Maximální kapacita baterie se přirozeně snižuje s časem a používáním. Právní omezení Bluetooth je ochranná známka příslušného vlastníka, kterou společnost HP Inc. užívá na základě licence. Microsoft, Encarta, MSN a Windows jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky společnosti Microsoft Corporation v USA a dalších zemích. MacOS je ochranná známka společnosti Apple Inc. registrovaná v USA a dalších zemích. Skutečný vzhled produktu nemusí být stejný jako na obrázku. Poznámky pod čarou Právní omezení
Ano, centrál. sklad
Rozbaleno, kompletní Endorfy klávesnice Thock TKL Wireless Red Víme, že visící kabely mohou být pěkně otravné – sami jsme to zažili během pár virtuálních bitev – a proto jsme některé naše klávesnice zkrátili o hlavový drát. Jedním z nich je Thock TKL Wireless Red, který okouzlí svou malou velikostí, přepínači Kailh Box Red a PBT klávesnicí (tyto maličkosti chrání před poškozením lépe než brnění). Jednoduše řečeno – skutečný balíček vytvořený pro šampiony. Specifikace Technické specifikace Technologie kláves Mechanické Klávesy Počet kláves 87 Značka a typ kláves KAILH BOX RED Barva kláves černá Numerická klávesnice Ne Macro klávesy Ano Programovatelné klávesy Ano Připojení Typ připojení Bezdrátové / Drátové USB verze Pozlacené USB, Délka kabelu: 1,8 M Bluetooth Ano Bezdrátové 2,4G Ano Kompatibilita Operační systém Windows, MacOS, Chrome OS Velikost a Váha Velikost 361.5 x 140 x 42.5 mm
Ano, centrál. sklad
Rozbaleno,ok. CREATIVE PEBBLE PRO Minimalistické počítačové reproduktory s konektorem USB-C 2.0, Bluetooth 5.3 a přizpůsobitelným osvětlením RGB Nyní s nastavitelným osvětlením RGB! Reproduktory Creative Pebble Pro umožňují výběr ze širokého spektra barev a tří světelných efektů pomocí jednoduchého nastavení typu plug-and-play. Po zvukové stránce se jedná o velký pokrok oproti všem předchůdcům; díky přepracovanému designu měniče a upgradu z analogových zesilovačů na dvojici integrovaných digitálních vstupních zesilovačů můžete očekávat bohatý a silný zvuk přímo na vašem pracovním stole. Pro milovníky filmů jsou naše technologie Čistý dialog a BassFlex zárukou snadno srozumitelných mluvených dialogů, zatímco úderné basy duní a zvyšují strhující zážitek. Creative Pebble Pro se připojuje k naší oblíbené řadě PC reproduktorů Pebble a povyšuje váš zážitek ze stolního zvuku. ROZZÁŘETE SVOJI SESTAVU POMOCÍ OSVĚTLENÍ RGB Díky širokému výběru barev a 3 světelným efektům si můžete vybrat nastavení, které bude vyhovovat konkrétní požadované atmosféře. Osvětlení RGB reproduktorů Creative Pebble Pro dokáže procházet spektrem barev, pulzovat do rytmu nebo třeba jen svítit jednobarevnou září. Když je čas skončit, RGB se dá snadno vypnout pomocí ovládacího tlačítka RGB. VÝKONNÝ ZVUK I PŘES KOMPAKTNÍ ROZMĚRY Reproduktory Creative Pebble Pro obsahují dvojici zcela nových, výkonných digitálních zesilovačů s vestavěným zpracováním zvuku, které jsou schopny zajistit 3,5× bohatší a hlubší basy, stejně jako zcela nový design reproduktorů, který byl od základu přepracován, aby se dosáhlo většího prostoru pro hlasitější a čistší zvuk. Díky tomu jsou reproduktory schopny zprostředkovat zvuk, který přesahuje jejich fyzické rozměry, a to napříč různými úrovněmi hlasitosti, aniž by se to jakkoli negativně projevilo na čistotě zvuku. ČISTÉ DIALOGY, HLUBŠÍ BASY PRO MILOVNÍKY FILMŮ Reproduktory jsou vybaveny naší technologií BassFlex, která zajišťuje rozšířenou odezvu nízkých frekvencí a výrazné basy při všech úrovních hlasitosti, aniž by se zhoršila čistota zvuku. Integrované zpracování zvuku označované jako Čistý dialog bylo také ještě zkvalitněno, aby vylepšené vokály zněly i nadále čistě, přirozeně a realisticky – mluvené dialogy jsou proto snadno srozumitelné, aniž byste museli zvyšovat hlasitost. OHROMUJÍCÍ VÝKON, ZESÍLENÝ ZVUK Kompaktní reproduktory Pebble Pro, které si zachovávají svůj charakteristický 45° zvýšený úhel, aby směřovaly zvuk přímo k vašim uším a poskytly vám pohlcující zážitek z poslechu, dosahují akustického výkonu až 10 W RMS a špičkového výkonu až 20 W při připojení přes USB-C. Pokud chcete zvuk ještě více zesílit, můžete reproduktory Creative Pebble Pro připojit k 30W adaptéru USB PD (není součástí dodávky) a vychutnat si ohromující akustický výkon až 30 W RMS a 60 W ve špičce. ŠIROKÉ MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Stačí jediný kabel USB pro napájení i zvuk – po připojení kabelu k zařízení si hned můžete vychutnávat dokonalé audio. Když připojíte napájení přes USB, máte také možnost bezdrátově streamovat přes Bluetooth 5.3 nebo reproduktory připojit k jiným analogovým zařízením přes univerzálně kompatibilní 3,5mm port AUX-in. Kromě toho lze přes port pro náhlavní sadu či mikrofon připojit externí mikrofon nebo kabelovou náhlavní sadu a proměnit reproduktory v rychlý a snadný komunikační nástroj podle vlastního uvážení. Technické specifikace Rozměry produktu (V × Š × H): Pravý satelitní reproduktor: 123 × 123 × 118 mm Levý satelitní reproduktor: 123 × 123 × 118 mm Hmotnost produktu: Pravý satelitní reproduktor: 415 g Levý satelitní reproduktor: 365 g Délka kabelu: Propojení reproduktorů: 1,8 m USB-C na USB-A: 1,5 m USB-C na USB-C: 1,5 m 3,5mm stereo kabel: 1,2 m Výstupní výkon: Při připojení k 5V/2A USB-C: až 10 W RMS / 20 W špičkově Při připojení k 15V/2A USB PD adaptéru: až 30 W RMS / 60 W špičkově Měniče : 2,25" širokopásmový měnič s pasivním zářičem Frekvenční rozsah : 80 Hz – 20 000 Hz Konfigurace systému : 2.0 Odstup signálu od šumu (SNR): ? 75 dB Provozní teplota : 0–45 °C Bluetooth verze : 5.3 Bluetooth frekvence : 2402–2480 MHz Bluetooth profily: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) AVRCP (Audio / Video Remote Control Profile) HSP (Headset Profile) Bluetooth audio kodek : SBC Bluetooth dosah : až 10 metrů (v otevřeném prostoru) Bluetooth RF výkon : < 4 dBm Napájecí vstupy : USB-C (audio + napájení): až 5V / 2A USB PD (napájení): až 30 W Typy konektorů : USB-C (audio + napájení) Adaptér USB PD (min. 30 W, není součástí) Bluetooth 3,5mm AUX vstup Sluchátkový výstup / výstup pro náhlavní soupravu Vstup pro mikrofon Minimální systémové požadavky Windows : Intel i3 nebo ekvivalentní AMD Windows 10 / 11 (32/64bit) 1 GB RAM 600 MB volného místa Port USB-C nebo USB-A macOS : macOS 10.12 nebo novější 1 GB RAM 600 MB volného místa Port USB-C nebo USB-A Doporučení pro analogová zařízení: Pro nejlepší zvuk použijte napájení 5V/2A nebo USB PD adaptér s výkonem 30 W Obsah balení 1× reproduktory Creative Pebble Pro (levý a pravý) 1× kabel USB-C na USB-C 1× kabel USB-C na USB-A 1× 3,5mm kabel AUX-in 1× stručná úvodní příručka 1× letáky k záruce a souladu s předpisy
Ano, centrál. sklad
rozbaleno, komplet AgfaPhoto CAMCORDER CC2700 Videokamera Realimove CC2700 vám zajistí dobré pohodlí při natáčení životních okamžiků v rozlišení 2,7K . Má ergonomický úchop a 3" dotykovou obrazovku . Při natáčení můžete také využít 18× digitální zoom . Kloubový LCD displej vám umožní sledovat vše, co právě nahráváte. Videokamera CC2700 nenatáčí jen videa , ale také umožňuje pořizovat velmi krásné fotografie v rozlišení 24 MP . Kompletní zařízení, které vám pomůže vytvořit skvělé obrázky a vzpomínky ! Vysoce výkonná videokamera Videokamera Realimove CC2700 obsahuje vše, co byste od videokamery očekávali plus mnoho dalšího. Vestavěné LED světlo poskytuje potřebný jas pro noční videa a slouží také jako blesk pro fotografie . Připojení pro sledování vašich videí Sledujte vaše videa a sdílejte momenty s rodinou a příteli. Dodávané kabely vám umožní sledovat videa přes USB přímo na vašem počítači nebo televizi . 3” LCD displej vám také umožní sledovat vaše videa přímo a pohodlně na videokameře. Dodává se s přenosným pouzdrem, dálkovým ovládáním a velmi praktickou lithiovou baterií pro každodenní použití. Parametry Provozní režimy Digitální videokamera + Digitální fotoaparát Senzor 8PM Senzor Sony, 48MP interpolace Externí paměť Paměťová karta SD/SDHC (max. 256 GB) ISO Auto, 100 / 200 / 400 Objektiv f/2,6, f = 7,0 mm Rozsah zaostření 1,0 m~nekonečno Rozlišení obrazu Formát souboru: JPEG, (2M, 5M, 7M, 8M, 12M, 16M, 20M, 24 M, 30 M, 48 M) Rozlišení videa Formát souboru: AVI, HD 1280×720, FHD 1920×1080, 2,7K 2688×1520 Zoom 18× digitální zoom Snímání obličeje Ano Beauty Face Ano Dálkové ovládání Ano DIS Photo Ano LED světlo světlo LED, <1,0 m Vyvážení bílé Auto / Slunečno / Zataženo / Wolfram / Fluorescenční Expozice –3,0EV ~ +3,0EV Režim samospouště zavření / 2 s / 10 s USB port USB 2.0 Automatické vypnutí Zavřít / 60 s / 180 s / 300 s /600 sekund Externí mikrofon Volitelný Velikost panelu 3,0palcový dotykový panel IPS HDMI výstup Ano Napájecí zdroj Li-ion baterie NP40 Rozměr 126(D) × 59(V) × 57(Š) mm Hmotnost 253 g Barva černá Obsah balení 1× videokamera 1× lithiová baterie 1× USB kabel 1× HDMI kabel 1× Uživatelská příručka 1× taška na videokameru 1× krytka objektivu 1× Dálkové ovládání
Ano, centrál. sklad
POUZE ROZBALENO - NEPOUŽITO - PLNÁ ZÁRUKA tlačiareň štítkov, stolová tlačiareň, priama termálna, rozlíšenie: 8 bodov/mm (203 dpi), šírka média (max.): 108 mm, šírka tlače (max.): 104 mm, priemer valca (max.): 127 mm, rýchlosť (max.): 152 mm/s, USB, USB Host, Bluetooth (BLE), RAM: 256 MB, Flash: 512 MB, Black Mark Sensor, Gap Sensor, vrátane.: kábel (USB), napájacia jednotka, napájací kábel (EÚ, UK), sivá farba.
Ano, centrál. sklad
Rozbaleno, komplet Technické parametry VÝKON Procesor AMD Ryzen™ AI 7 PRO 350 (8C / 16T, 2.0 / 5.0GHz, 8MB L2 / 16MB L3) NPU Integrated AMD Ryzen™ AI, až 50 TOPS Grafická Karta Integrated AMD Radeon 860M Graphics Chipset AMD SoC Platform Paměť 2x 32GB SO-DIMM DDR5-5600 Non-ECC Paměťové sloty 2x DDR5 SO-DIMM slot, dual-channel kompatibilní Max. Paměť Až 96GB (2x 48GB DDR5 SO-DIMM) Úložiště 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 Performance NVMe Opal 2.0 Podporovaná Úložiště 1x disk, až 2TB M.2 2280 SSD Slot pro Úložiště 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot Čtečka Karet Ne Audio Chip High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec Reproduktory Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio Kamera 5.0MP + IR krytkou kamery a detekcí přítomnosti člověka Mikrofon 2x Baterie Integrovaná 52.5Wh Napájecí Adaptér 65W USB-C Slim (3-pin) DESIGN Displej 16" WUXGA (1920x1200) IPS 500nits Anti-glare, 100% sRGB, Low Power, Eyesafe, UL Low Blue Light Dotyková obrazovka Ne Kalibrace Barev AICCP Color Calibration Klávesnice Podsvícená, CZ/SK Barva Černá Materiál PC + 20% CF + 50% GF + 30% PCC (Kryt), PC + 20% CF + 30% PCC (Tělo) Rozměry (ŠxHxV) 359.70 x 251.70 x 11.80/18.14 (přední/zadní), 23.5 (maximum) mm Hmotnost Od 1.71 kg SOFTWARE Operační systém Windows 11 Pro, CZ/SK/EN Dodávaný software Lenovo AI Now KONEKTIVITA Ethernet 100/1000M (RJ-45) WLAN + Bluetooth[2] MediaTek Wi-Fi 7 MT7925, 802.11be 2x2 + BT5.4 WWAN Ne SIM Karta Ne NFC Ne Standardní porty 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Stále napájený 2x USB-C (Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps), s USB PD 3.0 a DisplayPort 1.4 1x HDMI 2.1, až 4K/60Hz 1x Sluchátka / mikrofon combo jack (3.5mm) 1x Ethernet (RJ-45) 1x Bezpečnostní zdířka Volitelné Porty (nakonfigurované) 1x Čtečka SmartCard ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ Čtečka SmartCard Čtečka SmartCard Bezpečnostní Chip Discrete TPM 2.0 Enabled Čtečka otisků prstů Styl dotyku, Match-on-Chip, integrovaná v tlačítku napájení Fyzický zámek Kensington Nano Security Slot, 2.5 x 6 mm Další zabezpečení IR kamera pro Windows Hello (rozpoznávání obličeje) Záslepka kamery Detekce narušení spodního krytu Detekce přítomnosti člověka pro IR kameru OVLADATELNOST Řízení systému AMD PRO Manageability SERVIS Základní záruka 3 roky v servise Zahrnutý Upgrade 3 roky Premier Onsite PŘÍSLUŠENSTVÍ Přibalené příslušenství Ne CERTIFIKACE Zelená certifikace ENERGY STAR 9.0 EPEAT Gold Registered RoHS compliant TCO Certified 10.0 Ostatní Certifikace UL Low Blue Light Eyesafe Certified 2.0 Mil-Spec Testy MIL-STD-810H military testy - splněno ISV Certifikace Prosím navštivte ISV certifikace pro Pracovní Stanice Lenovo
Ano, centrál. sklad
rozbaleno, komplet ACER Dotykové pero Active Stylus ASA410 Jedno pero, které vládne všem Automaticky podporuje AES 2.0, USI 2.0, MPP 2.5. Bezproblémová kompatibilita, žádné nastavování Stačí jej vzít do ruky a začít psát bez jakéhokoli postupu nastavení připojení. Přesné psaní, přirozený pocit Díky 4 096 úrovním tlaku, podpoře náklonu a citlivé síle hrotu 10g-450g si vychutnejte hladké a přesné psaní, tahy pro skutečný zážitek z psaní a kreslení jako perem. Lehký design, dlouhá výdrž baterie Ultralehká konstrukce je navržena pro snadné používání a snižuje únavu ruky. Napájení baterií AAAA, poskytuje až 96 hodin pohotovostního režimu pro nepřerušované fotografování. Technické specifikace Model: ASA410 Typ baterie: 1 x AAAA Alkaline dry cell battery Protokoly: AES 2.0, USI 2.0, MPP 2.5, zpětná kompatibilita Hrot pera: POM (Polyoxymethylene) Úroveň tlaku: 4096 úrovní Síla hrotu: 10g – 450g Rozměry: 140mm±1.0mm, průměr 9.5mm Podpora náklonu: Ano, 0-60° Hmotnost: 16,5g Materiál: Plastic Barva: Black Podpora notebooků: Pro většinu dotkyových notebooků Acer TravelMate/Aspire/Spin/Chromebooků s podporou AES a USI
Ano, centrál. sklad
model externího 2.5" pevného disku WD My Passport v černé barvě. Specifikace: •kapacita 500GB •rozhraní USB 3.0 6 Gb/s (zpětně kompatibilní s rozhraním USB 2.0 480 Mb/s) •ochrana přístupu heslem a 256-bit hardwarové šifrování •nevyžaduje napájecí zdroj •přiložený software: WD SmartWare™ (umožňuje automatické, přírustkové zálohování, obnovu dat do původních složek, WD SmartWare control center) •kompatibilita systému: Formátování NTFS pro systémy Windows XP, Windows Vista, Windows 7. Vyžaduje formátování pro systémy Mac OS X Leopard, Snow Leopard •rozměry: 111 x 15 x 82 mm (d x v x š) •hmotnost: 138 g •obsah balení: přenosný pevný disk, kabel USB, WD SmartWare™ software, rychlá instalační příručka •záruka 2 roky Automat - přesun REN-EXT BAZAR|Bazar,Repas,Vratka,Opraveno,Poskozen,Poškozen,Rozbaleno,Repair,výstavy,vystavy:pro nasledny prodej BAZAR|Bazar,Repas,Vratka,Opraveno,Poskozen,Poškozen,Rozbaleno,Repair,výstavy,vystavy:prodej
Ano, centrál. sklad
Bluetooth scanner, industry, 2D, imager (high performance), keypad (19 keys), display, FIPS, protection class: IP67, incl.: cable (USB), power supply unit, charging/transmitter cradle, order separately: power cable, colour: black, green
Ano, centrál. sklad
Verbatim PM-14 Portable Monitor 14" Full HD 1080p Trávíte-li spoustu času před monitorem z pracovních nebo soukromých důvodů, pak je důležité zaměřit se na výběr správného typu. Vyzkoušejte LCD monitor Verbatim s úhlopříčkou 14", který by mohl splňovat vaše očekávání. Je přenosný a snadno si jej vezmete kamkoliv s sebou. Rozlišení typu Full HD 1920 × 1080 px vám zprostředkuje vynikající vizuální zážitek. Ve srovnání s matnými displeji má tento lesklý povrch sytější, reálnější barvy, lepší kontrast a i na pohled vyšší ostrost. 14" VERBATIM PM-14 Špičková kvalita obrazu Podstatný parametr při výběru monitoru je bezesporu obraz, přičemž LCD monitor Verbatim má rozhodně co nabídnout. Vykreslení obrazu probíhá prostřednictvím technologie IPS, která vás dostane velmi přirozenými barvami a také širokým pozorovacím úhlem. Odezva LCD monitoru Verbatim, konkrétně 6 ms, je dostatečná pro klasické kancelářské využití i sledování filmů a videí. Obnovovací frekvence o hodnotě 60 Hz je dostatečná pro běžné používání, jako je brouzdání internetem i sledování multimédií. LCD monitor Verbatim zaujme svými funkcemi LCD monitor Verbatim vám nabídne celou řadu funkcí, které zpříjemní zážitek z jeho používání. High Dynamic Range (HDR), tzv. vysoký dynamický rozsah, je technologie odrážející schopnost zobrazovat široký rozsah jasu. Integrovaný filtr modrého světla dokáže efektivně chránit vaše oči před škodlivým modrým světlem. Funkce Power Delivery umožní dodávat energii vašim dalším zařízením. Výjimečná funkce, jakou je FreeSync, synchronizuje obnovovací frekvenci monitoru a výstupní počet snímků za sekundu u grafické karty, což poznáte především na plynulosti obrazu při hraní her. Výbava LCD monitoru Verbatim LCD monitor Verbatim disponuje rovněž výbavou, která vám usnadní práci či zpříjemní hraní her. Připojíte jej k vašemu počítači pomocí HDMI 1.4 a USB-C. S přenosným monitorem si zařídíte kancelář téměř kdekoliv. Pouze jej vybalíte, zapojíte a můžete se vrhnout do pracovní činnosti. Součástí monitoru jsou integrované reproduktory, díky kterým bude váš stůl působit uklizeně, jelikož se eliminuje množství zařízení a kabelů. LCD monitor Verbatim má rovněž sluchátkový výstup pro připojení sluchátek i externích reproduktorů. Spolu s LCD monitorem Verbatim obdržíte HDMI, USB-C a USB kabel. Otestováno eDéčkem Specifikace Úhlopříčka a Rozlišení Úhlopříčka 14" Úhlopříčka 35,6 cm Rozlišení 1920x1080 Obrazovka Obnovovací frekvence 60 Hz Odezva 6 ms Kontrast 1000:1 Poměr stran 16:9 Typ panelu IPS Povrch displeje Matný Jas 250 cd/m2 Počet barev 16,7 Mio Vlastnosti Filtr modrého světla ANO Flicker-free NE HDR ANO FreeSync ANO Web kamera NE Mikrofon NE Přehrávač médií NE OS Android NE Daisy Chain NE G-Sync NE TV tunner NE Power delivery NE Senzor přítomnosti NE Automatická regulace jasu NE Dotyková obrazovka NE Obraz v obraze (PIP) NE Web kamera NE Připojení HDMI 1x USB-C 2x USB-A 1x Sluchátkový výstup 1x Thunderbolt NE --- Energetická třída A Pozorovací úhel svisle 178° Pozorovací úhel vodorovně 178° Prohnutí obrazovky NE Pivot NE Otočný NE Nastavitelná výška NE Podpora VESA držáku NE Rozměr VESA držáku NE Náklon monitoru 0 až 85° Barva černá Rozměry (š x v x h) 32,89 x 20,9 x 6 cm Váha 0,76 kg Co je v krabici Adaptér USB-C kabel HDMI kabel USB-A na USB-C kabel Ochranné pouzdro Manuál
Ano, centrál. sklad
BAZAR - BROTHER tiskárna štítků TD-4210D (tisk štítků, 203 dpi, max šířka štítků 104 mm) - Rozbal...
Ano, centrál. sklad
Rozbaleno, kompletní Eurocase ML N6-560B ARGB Počítačová skříň v provedení Middle Tower nabízí dvě 2,5" a dvě 3,5" pozice pro pevné a SSD disky. Na předním panelu jsou umístěny dva USB 3.0 porty, jeden port USB-C, sluchátkový výstup a vstup pro mikrofon. Skříň je osazena dvěma 120mm ARGB ventilátory na přední straně. Potěší také možnost osazení až třemi dalšími ventilátory. Ve skříni je dostatek prostoru pro chladič CPU do výšky až 110 mm a grafickou kartu o délce až 260 mm. Skříň je dodávána bez zdroje. Specifikace Velikost Skříně Velikost Skříně Mid Tower Podporované velikosti základních desek Velikost základní desky ATX, Micro-ATX, Mini-ITX Pozice pro disky 3.5" Pozice 2x 2.5" Pozice 2x Přední Vstup/Výstup Konektory Zvukové konektory 2x USB 3.0 2x USB-C 1x Maximální velikosti komponentů Maximální velikost CPU chladiče 110 mm Maximální délka GPU 260 mm Velikost a Váha Velikost 410 x 320 x 185 mm Váha 2.14 kg Co je v krabici 2x 120mm ARGB Ventilátor
Ano, centrál. sklad
GIGABYTE Thunderbolts 5 Certifikovaná rozšiřující karta Intel Thunderbolt 5 Intel JHL9580 Thunderbolt 5 Dva Thunderbolt 5 porty (USB Type-C) Přenosová rychlost až 80 Gb/s obousměrně, nebo až 120 Gb/s jednosměrně Plná podpora DisplayPort 2.1 s rozlišením až 8K při 60 Hz Možnost řetězit (daisy-chain) až 10 zařízení (5 zařízení na port) Podpora standardu PD 3.1 (napájení až 100 W) Specifikace Technické specifikace Rozhraní PCIe 4.0x4 Chipset Intel JHL9580 Thunderbolt 5 Controller? Konektory 2x USB-C (až Thunderbolt 5) 3x Mini-DP 1x 6-pin PCIe napájecí konektor 1x USB 2.0 header 1x Thunderbolt header
Ano, centrál. sklad
AORUS H1 Virtual 7.1 Channel Support 50mm Drivers ENC Support RGB Lighting Comfortable Design for Extended Wearing Bendable Microphone In-line Audio controls Audio software support Type Headphone : Virtual 7.1 Channel Microphone : Unidirectional Driver Diameter Headphone : 50mm Microphone : 4*2mm Impedance Headphone : 32? ±15% Microphone : 2.2K? Frequency Response Headphone : 20Hz~20KHz Microphone : 100Hz~10KHz Sensitivity Headphone : 112 ± 3dB at 1KHz Microphone : 42 ± 3dB at 1KHz Cable Length 2.2m Weight 290g ± 5% (cable not included) Connector Type USB2.0 Accessories Manual
Ano, centrál. sklad
rozbaleno, komplet 1stCool Držák GPU ARGB Společnost 1stCOOL Vám přináší GPU, VGA holder, držák grafické karty, skvělou vychytávku pro Vaši hermí mašinu..... Stylová varianta této opory Vaší grafické karty je vyrobena z ocelového práškově lakovaného plechu a plastu, zabraňuje prohýbání větších karet ve slotu a dodává tak sestavě lepší celkovou stabilitu. Součástí je silikonová posuvná opora, kterou lze posunout jak horizontálně tak i vertikálně a umožňuje instalaci v různých místech karty, pro maximální kompatibilitu s většinou karet. Rozměry držáku jsou 280 x 52mm. - snadná montáž navrženo pro širokou škálu grafických karet a desek - jednoduchá a pohodlná metoda hozirontálního i vertikálního nastavení - robustní nosná hlavní konstrukce, která poskytne silnou podporu a zabraňuje ohýbání a prohýbání GPU po dlouhé době používání Tato verze AURA ARGB je vybavena led podsvícením a je vzájemě kompatibilní s ostatním 1stCOOL AURA EVO ARGB příslušenstvím a toto řešení je kompatibilní se systémy ASUS Aura Sync, MSI Mystic Light, GIGABYTE RGB Fusion i ASRock Polychrome Sync. V podobě příslušenství inovované AURA EVO serie Vám 1stCOOL přináší kvalitní moderně řešenou sérii ARGB LED příslušenství pro tuning Vašeho PC a to za mimořádně zajímavou cenu. Postavte si svůj stylový počítač…. Specifikace Rozměry a váha Připojení 3pin ARGB (in + out) ARGB Podpora ASUS Aura Sync, MSI Mystic Light, GIGABYTE RGB Fusion i ASRock Polychrome Sync Rozměry 280 x 52 mm
Ano, centrál. sklad
Kingston DIMM DDR4 16GB Specifikace Technické specifikace Technologie paměti RAM DIMM Typ paměti DDR4 Velikost paměti RAM 16GB Frekvence paměti RAM 3200MT/s CAS latency CL16 Časování 16-18-18 Organizace paměti 2Rx8
Ano, centrál. sklad
GIGABYTE AORUS FO27Q5P POUZE ROZBALENO - VYSTAVENÉ KUSY AORUS FO27Q5P je navržen speciálně pro soutěžní hráče a je vybaven 27palcovým 2K QD-OLED panelem s působivou obnovovací frekvencí 500 Hz a ultrarychlou odezvou 0,03 ms pro výjimečnou vizuální čistotu. Integrované exkluzivní taktické funkce dávají hráčům výhodu na bojišti, zatímco technologie OLED Care výrazně snižuje riziko vypálení obrazovky. AORUS FO27Q5P je vybaven úchvatným 27palcovým QD-OLED displejem, který poskytuje bezkonkurenční kvalitu obrazu v rozlišení 2K a nepřekonatelný herní výkon v každém pixelu. Specifikace Technické Specifikace Úhlopříčka 27" Displej OLED Rozlišení 2560x1440 QHD Sytost barev 99% DCI-P3 Jas 300 cm/m2 Kontrast 1.5M:1 Odezva 0.03 GTG Obnovovací frekvence 500Hz Spotřeba 49 W Konektivita 2x HDMI 2.1 1x Displayport 2.1 UHBR20 1x MiniDP 2.1 UHBR20 1x Displayport 1.4 (HBR3) výstup 1x USB Type-C (Alternate Mode; Upstream port; Power Delivery až 18 W) 2x USB 3.2 Downstream porty 1x USB 3.2 Upstream port 1x sluchátkový konektor 1x mikrofonní konektor Vlastnosti Reproduktor 2x 5W VESA DisplayHDR True Black 500 ClearMR 21000 Flicker-Free Nastavitelnost Nastavení výšky 130 mm Naklánění -5°~+20° Otáčení -20°~+20° Pivot 0°~+90° VESA 100x100 mm Kensington lock Ano Rozměry a váha Rozměry 610.3 x 532.5 x 158.6 mm Váha 7.2 kg Co je v krabici 1x Napájecí kabel 1x HDMI 2.1 kabel 1x DisplayPort kabel 1x USB-C kabel
Ano, centrál. sklad
BAZAR - Cisco switch CBS220-48P-4G - REFRESH - rozbaleno CISCO REFRESH jsou repasované produkty, které společnost CISCO dodává s certifikací kvality, zárukou a servisní podporou odpovídající ekvivalentnímu novému produktu Řada Cisco Business 220 jsou jednoduché a cenově dostupné chytré switche pro sítě podnikové třídy. Díky podpoře mobilních aplikací, nástroji Cisco Business Dashboard a několika možnostem PoE+ poskytuje CBS220 robustní síť v rámci omezeného rozpočtu. Stránky produktu: CBS220-48P-4G Quick start guide: Quick start guide Switching capacity Forwarding rate in millions of packets per second (mpps; 64-byte packets) 74,38 Switching capacity in Gigabits per second (Gbps) 104 Layer 2 switching MAC table Up to 8,192 Media Access Control (MAC) addresses Spanning Tree Protocol (STP) Standard 802.1d Spanning Tree support, enabled by default Fast convergence using 802.1w (Rapid Spanning Tree [RSTP]) Multiple Spanning Tree instances using 802.1s (MSTP) 16 instances are supported Port grouping Support for IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) Up to 8 groups Up to 8 ports per group with 16 candidate ports for each (dynamic) 802.3ad link aggregation Load balance based on source and destination MAC address, or source and destination MAC/IP VLAN Support for up to 256 Virtual Local Area Networks (VLANs) simultaneously Port-based and 802.1Q tag-based VLANs Management VLAN Guest VLAN Auto voice VLAN Voice traffic is automatically assigned to a voice-specific VLAN and treated with appropriate levels of QoS QinQ VLAN VLANs transparently cross a service provider network while isolating traffic among customers Generic VLAN Registration Protocol (GVRP) and Generic Attribute Registration Protocol (GARP) Protocols for automatically propagating and configuring VLANs in a bridged domain Head-of-Line (HOL) blocking HOL blocking prevention Jumbo frame Frame sizes up to 9,216 supported Loopback detection Loopback detection provides protection against loops by transmitting loop protocol packets out of ports on which loop protection has been enabled. It operates independently of STP. Automatic Media-Dependent Interface Crossover (MDIX) Automatically adjusts transmit and receive pairs if an incorrect cable type (crossover or straight-through) is installed. Security ACLs Drop or rate limit based on source and destination MAC, VLAN ID or IP address, protocol, port, Differentiated Services Code Point (DSCP)/IP precedence, Transmission Control Protocol (TCP)/ User Datagram Protocol (UDP) source and destination ports, 802.1p priority, Ethernet type, Internet Control Message Protocol (ICMP) packets, Internet Group Management Protocol (IGMP) packets, TCP flag Support up to 512 rules Port security Creates the ability to lock source MAC addresses to ports; limits the number of learned MAC addresses IEEE 802.1X (authenticator role) 802.1X: Remote Authentication Dial-in User Service (RADIUS) authentication; guest VLAN; Single-host, multiple-host, and multisession mode RADIUS, TACACS+ Supports RADIUS and Terminal Access Controller Access Control System (TACACS) authentication; switch functions as a client MAC address filtering Supported Storm control Broadcast, multicast, and unknown unicast DoS protection DOS attack prevention STP Bridge Protocol Data Unit (BPDU) Guard This security mechanism protects the network from invalid configurations. A port enabled for BPDU Guard is shut down if a BPDU message is received on that port. Spanning Tree Loop Guard This feature provides additional protection against Layer 2 forwarding loops (STP loops). Secure Shell (SSH) Protocol SSH is a secure replacement for Telnet traffic. SCP also uses SSH. SSH v1 and v2 are supported. Secure Sockets Layer (SSL) SSL support: Encrypts all HTTPS traffic, allowing highly secure access to the browser-based management GUI in the switch QoS Priority levels 8 hardware queues per port Scheduling Strict priority and Weighted Round-Robin (WRR) queue assignment based on DSCP and class of service (802.1p/CoS) Class of service Port-based; 802.1p VLAN priority-based; IPv4/v6 IP precedence, Type of Service (ToS), and DSCP-based; Differentiated Services (DiffServ); classification and re-marking ACLs, trusted QoS Rate limiting Ingress policer; egress shaping and rate control; per VLAN, per port, and flow-based Congestion avoidance A TCP congestion avoidance algorithm is required to reduce and prevent global TCP loss synchronization. Multicast Internet Group Management Protocol (IGMP) Versions 1, 2, and 3 Snooping IGMP limits bandwidth-intensive multicast traffic to only the requesters; supports 256 multicast groups IGMP querier IGMP querier is used to support a Layer 2 multicast domain of snooping switches in the absence of a multicast router Standards Standards IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3ad LACP, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.1D (STP, GARP, and GVRP), IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1s Multiple STP, IEEE 802.1X Port Access Authentication, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, RFC 768, Request for Comments (RFC) 783, RFC 791, RFC 792, RFC 793, RFC 813, RFC 879, RFC 896, RFC 826, RFC 854, RFC 855, RFC 856, RFC 858, RFC 894, RFC 919, RFC 922, RFC 920, RFC 950, RFC 1042, RFC 1071, RFC 1123, RFC 1141, RFC 1155, RFC 1157, RFC 1350, RFC 1533, RFC 1541, RFC 1624, RFC 1700, RFC 1867, RFC 2030, RFC 2616, RFC 2131, RFC 2132, RFC 3164, RFC 3411, RFC 3412, RFC 3413, RFC 3414, RFC 3415, RFC 2576, RFC 4330, RFC 1213, RFC 1215, RFC 1286, RFC 1442, RFC 1451, RFC 1493, RFC 1573, RFC 1643, RFC 1757, RFC 1907, RFC 2011, RFC 2012, RFC 2013, RFC 2233, RFC 2618, RFC 2665, RFC 2666, RFC 2674, RFC 2737, RFC 2819, RFC 2863, RFC 1157, RFC 1493, RFC 1215, RFC 3416 IPv6 IPv6 IPv6 host mode IPv6 over Ethernet IPv6/IPv4 Dual Stack IPv6 neighbor and router discovery (ND) IPv6 stateless address auto-configuration Path Maximum Transmission Unit (MTU) discovery Duplicate Address Detection (DAD) ICMP version 6 IPv6 ACL Drop or rate limit IPv6 packets in hardware IPv6 QoS Prioritize IPv6 packets in hardware Multicast Listener Discovery (MLD v1/2) Snooping Deliver IPv6 multicast packets only to the required receivers IPv6 applications Web/SSL, Telnet server/SSH, DHCP Client, DHCP Autoconfig, Cisco Discovery Protocol (CDP), Link Layer Discovery Protocol (LLDP) IPv6 Requests for Comments (RFCs) supported RFC 4443 (which obsoletes RFC2463) - ICMP version 6 RFC 4291 (which obsoletes RFC 3513) - IPv6 address architecture RFC 4291 - IPv6 addressing architecture RFC 2460 - IPv6 specification RFC 4861 (which obsoletes RFC 2461) - Neighbor discovery for IPv6 RFC 4862 (which obsoletes RFC 2462) - IPv6 stateless address auto-configuration RFC 1981 - Path MTU discovery RFC 4007 - IPv6 scoped address architecture RFC 3484 - Default address selection mechanism Management Cisco Business Dashboard Support direct management with Cisco Business Dashboard and mobile app. Eliminates the need to set up a separate hardware or virtual machine for the Cisco Business Dashboard Probe on site. Cisco Business mobile app Mobile app for Cisco Business Switch and Wireless products. Helps to set up a local network in minutes and provide easy management at your fingertips. Cisco Network Plug and Play (PnP) agent The Cisco Network Plug and Play solution provides a simple, secure, unified, and integrated offering to ease new branch or campus device rollouts or for provisioning updates to an existing network. The solution provides a unified approach to provision Cisco r...
Ano, centrál. sklad
Nová řada UPS CyberPower VALUE PRO SERIE nabízí domácím a kancelářským uživatelům spolehlivou bateriovou zálohu a chrání kancelářské počítače a další elektronická zařízení před přepětím, špičkami a dalšími poruchami elektrického napájení. Technologie GreenPower UPS ™ se zvyšuje provozní efektivitu a minimalizuje spotřebu energie. Uživatelům to přinese významné úspory nákladů na energii oproti konvenčním systémům UPS. UPS poskytuje automatickou regulaci napětí (AVR), která udržuje bezpečné napětí pro připojená zařízení. UPS je vybavena multifunkčním LCD displej pro přehledné zobrazení podmínek napájení a stavu baterie. Produkt obsahuje ochranu datových linek s vysokorychlostním přenosem pro zabezpečení telefonů, síťových a komunikačních zařízení proti přepětím/špičkám a poskytuje 1Gbps přenosovou rychlost. UPS je také kompatibilní s řídicím softwarem PowerPanel pro konfiguraci a monitorování v reálném čase. Vlastnosti: • Line-interactive UPS Topology • Energy Saving Technology • Automatic Voltage Regulation (AVR) • Overload Protection • Surge and Spike Protection • High-Speed Ethernet Data Transmission* • LCD Status Display • PowerPanel Management Software • Tower Form Factor Model VP1200EILCD Topologie Line-Interaktivní Technologie pro úsporu energie Bypass technologie GreenPower UPS™ Kapacita (VA) 1200VA Kapacita (Watt) 720W Fáze (Vstup/výstup) 1:1 GreenPower Ano Podpora aktivního PFC Ne Vstup Jmenovité vstupní napětí 230 ± 10Vac Rozsah vstupního napětí 167 ~ 295Vac Rozsah vstupní frekvence 50/60 ± 5 Jmenovitý vstupní proud 5.2A Vstupní zásuvka IEC C14 Regulace napětí (AVR) Ano (Single Boost, Single Buck) Výstup Rozsah výstupního napětí na baterie 230 ± 10% Rozsah výstupní frekvence 50/60 ± 1% Výstupní frekvence Simulovaný sinus Ochrana proti přetížení Jistič Počet zásuvek 8 Typ zásuvek IEC C13 (4x záloha/přepěťováochrana 4x přepěťová ochrana) Přepěťová ochrana a filtrace Přepěťová ochrana Ano Max. hodnota rázu 450J Telefon/Síť RJ11/RJ45 Ano (až 1Gb) Baterie Uživatelsky vyměnitelné Ne - za provozu Typ baterie (Počet) 12V/7Ah (2) Typická doba nabíjení 8 h Záložní časy Prodloužení doby zálohy Ne Plná zátěž (min) 4 Poloviční zátěž (min) 10 Graf/Tabulka záložních časů Zde Komunikace USB port Ano Sériový port Ano Management karta Ne LAN karta Ne EPO konektor Ne Managament Software PowerPanel Personal Edition Studený start Ano Self Test Ano Stavy indikace Indikátory Ne Zvukové výstrahy Ano - Režim Baterie , Vybitá baterie , Přetížení , Přebíjení , Porucha UPS Multi-funkční LCD zobrazení Ano - Typ provozu , Stav napájení , Stav baterie , Stav zátěže , Porucha a varování , Další informace Fyzické parametry Rozměry (V x Š x H) (mm) 281 x 100 x 355 Hmotnost (kg) 9.62 Výška v racku 0U Informace výrobce Stránka produktu Zde Instalační příručka Zde Dodávka obsahuje UPS, Napájecí a USB kabel, Uživatelská říručka Záruka Měsíce 24 Provedení V servisu
Ano, centrál. sklad
Kapacita 128 GB Rýchlosť čítania až 525 MB/s Rýchlosť zápisu až 450 MB/s Formát CFast 2..
Ano, centrál. sklad
23,8" monitor HP Series 3 Pro FHD - 324pe Vylepšený obraz Tento 23,8" monitor s rozlišením FHD disponuje vším, co potřebujete k plnění každodenních úkolů. Má kvalitní IPS displej, který je viditelný z jakéhokoli úhlu a má obnovovací frekvenci až 100 Hz[1,2] pro ostrý obraz a plynulý pohyb. Ideální pohodlí Udělejte si pohodlí díky nastavení ve 4 směrech a průvodci ergonomickým nastavením[3] přes aplikaci HP Display Center.[4] Navíc si můžete užívat pohodlí díky neustále aktivnímu hardwarovému filtru HP Eye Ease, který tlumí modré světlo a nemá žádný negativní vliv na přesnost barev. Pomáhá vám se soustředěním Uspořádejte si prostor na stole díky monitoru, který vám pomůže se lépe soustředit. Zbavte se nepořádku díky úhlednému vedení kabelů a bezrámečkovému provedení na 3 stranách pro snadné párování dvou monitorů. Dva vestavěné 2W reproduktory navíc zajišťují kvalitnější zvukový zážitek. Stvořeno pro lepší zítřky Tento energeticky úsporný monitor byl promyšleně navržen a obsahuje alespoň 85 % recyklovaných plastů od spotřebitelů[5], panel monitoru 20 % recyklovaného skla[6] a 100 % papírových obalů pochází z recyklovaných nebo certifikovaných udržitelných zdrojů.[7] Parametry Velikost displeje (úhlopříčka) 60,5 cm (23,8") Poměr stran 16:9 [1] Nativní rozlišení FHD (1 920 x 1 080) [1,2] Podporovaná rozlišení 640 × 480 při 60 Hz; 640 × 480 při 75 Hz; 720 × 400 při 70 Hz; 800 × 600 při 60 Hz; 800 × 600 při 75 Hz; 1 024 × 768 při 60 Hz; 1 280 × 720 při 60 Hz; 1 280 × 1 024 při 60 Hz; 1 440 × 900 při 60 Hz; 1 600 × 900 při 60 Hz; 1 680 × 1 050 při 60 Hz; 1 920 × 1 080 při 50 Hz; 1 920 × 1 080 při 60 Hz; 1 920 × 1 080 při 100 Hz; 1 280 × 1 024 při 75 Hz; 720 × 480 při 60 Hz; 720 × 576 při 50 Hz; 1 024 × 768 při 75 Hz; 1 280 × 720 při 50 Hz; 1 280 × 720 při 100 Hz; 1 280 × 800 při 60 Hz; 1 920 × 1 080 při 75 Hz Rozteč obrazových bodů 0,2745 × 0,2745 mm [1] Jas 250 nitů [1] Kontrastní poměr 1000:1 [1] Barva produktu Černá Ovládání na obrazovce Jas+; Barva; Obraz; Vstup; Napájení; Nabídka; Správa; Informace; Konec Funkce displeje Nastavení výšky/sklonu/natočení/otočení [1] Fyzické zabezpečení Standardní slot pro zámek [7] DisplayPort™ 1x DisplayPort™ 1.2 Web kamera Bez integrované kamery Minimální rozměry (Š x H x V) 53,88 × 5,2 × 32,37 cm (bez podstavce) Rozměry s podstavcem (Š x H x V) 53,88 × 21,21 × 44,7 cm Rozměry balení (Š x H x V) 61,7 × 12,4 × 40,6 cm Hmotnost 4,4 kg (s podstavcem); 2,9 kg (bez podstavce) Hmotnost balení 6,3 kg Napájení 100–240 V AC 50/60 Hz Rozsah provozní vlhkosti 20 až 80% RH (bez kondenzace) Specifikace dopadu na udržitelnost Panel monitoru obsahuje 20% podíl recyklovaného skla; 100 % papírových obalů HP pochází z recyklovaných nebo certifikovaných udržitelných zdrojů; obsahuje alespoň 85 % recyklovaných plastů od spotřebitelů [9,10,11] Certifikace a normy MEPS (Austrálie a Nový Zéland); BIS; BSMI; CB; CCC; CE; CSA; EAC; FCC; ICES; ISO 9241-307; KC; KCC; PSB; TUV Bauart; VCCI; MEPS (Vietnam); OEEZ; ISC; tlumení modrého světla; South Africa Energy; UAE; NRCS (Jihoafrická republika); UAE ECAS; UAE RoHS; NSoC (Ukrajina); UL; Potlačení blikání Záruka Omezená tříletá záruka HP Obsah balení Monitor; kabel HDMI; záruční list; napájecí kabel; úvodní leták Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [1] Všechny technické parametry představují typické hodnoty poskytnuté společnosti HP výrobci součástí. Skutečné hodnoty se mohou lišit. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [2] Obraz v nativním rozlišení vyžaduje rozhraní DisplayPort™ 1.2 nebo HDMI 1.4. Grafická karta připojeného počítače musí podporovat rozlišení 1 920 × 1 080 při 60 Hz a mít 1 výstupní port HDMI nebo VGA k řízení monitoru v preferovaném režimu. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [3] Počet barev díky technologii A-FRC. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [4] Dodané kabely se mohou v jednotlivých zemích lišit. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [5] Hostitelský počítač vyžaduje systém Windows 10 nebo novější. HP Display Center je k dispozici v obchodě Microsoft Store. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [6] Aby bylo možné spouštět příkazy CMSL, je třeba do připojeného počítače stáhnout aplikaci Client Management Script Library. Na starší monitory se mohou vztahovat určitá omezení. HP CMSL je ke stažení na hp.com. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [7] Zámek se prodává samostatně. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [8] Registrace EPEAT ve vybraných oblastech. Registrace EPEAT se v jednotlivých zemích liší. Informace o stavu registrace v jednotlivých zemích jsou k dispozici na stránce www.epeat.net. Vychází z registrace US EPEAT podle normy IEEE 1680.1-2018 EPEAT. Stav se v jednotlivých zemích liší. Další informace jsou k dispozici na stránce www.epeat.net. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [9] Množství recyklovaného plastu je vyjádřeno jako procentní podíl celkové hmotnosti plastu. Recyklované plasty od spotřebitele vychází z definice normy EPEAT pro zobrazovací zařízení IEEE 1680.2. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [10] Podíl recyklovaného skla v panelu monitoru se liší v závislosti na produktu. Množství recyklovaného skla je vyjádřeno jako procentní podíl celkové hmotnosti skla. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [11] Vlákna použitá v papírových obalech pocházejí z certifikovaných nebo recyklovaných zdrojů v souladu se zásadami HP pro získávání papíru; certifikace, například FSC, se vztahují na úroveň dodavatele. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [12] Některé funkce nejsou dostupné ve všech edicích nebo verzích systému Windows. Systémy mohou vyžadovat aktualizovaný nebo samostatně zakoupený hardware, ovladače či aktualizovaný systém BIOS, aby bylo možné využívat všech výhod systému Windows. Systém Windows se aktualizuje automaticky a tato funkce je vždy zapnuta. Je vyžadován vysokorychlostní internet a účet Microsoft. Mohou být účtovány poplatky za internetové připojení a mohou existovat další požadavky pro aktualizace. Viz http://www.windows.com. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [13] TCO Certified je environmentální značka udržitelnosti typu 1 podle normy ISO 14024 pro IT produkty. Shoda se všemi kritérii je nezávisle ověřována. Poznámky pod čarou [1] Všechny technické údaje týkající se výkonu představují obvyklé technické údaje poskytované výrobci součástí společnosti HP; skutečný výkon zařízení se může lišit. [2] Obnovovací frekvence 100 Hz je podporována pouze při připojení pomocí kabelu HDMI a DisplayPort™. Při připojení prostřednictvím rozhraní VGA je podporována obnovovací frekvence 60 Hz. [3] Průvodce ergonomickým nastavením je k dispozici v nástroji HP Display Center. Hostitelský počítač vyžaduje Windows 10 nebo vyšší. HP Display Center je k dispozici v obchodě Microsoft Store. [4] Hostitelský počítač vyžaduje Windows 10 nebo vyšší. Aplikace HP Display Center je ke stažení v obchodě Microsoft Store pro systém Windows nebo na webové stránce support.hp.com pro systémy Windows a MacOS. [5] Recyklovaný plast je vyjádřen jako procento z celkové hmotnosti plastu. Recyklace po spotřebě je založena na definici uvedené ve standardu EPEAT pro počítače, standardu IEEE 1680.1-2018. [6] Podíl recyklovaného skla v panelu monitoru se liší v závislosti na produktu. Množství recyklovaného skla je vyjádřeno jako procentní podíl celkové hmotnosti skla. [7] Obaly HP na bázi papíru a vláken pro počítače, displeje, domácí a kancelářský tisk a spotřební materiál jsou dodavateli uváděny jako recyklované nebo certifikované, přičemž minimálně 97 % objemu bylo ověřeno společností HP. Obal je krabice, která je dodávána s produktem a vše
Ano, centrál. sklad
Brašna na notebook HP Renew Business 15,6” Parametry Název produktu Brašna na notebook HP Renew Business 15,6” Produktové číslo 3E5F8AA Hardwarová kompatibilita Pojme většinu notebooků s úhlopříčkou 15,6”. Přehled Konečně můžete mít dobrý pocit z brašny a spolehnout se na ochranu notebooku. Brašna Renew Business 15,6” poskytuje notebooku náležitou ochranu, umožňuje uspořádat příslušenství a obsahuje odolné materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí, snadno se čistí a zajišťují maximální pohodlí. Barva Černá Rozměry (šířka × hloubka × výška) 39 x 6,5 x 29 cm Hmotnost 0,61 kg Hmotnost balení 0,66 kg 1.46 lb Záruka Omezená jednoletá záruka. Obsah balení Brašna na 15,6” notebook HP Renew Business; Dokumentace Země původu Vyrobeno v Číně Poznámka pod čarou [01] [1] Sledovací zařízení není součástí dodávky. Poznámka pod čarou [02] [2] Dezinfekční sprej Lysol Type C (registrace EPA č. 777-54-AA) lze použít až 50krát k čištění (produktu HP). Další informace jsou k dispozici v pokynech spreje Lysol. Právní omezení Skutečný vzhled produktu nemusí být stejný jako na obrázku. Poznámky pod čarou Právní omezení
Ano, centrál. sklad
Spusť. Přibliž. Cvakni. Žasni. Bezvadnou fotku nebo video teď uděláš raz dva. Ovládání fotoaparátu představuje jednodušší způsob, jak se rychle dostat k fotografickým nástrojům. Posouváním prstu doladíš expozici nebo hloubku ostrosti, přepneš mezi objektivy anebo přiblížíš záběr digitálním zoomem – přesně podle svých představ. Úplně nová fotosoustava. Hraj si s ohniskem. Všestranná nová fotosoustava iPhonu 16 dělá krásné fotky. Z blízka i z dálky. 48MP Fusion fotoaparát funguje, jako by měl dva objektivy v jednom. Pořídíš jím nádherné záběry se supervysokým rozlišením a na přibližování máš 2× zoom v optické kvalitě. A ultraširokoúhlý fotoaparát umí kromě záběrů s širším zorným úhlem taky makro obrázky z extrémní blízkosti. V podstatě tak máš v kapse čtyři objektivy. A prostorový záznam ti dokonce dovoluje vytvářet 3D fotky a videa. Zaostři na detail. Zachyť celek. Novým ultraširokoúhlým fotoaparátem s automatickým zaostřováním uděláš neuvěřitelně ostré a detailně vykreslené makro fotky – i videa. Dostaneš do záběru širší scénu a nemusíš přitom ustoupit ani o píď. A protože má fotoaparát větší světelnost a pixely, dokáže zachytit až 2,6× víc světla, takže i fotky pořízené v přítmí vycházejí líp. Čip A18. Superrychlý. Superchytrý. Speciálně navržený čip A18 přeskočil A16 Bionic v iPhonu 15 o dvě generace. Podporuje pokročilejší fotografické a video funkce, jako jsou fotografické styly nebo ovládání fotoaparátu. A jeho mimořádná energetická úspornost prodlužuje výdrž baterie. Dřív si budeš muset dobít baterky ty. iPhone 16 je nově navržený tak, aby se do něj vešla větší baterie. V kombinaci s čipem A18 to znamená velký skok ve výdrži baterie, i když je telefon nabitý novými funkcemi. Takže můžeš hrát do aleluja nebo sledovat jeden díl seriálu za druhým. Přicvakni novou MagSafe nabíječku s ještě rychlejším, až 25W bezdrátovým nabíjením, která ve spojení s 30W nebo silnějším napájecím adaptérem nabije telefon zhruba za 30 minut až na 50 % Akční tlačítko umí víc, než čekáš. Bez čekání. Akční tlačítko iPhonu 16 je zkratka k tvojí oblíbené funkci. Jeho podržením spustíš svítilnu, diktafon, tichý režim nebo jednu z dalších akcí. Můžeš si dokonce nastavit zkratku na otevření aplikace nebo spuštění série úkonů a taky měnit akce v závislosti na denní době nebo aktuální poloze. A klidně prováděj úkony rovnou v aplikacích, třeba si nastav budík nebo objednej kafe. Technická specifikace Rozměry (V x Š x H): 161 x 78 x 8 mm Hmotnost: 199 g Velikost displeje: 6,7" Rozlišení displeje: 2796 x 1290 Typ displeje: Super Retina XDR Typ skla displeje: Ceramic Shield Maximální jas displeje: 2000 nitů Always-on Displej: ano Velikost úložiště: 512 GB Slot na paměťovou kartu: ne Typ hlavní SIM karty: nanoSIM Typ vedlejší SIM karty: eSIM Operační systém: iOS Verze operačního systému při uvedení na trh: iOS 18 Počet jader procesoru: 6 Čipová sada: Apple A18 Verze Bluetooth: 5.3 Nabíjení: rychlonabíjení, bezdrátové nabíjení Qi Maximální příkon: 25 W pro bezdrátové nabíjení, 20 W pro drátové nabíjení Počet objektivů zadního fotoaparátu: 2 Rozlišení zadního fotoaparátu: 48 MPx Počet objektivů předního fotoaparátu: 1 Rozlišení předního fotoaparátu: 12 MPx Maximální rozlišení videa: 4K UHD Funkce fotoaparátu: 4x optický/bezztrátový zoom, elektronická stabilizace obrazu, optická stabilizace obrazu, přední videokamera, blesk, FaceTime kamera Odemykání telefonu: FaceID Senzory: G-senzor, senzor přiblížení, senzor okolního světla, digitální kompas, gyroskopický senzor, barometr, čtečka obličeje Stupeň krytí proti vodě: IP68 Barva: bílá
Ano, centrál. sklad
H610M K DDR4 (rev.1.0) Intel H610 Motherboard with PCIe 4.0* Design, Gen3 x4 M.2 , Realtek Gaming LAN , Anti-Sulfur Resistor, Smart Fan 6 Supports Intel Core™ 14th/ 13th /12th processors Dual Channel Non-ECC Unbuffered DDR4, 2 DIMMs GbE LAN with Bandwidth Management NVMe PCIe 3.0 x4 M.2 High Quality Audio Capacitors and Audio Noise Guard Smart Fan 6 Features Multiple Temperature Sensors , Hybrid Fan Headers with FAN STOP GIGABYTE APP Center, Simple and Easy Use Anti-Sulfur Resistors Design CPU LGA1700 socket: Support for the 14th, 13th, and 12th Generation Intel Core™, Pentium Gold and Celeron Processors L3 cache varies with CPU (Please refer to "CPU Support List" for more information.) Chipset Intel H610 Express Chipset Memory Support for DDR4 3200/3000/2933/2666/2400/2133 MT/s memory modules 2 x DDR4 DIMM sockets supporting up to 64 GB (32 GB single DIMM capacity) of system memory Dual channel memory architecture Support for ECC Un-buffered DIMM 1Rx8/2Rx8 memory modules (operate in non-ECC mode) Support for non-ECC Un-buffered DIMM 1Rx8/2Rx8/1Rx16 memory modules Support for Extreme Memory Profile (XMP) memory modules (Please refer "Memory Support List" for more information.) Onboard Graphics Integrated Graphics Processor-Intel HD Graphics support: 1 x HDMI port, supporting a maximum resolution of 4096x2160@60 Hz * Support for HDMI 2.1 version and HDCP 2.3. (Graphics specifications may vary depending on CPU support.) Audio Realtek Audio CODEC High Definition Audio 2/4/5.1/7.1-channel * To configure 7.1-channel audio, access the audio software for audio settings LAN Realtek GbE LAN chip (1 Gbps/100 Mbps) Expansion Slots CPU: 1 x PCI Express x16 slot, supporting PCIe 4.0 and running at x16 Chipset: 1 x PCI Express x1 slot, supporting PCIe 3.0 and running at x1 Storage Interface Chipset: 1 x M.2 connector (Socket 3, M key, type 2260/2280 PCIe 3.0 x4/x2 SSD support) 2 x SATA 6Gb/s connectors USB Chipset: 4 x USB 3.2 Gen 1 ports (2 ports on the back panel, 2 ports available through the internal USB header) 6 x USB 2.0/1.1 ports (4 ports on the back panel, 2 ports available through the internal USB header) Internal I/O Connectors 1 x 24-pin ATX main power connector 1 x 8-pin ATX 12V power connector 1 x M.2 Socket 3 connector 2 x SATA 6Gb/s connectors 1 x CPU fan header 1 x system fan headers 1 x front panel header 1 x front panel audio header 1 x USB 3.2 Gen 1 header 1 x USB 2.0/1.1 headers 1 x Trusted Platform Module header (For the GC-TPM2.0 SPI/GC-TPM2.0 SPI 2.0 module only) 1 x Clear CMOS jumper Back Panel Connectors 1 x HDMI port 2 x USB 3.2 Gen 1 ports 4 x USB 2.0/1.1 ports 1 x RJ-45 port 3 x audio jacks I/O Controller iTE I/O Controller Chip H/W Monitoring Voltage detection Temperature detection Fan speed detection Water cooling flow rate detection Fan fail warning Fan speed control * Whether the fan speed control function is supported will depend on the cooler you install. BIOS 1 x 128 Mbit flash Use of licensed AMI UEFI BIOS PnP 1.0a, DMI 2.7, WfM 2.0, SM BIOS 2.7, ACPI 5.0 Unique Features Support for APP Center * Available applications in APP Center may vary by motherboard model. Supported functions of each application may also vary depending on motherboard specifications. @BIOS EasyTune Smart Backup System Information Viewer Support for Q-Flash Support for Xpress Install Bundled Software Norton Internet Security (OEM version) LAN bandwidth management software Operating System Support for Windows 11 64-bit Support for Windows 10 64-bit Form Factor Micro ATX Form Factor; 22.6cm x 18.5cm
Ano, centrál. sklad
Nyní můžete mít z tašky pro ochranou vašeho notebooku skutečně dobrý pocit. Profesionální taška na 14,1palcové notebooky HP byla navržena tak, aby nejen chránila notebook a umožnila uspořádat příslušenství, ale také používá materiály šetrné k životnímu prostředí, které jsou odolné, snadno se čistí a jsou navrženy s důrazem na vaše pohodlí. Tyto tašky navíc nabízíme s vnitřní podšívkou a zipem v zajímavých barvách. Udržitelný styl Noste a chraňte svůj notebook ve velkém stylu a s dobrým pocitem. Hlavní část materiálu profesionální tašky na 14,1palcové notebooky HP je vyrobena ze 100% recyklovaných plastů pocházejících z oceánu a všechny štítky, šňůrky a vycpávky jsou vyrobeny ze 100% recyklovaných biologicky rozložitelných materiálů. Nově navíc v krásných barvách. Uzpůsobení typu Popadněte a běžte Univerzální taška na notebook je pohodlná za všech okolností. Noste ji přes hrudník nebo prostě chytněte madla a vyrazte na cestu. Pohodlný rukáv navíc můžete použít u většiny madel kufru, takže dojíždění a cestování nebylo nikdy snadnější. Pohodlné a všestranné Jedná se o mimořádně pohodlnú tašku. Stačí dát na záda nebo popadnout horní rukojeť a můžete vyrazit. Praktický průchod pro rukojeť je kompatibilní s většinou rukojetí kolečkových kufrů a usnadňuje dojíždění i cestování. Specifikace Rozměry produktu (Š x H x V) 38 × 27 × 5,2 cm Hmotnost produktu 0,49 kg Co je v krabici HP Professional 14.1-inch Laptop Bag
Ano, centrál. sklad
rozbalený, zkontrolovaný produkt Klíčové vlastnosti Garett Kids TECH 4G Vodotěsné pouzdro s certifikací IP67 Snadné zapínání řemínku Připojení 4G LTE Slot pro SIM kartu GPS, LBS, WiFi lokalizace Tlačítko SOS, geo-fencing, funkce hlasového monitorování Výběr více ciferníků na hodinkách Chytré hodinky Garett Kids Tech 4G Hodinky Garett Kids Tech 4G s snadným zapínáním na řemínku jsou k dispozici v pěti barevných variantách. Poskytují pohodlí pro vaše nejmenší a umožňují jim vyniknout. Připojení 4G LTE umožňuje bezproblémovou komunikaci s rodiči a poskytuje celé rodině pocit bezpečí. Baterie s dlouhou výdrží umožňuje dlouhou dobu provozu, takže vaše ratolest může hodinky používat po celé hodiny. Velký a přehledný displej umožňuje jednoduché čtení času a využití dalších funkcí. Zapínání na popruhu "Easy on" Garett Kids Tech 4G je ideální pro nejmenší uživatele. Je vybaven pohodlným látkovým popruhem s inovativní technologií "Easy on", díky které je zapínání pomocí suchého zipu velmi snadné. Vaše dítě si může vybrat barvu řemínku, která mu nejlépe vyhovuje. Připojení 4G LTE Díky technologii 4G LTE nabízejí chytré hodinky neomezené možnosti připojení. Můžete uskutečňovat hlasové a videohovory nebo posílat zprávy. Vestavěný lokalizační systém umožňuje sledovat dítě a navíc je možné nastavit bezpečnou oblast, ve které se dítě může pohybovat. Funkce geo-fencing umožňuje rodičům přijímat oznámení na telefon, když dítě opustí určenou oblast. Baterie s dlouhou výdrží a režimem úspory energie To, co hodinky Garett Kids Tech odlišuje od ostatních zařízení, je mimo jiné baterie s dlouhou výdrží, díky níž hodinky vydrží dlouho bez nutnosti častého dobíjení. Tento model má také speciální režim úspory energie, který snižuje spotřebu energie, když se zařízení nepoužívá. Rodiče se tak nemusí obávat, že se hodinky rychle vybijí, a děti je tak mohou používat celé hodiny. Přehledný displej Chytré hodinky Garett Kids Tech 4G jsou vybaveny velkým a dobře čitelným 1,69palcovým HD IPS displejem, který poskytuje vynikající kvalitu obrazu a jasné barvy. Díky tomu budou uživatelé moci snadno používat funkce hodinek za všech světelných podmínek. Díky velkému a dobře čitelnému displeji jsou informace snadno čitelné a hodinky se tak stanou ideálním společníkem pro nejmenší i o něco starší děti. Další užitečné funkce hodinek Hodinky Garett Kids Tech 4G jsou nejen stylovým doplňkem pro děti, ale také funkčním zařízením, které nabízí mnoho užitečných funkcí. Tlačítko SOS umožňuje dítěti snadno a rychle přivolat pomoc, pokud má pocit, že je v nebezpečí. Vestavěný krokoměr umožňuje sledovat fyzickou aktivitu vašeho malého dítěte a kalkulačka se bude hodit při učení. Chytré hodinky mají také funkci hlasového monitorování a již zmíněný geo-fencing, který zajišťuje bezpečnost a dohled nad polohou dítěte. Technické specifikace Vodotěsnost IP67: Ano Dotykový displej: Ano Podsvícený displej: Ano GPS: Ano Wi-Fi: Ano Videohovor: Ano Vestavěný modul 4G: Ano GPS, LBS, WiFi: Ano Slot pro kartu SIM: Ano Kompatibilita se systémem Android: Ano Kompatibilita s iOS: Ano Kompatibilita s aplikací GPS: Ano Zvuková oznámení: Ano Oznámení o hovorech: Ano Přijímání, odmítání a uskutečňování hovorů: Ano Příjem, odmítnutí a uskutečnění hovorů (pouze se SIM kartou): Ano Blok pro vytáčení: Ano Odesílání hlasových poznámek: Ano Tlačítko SOS: Ano GEO plot: Ano Vzdálené hlasové monitorování: Ano Funkce vyhledání hodinek: Ano Alarm slabé baterie: Ano Vestavěný fotoaparát: Ano Krokoměr: Ano Monitor spánku: Ano Historie tras: Ano Fotoalbum: Ano Stopky: Ano Kalkulačka: Ano Náhradní řemínek: Ano Speciální aplikace: Garett Tracker Typ obrazovky: IPS Velikost obrazovky: 1,69" Rozlišení obrazovky: 240 x 280 px Procesor: ASR 3603 Snímač pohybu: Ano Paměť RAM: 128 MB Vestavěná paměť: 192 MB Podporované frekvence GSM: 850/900/1800/1900 Mhz Podporované standardy GSM: 2G/3G/4G LTE Přesnost GPS: GPS: 5 - 15 m, WiFi: 30 - 50 m, LBS: 100 m a více Citlivost GPS: - 145 dBm Standard karty SIM: Nano SIM Fotoaparát: Ano Kompatibilní s: Android 4.0 (a novější), iOS 9.0 (a novější) Typ baterie: lithium-polymerová baterie Kapacita baterie: 550 mAh Doba nabíjení: Přibližně 2 hodiny Jazyk menu: čeština, polština, angličtina, maďarština, slovenština, litevština, lotyština, estonština, němčina, italština, holandština, finština Velikost pouzdra: 54 x 39 x 13,6 mm Délka řemínku: přibližně 20,5 cm Šířka řemínku: 22 mm Typ řemínku: Textilní s velcro Hmotnost: 37 g Sada obsahuje: Smartwatch Garett, kabel USB (nabíječka není součástí balení), návod k obsluze, záruční list
Ano, centrál. sklad
Rozbaleno, kompletní Optoma IFPD PC OPS72A-i5-8G-256GB Optoma OPS72A-i5-8G-256G je dokonalou odpovědí na vaše rostoucí požadavky na výpočetní výkon. Toto lehké zásuvné zařízení je navrženo tak, abyste mohli co nejlépe využít svůj interaktivní plochý dotykový displej (IFPD) Optoma Creative Touch. Kompatibilní s IFPD Optoma Creative Touch. Operační systém není součástí dodávky. Kompatibilní s operačním systémem Microsoft Windows 11. Rozšiřuje možnosti interaktivního displeje Creative Touch Sloty uvnitř interaktivního displeje pro maximální pohodlí a bezpečnost Ideální pro náročné vzdělávací a firemní prostředí Připojení OPS znamená, že si nákup zajistíte do budoucna díky známému standardu. Specifikace Obecné Rozměry (š x h x v) mm 180 x 119 x 30 Napájení 12V-19V DC Připojení Vstupy 4 x USB 3.0, 1 x USB-C, 1 x Mic 3,5 mm, 1 x RJ45, 1 x DisplayPort 4K Čistá hmotnost 0.6 kg Hrubá hmotnost 0.97 kg Systém Paměť 8GB Úložiště 256GB CPU i5-12450H RAM 8 GB DDR4 SSD (GB) 256 Grafika Intel UHD Graphics Chipset SOC Vytváření sítí Integrovaný 10/100/1000M WiFi 802.11 a/b/g/n/ac/ax Bluetooth 5.2 Počet vstupů USB 3.0 4 Počet vstupů RJ45 LAN 1 Počet výstupů pro sluchátka 1 Počet mikrofonních vstupů 1 Počet DP 1 Počet výstupů HDMI 1
Ano, centrál. sklad
Rozbaleno. ACER LCD Nitro ED240QS3bmiipx Part Number: UM.UE0EE.301 Základní parametry Úhlopříčka displeje: 60cm (23.6") Nativní rozlišení: 1920 x 1080 (Full HD) Kontrast [:1]: 3000 Podporované barvy [Miliónů]: 16,7 Doba odezvy [ms]: 1 Jas [cd/m2]: 250 Frekvence [Hz]: 180 Barevný gamut: 72% NTSC Barva: Černá Technologie Typ displeje: 1500R curved display Povrch displeje: matný LED podsvícení: Ano Blue light shield: Ano HDR Ready (HDR 10) ComfyView technology Flickerless technology Low-dimming technology Zobrazovací úhly Úhel horizontálního pohledu [°]: 178 Úhel vertikálního pohledu [°]: 178 Vstupy/Výstupy 2x HDMI 2.0 1x Display Port 1.4 Audio out Výbava Reproduktory: Ano (2Wx2) VESA 100x100
Ano, centrál. sklad
Ergonomická bezdrátová klávesnice HP 965 Parametry Minimální požadavky na systém Port USB Type-A; Bluetooth Rozměry (šířka × hloubka × výška) 398.77 x 233.57 x 39.2 mm (keyboard); 117.2 x 87.05 x 13.9 mm (numpad) Hmotnost 926 g (keyboard); 73 g (numpad) Záruka Dvouletá omezená záruka HP Obsah balení Bezdrátová klávesnice; Hardwarový klíč USB; 2x baterie AA; Úvodní příručka; Záruční list; Bezdrátový numerický blok; 2x baterie CR2032 Země původu Vyrobeno v Číně Poznámka pod čarou [01] [1] Vybrané klávesy lze programovat pouze na klávesnici, ne na numerickém bloku. Vyžaduje software HP Accessory Center (HPAC). Software HPAC je k dispozici volně ke stažení v obchodě Microsoft Store. Poznámka pod čarou [02] [2] Na základě interního testování společnosti HP ve srovnání se standardní klávesnicí. Poznámka pod čarou [03] [3] Životnost baterie je odhadovaná a liší se v závislosti na mnoha faktorech, včetně počtu aktivních, nečinných a spících hodin používání, počtu běžících aplikací, podmínek prostředí a použitých funkcí; skutečná životnost baterie se bude lišit v závislosti na používání a podmínkách prostředí. Maximální kapacita baterie se bude přirozeně časem a používáním snižovat. Klávesnice má životnost baterie až 24 měsíců a numerická klávesnice až 6 měsíců. Poznámka pod čarou [04] [4] Podporuje pouze vybraná bezdrátová příslušenství HP. Vyžaduje software HP Accessory Center (HPAC) pro spárování / zrušení párování s jinými zařízeními podporujícími modul HP Unifying Dongle. Software HPAC je k dispozici volně ke stažení v obchodě Microsoft Store. Poznámka pod čarou [05] [5] Recyklovaný plast je vyjádřen jako procento z celkové hmotnosti plastu. Recyklace po spotřebě je založena na definici uvedené ve standardu EPEAT pro počítače, standardu IEEE 1680.1-2018. Právní omezení Skutečný vzhled produktu nemusí být stejný jako na obrázku. © Copyright 2019 HP Development Company, L.P. Informace obsažené v tomto dokumentu se mohou změnit bez předchozího upozornění. Jediná záruka k produktům a službám společnosti HP je určena záručními podmínkami přiloženými k těmto produktům a službám. Ze žádných uvedených informací nelze vyvodit existenci dalších záruk. Společnost HP není odpovědná za technické nebo redakční chyby ani za opomenutí vyskytující se v tomto dokumentu. Windows je registrovaná ochranná známka nebo ochranná známka společnosti Microsoft Corporation v USA a dalších zemích. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků. Právní omezení [01] [6] Vybrané domácí čisticí ubrousky lze bezpečně používat k čištění (až 1 000 utření). Testování nezahrnuje opěrku zápěstí. Postupujte podle pokynů výrobce pro dezinfekci a příručky HP pro čištění s testovanými roztoky HP, které jsou uvedené v dokumentu Jak čistit zařízení HP (https://h20195.www2.hp.com/v2/GetDocument.aspx?docname=4AA7-7610ENW) Poznámky pod čarou Právní omezení
Ano, centrál. sklad
Gigabyte Aorus M6 Skutečný optický engine 26000 DPI Až 650ips a zrychlení 50G Bezdrátová technologie 2,4 GHz s nízkou latencí 1 ms Lehké provedení Přepínač Omron s 50 miliony kliknutí RGB osvětlení Nastavení DPI za chodu Plně programovatelná tlačítka Kalibrace povrchového lift-off Oboustranné provedení AORUS M6 se může pochlubit optickým snímačem 26 000 DPI pro nadšence, schopným 650ips a 50G akcelerací, který vám poskytuje maximální přesnost pro konkurenční hraní. Nastavitelnost v krocích po 50 DPI vám dále umožňuje bezproblémový přechod z vaší staré myši jemným doladěním úrovně, která přesně odpovídá vašemu hernímu stylu. Specifikace Senzor DPI 50 - 26000 DPI (Skoky po 50 DPI) Typ senzoru Optický Zrychlení 50 G Ovládání Použití pro praváky/leváky Kolečko Ano Počet tlačítek 6 Připojení Typ připojení Bezdrátové 2.4 GHz Napájení Typ napájení přes USB-C Kabel Délka kabelu 180 cm LED Typ LED RGB Nastavitelnost Ano Velikost a Váha Velikost 126,6 x 67 x 38 mm Váha 74 g
Ano, centrál. sklad
ZÍSKEJTE LEPŠÍ VÝKON POČÍTAČE S UPGRADEM PAMĚTI PNY DDR5. Chcete pracovat s nejnovějšími aplikacemi náročnými na paměť, jako jsou grafické nástroje a nástroje pro úpravu videa? Chcete mít otevřených více oken prohlížeče pro práci, školu nebo zábavu? Má váš počítač potíže s fungováním? Upgrade pamět
Skladem, dodání 2-4 dní
Bazar Cooler Master HAF 700 Nesrovnatelné možnosti hardwaru a chlazení Mamutí podpora chlazení vodou Exkluzivní technologie bez použití nářadí Připraveno pro ARGB Gen2 s integrací MasterPlus+ HAF 700 je schopen osadit základní desky až SSI-EEB (E-ATX) a také grafické karty libovolné velikosti v horizontální i vertikální orientaci. Specifikace Velikost Skříně Velikost Skříně Big Tower Podporované velikosti základních desek Velikost základní desky Mini ITX, Micro ATX, ATX, E-ATX, SSI CEB, SSI EEB Pozice pro disky 2.5"/3.5" Kombo Pozice 9x Rozšiřující sloty Horizontální 8x Přední Vstup/Výstup Konektory Zvukové konektory 2x USB 3.2 4x USB 3.2 Gen2 Typ C 1x Tvrzené sklo Podpora vodního chlazení Vrchní část 2x 360, 420 mm Zadní část 240 mm Spodní část 420, 360 mm Boční část 480, 420, 360 mm Podpora ventilátorů Přední část 2x 200 mm Vrchní část 2x 200 mm; 3x 140 mm; 6x 120 mm Spodní část 3x 120 mm; 3x 140 mm Boční část 4x 120 mm; 3x 140 mm Zadní část 2x 120 mm Maximální velikosti komponentů Maximální velikost CPU chladiče 166 mm Maximální délka GPU 490 mm Maximální délka zdroje 200 mm Prachové filtry Velikost a Váha Velikost 556 x 279 x 540 mm Co je v krabici 2x SickleFlow 200mm ARGB PWM Fan 3x SickleFlow 120mm ARGB PWM Fan
Ano, centrál. sklad
DESIGNOVÁ ŘADA PIXIO-200 obsahuje 200 bloků PIXIO v osmi dokonale spárovaných barvách, které vám umožní oživit vaše kreativní nápady a přinesou barevnou radost do života. Začněte stavbou jednoduchých modelů podle pokynů a poté, až budete připraveni, přejděte k vytváření vlastních návrhů. Pixio je splněný sen pro fanoušky Pixel Art a hráče Minecraftu. Použijte jej jako učební zdroj pro rozvoj kreativity dětí. Obsahuje osm barev, které vám pomohou přeměnit jednoduché tvary na skvělé objekty a postavy (černá 25x, bílá 25x, červená 25x, zelená 25x, žlutá 25x a tyrkysová 25x, růžová 25x, světle hnědá 25x). HLAVNÍ VLASTNOSTI Rozvoj schopností hravou formou Podpora rozvoje jemné motoriky, prostorového uvažování a představivosti, kreativity, plánování a řešení problémů Interaktivní aplikace PIXIO s množstvím kreativních 3D modelů Možnost upevnit na kovové plochy – např. lednice, magnetická tabule apod. Sady Pixio jsou mezi sebou plně kompatibilní Skvělý nástroj pro fanoušky Pixel Art nebo hráče Minecraft Certifikovaný produkt s oceněním za design – Red Dot Design Award, Toy Award, A´DESIGN AWARD Gold a A´DESIGN AWARD Platinum 200 bloků - černá 25x, bílá 25x, červená 25x, zelená 25x, žlutá 25x a tyrkysová 25x, růžová 25x, světle hnědá 25x CHYTRÉ MAGNETICKÉ BLOKY Každý z magnetických bloků PIXIO je kostka o velikosti 8x8x8mm. Uvnitř je 6 malých magnetů vážících méně než 1 g. Chytrý a unikátní design magnetů dávají nekonečné možnosti skládaní obrazců – neexistuje špatný postup, jak stavět a tvořit, protože jde jenom o kreativitu, představivost a šikovnost tvůrce. Všechny modely PIXIO jsou mezi sebou kompatibilní. INTERAKTIVNÍ APLIKACE PIXIO V každém balení produktů PIXIO je zdarma kód, který umožňuje přístup k exkluzivnímu obsahu aplikace. Stáhněte si aplikaci z Google Play nebo APP Store a prozkoumejte více než 1000 nápadů, jak tvořit pixelové objekty a 3D obrazce. UČENÍ A ROZVOJ SCHOPNOSTÍ HRAVOU FORMOU Aplikace PIXIO spolu se stavebnicí PIXIO pomáhá učit se hrou. Pomáhá rozvíjet kreativitu, představivost, tvořivé a kritické myšlení, prostorové uvažování a zdokonaluje jemné motorické dovednosti. PIXIO JE CERTIFIKOVANÝ PRODUKT PIXIO je certifikovaný produkt v souladu s bezpečnostními normami CE a ASTM pro hračky. Může být smyslovou interaktivní hračkou pro děti, která pomáhá rozvíjet kreativní uvažování v prostoru a kritické myšlení. Skládaní bloků také pomáhá zlepšovat jemnou motoriku dětí. PIXEL ART A MINECRAFT S PIXIO V dnešním moderním světě je velice populární tvoření umění pomocí pixelů – tzv. Pixel Art. V posledních letech jsou na vzestupu různé typy NTF a díky PIXIO blokům můžete vytvářet tyto obrazce také v reálném životě. Svoje zalíbení si určitě najdou i příznivci a hráči populární hry Minecraft. OCENĚNÍ PIXIO získalo několik prestižních ocenění jakými jsou Red Dot Award, TOY AWARD, A´DESIGN AWARD Gold a A´DESIGN AWARD Platinum. VAROVÁNÍ: Nebezpečí udušení – malé části. Není určeno pro děti do 3 let. Tento výrobek obsahuje malé magnety. Spolknuté magnety se mohou slepit ve střevech a způsobit vážné infekce a smrt. Při požití nebo vdechnutí magnetů okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Vhodné pro děti od 6 let.
Ano, centrál. sklad
Photon Life – Ideální do každé místnosti v domácnosti 4K UHD RGB LED technologie – 900 lumenů Přináší ostrý a výrazný obraz. Ideální pro filmové večery nebo hraní s přáteli – Photon Life 100 nabízí ohromující výkon s až 30 000 hodinami prakticky bezúdržbového provozu. Rychlé a snadné nastavení – Lehká konstrukce s automatickou vertikální korekcí lichoběžníkového zkreslení pro jednoduché a flexibilní nastavení. Vestavěný reproduktor – Není potřeba žádné další zařízení díky vestavěnému 5W reproduktoru. Přineste 4K do každé místnosti s projektorem Optoma Photon Life PK31. Užijte si ultra ostrý obraz s jasem 900 ISO lumenů, podporou HDR a 90% pokrytím barevného gamutu DCI-P3. Díky LED technologii, až 30 000 hodinám prakticky bezúdržbového sledování, vestavěnému zvuku a snadnému nastavení se kino stává přenosným. Specifikace Specifikace EAN 5055387668966 Barva Černý Technologie displeje DLP Usnesení UHD (3840 × 2160) Jas 900 lumenů Jas (HK) 1,600 Kontrastní poměr 400:1 Kontrastní poměr - dynamický 200,000:1 Nativní poměr stran 16:9 Poměr stran - kompatibilní 4:3, 16:9 Korekce lichoběžníkového zkreslení - vertikální 30° Má vertikální automatickou korekci lichoběžníkového zkreslení Ano Rychlost horizontálního skenování 23-240Khz Vertikální rychlost skenování 15-255 Hz Uniformita 90% Velikost obrazovky Úhlopříčka 1,52 m ~ 3,81 m (60" ~ 150") Typ světelného zdroje 3 LED diody Životnost LED 30 000 hodin Projekční poměr 1.5:1 ~ 1.65:1 Projekční vzdálenost 1,99 m - 5,47 m / 78,35" - 215,35 " Zvětšení 1.1 Typ zoomu Manuál Ohnisková vzdálenost 15.8 ~ 17.4 Nativní posun 105% Připojení Vstupy 1 x HDMI 2.0 Výstupy 1 x USB-A napájení 2A, 1 x Audio 3,5 mm Hlučnost (min) 30 dB Hlučnost (max) 32dB Kompatibilita s PC VGA_60, VGA_72, VGA_75, VGA_85, VGA_120, SVGA_56, SVGA_60, SVGA_72, SVGA_75, SVGA_85, SVGA_120, XGA_60, XGA_70, XGA_75, XGA_120, SXGA_75, SXGA_85, SXGA_60, SXGA_72, SXGA_75, SXGA_85, QuadVGA_75, SXGA+_60, UXGA_60, Mac G4, MAC13, Mac G4, Mac G4, MAC19, MAC21, WXGA_60, WXGA_75, WXGA_85, WXGA_60, WXGA_60, WXGA_120-RB, WXGA+_60, 1680x1050_60, 1920x1080_RB, 1920x1080_EIA, 1920x1080_120, 1920x1080_240, 1920x1200-RB, 2560x1440_60 (RB), 2560x1440_120 (RB), 3840x2160_30, 3840x2160_60 2D kompatibilita 480i, 480p, 576i, 576p, 720p_60, 720p_50, 1080i_60, 1080i_50, 1080p, 2160/24P, 2160/25P, 2160/30P, 2160/50P, 2160/60P 3D kompatibilita Ano 3D Plné 3D Bezpečnost Zámek Kensington Hodnocení IP IP5X (pouze optická jednotka) OSD / jazyky zobrazení 25 jazyků Provoz 24/7 Ano 360° provoz Ano Provozní podmínky Provozní nadmořská výška: Bez režimu vysoké nadmořské výšky, 0°C~35°C@1499m nad mořem. S režimem vysoké nadmořské výšky, 0°C~30°C@1500m~3000m nad mořem. Neprovozní nadmořská výška: 30°C@0~12,200m nad mořem. Dálkové ovládání Ano Počet mluvčích 1 Wattů na reproduktor 5W V krabici Adaptér (150W), dálkové ovládání, Základní uživatelská příručka, 2x AAA baterie, HDMI kabel Zpoždění na vstupu 4,60 ms Zdroj proudu VAC 100-240V (50/60Hz) Spotřeba energie (pohotovostní režim) 0,5W Spotřeba energie (min) 53W Spotřeba energie (max.) 110W Rozměry (Š × H × V) 238 x 215 x 130 mm / 9,37" x 8,46" x 5,12" Hrubá váha 4 kg / 8,82 liber Váha netto 2,2 kg / 4,85 liber
Ano, centrál. sklad
Stolní počítač HP Elite SFF 800 G9 Stolní počítače HP EliteDesk představují výkonná, rozšiřitelná, vysoce zabezpečená a spolehlivá zařízení pro firmy a náročné uživatele. Možnost budoucích rozšíření Připravte všechny své počítače na budoucnost díky několika diskům a konfigurovatelným portům pro budoucí rozšíření. Výkonný procesor Intel S nejnovějším procesorem Intel[2], bleskovým úložištěm a rychlou pamětí můžete realizovat všechny úkoly. Ochrana pomocí nástroje HP Wolf Security HP Wolf Security pro firmy zajišťuje odolnou hardwarovou ochranu, která je neustále aktivní.[5] Přispějte k lepší budoucnosti Nejméně 50 % všech plastů použitých v tomto počítači tvoří recyklovaný plast od spotřebitelů.[6] Parametry Operační systém Windows 11 Pro procesor Procesor Intel Core™ i5 14. generace Procesor Intel Core™ i5-14500 (max. 5,0 GHz s technologií Intel Turbo Boost, 24 MB mezipaměti L3, 14 jader, 20 vláken) Čipová sada Intel Q670 (vPro) Provedení Small form factor Specifikace dopadu na udržitelnost Dostupné velkoobjemové balení; Vnitřní krabice s výplní z lisované buničiny obsahuje 100% podíl recyklovatelných materiálů z udržitelných zdrojů; Vnější krabice a výplně z vlnité lepenky obsahují 100% podíl recyklovatelných materiálů z udržitelných zdrojů; Šasi reproduktoru a panel se vstupy/výstupy obsahují plasty končící v oceánech; 10 % plastů v rámci uzavřeného systému ITE; Dostupné napájecí zdroje 80 Plus Platinum; 58% podíl recyklovaných plastů pocházejících od spotřebitelů Paměť 16GB paměť DDR5-4800 MT/s (1× 16 GB) Rychlost přenosu dat až 4 800 MT/s. Paměťové sloty 4 sloty DIMM Popis pevného disku 512GB disk PCIe Gen4 NVMe™ TLC M.2 SSD Grafika (integrovaná) Grafika Intel UHD 770 Porty Vpředu 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon; 4x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 10 Gb/s; 1x SuperSpeed USB Type-C s přenosovou rychlostí signálu 20 Gb/s Zadní 1x zvukový vstup/výstup; 1x RJ-45; 1x HDMI 1.4; 3x SuperSpeed USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 5 Gb/s; 2x DisplayPort™ 1.4; 3x USB Type-A s přenosovou rychlostí signálu 480 Mb/s 1x HDMI 2.0 Rozšiřující sloty 1x M.2 2230; 2x PCIe 3 x1; 1x PCIe 3 x16 (zapojeno jako x4); 2x M.2 2280; 1x PCIe 4 x16 Klávesnice Kabelová klávesnice HP Desktop 320K Audio Kodek Realtek ALC3252, univerzální zvukový konektor s podporou náhlavní soupravy CTIA a OMTP Napájení 260W interní napájecí adaptér, až 92% účinnost, aktivní korekce PFC Rozsah provozní vlhkosti 10–90% relativní vlhkost Rozměry (šířka × hloubka × výška) 33,8 x 30,8 x 10 cm Hmotnost 5,4 kg Přesná hmotnost závisí na konkrétní sestavě. Rozměry balení (Š x H x V) 39,9 x 49,9 x 22,8 cm Hmotnost balení 7,92 kg Správa zabezpečení HP Sure Run; Integrovaný bezpečnostní čip TPM 2.0 dodaný se systémem Windows 10 (certifikace Common Criteria EAL4+) (certifikace FIPS 140-2 Level 2); HP Sure Start; HP Secure Erase; HP Sure Click; HP Sure Sense; Modul Absolute Persistence; HP Sure Recover; HP Sure Admin; HP Client Security Manager Gen7; HP Tamper Lock; HP Sure Start Gen7; HP Sure Sense2; HP Sure Run Gen5; HP Sure Recover Gen5 Záruka Jednoletá (1/1/1) omezená záruka zahrnuje 1letou záruku na díly, práci a opravy u zákazníka. Podmínky záruky se mohou v jednotlivých zemích lišit. Záruka podléhá určitým omezením a výjimkám. Včetně služby podpory HW podpora HP Active Care násl. prac. den na místě 3r. Smluvní podmínky jsou k dispozici na adrese https://h20195.www2.hp.com/v2/GetPDF.aspx/4AA7-8543CSE & https://www8.hp.com/h20195/v2/getpdf.aspx/4AA5-7123CSE.pdf Dodávaný software HP Notifications; HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Support Assistant; HP Connection Optimizer; HP Privacy Settings; HP PC Hardware Diagnostics Windows; HP Desktop Support Utilities; MyHP; HP Easy Clean; Touchpoint Customizer for Commercial; Ovladač klávesnice HP Easy Clean; HSA Fusion for Commercial; HSA Telemetry for Commercial Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [1] Některé funkce nejsou dostupné ve všech edicích nebo verzích systému Windows. Aby mohla být funkčnost systému Windows plně využita, systémy mohou vyžadovat instalaci vylepšeného nebo dodatečně zakoupeného hardwaru, ovladačů, softwaru nebo aktualizaci systému BIOS. Systém Windows se aktualizuje a spouští automaticky. Vyžaduje vysokorychlostní internet a účet Microsoft. Mohou být účtovány poplatky za internetové připojení a mohou existovat další požadavky pro aktualizace. Viz http://www.windows.com. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [3] Na jednotce DVD-ROM nelze přehrávat disky HD-DVD. Bez podpory DVD-RAM. Skutečná rychlost se může lišit. Nekopírujte materiály chráněné autorskými právy. Dvouvrstvé disky mají vyšší kapacitu než disky jednovrstvé. Disky vytvořené touto jednotkou nemusí být kompatibilní se všemi existujícími jednovrstvými přehrávači a jednotkami DVD. Plynulé přehrávání ve všech systémech není zaručeno. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [4] K dosažení plné funkčnosti technologie Intel vPro je zapotřebí 64bitový systém Windows 11 Pro, procesor s podporou technologie vPro, čipová sada s podporou technologie vPro, kabelové připojení LAN nebo WLAN s podporou technologie vPro a modul TPM 2.0. Některé funkce vyžadují pro svou činnost dodatečný software třetích stran. Viz http://intel.com/vpro. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [5] Vícejádrová technologie byla vyvinuta za účelem zvýšení výkonu určitých softwarových produktů. Výhody plynoucí z používání této technologie nejsou zaručené pro všechny zákazníky nebo softwarové aplikace. Výkon a taktovací frekvence se liší v závislosti na pracovním zatížení aplikací a konfiguracích hardwaru i softwaru. Číslování, značky a názvy produktů Intel nemusí odpovídat výkonu. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [6] Vícejádrová technologie byla vyvinuta za účelem zvýšení výkonu určitých softwarových produktů. Výhody plynoucí z používání této technologie nejsou zaručené pro všechny zákazníky nebo softwarové aplikace. Výkon a taktovací frekvence se liší v závislosti na pracovním zatížení aplikací a konfiguracích hardwaru i softwaru. Číslování, značky a názvy produktů Intel nemusí odpovídat výkonu. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [7] Výkon technologie Intel Turbo Boost se liší v závislosti na hardwaru, softwaru a celkové konfiguraci systému. Více informací naleznete na stránce http://www.intel.com/technology/turboboost/. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [8] Design systémové architektury zahrnuje 2 moduly DIMM na kanál a populace začíná nejvzdálenějším paměťovým slotem od procesoru. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [9] Symetrické konfigurace jsou vyžadovány pro 2 moduly DIMM v rámci stejného paměťového kanálu. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [10] V případě úložišť: 1 GB = 1 miliarda bajtů. 1 TB = 1 bilion bajtů. Skutečná formátovaná kapacita je nižší. Až 36 GB (systém Windows) místa na disku je vyhrazeno pro software k obnovení systému. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [11] Sada HP Manageability Integration je ke stažení na stránce http://www.hp.com/go/clientmanagement. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [13] HP Support Assistant: Vyžaduje systém Windows a internetové připojení. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [14] Při konfiguraci počítače si můžete vybrat pouze jednu ze tří volitelných možností: tenký disk ODD, vyměnitelný disk HDD nebo zásuvka M.2 SSD. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [15] Ethernetový síťový adaptér Intel I225-T1 se prodává samostatně nebo jako volitelné příslušenství. Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [16] HP Connect pro Microsoft Endpoint Manager je k dispozici v obchodě Azure Marketplace pro počítače HP
Ano, centrál. sklad
Rozbaleno 3MK FlexibleGlass Skutečný Flex je pouze jeden. Nové, lepší složení. Neviditelná ochrana Víme, že originální design mobilu je důležitý. Proto jsme vytvořili sklo, které nejen výborně chrání displej, ale je navíc téměř neviditelné. Při tloušťce méně než 0,5 mm ho sotva zpozorujete a téměř neucítíte při doteku. Díky tomu budete mít dojem, že se prst pohybuje po hladkém skle. Potřebujete spolehlivou ochranu v diskrétní formě? Vyberte si FlexibleGlass! Ochrana jako nikdy dříve Posílení displeje o 250 % dělá rozdíl. Displej mobilu s naším sklem FlexibleGlass už nepraskne při pádu na tvrdý podklad. Hybridní sklo absorbuje rázovou energii a efektivně chrání displej proti rozbití, je totiž vybaveno anti-crash strukturou. Proto můžete s FlexibleGlass používat svůj mobil bez stresu i při lezení po skalách. Dokonale hladký displej Díky další keramické vrstvě je sklo FlexibleGlass s tvrdostí 7H velmi odolné proti poškrábání. S naším hybridním sklem máte jistotu, že displej Vašeho mobilu bude jako nový i po dlouhé době používání. Můžete nosit svůj mobil v kapse nebo kabelce spolu s klíči a naše sklo se postará o to, aby se na displeji neobjevil žádný škrábanec. Upraveno na míru Vyberte si sklo FlexiGlass přesně pro svůj mobil. Pak budete mít jistotu, že ochrání každý centimetr displeje a nebude zakrývat objektiv foťáku. Naše hybridní sklo navíc rychle a perfektně přilepíte k displeji pomocí komfortních vymezujících nálepek Fit-In. Vsaďte na plnou ochranu displeje a bezproblémovou instalaci. Vyberte si FlexibleGlass! Blesková reakce na dotek Nic nenaštve tak, jako neresponzivní displej. Proto jsme se postarali o to, aby sklo FlexibleGlass perfektně reagovalo na dotek prstu. Pokud na mobilu rádi hrajete, vyberte si naše hybridní sklo. Garantujeme, že Vás nezklame. Navíc díky vrstvě odpuzující olej je displej chráněn proti zašpinění. Nalepte FlexibleGlass a užívejte si vysoce responzivní a čistý displej! Dojem pocitu autentického dotyku skutečného displeje je docilen 100% přesností a citlivostí, které je docíleno laserovou technologií výroby. Specifikace Rozměry balení: 19x11x0,8 cm (VxŠxH) Váha: 45g Sada obsahuje: FlexibleGlass, kartičku na rozetření bublin, polohovací samolepky Fit-In™ a samolepky Dust-Fix™, čistící a suchý hadřík
Ano, centrál. sklad
BAZAR - Cisco Catalyst switch C1200-8P-E-2G - REFRESH - rozbaleno CISCO REFRESH jsou repasované produkty, které společnost CISCO dodává s certifikací kvality, zárukou a servisní podporou odpovídající ekvivalentnímu novému produktu Sada pro montáž do racku není součástí balení. Řada Cisco Catalyst 1200 je další generací cenově dostupných chytrých přepínačů, které kombinují vysoký výkon a spolehlivost s kompletní sadou funkcí, které potřebujete pro malé a středně velké podnikové sítě. Přepínače fungují na přizpůsobeném softwaru operačního systému Linux a poskytují flexibilní možnosti správy, komplexní možnosti zabezpečení a funkce statického směrování na 3. vrstvě, které daleko přesahují možnosti neřízeného nebo levného přepínače a to za nižší cenu než u plně spravovaných přepínačů. Když potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení počítačů, telefonů a bezdrátových přístupových bodů, chytré přepínače Catalyst řady 1200 poskytují ideální řešení za dostupnou cenu. Stránky produktu: C1200-8P-E-2G Performance Switching capacity and forwarding rate (All switches are wire-speed and nonblocking) Capacity in millions of packets per second (mpps) (64-byte packets) 14,88 Switching capacity in gigabits per second (Gbps) 20 Layer 2 switching Spanning Tree Protocol (STP) Standard 802.1d spanning tree support Fast convergence using 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol [RSTP]), enabled by default Multiple spanning tree instances using 802.1s (MSTP); 8 instances are supported Per-VLAN Spanning Tree Plus (PVST+); 126 instances are supported Rapid PVST+ (RPVST+); 126 instances are supported Port grouping/link aggregation Support for IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) Up to 4 groups Up to 8 ports per group with 16 candidate ports for each (dynamic) 802.3ad Link Aggregation Group (LAG) VLAN Support for up to 255 active VLANs simultaneously Port-based and 802.1Q tag-based VLANs Management VLAN Guest VLAN Auto Surveillance VLAN (ASV) Voice VLAN Voice traffic is automatically assigned to a voice-specific VLAN and treated with appropriate levels of QoS. Voice Services Discovery Protocol (VSDP) delivers networkwide zero-touch deployment of voice endpoints and call control devices Generic VLAN Registration Protocol (GVRP) and Generic Attribute Registration Protocol (GARP) Enable automatically propagation and configuration of VLANs in a bridged domain Internet Group Management Protocol (IGMP) versions 1, 2, and 3 snooping Limits bandwidth-intensive multicast traffic to only the requesters; supports 255 multicast groups (source-specific multicasting is also supported) IGMP querier Used to support a Layer 2 multicast domain of snooping switches in the absence of a multicast router Head-of-Line (HOL) blocking HOL blocking prevention Loopback detection Provides protection against loops by transmitting loop protocol packets out of ports on which loop protection has been enabled. It operates independently of STP Layer 3 routing IPv4 routing Wire-speed routing of IPv4 packets Up to 32 static routes and up to 16 IP interfaces IPv6 routing Wire-speed routing of IPv6 packets Layer 3 interface Configuration of Layer 3 interface on physical port, LAG, VLAN interface, or loopback interface Classless Interdomain Routing (CIDR) Support for CIDR Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) relay at Layer 3 Relay of DHCP traffic across IP domains User Datagram Protocol (UDP) relay Relay of broadcast information across Layer 3 domains for application discovery or relaying of Bootstrap Protocol (BootP)/DHCP packets Security Secure Sockets Layer (SSL) Encrypts all HTTPS traffic, allowing secure access to the browser-based management GUI in the switch SSH Protocol SSH is a secure replacement for Telnet traffic. Secure Copy (SCP) also uses SSH. SSH v1 and v2 are supported. IEEE 802.1X (authenticator role) RADIUS authentication, guest VLAN, single/multiple host mode, and single/multiple sessions STP loopback guard Provides additional protection against Layer 2 forwarding loops (STP loops) Secure Core Technology (SCT) Ensures that the switch will receive and process management and protocol traffic no matter how much traffic is received Secure Sensitive Data (SSD) A mechanism to manage sensitive data (such as passwords, keys, and so on) securely on the switch, populating this data to other devices and a secure auto-configuration. Access to view the sensitive data as plain text or encrypted is provided according to the user-configured access level and the access method of the user Trustworthy systems Trustworthy systems provide a highly secure foundation for Cisco products Run-time defenses (Executable Space Protection [X-Space], Address Space Layout Randomization [ASLR], Built-In Object Size Checking [BOSC]) Port security Ability to lock source MAC addresses to ports and limit the number of learned MAC addresses RADIUS Supports RADIUS authentication for management access. Switch functions as a client Storm control Broadcast, multicast, and unknown unicast DoS prevention DoS attack prevention Multiple user privilege levels in CLI Level 1, 7, and 15 privilege levels ACLs Support for up to 512 rules Drop or rate limit based on source and destination MAC, VLAN ID, IPv4 or IPv6 address, IPv6 flow label, protocol, port, Differentiated Services Code Point (DSCP)/IP precedence, TCP/UDP source and destination ports, 802.1p priority, Ethernet type, Internet Control Message Protocol (ICMP) packets, IGMP packets, TCP flag; ACL can be applied on both ingress and egress sides Time-based ACLs supported Quality of service Priority levels 8 hardware queues Scheduling Strict priority and Weighted Round-Robin (WRR) queue assignment based on DSCP and Class of Service (802.1p/CoS) Class of service Port based, 802.1p VLAN priority based, IPv4/v6 IP precedence/Type of Service (ToS)/DSCP based, Differentiated Services (DiffServ), classification and re-marking ACLs, trusted QoS Rate limiting Ingress policer, egress shaping and rate control per VLAN, per port, and flow based Congestion avoidance A TCP congestion avoidance algorithm is required to reduce and prevent global TCP loss synchronization Standards Standards IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3 ad LACP, IEEE 802.1D (STP), IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1s Multiple STP, IEEE 802.1X Port Access Authentication, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, RFC 768, RFC 783, RFC 791, RFC 792, RFC 793, RFC 813, RFC 879, RFC 896, RFC 826, RFC 854, RFC 855, RFC 856, RFC 858, RFC 894, RFC 919, RFC 920, RFC 922, RFC 950, RFC 951, RFC 1042, RFC 1071, RFC 1123, RFC 1141, RFC 1155, RFC 1157, RFC 1213, RFC 1215, RFC 1286, RFC 1350, RFC 1442, RFC 1451, RFC 1493, RFC 1533, RFC 1541, RFC 1542, RFC 1573, RFC 1624, RFC 1643, RFC 1700, RFC 1757, RFC 1867, RFC 1907, RFC 2011, RFC 2012, RFC 2013, RFC 2030, RFC 2131, RFC 2132, RFC 2233, RFC 2576, RFC 2616, RFC 2618, RFC 2665, RFC 2666, RFC 2674, RFC 2737, RFC 2819, RFC 2863, RFC 3164, RFC 3411, RFC 3412, RFC 3413, RFC 3414, RFC 3415, RFC 3416, RFC 4330 IPv6 IPv6 IPv6 host mode IPv6 over Ethernet Dual IPv6/IPv4 stack IPv6 Neighbor Discovery (ND) IPv6 stateless address auto-configuration Path Maximum Transmission Unit (MTU) discovery Duplicate Address Detection (DAD) ICMP version 6 IPv6 over IPv4 network with Intrasite Automatic Tunnel Addressing Protocol (ISATAP) support IPv6 QoS Prioritizes IPv6 packets in hardware IPv6 ACL Drop or rate-limit IPv6 packets in hardware Mu
Ano, centrál. sklad
BAZAR - Cisco Catalyst switch C1200-24T-4X - REFRESH - použito, otestováno CISCO REFRESH jsou repasované produkty, které společnost CISCO dodává s certifikací kvality, zárukou a servisní podporou odpovídající ekvivalentnímu novému produktu Řada Cisco Catalyst 1200 je další generací cenově dostupných chytrých přepínačů, které kombinují vysoký výkon a spolehlivost s kompletní sadou funkcí, které potřebujete pro malé a středně velké podnikové sítě. Přepínače fungují na přizpůsobeném softwaru operačního systému Linux a poskytují flexibilní možnosti správy, komplexní možnosti zabezpečení a funkce statického směrování na 3. vrstvě, které daleko přesahují možnosti neřízeného nebo levného přepínače a to za nižší cenu než u plně spravovaných přepínačů. Když potřebujete spolehlivé řešení pro sdílení online zdrojů a připojení počítačů, telefonů a bezdrátových přístupových bodů, chytré přepínače Catalyst řady 1200 poskytují ideální řešení za dostupnou cenu. Stránky produktu: C1200-24T-4X Performance Switching capacity and forwarding rate (All switches are wire-speed and nonblocking) Capacity in millions of packets per second (mpps) (64-byte packets) 95,23 Switching capacity in gigabits per second (Gbps) 128 Layer 2 switching Spanning Tree Protocol (STP) Standard 802.1d spanning tree support Fast convergence using 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol [RSTP]), enabled by default Multiple spanning tree instances using 802.1s (MSTP); 8 instances are supported Per-VLAN Spanning Tree Plus (PVST+); 126 instances are supported Rapid PVST+ (RPVST+); 126 instances are supported Port grouping/link aggregation Support for IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) Up to 4 groups Up to 8 ports per group with 16 candidate ports for each (dynamic) 802.3ad Link Aggregation Group (LAG) VLAN Support for up to 255 active VLANs simultaneously Port-based and 802.1Q tag-based VLANs Management VLAN Guest VLAN Auto Surveillance VLAN (ASV) Voice VLAN Voice traffic is automatically assigned to a voice-specific VLAN and treated with appropriate levels of QoS. Voice Services Discovery Protocol (VSDP) delivers networkwide zero-touch deployment of voice endpoints and call control devices Generic VLAN Registration Protocol (GVRP) and Generic Attribute Registration Protocol (GARP) Enable automatically propagation and configuration of VLANs in a bridged domain Internet Group Management Protocol (IGMP) versions 1, 2, and 3 snooping Limits bandwidth-intensive multicast traffic to only the requesters; supports 255 multicast groups (source-specific multicasting is also supported) IGMP querier Used to support a Layer 2 multicast domain of snooping switches in the absence of a multicast router Head-of-Line (HOL) blocking HOL blocking prevention Loopback detection Provides protection against loops by transmitting loop protocol packets out of ports on which loop protection has been enabled. It operates independently of STP Layer 3 routing IPv4 routing Wire-speed routing of IPv4 packets Up to 32 static routes and up to 16 IP interfaces IPv6 routing Wire-speed routing of IPv6 packets Layer 3 interface Configuration of Layer 3 interface on physical port, LAG, VLAN interface, or loopback interface Classless Interdomain Routing (CIDR) Support for CIDR Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) relay at Layer 3 Relay of DHCP traffic across IP domains User Datagram Protocol (UDP) relay Relay of broadcast information across Layer 3 domains for application discovery or relaying of Bootstrap Protocol (BootP)/DHCP packets Security Secure Sockets Layer (SSL) Encrypts all HTTPS traffic, allowing secure access to the browser-based management GUI in the switch SSH Protocol SSH is a secure replacement for Telnet traffic. Secure Copy (SCP) also uses SSH. SSH v1 and v2 are supported. IEEE 802.1X (authenticator role) RADIUS authentication, guest VLAN, single/multiple host mode, and single/multiple sessions STP loopback guard Provides additional protection against Layer 2 forwarding loops (STP loops) Secure Core Technology (SCT) Ensures that the switch will receive and process management and protocol traffic no matter how much traffic is received Secure Sensitive Data (SSD) A mechanism to manage sensitive data (such as passwords, keys, and so on) securely on the switch, populating this data to other devices and a secure auto-configuration. Access to view the sensitive data as plain text or encrypted is provided according to the user-configured access level and the access method of the user Trustworthy systems Trustworthy systems provide a highly secure foundation for Cisco products Run-time defenses (Executable Space Protection [X-Space], Address Space Layout Randomization [ASLR], Built-In Object Size Checking [BOSC]) Port security Ability to lock source MAC addresses to ports and limit the number of learned MAC addresses RADIUS Supports RADIUS authentication for management access. Switch functions as a client Storm control Broadcast, multicast, and unknown unicast DoS prevention DoS attack prevention Multiple user privilege levels in CLI Level 1, 7, and 15 privilege levels ACLs Support for up to 512 rules Drop or rate limit based on source and destination MAC, VLAN ID, IPv4 or IPv6 address, IPv6 flow label, protocol, port, Differentiated Services Code Point (DSCP)/IP precedence, TCP/UDP source and destination ports, 802.1p priority, Ethernet type, Internet Control Message Protocol (ICMP) packets, IGMP packets, TCP flag; ACL can be applied on both ingress and egress sides Time-based ACLs supported Quality of service Priority levels 8 hardware queues Scheduling Strict priority and Weighted Round-Robin (WRR) queue assignment based on DSCP and Class of Service (802.1p/CoS) Class of service Port based, 802.1p VLAN priority based, IPv4/v6 IP precedence/Type of Service (ToS)/DSCP based, Differentiated Services (DiffServ), classification and re-marking ACLs, trusted QoS Rate limiting Ingress policer, egress shaping and rate control per VLAN, per port, and flow based Congestion avoidance A TCP congestion avoidance algorithm is required to reduce and prevent global TCP loss synchronization Standards Standards IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol, IEEE 802.3z Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3 ad LACP, IEEE 802.1D (STP), IEEE 802.1Q/p VLAN, IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1s Multiple STP, IEEE 802.1X Port Access Authentication, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, RFC 768, RFC 783, RFC 791, RFC 792, RFC 793, RFC 813, RFC 879, RFC 896, RFC 826, RFC 854, RFC 855, RFC 856, RFC 858, RFC 894, RFC 919, RFC 920, RFC 922, RFC 950, RFC 951, RFC 1042, RFC 1071, RFC 1123, RFC 1141, RFC 1155, RFC 1157, RFC 1213, RFC 1215, RFC 1286, RFC 1350, RFC 1442, RFC 1451, RFC 1493, RFC 1533, RFC 1541, RFC 1542, RFC 1573, RFC 1624, RFC 1643, RFC 1700, RFC 1757, RFC 1867, RFC 1907, RFC 2011, RFC 2012, RFC 2013, RFC 2030, RFC 2131, RFC 2132, RFC 2233, RFC 2576, RFC 2616, RFC 2618, RFC 2665, RFC 2666, RFC 2674, RFC 2737, RFC 2819, RFC 2863, RFC 3164, RFC 3411, RFC 3412, RFC 3413, RFC 3414, RFC 3415, RFC 3416, RFC 4330 IPv6 IPv6 IPv6 host mode IPv6 over Ethernet Dual IPv6/IPv4 stack IPv6 Neighbor Discovery (ND) IPv6 stateless address auto-configuration Path Maximum Transmission Unit (MTU) discovery Duplicate Address Detection (DAD) ICMP version 6 IPv6 over IPv4 network with Intrasite Automatic Tunnel Addressing Protocol (ISATAP) support IPv6 QoS Prioritizes IPv6 packets in hardware IPv6 ACL Drop or rate-limit IPv6 packets in hardware Multicast Listener Discovery (MLD v1/2) snoopi
Ano, centrál. sklad
BAZAR - Cisco Catalyst switch C1300-8P-E-2G - REFRESH - rozbaleno pro kontrolu příslušenství CISCO REFRESH jsou repasované produkty, které společnost CISCO dodává s certifikací kvality, zárukou a servisní podporou odpovídající ekvivalentnímu novému produktu Sada pro montáž do racku není součástí balení. Cisco Catalyst řady 1300 jsou managovatelné switche Gigabit Ethernet Layer 3 podnikové třídy určené pro malé a střední podniky a pobočky. Tyto jednoduché, flexibilní a bezpečné switche jsou ideální pro nasazení mimo rozvodnou skříň. Řada Catalyst 1300 pracuje na přizpůsobeném softwaru operačního systému Linux s intuitivním grafickým rozhraním, který zjednodušuje nastavení sítě a pokročilými funkcemi, které urychlují digitální transformaci, zatímco všudypřítomné zabezpečení chrání kritické obchodní transakce. Přepínače řady 1300 poskytují ideální kombinaci cenové dostupnosti a možností pro malé a střední podniky a pomáhají vám vytvořit efektivnější a lépe propojenou pracovní sílu. Stránky produktu: C1300-8P-E-2G Performance Switching capacity and forwarding rate (All switches are wire-speed and nonblocking) Capacity in millions of packets per second (mpps) (64-byte packets) 14.88 Switching capacity in gigabits per second (Gbps) 20.0 Layer 2 switching Spanning Tree Protocol (STP) Standard 802.1d spanning tree support Fast convergence using 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol [RSTP]), enabled by default Multiple spanning tree instances using 802.1s (MSTP); 8 instances are supported Per-VLAN Spanning Tree Plus (PVST+); 126 instances are supported Rapid PVST+ (RPVST+); 126 instances are supported Port grouping/link aggregation Support for IEEE 802.3ad Link Aggregation Control Protocol (LACP) Up to 8 groups Up to 8 ports per group with 16 candidate ports for each (dynamic) 802.3ad link aggregation VLAN Support for up to 4093 VLANs simultaneously Port-based and 802.1Q tag-based VLANs, MAC-based VLAN, protocol-based VLAN, IP subnet-based VLAN Management VLAN Private VLAN with promiscuous, isolated, and community port Private VLAN Edge (PVE), also known as protected ports, with multiple uplinks Guest VLAN, unauthenticated VLAN Dynamic VLAN assignment via RADIUS server along with 802.1X client authentication Customer premises equipment (CPE) VLAN Auto surveillance VLAN (ASV) Voice VLAN Voice traffic is automatically assigned to a voice-specific VLAN and treated with appropriate levels of QoS. Voice Services Discovery Protocol (VSDP) delivers networkwide zero-touch deployment of voice endpoints and call control devices Multicast TV VLAN Multicast TV VLAN allows the single multicast VLAN to be shared in the network while subscribers remain in separate VLANs. This feature is also known as Multicast VLAN Registration (MVR) VLAN translation Support for VLAN one-to-one mapping, in which customer VLANs (C-VLANs) on an edge interface are mapped to service provider VLANs (S-VLANs), and the original C-VLAN tags are replaced by the specified S-VLAN Q-in-Q VLANs transparently cross a service provider network while isolating traffic among customers Selective Q-in-Q Selective Q-in-Q is an enhancement to the basic Q-in-Q feature and provides, per edge interface, multiple mappings of different C-VLANs to separate S-VLANs Selective Q-in-Q also allows configuring of the Ethertype (Tag Protocol Identifier [TPID]) of the S-VLAN tag Layer 2 protocol tunneling over Q-in-Q is also supported Generic VLAN Registration Protocol (GVRP)/Generic Attribute Registration Protocol (GARP) GVRP and GARP enable automatic propagation and configuration of VLANs in a bridged domain Unidirectional Link UDLD monitors physical connections to detect unidirectional links caused by incorrect Detection (UDLD) wiring or cable/port faults to prevent forwarding loops and blackholing of traffic in switched networks DHCP relay at Layer 2 Relay of DHCP traffic to a DHCP server in a different VLAN; works with DHCP Option 82 Internet Group Management Protocol (IGMP) versions 1, 2, and 3 snooping IGMP limits bandwidth-intensive multicast traffic to only the requesters; it supports 2000 multicast groups (source-specific multicasting is also supported) IGMP querier IGMP querier is used to support a Layer 2 multicast domain of snooping switches in the absence of a multicast router IGMP proxy The IGMP proxy provides a mechanism for multicast forwarding based on IGMP membership information without the need for more complicated multicast routing protocols Head-of-Line (HOL) blocking HOL blocking prevention Loopback detection Loopback detection provides protection against loops by transmitting loop protocol packets out of ports on which loop protection has been enabled. It operates independently of STP Layer 3 IPv4 routing Wire-speed routing of IPv4 packets Up to 990 static routes and up to 128 IP interfaces IPv6 routing Wire-speed routing of IPv6 packets Layer 3 interface Configuration of a Layer 3 interface on a physical port, LAG, VLAN interface, or loopback interface Classless Interdomain Routing (CIDR) Support for CIDR Routing Information Protocol (RIP) v2 Support for RIP v2 for dynamic routing Policy-Based Routing (PBR) Flexible routing control to direct packets to a different next hop based on an IPv4 or IPv6 Access Control List (ACL) DHCP server Switch functions as an IPv4 DHCP server, serving IP addresses for multiple DHCP pools or scopes Support for DHCP options DHCP relay at Layer 3 Relay of DHCP traffic across IP domains User Datagram Protocol (UDP) relay Relay of broadcast information across Layer 3 domains for application discovery or relaying of Bootstrap Protocol (BOOTP)/DHCP packets Security Secure Shell (SSH) Protocol SSH is a secure replacement for Telnet traffic. Secure Copy Protocol (SCP) also uses SSH. SSH v1 and v2 are supported Secure Sockets Layer (SSL) SSL support: Encrypts all HTTPS traffic, allowing highly secure access to the browser-based management GUI in the switch IEEE 802.1X (authenticator role) 802.1X: RADIUS authentication and accounting, MD5 hash, guest VLAN, unauthenticated VLAN, single/multiple host mode, and single/multiple sessions Supports time-based 802.1X, dynamic VLAN assignment, and MAC authentication IEEE 802.1X supplicant A switch can be configured to act as a supplicant to another switch. This enables extended secure access in areas outside the wiring closet (such as conference rooms) Web-based authentication Web-based authentication provides network admission control through a web browser to any host devices and operating systems STP Bridge Protocol Data Unit (BPDU) Guard A security mechanism to protect the network from invalid configurations. A port enabled for BPDU Guard is shut down if a BPDU message is received on that port. This avoids accidental topology loops STP Root Guard Prevents edge devices not in the network administrator’s control from becoming STP root nodes STP loopback guard Provides additional protection against Layer 2 forwarding loops (STP loops) DHCP snooping Filters out DHCP messages with unregistered IP addresses and/or from unexpected or untrusted interfaces. This prevents rogue devices from behaving as DHCP servers IP Source Guard (IPSG) When IPSG is enabled at a port, the switch filters out IP packets received from the port if the source IP addresses of the packets have not been statically configured or dynamically learned from DHCP snooping. This prevents IP address spoofing Dynamic ARP Inspection (DAI) The switch discards ARP packets from a port if there are no static or dynamic IP/MAC bindings or if there is a discrepancy between the source or destination addresses in the ARP packet. This prevents man-in-the-middle attacks
Ano, centrál. sklad
BAZAR - XtendLan 10" nástěnný rozvaděč 9U - rozbaleno šířka 350mm, hloubka 140mm, nosnost 50 kg, dveře z plexiskla, svařovaná konstrukce, šedý Univerzální jednodílné rozvaděče rozteče 10" pro montáž na zeď. Rozvaděče jsou výborně řemeslně zpracovány a mají elegantní vzhled. Vyrobeny jsou z válcované oceli, nosné části jsou z oceli tloušťky 1,5 mm, ostatní z 1,2 mm ocelového plechu. Konstrukce dovoluje statickou zátěž 50 kg. Provedení: dveře - plexisklo, uzamykatelné zádní kryt - plný boční kryt - plný, neodnímatelný horní kryt - perforovaný součástí rozvaděče jsou dvě pevné vertikální lišty s perforací pro uchycení instalovaných zařízení v horní a spodní části rozvaděče jsou umístěny prostupy pro kabeláž a jsou zakryty záslepkami prostupy celkem čtyři, dva horní a dva dolní, vylamovací kovová záslepka, průměr prostupů 40 mm max. hloubka instalovaného zařízení 140 mm Technické specifikace: Rozměr: 10" Výška: 9U (422 mm) Šířka: 350 mm Hloubka: 140 mm Materiál: válcovaná ocel Tloušťka: nosná část 1,5 mm ostatní 1,2 mm Povrchová úprava: šedá, RAL7032 Maximální zátěž: 50 kg
Ano, centrál. sklad
Logitech Lift Left ergonomická myš pro leváky Celodenní pohodlí, skvěle padne do malých až středně velkých rukou. Specifikace Senzor Typ senzoru Pokročilé optické snímání Logitech Rozsah DPI 400–4000 dpi (plně nastavitelný v krocích po 100 DPI) Tlačítka Počet tlačítek 6 (levé/pravé, zpět/vpřed, prostřední tlačítko, rolovací kolečko s prostředním tlačítkem) Kolečko Ano Připojení USB Ano Bluetooth Ano Baterie Typ baterie 1x baterie AA Životnost baterií Až 24 měsíců Rozměry Rozměry 71 x 70 x 108 mm Hmotnost 125 g
Ano, centrál. sklad
Rozbaleno Zajišťuje bezpečné upevnění vaší akční kamery i na nerovném a hrbolatém terénu. Kompatibilní s Insta360 70cm/85cm/114cm Invisible Selfie Stick a Action Invisible Selfie Stick. Insta360 Držák by měl být použit buď se svorkou Heavy Duty Clamp nebo s Motorcycle U-Bolt Mount.
Ano, centrál. sklad