SENCOR SLE 40F20TCS
   Na vašem soukromí nám záleží
SENCOR SLE 40F20TCS
 Dodání 3-5 dní
Kód produktu: 120911981
Produktové číslo: 35060699
Výrobce: SENCOR
Potřebujete více informací o produktu?
Po–Pá 8:00–16:30
LED televize Sencor SLE 40F20TCS Úhlopříčka displeje 101 cm (40"), FULL HD HD DVB-T/T2/C/S/S2 tunery Přehrávání a záznam na disk USB Obraz: Úhlopříčka displeje 101 cm (40") Full HD Rozlišení 1920 × 1080 bodů D-LED Jas 220 cd/m2 Odezva 9,5 ms Široký pozorovací úhel 178°/178° Digitální hřebenový filtr (DCF) Dynamické potlačování šumu (DNR) Příjem signálu: DVB-T2 (H.265, max. 1920 × 1080/60p) DVB-T DVB-C DVB-S2 (Skylink FastScan ladění) PAL/SECAM BG/DK/I Zvuk: Výstupní výkon 2 × 8 W Vstupy a výstupy: 2× HDMI (1xARC), AV in, Mini YPbPr, koaxiální, USB 2.0 (5 V ? 0.5 A), Sluchátkový výstup Rozhraní CI+ Přehrává: Video: AVI, MP4, MOV Audio: MP3 Obrázky: JPEG, JPG Textové: TXT Ostatní: Nahrávání na disk USB (formát REC-TS) / přehrávání z disku USB Timeshift OSD: EN, CZE, POL, HUN, SVK, GER, FRE, ITA, SPA, GRC, HRV, SRP, BUL, SLV, LIT, RUS, ROM Elektronický programový průvodce EPG Teletext Hodiny, časovač Rodičovský zámek Hotel Mode (Hotelový režim) Napájení a rozměry: Příkon: AC ~100-240V, 50/60 Hz Rozměry se stojanem: 892 x 208 x 552 mm Rozměry bez stojanu: 892 x 87 x 506 mm Hmotnost: 7,3 kg VESA: 200 × 200