Ventilátor, vyměnitelný za provozu, pro switch ZyXEL CX4800-56F
Dodání 3-5 dní
ExtraLink PATCHCORD SC/APC-LC/UPC SM G.652D DUPLEX 3,0MM 20M
Dodání 3-5 dní
TP-Link VIGI NVR1004H-4P 4kanálový síťový videorekordér s 4x PoE 4K HDMI video výstup a 16MP dekódovací kapacita - Ostré rozlišení obrazu až 8MP a 4kanálový displej zajistí, že zachytíte každý detail z každého úhlu. Zjednodušené nasazení s PoE+ : Snadno připojte a napájejte PoE kameru pomocí jednoho kabelu RJ45, který přenáší data i napájení.Není potřeba žádný napájecí adaptér. 4-kanálové simultánní přehrávání - Přehrávejte záznam až ze 4 kamer současně, zvyšte rychlost přehrávání a vyhledejte události v plánu videa, abyste si mohli snadno prohlédnout záznam. H.265+ : Bez použití další šířky pásma přenáší vaše kamera komprimované křišťálově čisté video, čímž šetří místo na disku, usnadňuje zatížení sítě a snižuje náklady na monitorování, aniž by byla snížena kvalita obrazu. ONVIF zajišťuje kompatibilitu - Snadno přidejte IP kamery od VIGI a dalších značek a vytvořte výkonnou a rozmanitou síť díky bezbariérové kompatibilitě. Plug & Play - Umožňuje automatické přidávání nových a nepoužitých IP kamer VIGI do nového NVR a okamžitou aktivaci, takže instalace je rychlejší než kdykoli předtím. Nepřetržité nahrávání 24/7 - Uloží až 10 TB záznamu z připojených kamer pro zabezpečení vašich dat pro rychlý a pohodlný přístup. Vzdálené monitorování - Vyhrazená aplikace VIGI, webové uživatelské rozhraní a VIGI Security Manager umožňují vzdálené monitorování. Obousměrný zvuk - Díky podpoře hlasového interkomu převádějte obousměrné konverzace a sledujte svůj kanál odkudkoli. Vhodné pro management. Šířka pásma pro přístup k videu 80 Mb/s - Velká šířka pásma pro přístup k videu zajišťuje, že váš NVR zvládne více kamer s vysokým rozlišením. Na základě laboratorního testování pomocí kamer VIGI dokáže VIGI NVR spravovat až čtyři 4MP kamery. Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/vigi-network-video-recorder/vigi-nvr1004h-4p/ Technické specifikace NETWORK Protocol TCP/IP, DHCP, DNS, NTP, UPnP Incoming Bandwith 80 Mbps Outgoing Bandwidth 60 Mbps GENERAL Package Contents VIGI Network Video Recorder Power Adapter HDD Screws Mouse Quick Installation Guide Operating Temperature -10–55 °C Dimensions( W X D X H ) 246.2 × 148.2 × 45 mm External Power Supply 53.5V DC/1.31A Power Consumption 4.25 W (without disk) VIDEO/IMAGE Video Input 4-Channel IP Video Input, up to 8MP Resolution Recording Resolution 8MP/5MP/4MP/3MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/ DCIF/2CIF/CIF/QCIF HDMI Output Resolution 1 Channel, Resolution: 3840x2160/30Hz,1920x1080/60Hz, 1680x1050/60Hz, 1440x900/60Hz, 1280x1024/60Hz, 1024x768/60Hz, 1280x720/60Hz VGA Output Resolution 1 Channel, Resolution: 1920x1080/60Hz,1680x1050/60Hz, 1440x900/60Hz, 1280x1024/60Hz, 1024x768/60Hz, 1280x720/60Hz DECODING Decoding Format H.265+/H.265/ H.264+/H.264 Live View/Playback Resolution 8MP/5MP/4MP/3MP/1080p/UXGA/720p/VGA/4CIF/ DCIF/2CIF/CIF/QCIF Synchronous Playback 4 Channel Capability 2-ch @ 8MP, 4-ch @ 4MP HARD DISK SATA 1 SATA Interface Capacity Up to 10 TB INTERFACES Network Interface 1 RJ-45 10/100 Mbps Self-Adaptive Ethernet Interface USB Interface 2× USB 2.0
Skladem v eshopu
USG FLEX 100HP Series, 8 Gigabit user-definable ports, 1*USB with 1 YR Gold Security Pack
Ano, centrál. sklad
QNAP TS-433eU; Rackový server NAS určený pro firmy hledající efektivní centralizovanou správu dat. Díky designu s malou hloubkou je vhodný pro instalaci v menších rackových skříních. Zařízení pohání čtyřjádrový procesor, taktovaný na 2,0 GHz , doplněn...
Ano, centrál. sklad
Držák je určený pro uchycení bezdrátových jednotek Deco E4, M4, P9 a S7 značky TP-Link na stěnu a to pomocí dvou šroubů. Držák je vyroben z PETG materiálu na 3D tiskárně a má bílou barvu. Rozměry (WxDxH): 95x128x60 mm Kompatibilní zařízení TP-Link Deco E4 TP-Link Deco M4 TP-Link Deco S7 TP-Link Deco P9
Skladem v eshopu
Lanberg Patchcord kat.6 UTP 7,5 m náhodně šedý - pracujeme na zlepšení popisu, prosíme o trpělivost
Skladem, dodání 2-4 dní
SADA DRŽÁKŮ, ZADNÍ KOLEJNICE, STOJAN ATS Poskytuje redundantní napájení pro zařízení s jedním napájecím kabelem. Zahrnuje: Instalační příručku
Dodání 3-5 dní
Startech 50cm CAT6 Ethernet Cable, 10 Gigabit Snagless RJ45 650MHz 100W PoE Patch Cord, CAT 6 10GbE UTP Network Cable w/Strain Relief, White, Wiring is UL Certified/TIA
Ano, centrál. sklad
Popis produktu U-POE++ od Ubiquiti je kvalitní Gigabitový PoE injektor s jedním výstupním POE portem pro napájení zařízení pasivním napětím 48V s maximálním výstupním výkonem 60W, kterým dokážete napájet i zařízení náročnější na spotřebu energie . Napájení je vedeno po všech vodičích 1,2,4,5 (+) a 3,6,7,8 (-). Samozřejmostí zdroje je i ochrana před elektrickým přepětím. 3-pinový napájecí kabel je součástí balení. Technické parametry Konektory a rozhraní Rychlost ethernetu [Mb/s]:10/100/1000 Gigabit LAN:Ano Napájení Vstupní napětí [V]:230V AC Výstupní výkon [W]:60 Napájení na pinech:1,2,4,5 (+), 3,6,7,8 (-) Počet PoE Out portů:1 Výstupní napětí [V]:48 Výstupní proud [A]:1,25 Účinnost [%]:85+ Fyzické charakteristiky Stínění:Ano LED indikace:Ano Provozní teplota [°C]:0 až 40 Šířka [mm]:63 Výška [mm]:34 Hloubka [mm]:106
Ano, centrál. sklad
Přístupový bod Techly CPE120 (I-WL-CPE120)
Dodání 3-5 dní
Intellinet Network Solutions Police 1U 400mm Rack 19 šedá (I-CASE TRAY-400) Výrobce: Kategorie: Katalog
Dodání 3-5 dní
Solarix LC-18-55-15-W-B Rozvaděč SOHO LC-18 do zdi s lištami 2U, 4U a 11U, 550x550 černá RAL9005 s rámečkem k zazdění Moderní nástěnný datový SOHO rozvaděč je určen pro instalaci prvků síťových kabeláží menšího rozsahu, nebo pro instalaci prvků telekomunikačních rozvodů zejména do zdi. Rozvaděč Solarix LC-18 je tvořen skeletem, který se vyznačuje velkou pevností a tuhostí. Z čelní strany je rozvaděč osazen plechovými dveřmi se dvěma panty a kovovým zámkem na patentní klíč. Tyto plechové dveře jsou doplněny perforací, pro pasivní ventilaci zařízení umístěné v rozvaděči. Vstup kabelů je možný předpřipravenými otvory v zádech i ve všech stěnách rozvaděče. V zadní části rozvaděče jsou připraveny otvory pro uchycení na zeď. 19" rámy mají rozměry 4U a 11U ve vertikálním směru a 2U v horizontálním směru. Na skříni a rámu jsou připravené otvory, které určují pozice při sestavení. Rám lícuje s dveřmi, pak je úhel otevření dveří cca 110 st., nebo dveře jsou z rámu vysunuty, pak je úhel otevření dveří 180st. Povrchová úprava Provedena práškovou technologií pro vnější prostředí dle vzorníku barev RAL. Standardem je RAL 7035 (světle šedá) RAL 9005 (černá) a bílá (RAL) 9003. Příslušenství Ke skříni je možné přiobjednat velké množství příslušenství, jako jsou záslepky, vyvazovací panely a mnoho dalších včetně specielního příslušenství na přání zákazníka. Standardní provedení: venkovní rozměry 550x550x150 mm v dodávce 3 páry vertikálních 19" lišt pro montáž zařízení 2U, 4U a 11U dveře otevíratelné v úhlu 180°, možnost zvolit pravé nebo levé zavírání přední perforované dveře s 1-bodovým zámkem na patentní klíč kabelové prostupy ve spodní, horní i zadní části v zadní části 4 otvory o průměru 6,5 mm pro uchycení na stěnu zemnící káblík propojující tělo rozvaděče se dveřmi nosnost 30 kg stupeň krytí: IP 20 Stránky produktu: https://www.solarix.cz/product.jsp?artno=86000549 Technické parametry: Výška: 2U horizontálně, 4U vertikálně, 11U vertikálně Výška: 550 mm Šířka: 550 mm Hloubka: 150 mm Hmotnost: 10 kg Barva: RAL 9005
Ano, centrál. sklad
Dahua Technology PoE SF1008LP Nespravované L2 Fast Ethernet (10/100) Podpora napájení po Ethernetu (PoE) Černá Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10,100 Mbit/s Síťové standardy: IEEE 802.3IEEE 802.3xIE
Dodání 3-5 dní
Lanberg PATCHCORD CAT.6 FTP 1M ČERVENÁ LANBERG 10-BAL.
Dodání 3-5 dní
Lenovo Keep Your Drive Add On
Dodání 3-5 dní
ExtraLink PATCHCORD SC/APC-LC/UPC SM G.652D DUPLEX 3,0MM 10M
Dodání 3-5 dní
LogiLink LogiLink C6A141S síťový kabel Bílý 50 m Cat6a S/FTP (S-STP)
Skladem, dodání 2-4 dní
HPE HDD 12TB SATA 6G Midline 7.2K LFF 3.5in LP 1y W Helium 512e DSF RENEW ml30/110/350g/dl20 g10 Před objednáním si, prosím, ověřte aktuální dostupnost (není-li produkt skladem u eD). Podmínky na RENEW trhu se mění rychle. Nelze garantovat dostupnost ani cenu, pokud zboží nemáme skladem.
Ano, centrál. sklad
Extender HDMI, 4K/30Hz 70 m, PoC, IR Rozšiřuje Full HD AV signály na vzdálenost až 70 m, signály 4K/30Hz lze rozšířit na vzdálenost až 40 m pomocí síťového kabelu CAT6 (nebo vyššího). Rozšiřuje AV signály HDMI na vzdálenost až 70 m Podporuje rozliš
Dodání 3 dny
Dodatečné záruky - notebooky Lenovo ThinkPlus ePac 1Y Post Warranty Depot
Dodání 3-5 dní
QNAP TS-832PXU-4G NAS s čtyřjádrovým 1,7GHz procesorem, montáží do racku, dvěma porty 10GbE SFP+ a dvěma porty 2,5GbE pro IT prostředí malých a středních podniků Se síťovými porty 10GbE SFP+ a 2,5GbE poskytuje TS-832PXU vysokou šířku pásma sítě, která zefektivňuje týmovou spolupráci a přístup k souborům. Slot PCIe Gen 2 ×2 umožňuje instalaci rozšiřující karty QNAP pro přidání síťové konektivity, možností SSD cache nebo bezdrátového připojení. TS-832PXU podporuje zálohování a synchronizaci souborů, bezpečnou ochranu pomocí snímků a služby zálohování podnikových účtů Google G Suite™ a Microsoft 365, přičemž v případě potřeby poskytuje okamžitou obnovu. Ve spojení s podporou cloudových bran nebylo nikdy snazší vytvořit hybridní cloudové úložné řešení Zařízení TS-832PXU disponuje čtyřjádrovým procesorem Annapurna Labs Alpine AL-324 ARM Cortex-A57, 1,7 GHz, se 4GB pamětí DDR4 RAM (rozšiřitelná na 16 GB) a SATA 6 Gb/s pozicemi pro zajištění vyššího výkonu. Se dvěma síťovými porty 10GbE SFP+ a dvěma síťovými porty 2,5GbE poskytuje zařízení TS-832PXU neuvěřitelnou šířku pásma pro zajištění vysokorychlostního přístupu k souborům, zálohování/obnovy a přenosu médií a zároveň umožňuje flexibilní přidělování síťových zdrojů pro jednotlivé aplikace a služby. Stránky produktu: https://www.qnap.com/cs-cz/product/ts-832pxu Seznam kompatibility HDD/SSD: https://www.qnap.com/cs-cz/compatibility/?model=481&category=1 Seznam kompatibility rozšiřujících jednotek: https://www.qnap.com/cs-cz/compatibility-expansion?model=ts-832pxu QTS 4.3.5/4.4 Uživatelská příručka: http://docs.qnap.com/nas/QTS4.3.5/cs/index.html QTS 4.3.5/4.4 Uživatelská příručka - soubor ZIP: http://files1.qnap.com/manualpdf/QTS4.3.5/QTS4.3.5-GSG-cs.zip CPU AnnapurnaLabs Alpine AL324 64-bit ARM Cortex-A57 quad-core 1.7GHz processor Architektura CPU ARM 64 bitů Jednotka s pohyblivou řádovou čárkou Ano Šifrovací modul Ano Systémová paměť 4 GB UDIMM DDR4 (1 x 4 GB) Maximální paměť 16 GB (1 x 16 GB) Paměťový slot 1 x Dlouhá DIMM DDR4 Paměť Flash 512 MB (dvojitá ochrana OS při spouštění) Pozice pro diskové jednotky 8 x 3,5" SATA 6 Gb/s, 3 Gb/s Kompatibilita diskových jednotek 3,5" pozice: 3,5" SATA jednotky pevných disků 2,5" SATA jednotky pevných disků 2,5" SATA SSD Vyměnitelné za provozu Ano Slot pro M.2 SSD Volitelné přes adaptér PCIe Podpora akcelerace SSD cache Ano 2,5 gigabitový Ethernet port (2,5G/1G/100M) 2 10 gigabitový Ethernet port 2 x 10GbE SFP+ Rámec Jumbo Ano Slot PCIe 1 Slot 1: PCIe Gen 2 x2 Omezení šířky pásma PCIe sníží výkon NAS 10GbE. Port USB 3.2 Gen 1 4 Tvarový činitel 2U s montáží do racku Indikátory LED HDD 1-8, stav, LAN, rozšíření úložiště Tlačítka Napájení, reset Rozměry (V x Š x H) 89 × 482 × 534 mm Hmotnost (čistá) 9,45 kg Hmotnost (celková) 15,19 kg Provozní teplota 0 - 40 °C (32°F - 104°F) Relativní vlhkost Relativní vlhkost 5 až -95 %, bez kondenzace, teplota vlhkého teploměru: 27 °C (80,6 °F) Napájecí jednotka 250W PSU, 100–240V Spotřeba energie: Provozní režim, typický 56.412 W Tested with drives fully populated. Ventilátor 2 x 70mm, 12 V DC Zvuková hladina 24,9 db(A) Systémové varování Bzučák Max. počet souběžných připojení (CIFS) 700
Ano, centrál. sklad
ROG Rapture Wifi 6 802.11ax Tri-band Gigabit Gaming Mesh System Wifi 6 802.11ax 574Mbps (2.4G) Wifi 6 802.11ax 4804Mbps (5GHz-1) Wifi 6 802.11ax 4804Mbps (5GHz-2) Data rate: 10000Mbps Whole home mesh wifi system for large and multi-story homes Supports flexible SSID setting, wired inter-router connections OFDMA + MU-MIMO tech, 1024 QAM, 2.5G WAN port, Triple level Game Acceleration, Aura RGB lighting, AiProtection Pro, VPN Fusion, Instand Guard Adaptive QoS, Bandwidth control, AiMesh, ASUS Roter APP (ROG theme)
Skladem, dodání 2-4 dní
Intellinet Network Solutions Police 1U 19 200 mm (I-CASE TRAY-7) Výrobce: Kategorie: Katalog
Dodání 3-5 dní
DELL MS CAL 10-pack of Windows Server 2025/2022 User CALs (STD or DC)
Ano, centrál. sklad
Zámek Alantec RJ45 proti neoprávněnému vytažení ze zásuvky, průhledná barva (balení 24 ks + klíč) ALANTEC Kategorie zboží: Příslušenství pro regály
Dodání 3-5 dní
AX1800 Dual-band Mesh WiFi 6 System WiFi 5 (802.11ac) : up to 867 Mbps (2.4GHz) WiFi 6 (802.11ax): up to 574 Mbps (2.4GHz) WiFi 6 (802.11ax): up to 1201 Mbps (5GHz) Whole home mesh wifi system for
Dodání 3 dny
Goobay U/UTP propojovací kabel kat. 5e CCA zelený 3m (68368)
Dodání 3-5 dní
Lenovo Premium Care with Onsite Support
Dodání 3-5 dní
Lanberg FIBER OPTIC PATCHCORD MM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 3,0MM OM4 50/125 LSZH 15M FIALOVÁ LANBERG
Dodání 3-5 dní
ROG Rapture Wifi 6 802.11ax Tri-band Gigabit Gaming Mesh System Wifi 6 802.11ax 574Mbps (2.4G) Wifi 6 802.11ax 4804Mbps (5GHz-1) Wifi 6 802.11ax 4804Mbps (5GHz-2) Data rate: 10000Mbps Whole home mesh wifi system for large and multi-story homes Supports flexible SSID setting, wired inter-router connections OFDMA + MU-MIMO tech, 1024 QAM, 2.5G WAN port, Triple level Game Acceleration, Aura RGB lighting, AiProtection Pro, VPN Fusion, Instand Guard Adaptive QoS, Bandwidth control, AiMesh, ASUS Roter APP (ROG theme)
3-5 dní dostupné
QNAP TS-H1277AXU-RP NAS Rack (2U) Připojení na síť Ethernet Černá E-2136 Typ procesoru: Intel Xeon E Vyrovnávací paměť procesoru: 12 MB Takt procesoru při přetaktování: 4,5 GHz Počet jader procesoru:
Ano, centrál. sklad
Dell MS Remote Desktop Services Device CAL; Licence pro vzdálený přístup pro 5 zařízení (PC, ntb, …) pro Windows Server 2025 Standard / Datacenter. Klasické přístupové licence na zařízení (Windows Device CAL) je třeba zakoupit zvlášť, nejsou součástí ...
Ano, centrál. sklad
Šířka: 52 mm Výška: 96 mm Hmotnost: 0,05 kg
Dodání 3 dny
Záložní zdroj s instalovaným softwarem, výstupní výkon 510 W, 850 VA, technologie AVR, výstupní přípojky 4x IEC C13 zásuvka s přepěťovou ochranou. Přehledný LCD displej, úsporná funkce EcoControl.
Ano, centrál. sklad
Lenovo Accidental Damage Protection One Add On
Skladem, dodání 2-4 dní
Informace o produktu nebo specifikace ve vašem jazyce nejsou v tuto chvíli bohužel k dispozici.
3-5 dní dostupné
ATTE APT-4-11 4portový 10/100Mbps PoE switch, extender – výkon a spolehlivost v jednom. ATTE APT-4-11 PoE switch je čtyřportové zařízení, které kombinuje výkon a spolehlivost. Díky rychlostem 10/100Mbps a podpoře PoE (Power over Ethernet) je vynikajícím řešením pro dohledové systémy. Díky jednomu p
Dodání 3-5 dní
Electronic HP Care Pack Active Care Next Business Day Hardware support with Defective Media Retention
Ano, centrál. sklad
Adaptér Ubiquiti PoE POE-54V-80W nabízí řadu funkcí pro ochranu zařízení PoE: ochranu proti přepětí a skřípnutí, maximální přepěťovou ochranu, špičkový impulzní proud a uzemnění AC kabelu. Číslo dílu: 100047461
Ano, centrál. sklad
Lanberg PATCHCORD CAT.5E UTP 1,5M RED FLUKE PASSED LANBERG 10-BACK
Dodání 3 dny
Patch kabel EFB RJ45 S/FTP, Cat.6A, Cat.7 RohCable TPE superflex, 0,15m, žlutý (K5525FGE.0.15)
Dodání 3-5 dní
Electronic HP Care Pack Onsite Support w/Predictive Detection Alerts/TRV
Ano, centrál. sklad
Lanberg PATCHCORD CAT.6A S/FTP LSZH CU 1,5M ČERVENÁ MOTORKA PROŠLA LANBERG
Skladem, dodání 2-4 dní
Lanberg PATCHCORD CAT.6 UTP 2M RED FLUKE PASSED LANBERG 10-BACK
Skladem, dodání 2-4 dní
TBS-h574TX-i5-16G prvý NAS od spoločnosti QNAP, ktorý podporuje disky SSD E1.S, posúva strih videa 2K/4K a vykonávanie úloh náročných na výkon na novú úroveň. All-flash NASbook s podporou E1.S/M.2 NVMe SSD - perfektný spoločník pre produkciu videa, dva porty USB 3.2 Gen 2 (10Gb/s) umožňujú rýchly import/export súborov z/do externých úložísk, siete 2,5GbE a 10GbE urýchľujú prenos pripojených súborov, ultra rýchla úprava súborov RAW, dva porty Thunderbolt 4 umožňujú priame pripojenie pracovných staníc Mac/PC k TBS-h574TX a poskytujú až 20Gb/s pre úpravy 4K videa
Ano, centrál. sklad
Electronic HP Care Pack Onsite Support w/Predictive Detection Alerts/DMR
Ano, centrál. sklad
ARMAC O/650E/LCD UPS OFFICE Line-Interactive 650E LCD 2x 230V PL OUT USB - zboží po opravě vyprodej (P)
Dodání 3 dny
Lanberg PATCHCORD CAT.6 FTP 3M BLUE FLUKE PASSED LANBERG 10-BACK
Skladem, dodání 2-4 dní
TP-Link Deco X60(3-pack) AX5400 Wi-Fi 6 Mesh systém S technologií Wi-Fi 6 je celá domácí síť Wi-Fi Deco navržena tak, aby pokryla obrovskou poptávku po zvýšení pokrytí, rychlosti a celkové kapacity. Získejte nejnovější síť Wi-Fi a užijte si síť budoucnosti, která se načítá rychleji a nabízí více připojení. Rychlejší připojení : Wi-Fi 6 s rychlostí až 5400 Mb/s - 4804 Mb/s v pásmu 5 GHz (4x4) a 574 Mb/s v pásmu 2,4 GHz (2x2) Připojte více zařízení - Technologie OFDMA a MU-MIMO čtyřnásobně zvyšuje kapacitu a umožňuje současný přenos k více zařízením. Zesiluje hladké pokrytí - Dosáhněte hladké pokrytí v celé domácnosti jasnějším a silnějším signálem Wi-Fi generovaným sítí Wi-Fi 6 v celé domácnosti. Velmi nízká latence - Extrémně nízká latence umožňuje reaktivnější hraní her a kvalitnější videochaty. Jedna sjednocená síť - Více jednotek tvoří domácí síť, která automaticky vybere nejlepší spojení, když se pohybujete po domácnosti. Absolutní bezpečnost - Šifrování WPA3 a TP-Link HomeCareTM poskytují přizpůsobené funkce, včetně rodičovských kontrol, antivirů a kvality služeb (QoS), aby byl zajištěn bezpečnější online provoz. Nastavení je snazší než kdykoli předtím - Aplikace Deco vás provede nastavením krok za krokem. Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/home-networking/deco/deco-x60/#overview Technické specifikace WIRELESS Standards Wi-Fi 6 IEEE 802.11ax/ac/n/a 5 GHz IEEE 802.11ax/n/b/g 2.4 GHz WiFi Speeds AX3000 5 GHz: 2402 Mbps (802.11ax) 2.4 GHz: 574 Mbps (802.11ax) WiFi Range 4-7+ Bedroom Houses (3-pack) TP-Link Mesh Technology Optional Ethernet backhaul work together to link Deco units to provide seamless coverage 4× Antennas (Internal) Multiple antennas form a signal-boosting array to cover more directions and large areas Beamforming Concentrates wireless signal strength towards clients to expand WiFi range WiFi Capacity High Dual-Band Distribute devices to different bands for optimal performance MU-MIMO Simultaneously communicates with multiple MU-MIMO clients OFDMA Simultaneously communicates with multiple WiFi 6 clients 6 Streams More than enough bandwidth for connected devices Working Modes Router Mode Access Point Mode HARDWARE Ethernet Ports 2× Gigabit Ports *Per Deco Unit Supports WAN/LAN auto-sensing Buttons Reset Button SECURITY WiFi Encryption WPA-Personal WPA2-Personal WPA3-Personal Network Security SPI Firewall Access Control HomeCare™ Antivirus Malicious Site Checker Port Intrusion Prevention Infected Device Isolation Notification and Log Guest Network 1× 5 GHz Guest Network 1× 2.4 GHz Guest Network SOFTWARE Protocols IPv4 IPv6 Service Kits HomeCare™ Learn More> Parental Controls HomeCare™ Parental Controls Custom Profiles Content Filtering URL FIltering Time Limit Time Schedule (Bed Time) Log Insight Usage Monitor Monthly Reports WAN Types Dynamic IP Static IP PPPoE PPTP L2TP Quality of Service HomeCare™ QoS QoS by Device QoS by Application Cloud Service OTA Firmware Upgrade TP-Link ID DDNS NAT Forwarding Port Forwarding UPnP IPTV IGMP Proxy IGMP Snooping Bridge Tag VLAN DHCP Address Reservation DHCP Client List Server DDNS TP-Link Management Deco App TEST DATA WiFi Transmission Power CE: FCC: PHYSICAL Dimensions (W×D×H) 4.33 × 4.33 × 4.99 in (110 × 110 × 114 mm) Package Contents Deco X60 (3-pack) 3 Deco X60 Units 1 RJ45 Ethernet Cable 3 Power Adapters 1 Quick Installation Guide Deco X60 (2-pack) 2 Deco X60 Units 1 RJ45 Ethernet Cable 2 Power Adapters 1 Quick Installation Guide Deco X60 (1-pack) 1 Deco X60 Unit 1 RJ45 Ethernet Cable 1 Power Adapter 1 Quick Installation Guide OTHERS System Requirements Android 5.0 or later iOS 9.0 or later *Note: The minimum system requirements will be updated alongside updates to the app, subject to official website information. Certifications CE, FCC, IC, RoHS, RCM, JPA, JRF, VCCI Environment Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F ~104°F) Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F ~158°F) Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Ano, centrál. sklad
Electronic HP Care Pack Onsite Support w/Predictive Detection Alerts/TRV
Ano, centrál. sklad
Výkonný router se směrovými parabolami lze použít i na delší vzdálenosti, venkovní, 5GHz AC, 2× 25dBi, Gigabit LAN, AirMAX AC.
Dodání 3-5 dní
DELL_CAL Microsoft_WS_2025/2022_5CALs_User (STD or DC)
Ano, centrál. sklad
Elektro-Plast SVORKOVNICE SANTRA/4190-10/EPN TYP F + RJ45 Elektro-Plast Výrobce: Kategorie: Telematické zásuvky
Dodání 3-5 dní
Electronic HP Care Pack Onsite Support w/TRV
Ano, centrál. sklad
Lanberg Rack PDU 10 1U 10A, 3x 230V Shucko 2m, černá
Skladem, dodání 2-4 dní
Nosná lišta DIN TH 35-7,5 pro datové rozvaděče Triton, délka 1 m a šířka 19". Splňuje německou národní normu DIN. Šedá barva.
Skladem v eshopu
LogiLink CAT7 S/FTP Patch kabel Primeline PIMF černý 15m (CQ4103S)
Skladem, dodání 2-4 dní
Electronic HP Care Pack Offsite Support
Ano, centrál. sklad
S300 Surveillance Hard Drives Always On, Always Watching With surveillance systems, nothing but the best is good enough. The Toshiba 3.5-inch S300 is built to meet the highest demands. With support for up to 64 high-resolution surveillance video cameras simultaneiously and up to 6 TB capacity, it brings everything into clear view. Each S300 is built with the highest-quality components and has passed rigorous tests to ensure 24x7 reliability and performance. That‘s Toshiba quality you can trust under the harshest working conditions. Use for Surveillance Digital Video Recorders (sDVR) Surveillance Network Video Recorders (sNVR) Hybrid sDVR (analog and IP) RAID Storage Arrays for Surveillance (only S300 4 TB – HDWT140UZSVA) TECHNICAL SPECIFICATIONS Form factor 3.5-inch Interface 6.0 Gbit/s Number of cameras supported 32 Drive bays supported up t 8 Rotational Vibration (RV) Sensors - Shock Sensor yes Advanced Format (AF) yes RoHS compatible yes Halogen free yes Recording Technology SMR Performance Rotational speed (rpm) 5400 Max. data transfer speed (sustained MB/s Typ.) 184 Buffer size (MB) 128 Average latency (ms) 5.56 Reliability Workloads (TB/year) 180 MTTF (hours) 1 000 000 Unrecoverable error rate 1 per 10^14 24 x 7 operation yes Load/Unload cycle 600 000 Limited warranty (years) 3 Power Management Supply voltage 5 V DC ±5 % 12 V DC ±10 % Consumption (operating) 4.01 W typ. Consumption (active idle) 2.08 W typ. Environmental Temperature (operating/non-operating) 0 to 70 °C -40 to 70 °C Vibration (operating) 4.90 m/s2 {0.50 G} (5 to 350 Hz) 2.45 m/s2 {0.25 G} (350 to 500 Hz) Vibration (non-operating) 29.4 m/s2 {3.0 G} (5 to 500 Hz) Shock (operating) 686 m/s2 {70 G} (2 ms duration) Shock (non-operating) 3430 m/s2 {350 G} (2 ms duration) Acoustics (idle mode) 21 dB typ. Physical Dimensions (L x W x H) 147 x 101.85 x 26.1 mm Weight 440 g
Skladem, dodání 2-4 dní
LANBERG optický patch cord SM LC/UPC-SC/APC duplex 2m LSZH G657A1 průměr 3mm žlutá Typ konektoru: SC, LC Standard leštění: APC, UPC Typ vlákna: G657A1 Typ optického vlákna: single-mode (SM) Průměr vlákna: 9/125 µm Konstrukce kabelu: DUPLEX Průměr
Ano, centrál. sklad
Electronic HP Care Pack Onsite Support Post Warranty
Ano, centrál. sklad
Přepněte HP Aruba Instant na 1930 24G 4SFP (JL684A)
Ano, centrál. sklad
Seagate Exos 10E2400 ST1200MM0129
Ano, centrál. sklad
TP-Link switch TL-SL1226P 24portový 10/100 Mb/s + 2portový gigabitový switch do racku s 24 porty PoE+ Vyhovuje standardu 802.3af/at PoE + a podporuje až 30 W napájení na každém PoE portu. Celkový výkon napájení až 250 W PoE pro 24× PoE porty, umožňuje široké spektrum aplikací, jako je dohled, kanceláře, koleje a malé podniky. Je plně kompatibilní s IP kamerami, přístupovými body, IP telefony, počítači, tiskárnami atd. 24 portů RJ45 PoE + 10/100Mb/s, 2 gigabitové porty RJ45 a 2 kombinované gigabitové SFP sloty Vysoký výkon PoE napájení, až 30 W pro každý PoE port a 250 W pro všechny PoE porty Přenos dat a PoE napájení až do vzdálenosti 250 m v režimu prodloužení, speciálně navrženého pro dohledový systém Prioritní režim zajišťuje vysokou prioritu portů 1–8 a zaručuje kvalitu citlivých aplikací, jako je video monitor Režim izolace umožňuje oddělení provozu klienta jedním kliknutím pro vyšší zabezpečení a výkon Plug and play, bez nutnosti konfigurace a instalace Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/unmanaged-switch/tl-sl1226p/ Technické specifikace HARDWARE FEATURES Interface 24× PoE+ 10/100 Mbps RJ45 Ports 2× 10/100/1000 Mbps RJ45 Ports 2× Combo Gigabit SFP Slots Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ohm STP (maximum 100m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ohm STP (maximum 100m) 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100Ohm STP (maximum 100m) 1000BASE-X MMF, SMF Fan Quantity 2 Fans Physical Security Lock Yes Power Supply 100-240 VAC, 50/60 Hz Backup Bandwidth 8.8 Gbps Packet Forwarding Rate 6.5472 Mpps PoE+ Ports(RJ45) Standard: 802.3at/802.3af compliant PoE Ports: Port 1 – Port 24 PoE Power Budget: 250 W Mac Address Table 8 K Jumbo Frame 10 KB Switching Capacity 8.8 Gbps Dimensions ( W x D x H ) 17.3 × 7.1 × 1.7 in (440 × 180 × 44 mm) Max Power Consumption 18.32 W (220/50 Hz. no PD connected) 294 W (220/50 Hz. with 250 W PD connected) Max Heat Dissipation 62.47 BTU/h (no PD connected) 1002.54 BTU/h (with 250 W PD connected) SOFTWARE FEATURES Advanced Features Compatible With IEEE 802.3at/af Compliant PDs Extend Mode (Up to 250m PoE power supply and data transmission) Priority Mode Isolation Mode PD Detection Intelligent Power Supply Mac Address Auto-Learning and Auto-Aging IEEE802.3x Flow Control Transmission Method Store-And-Forward OTHERS Certification CE, FCC, RoHS Package Contents TL-SL1226P Power Cable Installation Guide Two mounting brackets and the fittings Environment Operating Temperature: 0–50 °C (32–122 °F) Storage Temperature: -40–70 °C (-40–158 °F) Operating Humidity: 10–90% non-condensing Storage Humidity: 5–90% non-condensing
Dodání 3 dny
Electronic HP Care Pack Onsite Support w/DMR
Ano, centrál. sklad
Nanostace Ubiquiti nanostace M5 (NSM5)
Dodání 3-5 dní
Electronic HP Care Pack Offsite Support
Ano, centrál. sklad
Synology FS6400 Flash Station; Zařízení FlashStation FS6400 představuje vysoce spolehlivý server all-flash s mimořádně vysokým výkonem, určený pro aplikace s vysokou intenzitou vstupu/výstupu a citlivé na latenci, jako je následné zpracování multimédi...
Dodání 3-5 dní
Electronic HP Care Pack Onsite Support w/TRV
Ano, centrál. sklad
Síťová rozšiřující karta se dvěma porty 25 GbE. QXG-25G2SF-CX6 je vybavena řadičem SmartNIC NVIDIA Mellanox ConnectX®-6 Lx, podporuje PCIe Gen4 (zpětně kompatibilní s Gen3 / Gen2) a poskytuje přenosové rychlosti až 25 Gbps. Pomocí funkce Trunking portů ke
Ano, centrál. sklad
Electronic HP Care Pack Onsite Support
Ano, centrál. sklad
Electronic HP Care Pack Offsite Support
Ano, centrál. sklad
Intel Core Ultra 5 245K Nový procesor Intel Core Ultra z řady 200 přináší revoluci ve výpočetním výkonu díky integrovaným AI funkcím. Moderní architektura nabízí zlepšení v oblasti energetické efektivity, grafického výkonu a schopnosti zpracovávat úlohy s umělou inteligencí přímo na čipu. Intel také poprvé integruje NPU (Neural Processing Unit) v desktopových procesorech, což umožňuje lepší správu AI aplikací a vyšší výpočetní výkon bez nutnosti externích řešení. Intel Core Ultra 5 245K cílí na tvůrce obsahu, hráče a uživatele náročných AI aplikací. Specifikace Technické specifikace Počet CPU jader 14 Počet vláken 14 Maximální frekvence procesoru 5,2 GHz L3 Cache 24 MB TDP 125 - 159 W CPU Socket LGA1851 Konektivita PCI Express Verze PCIe Gen 5.0, 4.0 Podporovaný typ paměti DDR5 Počet kanálů 2x Maximální rychlost paměti 6400 MT/s Grafika procesoru Grafika procesoru Intel Graphics
Ano, centrál. sklad
Electronic HP Care Pack Onsite Support w/TRV
Ano, centrál. sklad
Teltonika TSW212 je L2 řízený switch s dalšími funkcemi L3, jako je podpora klienta DHCPv6 a statické routování IPv6 pro lepší správu sítě. Tento přepínač podporuje více průmyslových protokolů, včetně EtherNet/IP, PROFINET a MRP.
Ano, centrál. sklad
Electronic HP Care Pack Post Warranty Onsite Care Hardware Support w/DMR
Ano, centrál. sklad
Smart-UPS SRT3000RMPLI 3000VA s inteligentní správou baterií od technologického lídra APC optimalizuje výkon a životnost baterií díky inteligentnímu, teplotně kompenzovanému přesnému nabíjení. Automatické autotesty zajišťují spolehlivost baterií a včas upozorňují na jejich výměnu. Bateriové moduly
Dodání 3-5 dní
Electronic HP Care Pack Onsite Support with DMR/TRV
Ano, centrál. sklad
TP-Link switch TL-SG1210P 10portový gigabitový stolní switch s 8 porty PoE+ 9 10/100/1000Mb/s RJ45 portů, 1 Gigabit SFP port S 8 PoE+ porty přenáší data a napájení po jediném kabelu Funguje s IEEE 802.3af/at kompatibilními zařízeními PD a rozšiřuje síť v kanceláři 802.1p/DSCP QoS umožňuje plynulý provoz aplikací citlivých na latenci Vysoký PoE rozpočet napájení s až 30W na každý PoE port a 63W na všechny PoE porty Dosah přenosu dat a napájení až 250 m v režimu Extend** Režim Priority zajišťuje vysokou prioritu portů 1–2, aby byla garantována kvalita citlivých aplikací Režim Isolation umožňuje jedním kliknutím oddělit provoz klientů pro vyšší bezpečnost a výkon Automaticky restartuje neodpovídající nebo výpadkové PoE napájené zařízení pomocí funkce PoE Auto Recovery Snadné použití bez potřeby konfigurace a instalace Stránky produktu: https://www.tp-link.com/cz/business-networking/unmanaged-switch/tl-sg1210p/ Technické specifikace HARDWARE FEATURES Interface 8 PoE+ 10/100/1000Mbps RJ45 Ports 1 10/100/1000Mbps RJ45 Port 1 Gigabit SFP Slot Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) 1000BASE-X MMF, SMF Fan Quantity Fanless Physical Security Lock Yes Power Supply External Power Adapter(Output: 53.5VDC / 1.31A) Packet Forwarding Rate 14.88 Mpps PoE Ports (RJ45) Standard: 802.3at/802.3af compliant PoE Ports: Port1- Port 8 PoE Power Budget: 63W Mac Address Table 4K Jumbo Frame 16 KB Switching Capacity 20 Gbps Dimensions ( W x D x H ) 209 × 126 × 26 mm Max. Power Consumption 7.0 W (220/50Hz. no PD connected) 77.24 W (220/50Hz. with 63W PD connected) Max. Heat Dissipation 23.87 BTU/h (no PD connected) 263.39 BTU/h (with 63W PD connected) SOFTWARE FEATURES Advanced Features Compatible With IEEE 802.3af/at Compliant PDs EEE802.3x Flow Control 802.1p/DSCP QoS IGMP Snooping Extend Mode Button (Ports 1–4, Up to 250 m PoE power supply and data transmission) Priority Mode Button (Ports 1–2) Isolation Mode Button (Ports 1–4 / 5-8) PoE Auto Recovery (Ports 1-8) Transmission Method Store-And-Forward OTHERS Certification CE, FCC, RoHS Package Content TL-SG1210P, Power Adapter, Installation Guide Environment Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F) Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F) Operating Humidity: 10% ~ 90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
Skladem v eshopu
Electronic HP Care Pack Onsite Support with Predictive Detection Alerts and Defective Media Retention
Ano, centrál. sklad
Lindy RJ-45/RJ-45 kat.7 Bílá 3m (47325)
Dodání 3-5 dní
Electronic HP Care Pack Onsite Support with optional Device Health Insights and Defective Media Retention
Ano, centrál. sklad
Stojanový rozvaděč RMA Svařovaný rozvaděč s odnímatelnými bočnicemi a zadním krytem, IP20, nosnost 800 kg. Příbaly: Klíč - odnímatelné kryty 2x Klíč - přední dveře 4x Klíč -zadní dveře 4x Plovoucí matice M6 16x Protiprachová záslepka 1x Rámeček ke kabelové vylamovací záslepce 1x Rektifikační šroub/noha pro rozvaděč 4x Matice M10 4x Materiál: bezpečnostní kalené sklo tl. 4 mm, ocelový plech Specifikace: Výška (mm) 1970 Šířka (mm) 800 Hloubka (mm) 1200 Hmotnost (netto v kg) 128 Max. doporučené zatížení (kg) 400 Univerzální rozvaděč pro datové a telekomunikační účely. Dostatečná nosnost pro běžné aplikace, velký výběr rozměrů a variant spolu se širokou škálou doplňků a dokonalým zpracováním všech detailů z něj dělají nejprodávanější stojanový rozvaděč v naší nabídce. Vysoká pevnost konstrukce RMA má robustní svařovanou konstrukci. Vysoká kvalita zpracování a nejnovější technologie zajišťují skvělý vzhled rozvaděče. Flexibilní otevírání dveří Vlastní systém pantů umožňuje otvírání dveří pod úhlem téměř 180°. Dveře lze snadno demontovat a přestavět na otevírání na opačnou stranu. Kliky triton Vyrábíme vlastní kliky pro stojanové rozvaděče. Výměnou plastového modulu (není příbalem) lze zvolit zámkovou vložku klasickou nebo polocylindrickou. Patent: PUV 2013-27443. Nastavitelné vertikální lišty 19“ vertikální lišty mohou být plynule nastaveny v libovolné hloubce rozvaděče. To usnadňuje montáž zařízení i organizaci propojovacích kabelů. Odnímatelné bočnice a zadní kryt RMA je rozvaděč se svařovaným skeletem a odnímatelnými bočnicemi. Ty jsou stejně jako zadní kryt ke skeletu uchyceny zámky, standardně s jednotným klíčem. Dveře pro ventilační jednotky U tohoto typu rozvaděče je možno objednat speciální plechové dveře s přípravou pro montáž ventilačních jednotek RAx-CH-X0x-X3. Více informací naleznete v sekci Aktivní chlazení. Vylamovací záslepky Kabelové vstupy v zadní části rozvaděče jsou zakryty vylamovacími záslepkami. Proti pronikání prachu je možné kabely v otvoru utěsnit záslepkou s kartáčem. K ochraně kabelů před poškozením slouží plastový rámeček (obojí je součástí příbalu rozvaděče). Otvor pro ventilační jednotku Rozměrný otvor krytý vylamovací záslepkou umožňuje montáž a demontáž ventilační jednotky Tritón zvenku rozvaděče bez nutnosti použití šroubů. Kolečka, nivelační nožičky Příprava pro montáž koleček a nivelačních nožiček. Zadní strana rozvaděče Na zadní stěně rozvaděče jsou dva kabelové vstupy kryté vylamovacími záslepkami. Jeden je u horního a druhý u spodního okraje krytu. Další kabelové vstupy jsou na stropě a v základně rozvaděče. Perforace skeletu Rozvaděče RMA mají perforovaný skelet pro zajištění přístupu chladícího vzduchu k instalovaným technologiím. Chlazení je možno podpořit instalací ventilačních jednotek. Zemnění Všechny oddělitelné části jsou vzájemně propojeny a uzemněny dle požadavků příslušné normy. Flex frame (platí pro šíři rozvaděče 800 mm) Systém umožňuje instalaci posuvných vertikálních lišt v rozponu 19“, 21“ a 23“, přesně podle požadavků instalovaných zařízení. Středový pár vertikálních lišt U rozvaděčů hlubších než 800 mm dodáváme již v základní výbavě třetí pár vertikálních lišt pro montáž technologie. Díky svému otevřenému profilu neomezují instalaci hlubších zařízení. Výklopný rám Rozvaděče RMA a RZA je možné vybavit výklopným rámem s nosností 100 kg. Maximální využitelná hloubka 19“ příslušenství je 330 mm.
Ano, centrál. sklad
Konektor počítačový na kabel 8p-8c RJ45
Skladem, dodání 2-4 dní
Orvaldi 1045K zdroj nepřerušovaného napětí Line-interaktivní 0,45 kVA 240 W 2 AC zásuvky / AC zásuvek Vstupní operační napětí (max): 240 V Vstupní operační napětí (min): 220 V Výstupní výkon: 240 W Vs
Skladem, dodání 2-4 dní
Ubiquiti UniFi Floating Mount; Elegantní magnetický nástěnný držák určený pro switche Ubiquiti USW-Flex-2.5G-8-PoE a USW-Flex-2.5G-8. video {max-width: 100%; height: auto;}; Your browser does not support HTML5 video. Kompatibilita: Ubiquiti USW-Flex-2...
Skladem v eshopu
Intellinet Network Solutions RJ45, bez snagless, kat. 5e UTP, 1m černá (320740)
Dodání 3-5 dní
Patchcord cat.6 U/FTP 1Gbps měděný síťový kabel kroucená dvojlinka, ohnutý konec 2m bílý Extralink měděný síťový kabel Cat.6 U/FTP s flexibilními konci Kategorie měděných patchcordů Cat.6 U/FTP od Extralinku je vynikající volbou pro lidi, kteří očekávají rychlejší a spolehlivější síť. Díky podpoře
Dodání 3-5 dní
Synology ActiveProtect zálohovací zařízení DP340, AMD R1600, 16GB RAM, 1x10Gb LAN + 1x1Gb console, 4x8TB HDD, 2x400GB M2 SSD. Doporučený zdroj záloh 14,5TB. Doporučený integrovaný obnovený virtuální počítač : 2. Rozměry (V x Š x H) 166 x 199 x 223 mm. H
Dodání 3-5 dní
TP-Link switch TL-SG1210P 10portový gigabitový stolní switch s 6 porty PoE+ a 2 porty PoE++ 9× 10/100/1000Mbps RJ45 portů, 1× 1000Mbps Combo SFP/RJ45 port S 2× PoE++ porty a 6× PoE+ porty přenáší data a napájení jedním kabelem Pracuje s PD kompatibilními s IEEE 802.3af/at/bt 802.1p/DSCP QoS umožňuje hladký provoz citlivý na latenci Podporuje napájení PoE až 30 W pro každý port PoE+ a 60 W pro port PoE++ Podporuje napájení PoE až 123 W pro všechny porty PoE Plug and Play, není nutná žádná konfigurace a instalace Dosah přenosu dat a výkonu až 250 m v režimu Extend PoE Auto Recovery zaručuje stabilní provoz PoE zařízení automatickým restartováním vypadlých nebo nereagujících PD zařízení Režim izolace umožňuje oddělení klientského provozu jedním kliknutím pro vyšší zabezpečení a výkon Režim priority zaručuje kvalitu citlivých aplikací, jako je video monitorování v kritických oblastech, tím, že upřednostňuje data portů 1-2 Learn more about TP-Link PoE technology > Stránky produktu: https://www.tp-link.com/sg/business-networking/unmanaged-switch/tl-sg1210pp/ Technické specifikace HARDWARE FEATURES Interface • 9× 10/100/1000Mbps RJ45 Ports, 1× 1000Mbps Combo SFP/RJ45 Port • AUTO Negotiation • AUTO MDI/MDIX Network Media • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) • 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) • 1000BASE-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m) • EIA/TIA-568 100? STP (maximum 100m) Fan Quantity Fanless External Power Supply External Power Adapter (Output: 53.5 VDC / 2.43 A) Packet Forwarding Rate 14.88 Mpps PoE Ports (RJ45) • Port 1-2 compliance with 802.3af/at/bt; Ports 3-8 compliance with 802.3af/at • Power Supply: 123 W Mac Address Table 4K Switching Capacity 20 Gbps Dimensions ( W x D x H ) 8.2 x 5.0 x 1.0 in (209 x 126 x 26 mm) Max Power Consumption • 8.7 W (220/50 Hz. no PD connected) • 144.1 W (220/50 Hz. with 123 W PD connected) Max Heat Dissipation • 29.67 BTU/h (220/50 Hz. no PD connected) • 491.38 BTU/h (220/50 Hz. with 123 W PD connected) SOFTWARE FEATURES Advanced Features • Compatible With IEEE 802.3af/at/bt Compliant PDs • Mac Address Auto-Learning And Auto-Aging • IEEE 802.3x Flow Control • 802.1p/DSCP QoS • IGMP Snooping • Extend Mode Button (Ports 1–4, Up to 250 m PoE power supply and data transmission) • PoE Auto Recovery (Ports 1-8) • Isolation Mode (Ports 1-4/5-8) • Priority Mode (Ports 1-2) Transfer Method Store-And-Forward OTHERS Certification FCC, CE, RoHS Package Contents • TL-SG1210PP • Power Adapter • Installation Guide Environment • Operating Temperature: 0–40 °C (32–104 °F); • Storage Temperature: -40–70 °C (-40–158 °F) • Operating Humidity: 10–90% RH non-condensing • Storage Humidity: 5–90% RH non-condensing
Skladem v eshopu